Akademia Marynarki Wojennej

Szkoły wyższe

Gdynia, inż. Jana Śmidowicza 69

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
informatyka wątek zamknięty trudno się dostać? jakie są progi?
~dsdsd
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 lipca 2012

WNiUO pytanie wątek zamknięty Pytanie dość banalne, ale nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedzi. Czy na ten...
~VanHezz
20

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 czerwca 2012

AMW magisterka wątek zamknięty Hey, w tym roku wybieram się na bezpieczeństwo narodowe, lub wewnętrzne II...
~Monika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 maja 2012

pyt. wątek zamknięty chciałabym studiować na AMW stosunki narodowe lub bezpieczeństwo narodowe....
~beata
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2012

zależy od wydziału ale warto! wątek zamknięty Ja skonczylam stosunmi, teraz jestem na magisterce na bezpieczenstwie. Kto...
~e
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2011

Wystarczy chcieć wątek zamknięty Często spotykam się i z opiniami, że uczelnia ma słaby poziom nic bardziej...
~Zadowolona
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 lutego 2012

Informatyka na WNIUO wątek zamknięty Generalnie słabo, zjechaliście użytkownika o nicku "666" za to że powiedział...
~Asdf
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 stycznia 2012

Rok po ukończeniu studiów inżynierskich wątek zamknięty Mam okazję porównać swoją wiedzę zdobytą na WME z wiedzą absolwentów...
~061
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 grudnia 2011

cd.. wątek zamknięty Problemy społeczne i zawodowe, mało interesujący przedmiot jednak dzięki...
~karramba
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 października 2011

Nie ma co nażekać wątek zamknięty Wydział mechaniczno elektryczny. Jest łatwiej niż na pg , to na pewno. Może...
~Baq
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 listopada 2009

rekrutacja 2011/2012 stosunki miedzynarodowe AMW wątek zamknięty mam pytanie do osob ktore sie dostały w I turze, jaki był prog? zamierzam...
~alexx
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 lipca 2011

nie polecam wątek zamknięty nie polecam tej uczelni wypowiadam się o kierunkach technicznych jestem na...
~666
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 lipca 2011

Bezpieczeństwo Narodowe - magisterka wątek zamknięty Czy mam szanse dostać sie na BN zaocznie, o europeistyce licencjat?
~bart
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 września 2010

Przeciętność ... wątek zamknięty Uważam, że to słowo najbardziej pasuje do tej uczelni. Aktualnie jestem już...
~f22mas
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 lipca 2010

Wydzial Mechaniczno Elektryczny- Pytania wątek zamknięty Witam, chciałem zapytać o następujące kierunki? - mechanika i budowa maszyn...
~Tomek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 maja 2011

Cudowna uczelnia wątek zamknięty Oczywiście może dlatego jestem taka zadowolona bo w końcu studiuję to co...
~Cywil
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 maja 2011

spoko wątek zamknięty Jestem studentem trzeciego roku SM, chciałbym powiedzieć osobom które w...
~Marcin
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 stycznia 2011

Biskup - opinia wątek zamknięty Jeżeli potrzebuje ktoś tylko papierka o ukończeniu studiów, to dobry wybór,...
~Biskup
3

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 marca 2010

CO?? AMW NISKI POZIOM ?? wątek zamknięty wcale nie ! wrecz przeciwnie (no może nie to co pg) ale latwo wcale nie jest...
~ZiMq
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 listopada 2008

:) wątek zamknięty Studiuję pedagogikę i jestem bardzo zadowolona. Mam porównanie z Ug ( które...
~BB
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 maja 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
161

postów

69

wątków

do góry