Widok

Upominek dla Pani Przedszkolanki na zakończenie przedszkola

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Córka chodzi ostatni rok do przedszkola. Większość dzieci odchodzi do szkoły. Pani prowadziła grupę od co najmniej 3 lat. Myślę, że byłoby miło kupić jakiś drobiazg dla Pań. Myślałam aby zostawić w szafeczkach dzieci karteczki do rodziców i zorganizować jakąś zbiórkę.
Tylko co można kupić z takiej okazji. Kwiaty szybko zwiędną, może ktoś coś podpowie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Może coś w rodzaju tablo z podpisanymi zdjęciami maluszków i podziękowaniami- potrzeba trochę chęci, by coś takiego zaprojektować. A do tego coś słodkiego lub kosz podarunkowy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam ciastka na zamówienie mega prezent https://www.facebook.com/lukremmalowane/info,
na pewno lepsze od kwiatów
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
moje dzieciaki tez chodza ostatni rok i my kupujemy paniom bon do sklepu z bizuteria i kwiatki
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
A ja polecam super kosz prezentowy z herbat, przetowrów ekologicznych z jakimś fajnym kubkiem, ewentualnie aniołkiem z piękną kartką i podpisami. Polecam sklep Pudelko z pomyslem. https://www.facebook.com/pages/Pude%C5%82ko/229431383750636
My takie coś przygotowalimy dla Pani nauczycielki była zachwycona że nie kolejne kwiaty tylko coś praktycznego
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Też bym kupiła bon na zakupy w jakimś sklepie jubilerskim.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Drogie Mamy, w przedszkolu są nauczycielki, a nie przedszkolanki :), a odnośnie prezentu to rodzice w mojej grupie zrobili takie albumy dla dzieci i nauczycielek, w których zebrane są zdjęcia z tygodnia przedszkolnego życia :)- fajna pamiątka...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7
Dla dziecka taki album to rzeczywiście może być pamiątka, ale czy dla pani to bym polemizowała ;) Po kilku latach pracy takie laurki uzyskują status zbędnych śmieci. Dużo większą przyjemność sprawiają mi właśnie bony do sklepu z biżuterią albo kosmetyczki. Z pensji nauczycielskiej nie bardzo stać mnie na takie wydatki...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 13
My kupilismy bransoletki z Lilou z grawerem :)
Slicznę sa

popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
a po ile się składaliście bo u nas są dwie nauczycielki na grupę w przedszkolnej zerówce .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u nas tez dwie
my skladalismy sie po 40 zl ale to jeszcze kwiaty i inne .
Za 2 bransoletki zaplacilam 360 zł

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
JA bym też poszła w biżuterię. Ale nie bon tylko coś bym kupiła. Wiem, że nie zawsze wiadomo jaką konkretnie wybrać ale bon to nie to samo... Bransoletka świetny pomysł;)
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
tez tak uważam , zreszta my mamy wygrawerowane lata w których nasz maluchy uczęszczaly do p-la a do tego zawieszke w kształcie misia-tak nazywała sie grupa naszych pociech .

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pmagdalena,
a te bransoletki kupowałaś na ul. Ogarnej czy przez internet?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bzdura. moja mama jest nauczycielka. dostawała nietrafione obrazy, biżuterię, czekoladki a najbardziej podobał jej się album ze zdjęciami z uczniami. Była bardzo szczęśliwa i do tej pory wspomina tą klasę jako swoje dzieci
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

My naszym 2 paniom kupiliśmy bon do Yes o wartości 300 zł. do tego wielki bukiet kwiatów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

U nas dla Pań vouchery w kwocie około 500-600zl najprawdopodobniej do empiku i tradycyjnie kwiaty. Dodatkowo krótki występ dzieci z wierszykami na pożegnanie oraz mamy w planach nagrać filmik z podziękowaniami z dziećmi w roli głównej.
Ciekawą opcja będzie też podarowanie ładnej ceramiki:
https://andyceramika.pl/dzbanki

I tutaj polecam zerknać sobie na dzbanki ceramiczne z ceramiki z Bolesławca:
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Jakki bidon dla 3-latki, z którego nie kapie? (13 odpowiedzi)

Dziewczyny macie jakieś sprawdzone bidony, z których nie kapie. Obecnie mam Canpola ze słomką,...

Co w pracy po urlopie macierzyńskim? (17 odpowiedzi)

Witam, może któraś z Was mi powie co wg przepisów może pracodawca. 2 lipca kończy mi się urlop...

nnt. Jaki kupić materac do łóżka? (29 odpowiedzi)

Cześć Dziewczynki, pisałam w innym dziale forum, ale mnie olano. Czy Wy możecie mi doradzić,...

do góry