Widok

Kto się teraz stara o dzidzię? cz.6

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
STARACZKI:
1985sloneczko - starania od 10.2013
Czarnulkaaa - starania od 02.2015
Kjopa3 - starania od 10.2014
Stokrotka24s - starania od 07.2015
Kate - starania od 01.2015
Kasiulaaa - starania od 10.2015
Elika
Arnika - starania 3lat
Dimis - starania od 09.2015

W CIĄŻY:
Basiula 24.01
Asia87 09.03
Sas 22.03
Muszka 23.03
Kruszynka82 01.04
06.07.2009r. - 3705g, 60 cm, synuś,
20.02.2015r.-26.04.2015r.-10tc - Aniołek
20.04.2017r.-przewidywany termin porodu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesli ktoras z Was potrzebuje to moge oddac 4 testy owulacyjne.

Jestem z Gdyni ale mozliwy tez odbior sopot zabianka przymorze oliwa. Bede tez w ikei ktoregos dnia wiec tez bylaby tam mozliwosc odbioru.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bym chętnie przyjeła :) pracuję w sopcie, a mieszkam na przymorzu małym koło skm oliwa więc możemy się jakoś umówić :)

No i przede wszystkim gratuluję upragnionych dwóch kreseczek!

Kate - jak tam po wizycie u doktorka?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do ktorej jestescw pracy w sopocie? Moj maz tez pracuje w sopocie wiec jakbyscie sie zgrali to nawetcna jutro moge jemu dac testy to Ci przekaze. On kinczy chwile po 15 a na przymorzu jest ok 15.25
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dr Klimaszewski L. Super doktorek taki uprzejmy podawał rękę jak wstawałam z fotela i łóżka.
Wszystko mi wytłumaczył co będziemy robić.
Najpierw mam wyłaczyc myslenie o ciąży.
Miałam robiony monitoring nastepny dzis i czw.
W nowym cyklu wszystkie hormony mam zbadać wypisal mi jakie.
Dzis mialam ogolne badanie na fotelu i usg- pecherzyk 15 mm na prawym jajniku. Wszystko w srodku idealnie.
Jezeli hormony beda ok i przez 3 monitorowane cykle nie zajde to maz musi zrobic badanie.
Amh nie mam sie co przejmowac girsze jest za wysokie a babka u niegi zaszla w ciaze przy 0,14.
Po kolei to monitoring, hormony, nasienie jeżeli będzie wszystko ok to droznosc jajowodow a na koncu in vitro.
Jestem mega zadowolona z wizyty :)

Kruszynka gratulacje, to był Twój pierwszy monitoring?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W styczniu bylam w czasie dni plodnych i byl pecherzyk ale nie bylam ponownie sprawdzic czy pekl. Natomiast w marcu jak bylam u innego ginekologa to byl pecherzyk i lekarka poprosila bym przyszla za 3dni to sprawdzi czy pekl. No i na szczescie pekl :) czyli jakbym miala tylko jeden cykl monitorowany. A bylam przekonana ze niic z tego nie bedzie a jednak 2kreski sie pojawily.

Kate bedzuess miala 3 wizyty w ramach monitoringu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak 3 i podoba mi się to bardzo i zapłaciłam 170 pln za te 3. Więc cena bardzo przystępna.

mój pęcherzyk miał 15 mm zobaczymy dzis jak urósł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kate - super, że jesteś zadowolona. Trzymam mocno kciuki, żeby sam monitoring wystarczył ;)
Tak podejrzewałam, że główne zalecenie to wyłączyć myślenie o ciąży ale to się łatwo mówi o gorzej zrobić :(
U mnie w pracy kobitki chodzą w ciąży, rozmawiają o ciuszkach wózkach itd i ciężko mi tak się "odciąć", bo chcąc nie chcąc codziennie słucham o ciążowo-dzieciaczkowych sprawach i tylko po cichu zazdroszczę...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kruszynka82 - do 15.30, więc na przymorzu jestem dopiero ok 16 :(
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Napisz do mnie maila kruszynka82@op.pl i podaj nr tel. To jakos sie umowimy na przekazanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super Kate że wizyta się udała. Trzymam kciuki za dalsze działania.
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kruszynka82 - napisałam :) czekam an info
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurczę, zapisanie się do tego tematu działa cuda ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dimis dokładnie haha :)

jeszcze jak ja zajdę to już w ogóle będzie cud nad cudy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dimis gratulacje :)

leczyłas się na coś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzień dobry :)

Chciałabym dołączyć do kwietniowych staraczek :)
Można powiedzieć że zaczynam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zołza witamy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kate nie, ale nie miałam okresu od lipca 2012 bo to ciąża, a karmienie piersią i miałam problem w ogóle cykl rozruszać i jeszcze trafic;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecicie jakiegoś dobrego.. sprawdzonego ginekologa z Gdańska? :) Jestem na etapie poszukiwań... :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dimis gratulacje :)
reszta Staraczek - trzeba brać się do roboty bo jak widać nadchodząca wiosna nam sprzyja ;)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
witaj zołza :)

Dimis to kolejna ciezarna jestes. Super że sie udało :)

Kasiula dostałam maila. Bede dzwoniła wieczorem.
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj Kruszynko :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pecherzyk ma 18 mm rosnie 1,5 mm na dobe owu najprawdopodobniej w czw.
Kolejny monitoring rowniez w czw. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kate super wiadomosc :)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Teraz nie wiem
Jaj myslicie przytulac sie codziennie czy czekac do srody ,
xzwartju
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my przed dniami płodnymi mieliśmy przerwe 3-4dni a potem codzien lub co drugi dzien :)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Plodne czyli w okresie jak mialas monitoring?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli u mnie mixna stwierdzic ze sa plodne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kate pamietaj, że plemniki potrzebują też trochę czasu żeby dotrzeć na "miejsce", a szkoda by było gdyby się spóźnily :) więc warto współżyć także dzień, dwa przed owulacją. Przy takim pecherzyku owulacje bedziesz miala pewnie koło piątku więc ja bym proponowala środa, czwartek, piątek a jak dacie radę to i w sobotę ;) czyli od jutra do roboty :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny czy któraś jeszcze potrzebuje testy owulacyjne? Mi zostało 7:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam wczoraj u dr Świątkowskiego - cudowny lekarz! Oststanio mam straszne bóle podbrzusza i przedostatnia @ była bardziej plamieniem i trwała 2 tyg... Oczywiście opr dostałam, za tak długie stosowanie antykoncepcji (8 lat), nie chciał wierzyć, że są lekarze którzy w tak młodym wieku (w tym roku skończę 27 lat) przepisują tak długo hormony. Stwierdził, że to zbrodnia dla tak młodej kobiety bo cały układ hormonalny dostaje w mocno w kość.
Zbadał, zrobił usg, wszystko wyjaśnił i pocieszył, że wszystko wygląda idealnie. Wspomniałam mu o problemach z zajściem w ciążę i zaproponował na początek luteinę - od 15 dni cyklu przez 10 dni. Stwierdził, że jestem na tyle młoda, że na jego oko 1-2 cykle na luteinie i będzie dzidziuś. Pocieszył mnie :) Także jak tylko będę po rezonansie to biorę luteinkę i działamy z mężem :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mialam plodne w czasie gdy robilam monitroing. Po sluzie poznaje kiedy sa plodne. Ale jak wiadomo plemniczki sa sprytne i potrafia pare dni przezyc, jesli sa sprzyjajace warunki. Tez slyszelismy ze warto przed plodnymi dnaimi wstrzymac sie pare dni od wspolzycia by plemniki byly lepszej jakosci. My sie do tego zastosowaliamy i jest sukces. Generalnie duzo mitow i faktow krazy w tym temacie.

Kobietki a po stosunku podkladacie koldre pod tylek? Od kiedy (ok 3lata) tak robie to udalo mi sie zajsc w dwie ciaze. Wiec moze to tez jakis sposob na sukces.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja np. słyszałam, że najlepiej co drugi dzień współżyć bo wtedy plemniki mają czas na nowo "nabrać siły". Ale tak jak Kruszynka napisałaś jest wiele faktów i mitów, co człowiek to opinia :)
Co do kołdry, to ja nigdy nie podkładam. Niektóre kobietki trzymają nogi w górze, robią świece itd - każdy lekarz u którego byłam to się śmiał z tego, ale z drugiej strony wiele kobiet twierdzi, że im to pomaga. Więc może warto spróbować, napewno nie zaszkodzi a jeśli jest cień szansy, że pomoże to czemu nie.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To faktycznie poczekam do jutra i wtedy działamy :)

ja kiedys robiłam świece ale to nic nie pomagało :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam przykaz wstrzemięźliwości na 2-3 dni przed okresem owulacyjnym, a później 3 dni z rzędu współżycie.
Kasiulaaa z tą luteiną jest tak, że jeśli przyjmiesz ją za wcześnie w sensie przed owulacją to ją zablokujesz bo tak działa progesteron. Masz regularne cykle i owulacje właśnie koło 14 dnia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Muszka dzięki za informację, nie wiedziałam, że tak to może zadziałać...
A cykli niestety regularnych nie mam, zresztą nigdy nie miałam :( podpatrzyłam w kalendarz, że w ostatnich miesiącach owulację miałam między 12 a 15 dniem cyklu. Hmm.... to jak myślisz co teraz ? Może powinnam zacząć mierzyć temp. i spróbować to jakoś zgrać?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasiula a obserwowalas kiedys swoj sluz?

ja tez mam nieregularne cykle tj kolo 31-34dni i własnie dzieki obserwacji sluzu i szyjki udalo mi sie zobaczyc kiedy mam dni plodne. u mnie mierzenie temp sie nie spradzilo albo ja nie potrafie tego zrozumiec bo duze roznice byly mimo ze ciagleo tej samej godz robilam pomiary.
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moje obecnie są od 26 - 31 dni. Jakiś czas temu próbowałam, ale szybko sobie odpuścilam bo nie potrafiłam jakoś tego właściwie ocenić. Jeszcze śluz to jako tako ale z szyjką kompletnie mi nie szło. Ja przeważnie w kazdym cyklu odczuwam charkterystyczny ból podczas owulacji i libido zdecydowanie idzie do góry ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mialam bardzooo nieregularne cykle więc u mnie w grę wchodził tylko monitoring cyklu. Myślę że jeśli nie miałaś owulacji później niż w 15 dc to możesz brać tak jak zalecił Ci lekarz. Może skorzystaj z testów owulacyjnych?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No nie, poźniej nigdy nie wystąpiła.
Z testów skorzystam, od Kruszynki dostanę bo jej już się nie przydadzą :) może dzieki temu "zarażę" się od Niej ciążą :P
A jak to jest z tą luteiną dokładnie, od kiedy ją najlepiej brać? tzn. czy np dzień po owulacji jest już ok? Czy lepiej np. 2-3 dni po?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A miałaś badany progesteron? Luteina i d*phaston to jest progesteron i powinno się te tabletki zażywać przy niedomodze lutealnej w drugiej fazie cyklu.
Ja bym zrobila badanie progesteronu ok 7 dnia po owulacji żeby sprawdzić, czy masz problemy z progesteronem.
Poza tym jesli bedziesz brała luteine to przed odstawieniem po 10 dniach proponowalabym się upewnić, czy nie jesteś w ciąży.
W ciąży bardzo ważny jest progesteron a nie wiem jak jego nagły spadek w wyniku odstawienia tabletek mógłby wpłynąć na utrzymanie ciąży.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie, nie miałam. W takim razie zbadam w tym cyklu progesteron.
Hmm... a to nie jest też tak, że nie tylko się bierze luteinę gdy ma się za niski poziom progesteronu ale też, żeby podwyższyć jego poziom w celu ułatwienia zapłodnienia? Jeśli to głupie pytanie to przepraszam, ale nie znam się na tym zbyt dobrze.
O testowaniu przed odstawieniem wspominał mi też lekarz.
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmm w sumie to nie wiem czy progesteron pomaga w zapłodnieniu, na pewno pomaga w utrzymaniu ciąży, ale czy w zapłodnieniu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej dziewczyny ale natrzaskałyście :-) Fajnie, że wątek znowu ożył.

Kate super, że jesteś zadowolona z wizyty u dr. Widać, że ma konkretny plan. Kate ja byłam u jednego dr. to mówił, że najlepiej codziennie bo plemniki stają się mocniejsze wtedy. A jak jest abstynencja kilka dni a potem kilka dni pod rząd to mogą się właśnie nie zregenerować bo organizm nie jest przyzwyczajony do większej produkcji.

Zołza witam :-)

Dimis jest w ciąży bo nie widzę tutaj info a gratulacje składała Kasiulaaa.

Kasiulaaa progesteron pewnie dostałaś przez te plamienia co pisałaś, że miałaś ostatnio i często takie plamienia oznaczają kłopoty z progesteronem. Jeżeli jesteś zadowolona z dr. i chcesz do niego dalej chodzić to ja bym się stosowała do jego wytycznych co do przyjmowania luteiny i w jakie dni. Na pewno wie co robi. Jak zaczniesz przyjmować później to wydłużysz sobie niepotrzebnie cykl a luteina może ale nie musi zatrzymać owulacji a na pewno nie w małych dawkach. Progesteron pomaga w zagnieżdżeniu bo jeśli jest za niski to zarodek ma kłopot z zagnieżdżeniem.
06.07.2009r. - 3705g, 60 cm, synuś,
20.02.2015r.-26.04.2015r.-10tc - Aniołek
20.04.2017r.-przewidywany termin porodu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasiulaaa jeśli miałaś plamienia to faktycznie mogą one wynikać z niskiego progesteronu.
Ja jednak probowalabym określić kiedy przypada owulacja i nie brać przed nią żeby jej nie zahamować. No ale z tego co pisalas to nie miałaś jej później niż w 15 dniu więc wszystko pasuje :)

Wiecie co, niesamowite jest to, że ilu lekarzy tyle opinii :) każdy zaleca inną częstotliwośc współżycia, ale najważniejsze, że cel jest jeden :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kjopa dzięki za uwagi :) być może to z uwgai plamień ten progesteron, choć w sumie lekarz dopiero o nim powiedział, jak wspomniałam o problemach z zajściem w ciąże, ale być może nie dałam mu dojść do słowa :D
Z dr. świetny więc sądzę, że dalej będę do niego chodzić. W pracy może będziemy mieć ubezpieczenie prywatne to wtedy ewentualnei zmienię - ale kiedy i czy wogóle będzie to do końca nie wiadomo. Poki co zamierzam trzymać się Świątkowskiego.
Mam testy owulacyjne więc sprobuję z ich pomocą wyznaczyć owulację i przy okajzi sparwdzę czy to się pokrywa z zaleceniami doktora :)

Co do lekarzy i ich opinii... święta prawda :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
trzymajcie kciuki :)
od dziś zaczynam działać z mężusiem :)
jutro lecę na sprawdzenie jak tam mój pęcherzyk się ma albo nie ma :)
zdam relacje po wizycie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
owocnej pracy ;)
no i czekamy na wieści :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kate stosunkowo udanych dni zycze :) oby byly owocne.

W watku 5 sporo zaciazylo wiec przydaloby sie by podobnie bylo w czesci 6.

Wlasnie jade do lekarz na usg.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam nadzieję że tez będzie dla mnie szczęśliwy :)

Kruszynka daj znać po lekarzu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, dziewczyny mam do oddania clexane 0,8 (mozna dzielić na dwie dawki), jakby ktoś był zainteresowany, to prosze pisać na priv. Zostały mi po ciąży. Mam też encorton.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wczoraj usg wskazalo 5tydz 3dzien. dobrze zagniezdzone, ale serduszko jeszcze nie bylo widoczne. nastepna wizyta 21 kwietnia
imageimage
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
kruszynka super :)

na pewno wszystko będzie dobrze i 21.04 zobaczysz bijące serduszko :)

wczoraj było przytulanko, ciekawe co mi gin dzisiaj powie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pecherzyk nie pekl. Ma 22,3 mm dzis lub jutro ma peknac. Kolejny monitoring w pn :) gin powiedzial ze mamy dzialac :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kate pecherzyk super ;) powodzenia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super iadomod Kate.
Ja mialam chyba 23mm w pon a w czw jak mialam kolejne usg to juz nyl pecherzyk pekniety. 3mam kciuki za owocny monitoring.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kruszynka super, że wszystko dobrze a na następnej wizycie na pewno będzie serduszko. Daj nam znać.

Kate to działajcie i trzymam kciuki za owocną owulację ;-)
06.07.2009r. - 3705g, 60 cm, synuś,
20.02.2015r.-26.04.2015r.-10tc - Aniołek
20.04.2017r.-przewidywany termin porodu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
idę dziś do gina zobaczyć czy pęcherzyk pękł.
zdam relacje po :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pecherzyk pekl :) prawdopodobnie w sobite powiedzial ze staranks w pt i ndz najlepsze i tak tez bylo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Swietna wiadomosc Kate. Teraz czekamy na info czy przyszla @. Kiedy ma sie pojawic?
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
23.04 przy 30 dniowym cyklu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ojjj wiem co czujeszm pewnie jak na szpilach teraz siedzisz oczekujac miesiaczki.ja czekalam z niecoerpliwoscia na 1kwietnia by zrobic test a w miedzyczasie sprawdzalam 2razy bo moze jednak juz zobacze 2kreski. Bylam tak zniechecona ze nawet nie bardzo chcialam robic testc1kwietnia. Ale oplacalo sie czekac bo byly 2kreski :) Tobie tez zycze 2kreseczek.
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny a badania nasienia orientujecie się jaki to koszt?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
domi w ivi-med w gdyni 150 pln ale słyszłam że sa tez inne tansze opcje ale nie wiem dokładnie gdzie.

Kruszynka o tak teraz juz nie moge sie doczekać i mam nadzieje że @ nie przyjdzie chociaż nie nastawiam się pozytywnie, bo co od razu po monitoringu miałoby sie udać?Pożyjemy zobaczymy.
Im bliżej terminu @ tym wiekszy stres będzie.
jeżeli nie wyjdzie to bede musiał full kasy wydac na badania i znowu to samo no ale co mam zrobic...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Domi my robiliśmy w Invicta w Gdańsku za 100zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kate trzymam kciuki. U mnie najpóźniej do 20 powinno być wiadomo.

Donia my też robiliśmy badanie w Invicta. Warto od razu zrobić posiew nasienia -50 zł bo w razie gorszych wyników od razu będzie wiadomo czy przyczyną jest jakaś bakteria.
06.07.2009r. - 3705g, 60 cm, synuś,
20.02.2015r.-26.04.2015r.-10tc - Aniołek
20.04.2017r.-przewidywany termin porodu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hejka,
Kruszynka wielkie gratulacje, super,że sie udało :)

Kate trzymam mocno kciuki i cieszę się,że jesteś zadowolona z gina :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki Asia :)

Kjopa i Kate czekamy na info. 3mam kciuki
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziś 27 dc wg aplikacji powinnam jutro dostac okres bo moja faza l;utealna zawsze trwała 11 dni, a wg 30 dniowych cykli powinnam dostać 23.04.
Żadnych objawów nie mam :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny trzymam kciuki. Jak sie uda to chyba załapiecie sie do naszego wątku listopadowo-grudniowego ? Czekamy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak sobie liczyłam to wychodziło na 02.01.2017
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kate trzymam za Ciebie kciuki bo u mnie dziś @. Liczę najszybciej na czerwiec, lipiec bo tyle regenerują się plemniki :-). Mam nadzieję, że do końca tego roku to już zajdę w ciążę :-)
06.07.2009r. - 3705g, 60 cm, synuś,
20.02.2015r.-26.04.2015r.-10tc - Aniołek
20.04.2017r.-przewidywany termin porodu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mnie tez dzis chyba @ zawitała , plamie na brązowo
ale temp nie spadła taka sama jak wczoraj,
teraz czekaja mnie kosztowne badania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kate a lekarz mówil coś na temat tego tsh? Z tego co pamiętam miałaś ponad 2. Chyba, że coś pomylilam.
Ja bym mimo wszystko namówila też męża na badania nasienia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mówił ze mam bardzo dobre ft4 wiec tsh narazie zostawiamy

,mąz pójdzie na badanie jak moje wyniki hormonów będą ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
plemniki regeneruja? tak długo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kate czy te plamienia przerodziły się w miesiączke?

Kjopa szkoda że w tym cyklu się nie udało. Może jendak szybciej się zregeneruja plemniczki. Nie słyszałam by tyle czasu potrzebowały.
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak to normalny okres niestety przyszedł 3 dni za wczesnie...
byłam dzis zrobić badania które lekarz mi zalecił w 3 dc.
kolejne w 12 i 23 dv
dzis robiłam amh, LH, FSH i estradiol
na wynik amh musze jakoś dłuzej poczekac a pozostałe będą dzis to wtedy Wam napisze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
estradiol wynik 70 norma 77,1 - 921-2
FSH wynik norma 7,72 3,03 - 8,08
LH wynik 2,51 norma 2,39 - 6,00

czyli widać ze estradiol jest ponizej normy!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak dla mnie estradiol masz bardzo dobry. Pamietaj, że wynik zależy od fazy cyklu. Masz poziomy z podziałem na fazy? W jakich jednostkach masz wynik tego estradiolu?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na pocieszenie mogę Ci powiedzieć, że w cyklu w którym zaszłam w ciążę estradiol w 13dc!!!!!! (czyli wtedy kiedy powinien byc najwiekszy) mialam 56 :)
Okazalo sie, ze owulacja przesunęła mi się o jakiś tydzień.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no własnie norma jest do fazy I cyklu, mam poziomy z podziałem na fazy
a jednostka to pmol/l
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Twój stosunek LH/FSH wynosi 0,3 - to raczej powód do zmartwień, bo świadczy o niedomodze fazy lutealnej (i cialka żółtego), stosunek powinien wynosić około 1. zreszta w necie jest mnóstwo info na ten temat, np:

"W niewydolności ciałka żółtego
Często spotykamy się również z sytuacją, gdy owulacje występują w większości cykli miesiączkowych, jednak ze względu na zbyt małą produkcję progesteronu przez ciałko żółte (niewydolność ciałka żółtego) kobieta nie zachodzi w ciążę. U kobiet tych obserwujemy obniżenie stosunku LH do FSH poniżej 1.

Leczeniem jest wtedy suplementacja gestagenowa, najlepiej przy użyciu pochodnych czystego progesteronu (progesteron, d*phaston). "
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziekuję za informacje :)
Nie martwie się tym że co tam nie domaga.
Najważniejsze że robie te badania i można to leczyć :)
i oczywiście że trafiłam na świetnego lekarza dzięki ASIA87 :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a do kogo chodzisz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kate myślę że te badania dużo wyjaśnia. Sama napisałaś, że okres dostałaś o 3 dni za szybko więc może faktycznie faza lutealna kuleje. Na szczęście łatwo to w miarę "naprawić". Kiexdy teraz masz wizyte u lekarza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Robert Klimaszewski
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Musze zrobic jeszcze badania w 12 dc (zrobie w 13dc bo 12 wypada w niedziele) i 23 dc i jak dostane okres to jaskoś w kolejnym cyklu w 9-10 dniu albo zadzwonie jeszce do niego i zapytam kiedy mam przyjść
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Cały cykl powstawania oraz dojrzewania plemnika, czyli spermatogeneza, trwa około 72 dni. Rozpoczyna się w plemnikotwórczych komórkach. Zanim plemnik osiągnie dojrzałość, przechodzi kilka etapów rozwoju"

U nas się kleją plemniki i potrzeba te 72 dni na nowe oby zdrowsze. Kate trzymam kciuki za nowy cykl i oby lekarz wyłapał jak coś będzie nie tak.
06.07.2009r. - 3705g, 60 cm, synuś,
20.02.2015r.-26.04.2015r.-10tc - Aniołek
20.04.2017r.-przewidywany termin porodu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
AMH moje wynosi 2,14 ng/ml
norma jest do 10,6
nie wiem jak to interpretowac :p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesc dziewczyny jestem tu nowa.moja historia jest taka mam policystyczne jajniki bylam na d*phastonie I clostylbegyt przez okolo roku I nic.odstawilam wszystkie leki I zmienilam lekarza na klinika leczenia nieplodnosci gameta I jak poszlam na wizyte okazalo sie ze jest pecherzyk dostalam zastrzyk z ovitrelle I zaszlam w ciaze teraz mam synka 13 miesiecy.staramy die teraz z mezem o drugie dziecko ale znowu problem.okazalo sie ze moj organizm nie reaguje na d*phaston.w zamian biore aromek I dostinex.bylam na usg w 14dc I byl pecherzyk piekny bo 27mm.dostalam znowu y ovitrelle ale nie nastawiam sie ze cos bedziesz z tego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej dziewczyny, jestem tu nowa i od jakiegos pol roku staramy sie z mezem o dzidziusia. w osttanim cyklu zaczelam robic testy owulacyjne. 03.05. powinnam dostac @ a owulacje mialam 18.04. przynajmniej wtedy mialam bole i wg testow tez by sie zgadzalo. Dzis mam wizyte u ginki wiec zrobilam rano tescik niestety negatywny. Czy gdybym byla w ciazy to wyszedl by juz pozytywny? czy to za wczesnie? czy czekac na @? Razem jakos razniej sie starac :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeszcze za wczesnie na test
beta hcg wychodzi dopiero po ok 10 dniach od owulacji, testy zawsze pozniej
zarodek zagnieżdża sie do 14 dni wiec nie dziwie się że test wyszedł negatywny
test najlepiej robic w dniu planowanej @
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nawet w dniu planowanej @ miałam mocno wątpliwy wynik, w zasadzie wyglądał na negatywny a owu miałam równo w połowie 28 dniowego cyklu :) A teraz 31tc leci także nie ma co się spieszyć z testami ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w 13 dc (cykle 28-30 dn) byłam w pn na kolejnych badaniach hormonów tym razem:
estradiol 180

ESTRADIOL - interpretacja wyniku badania:
faza folikularna 77.1 - 921.2 pmol/l
faza środka cyklu 139.5 - 2381.8 pmol/l
faza lutealna 77.1 - 1145.0 pmol/l

FSH 5,34

HORMON FOLIKULOTROPOWY - interpretacja wyniku badania:
Prawidłowo miesiączkujące kobiety:
faza folikularna 3,03 - 8,08 IU/l
faza środka cyklu 2,55 - 16,69 IU/l
faza lutealna 1,38 - 5,47 IU/l

TSH 0,788 uU/ml
NORMA (0.34 - 4.94)

FT4 11.96 pmol/l
NORMA (9.01 - 19.05)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I jak wam dziewczyny idzie bo ja niestety dostałam , może następnym razem sie uda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć dziewczyny!
U mnie dalej nic... wprawdzie jestem już po rezonansie po którym miałam pełną parą ruszyć ze staraniami a tymczasem dopadły mnie dolegliwości żołądkowo-jelitowe. Czeka mnie pod koniec maja kolonoskopia i muszę jeszcze umówić się na USG ( oczywiście terminy wszędzie kosmiczne...). Dziś mam wizytę u gastrologa i się dopytam czy wogóle bezpiecznie jest w tej chwili starać się o dzidzię :(
Ach... ciągle coś ;(
A jak tam u Was?
Ściskam mocno i trzymam kciuki za Was!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kate chyba dobre wyniki. Jedyna na czym się znam to TSH masz super ale te FT4 jest trochę za niskie. Powinno być minimum dla staraczek w połowie normy czyli 14-15pmol. Może mało żelaza albo selen suplementować bo podobno pomaga podnieść Ft4.

Kasiula zdrówka. Ja mam problemy z żołądkiem i leki które powinnam brać są zakazane w ciąży. Co tam w ogóle u gastroenterologa?

Iksińska powodzenia w nowym cyklu
06.07.2009r. - 3705g, 60 cm, synuś,
20.02.2015r.-26.04.2015r.-10tc - Aniołek
20.04.2017r.-przewidywany termin porodu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kjhopa3 - dzięki! Przyda się z pewnością bo za kolorowo nie jest...
Kolonoskopia za dwa tygodnie, usg brzucha dopiero w połowie czerwca (pomimo, że robię prywatnie to i tak terminy długie:/) a jeszcze muszę umówić się na gastroskopię i wykonać masę badań z krwi :( Dostałam leki przy których nawet nie mam co myśleć o ciąży także pełna załamka... Mam nadzieję, że nie będę długo musiała ich brać. No ale to się okaże dopiero jak zrobię wszystkie badania - generalnie lekarka podejrzewa, że mam stan zapalny w jelicie grubym i powrócił mi reflux. Kiedyś już wszystko to przerabiałam, nawet miałam operację związaną z refluxem :( Zdawałam sobie sprawę, ze to prędzej czy później wróci ale czemu akurat teraz?
A leki niestety muszę brać bo sprawy zaszły za daleko i bez nich nie dam rady funkcjonować :/
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cześć dziewczyny, mi niestety się nie udało. moja dzidzia trafiła do aniołków. życzę Wam więcej szczęścia. oby Wam się udało zajść no i oczywiście urodzić zdrowe dzieciaczki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
asia bardzo mi przykro :(
bądź dzielna i życzę aby następna ciąża była zdrowa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
prolaktyna 334,87
prolaktyna po obciązeniu 3602,53
nie wiem jakie sa normyna wyniku nie ma , może Wy wiecie cos na temat prolaktyn?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Asiu bardzo mi przykro :(
Trzymam mocno kciuki, żeby z kolejną ciążą było wszystko dobrze!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja niestety słabo znam się na prolaktynie, ale napisz jakie masz jednostki.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Asiu głowa do góry i trzymam kciuki.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mlU/l
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja przy tej jednostce mialam norme 102-496.
Z tego co kojarze to po obciążeniu mowi się że powinna wzrosnąć nie więcej niż 6 krotnie.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To u mnie wzrosła prawie 11 krotnie...
no nic dzis zadzwonie i umówie sie do gina.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
LH 2,95 U/l norma 0,90-9,33
progesteron 20,76 nmol/l norma 3,85-50,56
testosteron 0,88 nmol/l norma 0,48-1,85
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kate którym dniu cyklu jesteś?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
23 dc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak na 23dc to chyba progesteron jest niski (przy jednostce nmol). Na szczęście zarówno progesteron jak i prolaktyne można wyregulować tabletkami. Trzymam kciuki za wizytę!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Asiu bardzo mi przykro :-( Mam nadzieję, że szybko do nas wrócisz. Czekamy.

Kate chyba dobre wyniki. Nie wiem jak progesteron bo ja miałam inne normy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
STARACZKI:
1985sloneczko - starania od 10.2013
Czarnulkaaa - starania od 02.2015
Kjopa3 - starania od 10.2014
Stokrotka24s - starania od 07.2015
Kate - starania od 01.2015
Kasiulaaa - starania od 10.2015
Arnika - starania 3lat
Dimis - starania od 09.2015

W CIĄŻY:
Basiula 24.01
Sas 22.03
Muszka 23.03
Kruszynka82 01.04
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzis na 19:30 ide do gina z moimi wynikami, zobaczymy co mi powie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam triche za wysoka prolqktyne mam brac dostinex raz w tyg pol tabletki na noc.
Moj max ma zrobic badanie nasienia i mam przyjsc po czerwcowej @ na monitoring.
Reszta badan super.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak się już uda (trzymam mocne kciuki!) lub gdyby pojawiły się jakieś pytania dotyczące dolegliwości w ciąży to zapraszam na fb "Zaufaj Położnej" postaram się pomóc!!! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki dziewczyny.
dzis ide na kontrole. mam nadzieje,że wszystko ladnie sie zagoilo. i choć gin mówił o przerwie 3 mieś, to postanowiliśmy z mężem,że zaczynamy staranka po 1 @ Po wielu przeczytanych opiniach i przypadkach, no i w szpitalu powiedzieli mi ,że nie trzeba czekać. Więc co ma byc to będzie.
Kate, prolaktyna faktycznie za wysoka, ja też brałam dostinex w dawce jak Twoja, teraz znowu zaczne od 1@ ale tym razem jak będzie pozytywny test to będę miała brać też d*pka. I zastanawiam się kiedy faktycznie odstawić dostinex, martwie się troche,że to odstawienie mogło mieć jakiś wpływ... choć gin mówi,że nie :/ czasami za dużo myśle...
Powodzenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi mowil gin ze mam brac do 6 tyg ciazy.
A Ty dlugo bralas dostinex zanim zaszlas? I to prolaktyna byla problemem zajscia w ciaxe?
A wgl gdzie kupujesz dostinex bo cena jest kosmiczna
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
no właśnie ja też tak odstawiłam. nie, w drugim cyklu z dostinexem sie udało i tak to ewidentnie prolaktyna była powodem braku owulacji.
A kupuje w gemini, całe 8tabl kosztuje 151zł, ale możesz wykupić mniej tabletek.
W ogóle po wczorajszej wizycie gin potwierdził mi,że właśnie jestem po owu. Nie spodziewałam się,że będzie już teraz, ale daje mi to tylko nadzieje,że będzie dobrze. Może chociaż z tym nie będzie problemu, żeby była.
a no i dostinex jednak kazał zacząć brać już teraz. i dostałam recepte na d*pka. Powiedział,żeby zacząć po 2 @, ale i tak nie posłucham :p
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Asiu87 powodzenia!!!!

U mnie od kilku dni nowy cykl. Jak się teraz nie uda to musimy zrobić powtórne badanie nasienia. Strach się bać ale plus jeden, że mężuś już się nie boi robić tych badań.
06.07.2009r. - 3705g, 60 cm, synuś,
20.02.2015r.-26.04.2015r.-10tc - Aniołek
20.04.2017r.-przewidywany termin porodu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć dziewczyny!
Co tam u Was? U mnie dalej nic...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie tex narazie nic.
Bore od 3 tyg. dostinex na zbicie prolaktyny (udało mi sie go kupic po niżzej cenie 140 pln z doz.pl)
Moj mąz musi iśc się zbadac. Po miesiaczce w 10 dc mam isc z wynikami mężą i na monitoring.
Teraz jestem w okresie dni płodnych więć działamy.
Mam nadzieje że tylko ta prolaktyna jest problemem.
No nic trzeba cierpliwie czekać na cud :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej. u mnie tez nic.. za miesiac pierwsza inseminacja... mam mase badan do zrobienia...ale juz nie ma na co czekac.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kate jeśli mąż ma się zbadać to teraz są bezpłatne badania nasienia tu możesz sprawdzić http://www.nasz-bocian.pl/tata_next_2016. Mój jest zapisany na wtorek bo właśnie mieliśmy sprawdzać czy się poprawiło bo już minęły 72 dni.

U mnie też cisza na razie. W tamtym cyklu miałam cień ale @ przyszła więc lekarka dała mi d*pka. Na razie nie kupiłam bo wolałabym luteinę.

Arnika powodzenia. Trzymam kciuki za inseminację.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kjopa dzieki ale jak narazie darmowych nie ma w trojmiescie,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Są w invikcie w gdansku i w gamecie w gdyni :) wg stronki, bo pytanie czy są jeszcze dostępne te darmowe (np w invikcie tylko 20miesc) :)
Ja dzis zrobiłam badania (3dc) i fsh, h, testosteron i esteiadol w normach, środkowych normach, a różnica lh do fsh 1,066 zatem tez idealni.... Ale w poprzednim cyklu robiłam testy owu i żaden nie wyszedł, tylko kreska kontrolna i albo lh nic a nic nie roslo albo testy do bani :/ 21dc idę a progesteron, prolaktyne i powtórzę lh by spr czy rośnie. Ja to bardziej szukam odp co jest nie tak z moim @, wahaniami nastrojów (pms caly miesiac:-\) , problemy z waga :-\
image image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kate są w Gdańsku w invikcie bo mojego P rejestrowałam i robią we wtorki. Chyba, że faktycznie już się miejsca skończyły.

Słoneczko a jakie testy owu miałaś. Te z allegro są kiepskie ja robiłam i są polecane z domowego labolatorium. Czasem też się nie wyłapie tego skoku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sloneczko, zmartwie Cie... u mnie testy w ogole nie pokazywaly owu a poszlam na mnitoring cyklu a tam piękny pecherzyk i jest córa takze ja bym im nie ufala do konca..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Testy miałam z apteki :) no jak przed ciaza uzywalam to pokazywaly wiec mysle ze powinno znów pokazywać, chociaż podwyższenie poziomu lh jak juz nie sama owu :/ dlatego 21dc znajduje w zrobię lh czy w ogóle wzrasta ;)
image image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny.. byłam w ciąży... 4ty tydzien . Niestety dzidzia już jest u Aniołków :(. Jutro idę na kontrolę czy wszystko wyszło czy trzeba robić zabieg.... nie chce mi się żyć...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słoneczko to może pomiar temperatury chociaż jeden-dwa cykle i będziesz wiedzieć kiedy owulacja.

Arnika przykro mi. Organizm już zareagował więc staraj się od razu i na pewno szybko zaskoczy. Ja straciłam ciążę w 10 tyg. i wytłumaczyłam sobie tak, że natura wie co robi. Tak miało być. Widocznie zarodek był za słaby, chory i niestety nie utrzymał się. Nie załamuj się proszę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej hej :)

Moj mąz zrobił wczoraj badania nasienia juhuuu :) w uwagach wpisane jest wynik pozytywny więc chyba jest ok :)

Ide dzis do gina z wynikami męża i na monitoring :)

A co u Was słychać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super że zrobił i że wynik pozytywny! :)

Ja w tym cyklu na tych samych testach miałam druga kreskę, ale była jasna (jaśniejsza niż kontrolna) a na drugi dzień juz nie było nawę cienia ;) ale mierze temp i skok był :D f... właśnie mi się przypomniało miałam iść dzis zbadać prl i inne (21dc) no cóż jutro polecę ;)

W tym miesiącu jakaś spokojniejsza jestem, może dopiero po ciąży i kp mi się wszystko normuje?! No zobaczymy co dalej :)

Miłego dzionka!! :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam w szoku że pójdzie, ale musiałam go sama umówic bo on zapracowany i ivi med w gdyni ma grupony i badanie nasienia kosztuje 79 a nie 150.
Mąz był bardzo zestresowany,

lec lec na prolaktyne :)

ja biore dostinex, pól tabletki na tydzień na zbicie prolaktyny bo po obciążeniu mam za wysoką.

;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Gin powiedzial ze wyniki meza as super: )
Pecherzyk ma 16 mm w czw ponownie na monitoring
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej kochane.
Ja czekam na owulkę :-P Na dniach powinna być. Mąż zrobił kontrolne badanie nasienia- takie moje cudowanie ;-) i plemniki się już nie sklejają. Jednak nadal upłynnienie ma 50min. więc bierze flegaminę. Często lekarze każą brać bo nasienie też się rozrzedza i plemniki szybciej się poruszają.

Kate super, że wyniki męża są w porządku. Pęcherzyk ładny i niedługo też owulacja u Ciebie :-)

Słoneczko na jakim teście druga kreska? Daj znać jak wyniki wyjdą.

Ja dostałam receptę na d*phatson ale nie chcę go brać. Boje się o migreny które mam bardzo rzadko a on może je wywoływać. Miałam iść do gin po receptę na luteinę dopochw. ale nie mam kiedy bo akurat ona teraz na rano zawsze a ja też :-/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kjopa man nadzieje ze leki pomoga mezowi ;)
Moj taking szczesliwy on te chlopy...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pęcherzyk ma 19,7 mm gin mowi ze piekny i prawdopodobnie w sobote owu. Mamy dzialac co 2 dni: )
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zatem do roboty!!! :D

A ja odebrałam wyniki wczorajszych badan i mam podwyższony progesteron (norma do 15 a ja mam 18) ale to chyba o niczym nie świadczy ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, dopisuje się listy, to mój pierwszy miesiąc starań ;-)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witamy :)

Ja już trochę ogarnęłam się po stracie, choć wczoraj znowu miałam gorszy dzień, no i zdecydowaliśmy się nie czekać a tu d*pa :(
eh widocznie tak ma być, nie było teraz owu, eh nawet zrobiłam test choć nie wiem po co no i negatyw.
Trudno,może tak jak gin zalecał staranka od 2 cyklu to może będzie szczęśliwy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Asia87 - głowa do góry - będzie dobrze!! :)

Pszczoła witamy :)

A u mnie taki psikus - dziś powinnam mieć 1dc a rano zdziwienie temp poszła do góry - więc z nadzieją zrobiłam test... i wielka lipa - gruba ciemna JEDNA kreska, nawet poświaty na drugą :( fakt od 3 dni plamię, ale jak zobaczyłam tą tempkę, zapomniałam się i obudziłam w sobie iskierkę nadziei :(
image image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hyyy, ja będę mogła napisać coś dopiero za 2 tygodnie, mam połowę cyklu a to tym trudniejsze że jest bardzo nieregularny 30-60 dni ;-(, ale poprzednio udało się za 1 razem.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmmmm Słoneczko to dziwne. Jednak trzymam kciuki żeby się udało a test oszukiwał.

Asia to do dzieła. Jak nie było owulki teraz to zaczniecie w następnym cyklu. Widocznie organizm musi się jeszcze zregenerować.

Pszczoła witamy i trzymam kciuki żeby się udało tak szybko jak ostatnio.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słoneczko mierz temp.dalej a nóz może za szybko na test :)
u mnie 21 dc wczoraj na papierze zauważyłam niteczki krwi, w środku nic nie ma. Myślicie że mogło to być zagnieżdzenie zarodka? owu była prawdopodobnie pt-sb
pszczoła życze żeby tym razem też poszło szybko
kjopa a co u Ciebie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesc ja sie staram o 2 dzidzie.synek ma rok I 3 mies.staralam sie o synka 3 lata zmienilam lekarza I efekt za pierwszym razem..nic nie da wam ze patrzycie na temperature I sluz.wezcie sie za profesjonalne leczenie.ja bylam na d*phastonie I aromku bo clo na mnie nie dziala.teraz niestety poronilam w 4.tyg.ale coz I tak bywa.najwazniejsze nie poddawac sie I walczyc Daley.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Słoneczko, dzięki, nie poddaje się będę walczyć aż znowu się uda i później do samego rozwiązania. Czas szybko leci, ale jak trzeba znowu czekać na owu, i potem z nadzieją do końca cyklu to strasznie się dłuży.
z tą temp to faktycznie dziwne,że poszła w góre i nic, a może coś miało na nią wpływ? Oby test był wadliwy i jednak się udało, ale przy plamieniach to ja jutro zrobiłabym drugi jeśli @ się nie rozkręci.

Kate oczywiście,że mogło to być implantacyjne plamienie, pasowałoby nawet, choć ja nigdy nie miałam plamienia. Trzymam kciuki! Kiedy testujesz?

Swoja myśle,że Twój komentarz dot. temp i śluzu jest nie na miejscu, tym bardziej abyśmy wzięły się za profesjonalne leczenie. Każda z nas tutaj ma już pewne doświadczenie, a obserwacja własnego ciała jest chyba najważniejsza.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Oczywiście współczuje Ci straty i życze abyś jak najszybciej znów zobaczyła 2 kreski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Asia testuje najwcześniej 18.07 bo to będzie 32 dc jeżeli @ wcześniej nie przyjdzie.
bywały cykle 31 dniowe więc nie ma sensu wcześniej
w zeszły czw byłam u gina i pęcherzyk miał 17,7 urósł od wtorku 3,7 mm wiec owu mogłabyc pt, sb zwłaszcza ze testy owu tez tak wskazywały.
Przytulanki były w pt ndz i pn.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@ nadal nie ma ale temp spadła więc pewnie wieczorem będzie ;) no cóż - głupia ja że miałam jakąś nadzieję ;)
image image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kate to spodziewamy się @ podobnie u mnie powinna być ok.16.07. Mam 4-5 dpo dokładnie nie wiem bo nie mierzę temp. w tym cyklu. Już poznałam swój organizm wiem kiedy mam owulację więc na razie sobie odpuściłam. Teraz mam trzy cykle z d*phastonem i jak nic się nie zadzieje to lekarka kazała iść do kliniki. Słonko szkoda trzymam kciuki za następny cykl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja się jej nie spodziewam hahha :) i Tobie też tego życze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
słonko no to oby przyszła jak najszybciej i działamy dalej! ja teraz 5dc jeszcze długo do owu (oby w ogóle była)

Kate oby nie przylazła! To Twój pierwszy cykl z dostinexem? a mierzyłaś temp? był skok? Byłaś u gina spr czy pękł?
oby nie musiało być następnego razu, ale w razie w to przytulaj się bardziej przed owu niż po :P i jeśli z nasieniem wszystko ok to ja działałabym codziennie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To mój drugi cykl z dostinexem. Nie mierzyłam temp.
u gina ostatni raz byłam w zeszły czwartek i pęcherzyk miał 19,7 i urósł od wtorku 3,7 więc gin powiedział żebyśmy działali bo owu prawdopodobnie w sobote a jak mu powiedziałam że ostatni cykl trwał 27 dni to powiedział że nawet może być w piątek.
Nie wiem czy pękł bo nie miałąm kolejnej wizyty bo gin mówił że go teraz nie będzie.
Przytulanki były w śr (bez zakończenia)pt, sb (bez zakończenia-pijani po weselu :P) ndz i pn.
Nasienie wg gina jest super.
test owu w czw negatywny żadnej drugiej kreski
testy owu od soboty do pn bladły
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
hehe to jak Wy sie staracie :P trzeba kończyć!
No ale może zdarzy się cud :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
no tak się zdarzyło |:P
ale gin i tak mówił żeby co dwa dni się starać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pierwsza próba- nie udało się ;-(
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pszczoła to powodzenia w następnym cyklu.
U mnie też się wczoraj zaczął kolejny cykl. Odebrałam wyniki cytologi i jest tam napisany stan zapalny. Ja nic nie czuję żeby coś się działo. Napisałam do gin czy zrobi mi wymazy na ureaplasme, mycoplasme i chlamydię. Może coś mi wyjdzie. Z jednej strony one powodują poronienia i właśnie ciężko zajść w ciążę. Z jednej strony to bym chciała żeby coś wyszło. W tamtym roku zaszłam w ciążę w 5 tym cyklu a teraz 14 i nic. Czytałam, że po poronieniu właśnie te bakterie też mogą być. Więc może przez to teraz nic się nie dzieje.
A jak u Was?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ujmnie dziś 32 dc tak jak do wczoraj temp rosłą tak dziś spadła do 36,64 i pewmnie dziś @ zawita.
ale od pt mam dziwne bóle jajników i podbrzusza nigdy przed @ tak nie miałam. no i te nitki krwi w 20 dc dawały mi nadzieje, no nic czekam dalej.
najdłuższe cykle trwały 31 dni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pszczoła przykro..
kjopa, no oby to było przyczyną braku 2 kresek, przebadaj się i może się uda.
Kate czekamy na newsy, ale to by był prawdziwy cud :p

A ja czekam, aktywnie, na Owu, mam nadzieje,że w tym cyklu jednak będzie, choć znowu dziwny ten cykl :/ od następnego ide na monitoring.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wczoraj zrobiłam test owu i druga kreska była nie taka ciemna jak kontrolna ale widoczna,
dziś temp 36,8 czyli wzrosła od 36,64
robiłam test i negatywny
dziś 33 dc, @ jeszcze nie ma
kolejny zrobie za pare dni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kate oby sie pojawily dwie kreski na tescie ciazowym
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kate, nie chce Cie martwić, ale jak owu miałaś 2.07 to 14 dni już minęło, test powinien wyjść, powtórz jutro, a jak nie to może owu sie przesunęła albo jednak pęcherzyk nie pękł. A miałaś skok temp?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziewczyny jest bladzioch :DDDDD
zrobiłam dziś rano test
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem czy mnie pamiętacie, ale jakis czas temu byłam tu z Wami i jakoś sentyment mnie tu ciągnie. Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki, ale dzisiaj przede wszystkim chciałabym pogratulować Kate :) mam nadzieje ze ten bladzioch to jest wlasnie to! Leć na betę!
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziekuję,
polece nie wiem czy jutro czy dopiero w pn, bo chciałbym zrobić jeszcze test jutro i w sobote, ale wszystko wskacuje na to że to TO. dziś 35 dc
Muszka pamiętam Cię :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wytrzymasz do poniedziałku? :) bete proponuje zrobic w sobote i w poniedziałek czyli po 48h zeby zobaczyc czy ladnie przyrasta :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem czy wytrzymam ;)
musze się zastanowić :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kate trzymam mocno za Ciebie kciuki!!!! ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki Kasiulaa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kate oby beta ladnie rosla:)
Ja nigdy bety nie robilam tylko szlam na usg w ok. 4tc.
Pamietam ze robilam test 14 dni po owu i test wyszedl negatywnie a mimo to okazalo sie pare dni pozniej ze jestem w ciazy.z

Tez zagladam do Was z sentymentu.
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kate w tym wątku jestem, nowa, napisz proszę ile m-cy staracie się o dzidzie?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
staraliśmy się dokładnie 1,5 roku
mam za wysoka prolaktynę i lecze się od maja br
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O mamo , trochę czasu upłynęło a to pierwsza miała by być dzidzia?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak pierwsza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:) czyli jednak cuda się zdarzają :)
Gratuluje i bardzo zazdroszcze :p
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trzymam kciuki powodzenia ;-)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Asia zdarzają się i trzeba w nie wierzyć :)

pszczoła dziękuje bardzo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kate super!!! Gratuluję !!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kjopa 100% będzie wiadomo po jutzrejszej i pn becie :) ale dziękuje :)
dziś też taka kreska jak wczoraj ale w nocy musiałam wstać na siku i rano pewnie stężenie hormonu było mniejsze, ale jest krecha ;) tem 36,98 wiec mysle ze jednak cos tam jest i to cmienie w brzuchu :)

image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wizyta we wtorek, msm brunatne plamienia ale gin powiedzial zeby narazie she nie przejmowac I jak nie ustapia to wziac nospe ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kate przy okazji bety sprawdź sobie poziom progesteronu. Plamienia moga byc spowodowane niskim progesteronem i wtedy lekarz przepisze Ci tabletki. Ja poziom progesteronu musialam sprawdzac do 12 tygodnia ciazy.
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mowil ze te plamienia moga byc od implementacji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My staramy się już od kilku lat ale na razie nic:( Nie wiemy co robić nawet zaczęliśmy się zastanawiać nad in-vitro, wiecie może jak ono dokładnie przebiega? Znaleźliśmy w Gdyni klinikę gdzie wykonują w invimedzie myślicie że dobry wybór?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
miki zajrzyj na stronę www. ovufriend.pl i poszukaj wątku z pomocą medyczną IVF. Tam dziewczyny na pewno sporo Ci powiedzą a możesz też poczytać co Cię będzie interesowało. Robiłaś badania, HSG, laparoskopie, badanie nasisenia itp.?

Kate beta to tylko formalność ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Beta 96 :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gratuluję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gratulacje :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jest bardzo dobra klinika i ma wysoką skuteczność, kieruj się do dr Rozogi, wspaniały lekarz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kate gratulacje!!!!!! :D jupi!! W końcu do kogoś szczęście zawitało!!
image image

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
niestety moje szczęście się kończy beta w sb 96 a dziś 33,1
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czulam ze tak bedzie..... wiem wiem to niepocieszające, ale może tak mialo być. Glowa do góry, trzymam kciuki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Kate koniecznie zrob progesterom moze w tym tkwi przyczyna... plamienia od implantacji wystepuje raczej wczesniej niz to co mialas. Przykro mi i glowa do gory - organizm powoli sie rusza, bedzie dobrze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
progesteron miałam ok
brałam dostinex na zbicie prolaktyny,
napisłam do gina czy mnie dziś przyjmie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niestety nie ty pierwsza i nie ostatnia, wiele kobiet tak ma , to byl raptem ktory tydzień 4, 5.

Glowa do gory, bedzie dobrze.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
dodzwoniłam się do gina :)
powiedział że niekorzystny spadek (nic nowego)
wizytę mam na 19:30
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli co Kate? Może nie wszystko jeszcze stracone w tym miesiącu? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mysle że własnie stracone...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kate przykro mi :( dobrze ze juz dzisiaj lekarz Cie przyjmie. Dobra wiadomość jest taka ze przynajmniej cos juz ruszyło.
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Man skierowanie do szpitala z podejrzrniem ciazy pozamacicznej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo mi przykro Kate. Wracaj szybko do zdrowia! Jestem dobrej myśli, że wszystko się ułoży po Twojej myśli! Trzymaj się
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki: )
Z dobrych wiadomosci:
Jestem w stanie zajsc w ciaze: ) gin take stwierdzil.
W szpitalu mama zrobuc mi bete I usg. Jak bedzie zle to czeka mnie laparoskopia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kate zdrowka zycze! A lekarz widzial pęcherzyk w innym miejscu?
A moze to byla tzn ciaza biochemiczna czyli doszlo do zapłodnienia ale zarodek sie nie zagniezdzil?
Trzymam kciuki!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie widzial pecherzyka.
Maja mi w szpitalu zrobic jeszczr usg I bete.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wyszlo poronienie. Szczescie w nieszczesciu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kate przykro mi :-( Progesteron w normie to wiesz jest bardzo szeroki zakres. Jednej na początku wystarczy 15 a innej nie i ciąża się nie utrzyma. Trzymam kciuki żeby szybciutko się udało, teraz szczęśliwie. Nie musisz robić żadnej przerwy jeśli psychicznie czujesz się na siłach. Jeśli chodzi o zbijanie prolaktyny to zazwyczaj lekarze w ciąży odstawiają stopniowo, nie wolno odstawić od razu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Kate przykro mi. Tak jak pisze Kjopa jesli czujesz sie na silach to nie rob przerwy. Moze za miesiac lub dwa uda sie ponownie. Tym razem zycze szczęśliwego zakończenia
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kate wiem że to słabe pocieszenie, ale moja pierwsza ciąża skonczyla się 3 dni po tym jak się o niej dowiedziałam. To był listopad, w styczniu zaszlam ponownie w ciążę, która szczęśliwie donosilam, a teraz kolejna ;)

Co do progesteronu to warto go kontrolować na początku ciąży. Zupelnie inne sa normy dla normalnego cyklu, a inne dla kobiet w ciazy.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki dziewczyny.
Nie zalamalam sie jest OK: )
Nie Bede robila przerwy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do kjopa3: Jeszcze nie robiłam żadnych badań myślałam że takie badania to już w invimedzie zrobią czy nie ? Jak to w ogóle wygląda?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miki jeśli powiesz, że chcesz in vitro to nie wiem jakie badania będą robić ale na pewno warto poszukać problemu. Jeśli nie robiłaś żadnych badań to oni powinni zacząć od podstawowych. Sprawdzą hormony i jak coś wyjdzie nie tak to dadzą leki. Na pewno partner badanie nasienia. Teraz to podstawa bo po co Cię faszerować lekami jeśli nasienie będzie kiepskie lub w ogóle brak plemników w nasieniu. Moja gin. poleca dr. Śliwińskiego ale on w Gamecie przyjmuje w Gdyni. Mi tam za daleko w Gdańsku więc poszłam na pierwszą wizytę do INVICTY do gina na NFZ. Na razie badanie prolaktyny z obciążeniem. Dużo wyników miałam swoich które robiłam jakiś czas temu. Zobaczymy co dalej wymyśli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kate, przykro mi, dobrze że będziesz walczyć dalej i wiesz już że możesz zajść w ciąże. Życzę aby udało się od razu.
U mnie znowu kicha, no cóż walczymy dalej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny u mnie dziś beta 69,47. Mam nadzieję,że tym razem będzie wszystko dobrze :-)

Mi się udało po 1,5 roku od poprzedniej ciąży to i Wam się uda na pewno :-)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
kjopa po cichu gratuluje. który to dc?
trzymam kciuki aby było wszystko dobrze :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kjopa trzymam mocno kciuki, musi być dobrze. Gratulacje!! może w końcu uda się założyć nową część :) bo ta robi się przydługa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
kjopa3 trzymam mocno kciuki ;)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kjopa 3mam kciuki za szczesliwe rozwiazanie. Kiedy bedziesz powtarzala bete?
imageimage
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kjopa gratulacje i trzymam kciuki zeby beta pieknie przyrastala :)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam się i ja :) Chciałabym do was dołączyć :) Mam już 4 letniego synka i teraz od kwietnia zaczęliśmy staranka o drugą dzidzię. Z badań na razie mam zbadane hormony tarczycy i prolaktynę i jest wszystko ok. Po odstawieniu leków antykoncepcyjnych niestety mój cykl zwariował i muszę go sztucznie stymulować. Biorę luteinę, clo i estrofem.
W tym miesiącu miałam pierwszy monitoring cyklu 03.08 pęcherzyk miał 22m, a 05.08 już go nie było, także owulka była :) Staranko było w pon, śr i czwartek. No a teraz pozostało już tylko czekać ...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję dziewczyny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W poniedziałek miałam 24 dc i 11 dni po owu. Owu miałam bardzo szybko a ostatnimi czasy 18-20dc. W środę idę na betę, progesteron i hormony tarczycy a pod wieczór do endokrynologa sprawdzić czy nie trzeba zwiększyć Euthyroxu. Drugi cykl brałam d*phaston i gin napisała, że teraz brać 2x1 tabl. Wizyta we wrześniu.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od jakiegoś czasu Was podczytuje i postanowiłam dołączyć. Mam nadzieję, że znajdzie się miejsce w Waszej grupie. Poprzednim razem zaszłam w ciążę w 8 cyklu starań, miałam problemy z prolaktyna. Teraz zaczynamy starania o drugie maleństwo. Robiłam podstawowe badania i jest ok. Mam nadzieję, że się uda :-)
Te kilka lat temu miałam konto na 28dni.pl i chciałam tam wrócić ale widzę że część z Was korzysta z OvuFriend - może tam spróbuję.
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziś beta 202,2,
progesteron 78,04
Tarczyca pod kontrolą endokrynolog. Zwiększyła dawkę , kazała brać jodid 200, vit,D 2000,
Następna kontrola za miesiąc.
Witam nowe dziewczyny i życzę powodzenia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kjopa piekna beta i piekny progesteron! Gratulacje!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
DaMa witamy :) Widzę że mamy dzieciaczki mniej więcej w tym samym wieku :) Mi z młodym udało się w 3 cyklu starań (ale 4 miesiące wcześniej jeden aniołek poleciał do nieba). Teraz nadszedł czas na drugie baby, bo Robert to się straszny samolub robi :( Zresztą przy każdej okazji mówi mi że on chce mieć już brata :)
Ja mam dzisiaj 22dc, łykam luteinkę i czekam... ale ten czas jakoś tak wolno leci...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kjopa - super! cieszymy się wszystkie razem z Tobą ;)
Może jak u Ciebie ruszyło to zaraz któraś jeszcze z nas pójdzie za ciosem ;)

DaMa witamy :)
Z tym czasem to prawda... jak się nie można czegoś doczekać to się wlecze i wlecze... Ja też na luteince jestem i tak sobie grzecznie czekam bo coż mi pozostało ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny mam nadzieję,że worek się rozwiązał :-)

Ja teraz też byłam drugi cykl ale na d*phastonie. Teraz kazała brać 2x1tabl.Będę do Was zaglądać. No i mam nadzieję,że tym razem będzie wszystko dobrze.
06.07.2009r. - 3705g, 60 cm, synuś,
20.02.2015r.-26.04.2015r.-10tc - Aniołek
20.04.2017r.-przewidywany termin porodu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kjopa my również mamy taką nadzieję :) Trzeba wierzyć że będzie dobrze, chociaż czasem ciężko... Ja jestem z tych raczej niecierpliwych i wszystko chciałabym mieć tu i teraz ... ale tak się nie da.
Co prawda nie mam już takiego wielkiego ciśnienia jak z poprzednią ciążą. Mam wspaniałego, zdrowego synka i z mnóstwem pomysłów i energii. Ale chciałabym zobaczyć jakim by był starszym bratem...

Może założymy nowy wątek- mnie i DaMę dopiszemy, a Kjopa dołączy do listy tych szczęśliwych którym się udało?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kjopa gratki :)

Tak załóż nowy wątek i mnie z zaciążonych proszę usuń.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kjopa GRATULACJE!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://forum.trojmiasto.pl/?act=show_topic&topic=691356&c=1&k=160&hl=11928638#op11928638

Link do nowego wątku :-)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No tak zastanawiamy się nad in vitro ale zobaczymy co lekarz powie.... ale bardzo chwiałabym zostać mamą długo już sie staramy i czasami już tracę na to siły.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Upominek dla Pani Przedszkolanki na zakończenie przedszkola (17 odpowiedzi)

Córka chodzi ostatni rok do przedszkola. Większość dzieci odchodzi do szkoły. Pani prowadziła...

Okulary przeciwsłoneczne (9 odpowiedzi)

W jakich sklepach dostanę obecnie okulary przeciwsłoneczne ? Wybieramy się na wakacje, przeszłam...

Jaki rower miejski kupic? (24 odpowiedzi)

Chcę kupić rower miejski, ale nie wiem co wybrać, bardzo podobają mi się w kolorze białym. Chcę...

do góry