Widok

Aquasfera cz. II

Nowy wątek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moze w ten sposob latwiej bedzie prowadzic dalsza konwersacje :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA

Poszukuję mieszkania do wynajęcia w Aqua Sfera w Redzie 38-50m2. Proszę o kontakt: karelajna2@inetria.pl, pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
karelajna2@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Osiedle Lotnicza

Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tanio, uczciwie i blisko skmki - można to powiedzieć o wielu osiedlach więc reklama słaba:)

A wracając to tematu wątku, dziś zawisło ogłoszenie, że drzwi wejściowe do klatki będą zamykane i uprasza się o używanie klucza. NARESZCIE! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy ktoś z Was wie jaki jest zakres obowiązków Panów z ochrony? Ja wracam z dzieckiem, wózkiem, zakupami i nie zdarzyło mi się, żeby któryś z panów pomógł, przytrzymał drzwi. Jeśli mamy płacić to chciałabym wiedzieć za co...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
Nie jestem zwolennikiem tych panow ale na pewno do ich obowiazkow nie nalezy "przytrzymywanie drzwi" czy " pomoc kobiecie z siatkami". Do ich obowiazkow nalezy patrzenie sie w monitor i dbanie zeby drzwi wejsciowe byly (do jasnej xyz!@$$$....) zamykane. Musze ich wziac w obrone bo moim zdaniem jednak za czesto pomagaja wszystkim ktorzy chcca wejsc. czy to kobieta z zakupami, wozkiem, itp itd.
Wszedzie tam gdzie nie ma dozorcow wszyscy sobie radza z otwieraniem drzwi wiec akurat w tej kwestii nie mozna miec do nich pretensji.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się w 100% z qwerty, chociaż mi otwierał drzwi jak prowadziłam wózek;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez bym chcial by Panowie skupili sie przede wszystkim na ochronie i monitorowaniu. Wole by zamiast pytania "Czy moge Pani pomoc?" zadali pytanie komus kto sie kreci po klatce "Co Pan tu robi?"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Aquasfera

Warto zmienic tytul postu :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mógłby ktoś mieszkający od strony Pacyfiku (powyżej 5 piętra) wrzucić fotkę z budowy (z góry)?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
popieram gorąco tą prośbę. Moje mieszkanie nie ma mieć balkonu tylko taras utworzony przez dach hali garażowej. Rozumiem, że na razie hali nie budują i będę miała dziurę za drzwiami balkonowymi? Szkoda, że w żaden sposób nie można zobaczyć z bliska drugiej strony budowy od strony Rumi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
troszkę możesz podejrzeć w materiale TTMki o budowie ulicy Kosynierów-Obwodowa... ale za dużo tam nie zobaczysz :(
http://telewizjattm.pl/serwis-informacyjny/2012-12-07/02/ul-kosynierow-wybuduje-miasto-za-pieniadze-auchan.html?play=on
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Luk, jeśli chcesz to podaj maila to postaram się zrobić Ci jakieś zdjęcia nowo budowanego budynku z 7 pietra jeśli Cię to satysfakcjonuje? :) wracam do domu zazwyczaj jak ciemno jest ale postaram się zrobić fotki jak najlepsze a jak nie to poczekaj do soboty to w ciągu dnia zrobię :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, czy orientuje się ktoś jak wygląda sprawa z odśnieżaniem? Kto jest odpowiedzialny za odśnieżanie chodników, wewnętrznej uliczki i "dojazdówki" od ronda? Jak trochę popada może być wesoło...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgaduje, że REDPOL
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widziałam, że robili to panowie z Redpolu..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cicho coś tutaj ostatnio...
Fajnie, że pojawiła się wycieraczka przy wejściu. Jest szansa, że błotka i śnieg nie będą się tak nieść na piętra.
Ciekawe czy pojawi się w naszej recepcji jakiś świąteczny akcencik. Mała choineczka byłaby fajnym pomysłem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co tam mała choinka, przed budynkiem postawili nam wielgaśną choinę. Ciekawe czy będą pod nią prezenty:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A drugą choinkę postawili koło fontanny na przeciwko :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajna ta choinka :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ta choinka bedzie oswietlona lampkami ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podobno dziś lub jutro mają ją stroić :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już świeci:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej,

mam pytanie odnosnie mieszkania.
Czy u Was też są zapachy w kuchni jak sąsiad cos gotuje?
Jak wracam do domu to za każdym razem "pachnie" gotowaną kapustą itp.?Jest to strasznie uciążliwe...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W moim mieszkaniu nie ma tego problemu.

Swoją drogą straszny pech że trafiło Ci się mieszkanie obok fanów kapusty:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapachy kapusty niosą się podobno od garmażu na dole. Mozliwe, że cos z wentylacją nie działa tak jak powinno. Może warto zgłosić sprawę do Semeko - nich sprawdzą czy jest ok?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba już przestaniecie czuć zapachy kapusty bo garmaż się przeniósł gdzieś na osiedle przy młynie, jeśli oczywiście stamtąd się niosło :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zdjęcia Pacyfika

Fajna niespodzianka z tą choinką, a dokładnie choinkami :)
Ładnie to wygląda

na zaktualizowanej stronie SEMEKO można podejrzeć zdjęcia jak rośnie drugi budynek http://www.semeko.pl/oferta/aquasfera/galeria
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Budyneczek rośnie ma z dnia na dzień...
A zapachy z garmażu u nas też czujemy:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś coś wie na temat hali garażowej? Będzie budowana jako następna po Pacyficu, czy dopiero jako łącznik z Indianem? Trochę mnie przeraża parkowanie latami 300 m od domu, nie mogę nosić żadnych cieżarów....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba będzie budowana dopiero jak zaczną drugą część Pacyfik-a, bo hala garażowa ma być na całą długość drugiego budynku... w SEMEKO nie potrafią dokładnie określić kiedy to będzie... tylko tyle, że "są już gotowi i chcieliby jak najszybciej"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kolęda

Może kogoś zainteresuje, że 27 stycznia może się spodziewać odwiedzin http://antoni-reda.pl/wp/
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
ojej......zapomnialem ze ksiadz bedzie nawiedzac nasze domostwa...trza przygotowac nasze izby....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A z tym księdzem to nie jest tak ,że musimy sami zgłosić kolędę... bo blok jeszcze nie zasiedzony???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ksiadz i tak przyjdzie...nie trzeba nic zglaszac..pukaja od drzwi do drzwi...w koncu dla nich to żniwa :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niedawno włączył się alarm wył krótko ale co właściwie oznaczał?

Jestem (i pewnie nie tylko ja) tak przyzwyczajona że wokół mnie coś pipczy/wyje że nie zwracam uwagi a może powinnam?

Ktoś wie co sygnalizuje alarm w budynku? Mamy jakiś system ostrzegania przed np pożarem? Czy tylko ktoś wlazł gdzie nie powinien lub inne zwarcie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Yooki, ten alarm był spowodowany tym iż ktoś przenosząc meble uderzył w ten guzik alarmowy i to spowodowało włączenie się alarmu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no dobra ale co to za alarm? przed czym ostrzega?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Alarm - ten w windzie tak?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
właśnie nie wiadomo gdzie i po co:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie windzie tylko na klatce włączył do niepełnosprawne dziecko które nie rozumiało po co jest :)
????
A Alarm jest na każdym pietrze i czujki I jest raczej ważny jak się włącza to raczej znaczy pożar więc reagować trzeb ale kiedyś włączył się np.po było duże zadymienie na piętrzę Tylko Fajnie że jak by co jest Alarm tylko dziwne że w taki rasie nie ma szatnej gaśnicy Ciekawe ?????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
właśnie o taką informację mi chodziło - że to alarm przeciwpożarowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alarm

W momencie włączenia się alarmu w naszym bloku automatycznie zostaje powiadomiona straż pożarna , oni dzwonią do portiera by uzyskać potwierdzenie czy jest zagrożenie. To że w bloku są włączniki alarmu nie znaczy że musi być od razu szafa przeciwpożarowa, fakt mogły by być może gaśnice ale znając życie zaraz by je ukradli. A skoro mówimy tyle o tych alarmach to faktycznie miejmy na uwadze gdy włączy sie alarm i nie bądzmy obojętni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.nawigator.nieruchomosci.pl/content/jak-utworzy%C4%87-wsp%C3%B3lnot%C4%99-mieszkaniow%C4%85

poczytajcie
może już czas zadziałać ????
Jakieś zebranie ?????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ogrzewanie

Witam Wszystkich, czy u Was na pietrach też na klatce jest jak w saunie? U nas jak się wychodzi z domu to jakby dostać obuchem w łeb bo takie uderzenie ciepła jest co w sumie nie jest aż tak potrzebne żeby tak grzało bo przecież za to sami płacimy :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
na pierwszym pietrze też jest ciepło ale przecież na klatce ani w korytarzu nie ma grzejnika.Czy temp nie wynika z tego ze jest dużo drzwi, przestrzeni zamkniętych i zwyczajnie nie ma przepływu powietrza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ludzie na klatkach jest ogrzewanie podłogowe i to tak grzeje ?!?!?!?!?!?!?!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na klatkach nie ma zadnego ogrzewania podlogowego ani zadnego innego...pod podloga na klatkach biegna rurki z ciepla woda do naszcyh kaloryferow i to ogrzewaja podloge na korytarzach. Wiec bez obaw , za to nikt nie placi wiec bez paniki...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kolego qwerty niestety jesteś w błędzie, na klatkach jest ogrzewanie podłogowe i prawdopodobnie jest na jednym zaworze na całą klatkę, niestety na parterze zawsze jest chlodniej z racji otwierania drzwi wejściowych i czujnik cały czas wskazuje że temperatura jest za niska co przyczynia się do grzania. Niestety parter nigdy się nie nagrzeje odpowiednio i powoduje to hajcowanie na wyższych pietrach. Niestety rurki od naszych kaloryferów nie nagrzały by tak podłogi / klatki. Aby mieć 100% pewność zadzwonię do Semeko czy jest tam ogrzewanie czy też nie? :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
jak odbieral klucze w kwietniu zapytalem sie kierownika budowy (szczuply wysoki w okularach) czy te klatki sa ogrzewane bo nie widze kaloryferow. powiedzial ze nie sa ale nie powinno byc zimno bo podloga idzie ogrzewanie do mieszkan...pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
QWERTY jeśli tak to przepraszam / zwracam honor. To sąsiedzi na moim pietrze muszą nieźle w domu grzać skoro na klatce jest sauna :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wspólnota

Czy to prawda, że Redpol jest tymczasowym zarządcą do czasu aż zawiąże się wspólnota. Czyli jeśli mieszkańcy nie zajmą się sprawą sami z siebie Redpol będzie nas kiwał po wsze czasy?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Warto zacząć sie rozglądać za innymi firmami zarządzającymi nieruchomościami. Jak będzie zebranie wspólnoty to warto redpol wymienić i przy okazji wybrać nowego zarządcę. Wcześniej ktoś na forum podawał taką firmę a ja podaję kolejną: http://www.sensa.com.pl/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czemu kiwał? Czytam to forum od poczatku i nigdy sie nie wypowiadalem. Ale madrzysz sie tu tylko kobieto ciagle a czy sama wszystko zrobilabys najlepiej? Czynsz mamy niski i taka jest prawda. Jak mieszkancy zechca to ok, zezygnujemy z nich. Ale narazie Redpol jest, pracuje sobie tak jak potrafi i tyle. Nikt nikogo tu nie "kiwa". A jak czujesz sie oszukiwana, kiwana czy cokolwiek to zglos to na policje ze Cie tu ktos "kiwa" a nie obrabiasz im tylek. Wiecznie tylko psioczysz na wszystko i wszystkich dookola. Zadowolona z czegos kiedys jestes? Pozdro!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
Ja tez szczerze mowiac nie mam na razie nic do Redpolu. Wszystkie rozliczenia otrzymuje na biezaco. Zgodnie z prosba przesylane sa i poczta i mailem. Na klatkach czysto. Skonczyly sie wysokie rachunki za prad czesci wspolnej (chyba ze cos przeoczylem). Na wszystkie pytania tez udzielaja mi odpowiedzi. Takze w sumie ja nie mam nic przeciw nim - poczawszy od pierwszego spotkania w ich biurze.

Nie ma pewnie zarzadzajacej firmy idealnej. Kazda bedzie miala jakies plusy i minusy. Nie wiem tez czy nie jest tak, ze developer wybiera firme administrujaca na pierwsze 2 lata - trzeba byloby sprawdzic w umowie/akcie notarialnym (ja przy innym swoim lokalu mialem taka sytuacje).

Z tego co wiem, zebranie wspolnoty tez zwoluje zarzadca - czyli Redpol - ale tu moge sie mylic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zainteresowanym polecam rozmowę z mieszkańcami osiedla przy Młynie którzy zmienili zarządcę.
Nie chodzi o rachunki ani o miłą obsługę ale o potworne zaniedbania Redpolu które wpędziły tamtejszą wspólnotę w długi.
Przykłądy:
1. Nie wydzielenie konta dla wspólnoty tylko przyjmowanie wpłat na konto Redpolu co spowodowało potworne komplikacje, brak dostępu mieszkańców do własnych pieniędzy i problemy z udowodnieniem że to ich kasa.
2. Ponadto decyzje podejmowane uchwałami, które były tak skonstruowane że naruszały prawo przez co były nieważne i np długi wynikłe z nie płacenia czynszu przez niektórych mieszkańców są nie do ściągnięcia i teraz Ci co płaca regularnie mają wyższe opłaty żeby pokryć stratę i wyjść z długów
3. przekręciki w budżecie rocznym wspólnoty

Takich kwiatków jest mnóstwo. Nie twierdzę że wszystko zrobiłabym najlepiej. Sygnalizuję jedynie, że administrowanie budynkiem to o wiele więcej niż uśmiechnięte panie w siedzibie i czyste klatki schodowe. Najważniejsze są sprawy finansowe których nikt nie kontroluje bo przecież od tego jest zarządca żeby wiedział. Mnie martwi że Redpol nadużywa swojej "władzy".
Mieszkańcy osiedla przy Młynie przypadkiem odkryli nieprawidłowości. Dopiero wtedy gdy po kilku latach jeden z mieszkańców przyjrzał się dokładnie dokumentom. Okazało się, że Redpol działał wyłącznie na własną korzyść, strata wspólnoty jest ogromna, spłacają ją mieszkańcy. Po zmianie zarządcy wychodzą co chwilę nowe rewelacje.

Naprawdę tylko mnie niepokoi, że tak nierzetelna firma zajmuje się nami? Kto tak naprawdę skontroluje czy u nas nie będzie jak przy Młynie? Ktoś się na tym zna?

Czy nie lepiej zmienić na bardziej zaufanego zarządcę niż za kilka lat obudzić się z ręką w nocniku?

Naprawdę uważacie, że Redpol - poza tym wszystkim co napisałam wyżej - w przypadku konfliktu z developerem będzie gryźć rękę która go karmi?
Nie lepiej mieć niezależną firmę?

Jasne że nic na siłę. jeśli większość uzna że Redpol jest super to zostanie. Wolałabym jednak w porę zareagować niż później żałować.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
tez mam znajomych na osiedlu przy młynie i moge potwierdzić to co napisałaś powyżej. o tym długu i o tym że teraz za to płacą. A znowego zarządcy są b. zadowoleni.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
OK - ja nie znalem kompletnie tych okolicznosci. Jesli wiec tak jest i takie jest ryzyko, ze podobnie byloby u nas - musze zmienic zdanie dot. Redpol
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nikt nie musi wierzyć mi na słowo. Na forum każdy może pisać co mu się podoba ale te informacje bardzo łatwo zweryfikować.

Jeśli ktoś nie ma znajomych na tym osiedlu wystarczy wybrać się na ich spotkanie wspólnoty i posłuchać, porozmawiać z mieszkańcami.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czy ktos moze mi powiedziec na czym polega sformulowanie "kantowanie nas przez redpol" ???
Ja jestem zadowolony jak na razie z tej firmy.Za czynsz place niewiele, za ogrzewanie tez, woda wedlug zuzycia wiec o co chodzi ?
Skoro "Yooki" jestes tak dobrze poinformowana ze to kanciarze i zlodzieje to zamiast siedziec na forum i grzmiec powinnas udac sie do ich biura i sprawdzic czy wszystkie wplaty sa dobrze ksiegowane i nie zalegamy z mediami....
Wtedy zmienie zdanie i przyznam Ci racje..pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Nie wiem czy zauważyłeś pasek ale jestem mocno ograniczona z uwagi na gabaryty. Poza tym nie znam się i oglądanie dokumentów niczego mi nie da. To musiałby sprawdzić ktoś kto ma o tym pojęcie.

A "kantowanie nas przez Redpol" - zaznaczam ze domniemane bo nie wiadomo jak to jest w naszym przypadku, opieram się na doświadczeniach sąsiadów z drugiej strony ulicy - polega dokładnie na tym co napisałem wyżej w punktach.

Żebyśmy się dobrze zrozumieli - moje obawy wynikają z alarmujących informacji, z sytuacji która nastąpiła z winy Redpolu na sąsiednim osiedlu. Nie można ze 100% pewnością stwierdzić że tak samo postąpią z nami ale nie można też tego wykluczyć.
Uważam że to firma niegodna zaufania i próbuję uświadomić np. Tobie qwerty, że wysokość rachunków i ładna Pani w sekretariacie nie świadczą o rzetelności firmy.
Ale oczywiście każdy ma prawo do własnego zdania.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Yooki, Pani w Redpolu wcale nie jest ładna :p (oczywiście nie obrażając nikogo panie nie są w moim guscie )
Możesz tylko przytoczyć tu wszystkim na forum jakiej wysokości są te zaległości sąsiedniego osiedla oraz z jakiego powodu powstały? Niestety kiedy to raz podczas naszej nieobecności w domu poprosiliśmy rodziców aby wyciągnęli rachunek i go opłacili za nas (potem oddaliśmy :) ) to w następnym miesiącu przysłali nam nowy rachunek z informacją iż zalegamy z płatnością za miesiąc poprzedni. Oczywiście bez wizyty w biurze się nie obeszło, zajęło to pani 3 dni żeby sprawdzić wpłaty na ich konto, niestety w przypadku kiedy opłatę za czynsz robi osoba o innym nazwisku niż na rachunku to ci już są zagubieni w akcji pomimo wpisania jakiego rachunku to dotyczy oraz za jakie mieszkanie i jakich mieszkańców jest wplata. Niestety Redpol poza tą sytuacją jest w miarę ok. Czasami trzeba dzwonić o jedną sprawę tak z 4 razy ale w końcu zrobią. Czasami trzeba użyć odpowiednich argumentów aby zadziałało. Jak bedziemy mieli założoną wspólnotę to możemy zgrać się tak aby to Redpol tańczył tak jak my zagramy a nie na odwrót. W końcu to dzięki naszym pieniądzom mają pracę. Możemy również jako wspólnota oczywiście zarządac wszelkich sprawozdań finansowych na co idą nasze pieniądze. Wszystko jest do dogadania a ich "ułożenie" się pod nas leży w ich inteneresie :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bartek z głowy nie jestem w stanie podać kwot ale dopytam a jak powstały napisałam wyżej.

"Jak bedziemy mieli założoną wspólnotę to możemy zgrać się tak aby to Redpol tańczył tak jak my zagramy a nie na odwrót. W końcu to dzięki naszym pieniądzom mają pracę. Możemy również jako wspólnota oczywiście zarządac wszelkich sprawozdań finansowych na co idą nasze pieniądze. Wszystko jest do dogadania a ich "ułożenie" się pod nas leży w ich inteneresie :)"

Pięknie to brzmi co piszesz ale jak wskazuje przykład sąsiedniej wspólnoty Redpol ma w nosie dzięki komu ma pieniądze i pracę. Tak naprawdę ich najlepszym klientem jest Semeko. To dzięki nim mają pracę:) Mieszkańcy wspólnot nie są priorytetem.

Zaciekawiłeś mnie też stwierdzeniem żeby zrobić tak żeby Redpol tańczył jak my zagramy a nie odwrotnie. Tzn jak konkretnie to zrobić? :)

Sprawdzenie finansów też nie jest prostą sprawą, chyba że jesteś specjalistą.
Cały czas chodzi mi o to że nie po to jest wspólnota żeby kontrolować zarządcę na każdym kroku. Kto ma taka wiedzę i czas żeby ślęczeć nad papierami? To zadanie zarządcy, jeśli to wspólnota będzie kontrolować finanse bezsensowne staje się utrzymywanie zarządzającego.

Powinniśmy mieć zaufanie do naszego zarządzającego, a moim zdaniem zaufanie Redpolowi to już naiwność ponieważ pociąga za sobą poważne skutki finansowe. Koniec końców to my - mieszkańcy, będziemy ponosić skutki ich działań gdy okaże się że działali niekoniecznie w naszym najlepszym interesie.

Czy naprawdę chcemy sprawdzać na własnej skórze czy Redpol to uczciwa firma czy nie?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Skoro nie masz o tym pojecia jak sprawdzic i udowodnic te oszustwa finansowe o ktorych mowisz to lepiej sie dowiedz. Ja na ich miejscu bym juz dawno Cie do sadu podal za szerzenie takich plotek. A mowiac ze wyczytalas to gdzies ale poprzec dowodem nie mozesz bo nie wiesz jak czy nie umiesz czy cokolwiek innego sobie wymyslisz w niczym Cie nie usprawiedliwia. Takze lepiej sobie to sprawdz. Zanim ktos im wspomni ze niby sa nieuczciwi i ich nie chcemy, spytaja sie dlaczego i sie dowiedza ze dlatego ze tu na forum sie tego dowiedzieli od Ciebie. Znajac zycie tak bedzie. Jak narazie rugasz im opinie i to co wyczytalas gdzies nie jest usprawiedliwieniem. A grzywny male nie sa. Wyhamuj :) Pozdro!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
Bartek415 ja mam problemu z płatnością a sytuacja podobna jak u Ciebie.
A co do "afery" na osiedlu przy Młynie też słyszałam od znajomych(ale o żadnych kwotach nie mówili)najlepiej byłoby zapytać osiedlowych "społeczniaków"zorientowanych w temacie na forum redamlyn...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
~qq polecam melisę na uspokojenie, może po niej będziesz w stanie czytać ze zrozumieniem.

To o czym piszę to nie plotki ale fakty, nie "przeczytane gdzieś" ale informacje bezpośrednio od mieszkańców którzy się w takiej sytuacji znaleźli.
Napisałam że nie mogę podać konkretnych kwot (straty wspólnoty spowodowanej działaniem Redpolu) w tej chwili ale dopytam o to znajomych.
Chyba Cię nie dziwi (a może?) że nie chcę wprowadzać nikogo w błąd i podawać kwot z sufitu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Yooki niestety bez jakiś konkretów to pisanie palcem po wodzie. Moja koleżanka z pracy mieszka właśnie na wspomnianym osiedlu przy młynie i nic nie wie o jakiś stratach wspólnoty związanych z działaniem Radpolu i nie mają jakiś większych rachunków. Może sprawa tyczy się tylko jakiegoś konkretnego bloku bo osiedle przy młynie jest dość obszerne. Blok w którym mieszka moja koleżanka nie jest zarządzany przez Redpol od około roku.

Druga sprawa: nie nakręcajmy się jeden na drugiego jak to powyżej miało miejsce :) my jako mieszkańcy bloku musimy trzymać się razem a nie s... we własne gniazdo. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli chodzi o kontrolowanie Redpolu to nie powinno to być zbyt skomplikowane. Wystarczy jak na tablicy ogłoszeń wywieszaliby ile mieli wpływu środków w danym miesiącu i rozpiskę na co ile kasy wydali :)
Zastanawia mnie sprawa kto zajmuje się odśnieżaniem chodników i dróg wokół naszego bloku. Chodniki przed wejściem do klatki odśnieżają panowie z ochrony jednak droga pozostawia wiele do życzenia chyba że jest to spowodowane przez auta stojące wzdłuż krawężnika że pług nie może wjechać a i czasem z miejsca parkingowego problem z wyjazdem jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdaje mi się Panie - qq - że ty nie jesteś mieszkancem naszego bloku a tylko dziwnym obserwatorem ,bo ostro wypowiadasz się na forum ,wspominasz o policji ,teraz straszysz innych sądem ,dobry jesteś ! ?
Słuchajcie pozostali , co najmniej 80% z nas jest z poza Redy ,więc co my możemy wiedzieć o mieście Reda a tym bardziej o firmie Redpol.
Zgadza się że jak na razie jest ok. rano winda i klatka umyta,panowie rano odśnieżą ,papierki pozbierane , ale dlatego by nas przejąć,by zawiązać wspólnotę ,by pokazać się z jak najlepszej strony.To że płacimy niskie opłaty za ogrzewanie , za wodę ,za czynsz ,to za mało.
Ale jak wyglądają sprawy finansowe ?? TO JEST WAŻNE ! tego nie wiemy, ja myśle że ,,Yooki ,, ma racje a wręcz zgadzam się z nią ,tym co mówią na Osiedlu Młyn.
Ja mam bardzo dużo znajomych na tym osiedlu i często tam przebywam i z kim nie rozmawiam każdy narzeka na sprawy finansowe , i to nie na sprawy pożadkowe o które dbają ,tylko właśnie finansowe. Ale znając życie Polak na wszystko narzeka.Ale może coś tam jest,ale jak to sprawdzić ? Bo chodzi NA PRZYKŁAD ! o to by nie płacić czyjeś długi ,bo to jedna wspólnota i podzielą zadłużenie na wszystkich . A dlaczego ja mam płacić - np. za wyremontowany parking przed blokiem ,klatkę albo jakieś zamontowane kamery przy blokach (mowa tu o osiedlu młyn) Bo na zebraniach wszyscy na remont sie zgadzają a potem nie ma komu płacić a kredyt trzeba spłacić.
Przydałby się naprawde pożądny prawnik albo ktoś znający się na tych sprawach (ale nie z naszego bloku) który by ta sprawę obcykał przed wstąpieniem . Dla mnie nie ma problemu w którę firme wejdziemy ale żeby potem nie było narzekań że wybierzemy tą czy tamtą firmę . Wiec nie psioczmy tyle co dobre a co złe tylko poczekajmy aż ktoś pomoże nam w sprawdzeniu czy Redpol jest OK.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tomasz, niestety na chwilę obecną każdy tylko gada i narzeka na ten Redpol ale nikt nie przedstawia żadnych konkretów. Wszyscy mówią że coś gdzieś słyszeli jednak jakiegokolwiek dowodu nikt nie pokazuje. Nie możemy pochopnie podejmować decyzji o zmianie administratora ot tak sobie a potem będziemy w d... :( zawsze można trafić na gorszego. Tak jak już wspominałem koleżanka mieszka właśnie na osiedlu przy młynie, szwagierka to samo i nikt nic nie mówi o jakichkolwiek zwiększonych rachunkach. Z Redpolem był problem w postaci dużych rachunków za np. prąd wspólnoty > jednak coś zadziałali bo rachunki spadły o około 50%. Nie chodzi mi o mówienie co jest dobrze a co źle bo mentalność Polaka to ciągłe narzekanie :) chodzi tylko o to iż jak się im cos zgłasza choć czasami trzeba nieco poczekac to starają sie to załatwić. Jeśli mielibyśmy dodatkowe koszty w postaci spłacania kogoś kredytu (mam tu na myśli osiedle przy młynie) to na pewno na forum by o tym huczało że każdemu rachunek wzrósł. Czy nie jest tak...?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadza się Bartek , na razie nie mamy dowodów że coś mogło by wpłynąć na nasze koszty, ale problem nie został wyssany z palca,i już kilka miesięcy temu ktoś inny poruszał sprawy Redpolu ale faktycznie może problemy są odległe na Młynie i już sie polepszyło. Mimo to jeśli ktoś jest w stanie sprawdzić czy wszystko jest w porządku to będziemy spać spokojnie .
A tak z innej beczki, mam pytanie do sąsiadów którzy mają media z firmy Plastcom ,czy w pakiecie TV macie w swoich telewizorach podgląd z kamer zamontowanych na naszym bloku ?, słyszałem że na starszych osiedlach konkurencja udostepnia taką opcję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurka pierwszy raz słyszę z ta kamerka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
A ja mam pytanie z "innej beczki" : czy mieszkańcy bloku Atlantic będą za dalszym utrzymaniem ochorony ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
hmmmmmmm......zalezy ile to bedzie kosztowac. Niby dzielac to na duza ilosc mieszkancow nie powinno byc drogo ale zobaczymy...calkowicie zrezygnowac z ochrony to troche nierozsadne...jak juz to moze tylko wieczorami? np. 20-8. Tak czy inaczej poznam koszt utrzymania to sie ustosunkuje. Nie ma co na zapas sie martwic.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
ja będę za utrzymaniem portierni... kupując tu mieszkanie zdawałem sobie sprawę, że portiernia będzie i będzie w niej pracował (za pieniądze) portier... tak więc nie bardzo rozumiem, czemu teraz miałaby portiernia zniknąć...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
w sumie ja tez chcialem kupujac mieszkanie by bylo bezpieczniej z portniernia....Nie mniej jednak, wkurza mnie fakt ze owi panowie otwieraja drzwi kazdemu kto ma wiecej siatek albo postoi przy drzwiach dluzej niz 30 sekund....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
kolego qwerty może Ci panowie z ochrony po prostu już rozpoznają twarze osób które widzą bardzo często i wiedzą że to "swój" :)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
już pare razy wałkowaliśmy ten temat :) Jak będzie wspólnota i będziemy już płacić za portiera to będzie można określić zakres jego obowiązków... teraz jest to ochroniarz wynajęty przez SEMEKO...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak tam spotkanie wspolnoty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gdybys byl to bys wiedzial.....wszystko dobrze. nie martw sie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
qwerty może opowiesz??Jeśli to nie problem jak to się wszystko odbyło i jakie tematy zostały poruszone??
Niestety sprawę zebrania przeoczyłam...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
... jak było , no fajnie ... i miło było też poznać nowych sąsiadów.
Chodz spotkanie i głosowanie nie było tajne ,niestety pewnych faktów nie można ujawnić.
Serdeczne podziękowania dla wszystkich którzy przyszli.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
pisanie na forum trojmiasto pl o tych sprawach uwazam za malo odpowiednie. :) pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Moze niektorzy byli w pracy??? qwerty nie rob z siebie takiego wazniaka! Pytanie do reszty uzytkownikow czatu: Bedzie zawiazywana wspolnota czy nie? Pozdrawiam!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
ogólnie jest problem z red polem napisze tylko tyle ale jest kilka rzeczy które ustalono większością głosów
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
jaki problem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
następne zebranie już wkrótce, wiec ~Asiek będziesz miał możliwość uczestniczenia w spotkaniu i wszystkiego się dowiesz co było na poprzednim zebraniu, bo jak już ktoś zauważył to raczej niezbyt dobre miejsce aby pisać co ustaliliśmy :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kiedy odbyło się spotkanie wspólnoty? Nie mieszkam jeszcze na osiedlu, więc najwyraźniej przeoczyłam ogłoszenie. Kiedy planowane jest następne zebranie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe........dobre........nie robie z siebie zadnego wazniaka..powtorze tylko, ze ten portal to nieodpowiednie miejsce na rozpisywanie sie na ten temat ........zapytaj sasiadow to ci powiedza co bylo........
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
~querty masz całkowitą rację! Sąsiedzi, jak mieliśmy okazję się przekonać, są bardzo sympatyczni i jak się poprosi na pewno wszystko zreferują :)
A wracając do spraw przyziemnych, do szału doprowadza mnie remont, jaki od jakiegoś czasu robi ktoś nad moim mieszkaniem. Pracuję w domu, w dzień często wiszę na telefonie a co łapię za słuchawkę rozpoczyna się wiercenie. Nie wiem, co oni tam wiercą, ale hałas jest ogromny. To już nie są początki, kiedy wszyscy się wprowadzają. Ludzie tutaj mieszkają więc byłoby kulturalnie przejść się po sąsiednich mieszkaniach i uprzedzić, że będzie taki hałas. Wyniosłabym się na ten czas do biura i byłoby po sprawie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Co do odgłosów to ja mam dopiero wesoło. Jeden sąsiad wierci, drugi gra na trąbce (chyba bo ekspertem nie jestem), ajk gra ten na trąbce ktoś inny wali w rury.
Jak Ci wszyscy ucichną wieczorami ktoś u góry lży żonę i to w taki sposób że się zastanawiałam kilka razy czy czasem rękoczynami się nie skończy. Niestety niesie się wentylacją więc ciężko powiedzieć z którego konkretnie piętra.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na trąbce powiadasz? To możemy zespół założyć bo jestem muzykologiem i mam całkiem spore instrumentarium- ale w domu nie gram, żeby nie było na mnie :) No cóż- uroki życia w bloku...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agata_Mateusz - nie odbyło się zebranie współnoty, tylko zebranie mieszkańców (nie formalne)... o zebraniu wspólnoty na pewno zostaniecie poinformowani w skuteczniejszy sposób, choć przyznać trzeba, że to nasze pierwsze zebranko, było dobrze rozreklamowane w budynku :)...

Co do osobnika grającego na trąbce to też raz przez 30 minut słyszałem to... na szczęście zdażyło się to tylko raz :) Mam nadzieje, że więcej ten ktoś tego nie będzie tego robił w budynku... bo to na prawdę jest już straszne chamstwo...
Ludzi "walących w rury" rozumiem... Robili to żeby trębacz zorientował się, że wkurza innych :) Kiedyś w starych blokach waliło się w grzejniki hehe
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
walic w rury ?????????? ktos z Was ma rury w mieszkaniu ???????? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wentylacyjne miałam na myśli:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak sobie myślę...forum nie jest odpowiednim miejscem, żeby załatwiać sprawy omawiane na zebraniach. Ale przydałoby się chociaż podać kontakt do osoby, do której można się zwrócić w przypadku nieobecności na zebraniu. Na najbliższym prawdopodobnie mnie nie będzie. Mogę poprosić sąsiadów o zreferowanie całej sprawy, ale wolałabym jednak porozmawiać z jednym z "głównych prowodyrów" i mimo wszystko odhaczyć się na liście obecności.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy to prawda ze spotkanie mieszkancow ma sie odbyc 14 lutego?
Nie mozna przesunac tego na piatkowy wieczor, 15 lutego?
Pytam, bo chetnie bym uczestniczyl, ale niestety dopiero w piatek jestem na miejscu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Źle się wyraziłam. Chodziło mi oczywiście o spotkanie mieszkańców. Nie twierdzę, że nie było rozleklamowane. Zapytałam jedynie o termin, w któym sie odbyło. Chyba nie jest to żadna wielka tajemnica, której nie można tutaj podać. Do zobaczenia dziś wieczorem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mieszkam "przy mlynie". Utworzyliśmy tzn blok własną wspólnotę (kilka klatek) i mamy indywidualne konto bankowe. W kazdej klatce jest ktoś kto ma większe uprawnienia do "kontroli przepływu gotówki " za naszą zgodą. obsluguje Redpol
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jak jest z piwnicami i garażami u was? jest wilgoć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Garaży to w naszym bloku nie ma ,natomiast ja posiadam piwnicę i powiem Ci że nawet jest w niej ciepło bo ok. 15-18 st. Ściana i podłoga jest sucha i też nie są takie zimne ,tym bardziej że mam piwnicę bezpośrednio przylegającą do zewnętrznej ściany bloku. No tak tylko że Nasze piwnice są na poziomie ,,0" ( wyjście główne ) a wasze częściowo podziemne i garaże są poniżej studzienek i stąd ta wilgoć w niektórych Waszych pomieszczeniach.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ktoś może mi podać kontakt do osoby, z którą należy się kontaktować w sprawie tego, co się dzieje na zebraniach? Na ostatnim nie byłam a chciałabym się dowiedzieć, co zostało ustalone no i się podpisać, jeżeli będzie taka potrzeba. Mój nr gg 3196921.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ponoć nie było nic ciekawego, też nie byłam ale mi koleżanka opowiadała i nic ciekawego nie ustalili, a po za tym obiecali raport z zebrania dla tych co nie byli
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
"nic ciekawego nie ustalili" ?????????? to chyba kolezanka spała albo byla na innym zebraniu ...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
no to może niech się wszyscy dowiedzą co było, i tak jak ustalaliśmy na pierwszym spotkaniu że miał być raport z zebrania dla mieszkańców których nie było, a tu ani po pierwszym ani po drugim nic nie ma, więc widocznie nic nie zostało ustalone skoro nie ma żadnej informacji
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
spokojnie......skoro obiecali ze bedzie informacja w skrzynkach dla nieobecnych to chyba tak bedzie...tzreba pewnie poczekac. pozdrawiam
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej hej dajcie nam czas musimy jeszcze kilka spraw dopiąć i wszystko napiszemy i do skrzynek powrzucamy
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Plebiscyt - trójmiasto

Zapraszam do głosowania na nasz budynek
dom.trojmiasto.pl/konkurs/2012/lista/#okolice-Trojmiasta
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zarzad

Witam wszystkich. Dostaliśmy krótką informację odnośnie tego co było na spotkaniach. Wydaje mi się, że żeby wybrać zarząd to powinno odbyć się formalne głosowanie, z kilku powodów. Po pierwsze nie każdy mógł być na tych spotkaniach, a po drugie być może są jeszcze osoby, które także chciałyby zaproponować swoją kandydaturę w zarządzie. Moim skromnym zdaniem uważam, że rozsądnym wyborem powinny być np. 2 osoby z kl. A i 2 osoby z kl. B. Pewnie zaraz spotkam się z wieloma atakami na swój post, ale zanim zaczniecie komentować, to może warto przemyśleć tą sprawę do czasu formalnego zebrania?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Tak formalne będzie w MARCU. Pozdr.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
tak będzie w marcu to było nie formalne po żeby coś zaczęło się dziać minął rok i teraz klika osób zaczęło robić zebranie i tyle nikt nie miał czasu i ochoty ruszyć tematu więdz na tym nie formalnym zebraniu już ustalono naszych przedstawidzieli dużo zrobiły i tyle im więcej osób tym większy chaos a po za tym były dwa zebrania i co ? nie było okazji się wypowiedzieć ???? wasza strata będzie zebranie formalnie w marcu to się ustali z tego co pamiętam na zebraniu pytano się kto jest chętny i i padły propozycje osób kto chciał być formalnie mógł podnieci rękę i był by w tym zarządzie i tyle pomysł dobry że dwie osoby z tej i tamtej klatki ale nie po co teraz zmieniać 4 osoby są w zarządzie i co że z klatki A ???? działają na rzecz całego bloku nie krzywcą chyba klatki B ????
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
jak zwykle najwięcej pretensji mają ci którzy na spotkaniu nie byli ...
... tak tak to nasza wina że was nie było i nie zabraliście głosu.
Była rozwieszona wiadomość o zebraniach w każdym miejscu w bloku ,nawet na forum podali , rozumie tych co pracowali ale obudzili się ci którzy tu jeszcze nie mieszkają ,my tu mieszkamy już 9 m-c , już czas byście się wprowadzili i też oddali głos.
Jeśli tak bardzo ktoś chciał oddać głos na zebraniu to dlaczego nie przyszedł (przyjechał) - byśmy znali wasze zdanie.
W marcu odbędzie się formalne zebranie i informacja jak poprzednio będzie podana . Nasz zarząd wybada sprawę naszego zarządcy czyli firme Redpol , i wybraliśmy go nie po to by nam zaszkodził a raczej sprawdził czy są lojalni i uczciwi . Wybrane osoby widać że są biegłe w tych sprawach i potrafią coś załatwić i chwała im za to.
... ~czary_mary~ ja wiem że na pewno dwie panie są z klatki B i jedna z klatki A , i chyba wybrany Pan też z kl. A - czyli wyszło na twoje , a tak w ogóle to co by zmieniło?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Po pierwsze wypowiadam się na forum ponieważ na zebraniach Państwo mnie zakrzyczeli i nie dopuścili do głosu, pomimo kilkukrotnych prób. Proszę zatem mnie nie oceniać z góry. A ja akurat potrafię zrozumieć osoby, które nie mogły się stawić o takich porach, mimo, że były dwa terminy. Nie zamierzam się z Państwem kłócić, ani wchodzić w dyskusje nie prowadzącego kompletnie do niczego. Zawsze wydawało mi się, że forum jest od napisania swojej opinii, a nie dyskutowania i atakowania się nawzajem. Życzę zatem Państwu miłego wieczoru.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
CZy ktoś mi może poradzić do kogo się zgłosić, żeby przestroić domofon? Od samego początku nie działa tak, jak powinien i trzeba dzwonić z prefiksem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jak miałam problem z domofonem, to jeszcze się kontaktowałam z kierownikiem budowy, więc wydaje mi się, że najlepiej do biura budowy SEMEKO (koło biura RedPolu). Ja bym napisała pismo i im zaniosła i żeby mi potwierdzili przyjęcie.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gdy mi nie dzialal domofon bo nie zostal przestawiony to dzwonilem to kierownikowi budowy i umowil mnie z takim chlopakiem od domofonow...on tam czesto bywa na osiedlu. przyszedl do mieskzania, rozkrecil i po 2 minutach ..domofon dzialal. pozdr
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo Wam dziękuję!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ci się dzieje z cukiernią Tiramisu? Przejeżdżałam dzisiaj rano i widziałam, że nic nie ma w środku. Mam nadzieję, że to tylko chwilowe ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przeniesli sie na ul. JP II w Redzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

cukiernia

wielka szkoda... bo pieczywo mieli nawet dobre a i ludzi było sporo więc trudno mi uwierzyć, że przenieśli się tylko dlatego " jak twierdzą, że mieli mało ludzi"???
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadza się pieczywo mieli naprawdę super, i z klientami też nie było aż tak zle , ale zauważcie że oni nie splajtowali, tylko się przenieśli , a dlaczego ??? bo ktoś wykupił na własność ten lokal i teraz kasuje jak za zboże. Teramisu płaciło ponoć 2 -3 więcej za dzierżawę niż teraz na J.P. II , no to logiczne kto się tu utrzyma przy takich opłatach. . Lokal po garmażu - też ciągle pusty , a teraz cukiernia ... ehhh
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
myślę, że jak lokale troszkę postoją puste to ich właściciele pójdą "po rozum do głowy" i obniżą cenę. Jeśli chodzi o tiramisu to niestety ich pieczywem zainteresowałam się późno i sprawdziłam jeden chlebek - dobry był.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To teraz jak firma od ochrony złożyła wypowiedzenie to może w końcu zrezygnujmy z tej pseudo ochrony podobnie jak w pacyfiku. 35 zł płacić Niewiadomo do końca za co
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najciekawsza inwestycja

Do końca głosowania jeszcze tydzień... a my zajmujemy 6 miejsce :)
http://dom.trojmiasto.pl/konkurs/2012/lista/#okolice-Trojmiasta

Głosujcie... może utrzymamy się w dziesiątce najciekawszych inwestycji 2012...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam Wszystkich Sasiadow. Mam do Was wszystkich pytanie a jednoczesnie prosbe. Czy ktos z Was widzial trzy kobiety w srode w ciemnym samochodzie okolo 21:15/30 ktore w trakcie wyjezdzania spod naszego bloku zjechaly z kraweznika i unierochomily sobie auto. Po pewnym czasie przyjechaly im na pomoc dwa samochody z czego jeden z nich wyciagal ich auta na lince holowniczej. Poprosilbym o wszelkie informacje odnosnie samochodu tych kobiet oraz samochodow ktore braly udzial w pomoganiu im z wyjazdem. Jeden z nich na tylnej szybie jakas reklame za ktorej nazwe rowniez bylbym wdzieczny.

Z gory bardzo dziekuje i mam nadzieje ze ktos pomoze mi w tej sprawie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pytałeś w portierni?? Zapytaj może o zapis z monitoringu?? Nic nie widzieliśmy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pytałem pytałem ale pan za bardzo nie kojarzy także z tej strony nic się nie dowiem :( zapis z monitoringu niestety nie jest zbyt czytelny ale staram się na nim popracować także zobaczę co z tego wyjdzie. Jednak nadal czekam na któregoś sąsiada lub sąsiadkę która widziała całą sytuację :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rozumiem, że samochód stał dłuższy czas. Gdyby ochrona choć raz skierowała kamerę w jego stronę i zrobiła zbliżenie miałbyś wszystko jak na dłoni. I nr rejestracyjny i wszelkie szczegóły. Te kamery mają spore możliwości. Ale trzeba się zainteresować co się dzieje pod nosem. Minus dla ochrony !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Auto około 20:55 uderzyło w moje auto, potem cofając zawiesiło się na krawężniku i wyjechały dopiero po 21:40 spod naszego bloku. Niestety tego dnia były wybory papieża a pan ochroniarz czatował przy radiu żeby wiedzieć jaki wybór i nie spoglądał na kamery a szkoda... :( Mam nadzieję że jeszcze ktoś z sąsiadów wejdzie na to forum i może będzie kojarzył sytuację.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety nie widzieliśmy takiej sytuacji :( nie pomożemy :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja głosuję codziennie :) odkąd zobaczyłam poprzedni link :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lokale usługowe

no i zostaliśmy bez czynnego lokalu usługowego :( Monopolowy w piątek przenosi się do Gdyni... Oby taki stan trwał jak najkrócej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tego co wiem to ma być druga trafika, ale to pewnie się okaże jak otworzą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Bardziej tęsknie za piekarnią niż za monopolowym;) to już chyba bardziej mąż bo w kapciach po piwko można było podejść...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wygraliśmy

no i wygraliśmy głosowanie na najciekawszą inwestycje mieszkaniową 2012 http://dom.trojmiasto.pl/konkurs/wyniki/ GRATULUJE :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
SUPER , SUPER !!! opłacało się jednak codziennie głosować ,to zasługa w głosowaniu mieszkańców naszego bloku , Redzianom i wszystkim pozostałym którzy głosowali - wielkie dzięki !!!
Przedała by się teraz jakaś imprezka .... na koszt SEMEKO oczywiście ,prawda , ha ha ha
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
szerszy artykuł o wygranych w plebiscycie http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Wyniki-plebiscytu-na-najciekawsza-inwestycje-mieszkaniowa-2012-roku-n67465.html Tam m.in. deklaracja SEMEKO, że gdy wprowadzać będą się mieszkańcy ostatniego bloku to Aquapark będzie już działał... Jak komuś się nudzi można poczytać...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słuchajcie to jak organizujemy zrzutkę kasorki dla naszej "trójcy", czyli Eli, Asi i Zbyszka?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8
Zrzutka?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
Prymaz a ty byłeś na zepraniu wczoraj ????
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
a Ty "lola" byłas?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
nie nie byłam :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No ja też :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
ale coś chodzi o ty by podziękować za wkład i prace naszej trójki z zarządu ???? czy coś takiego ????

pomysł fajny końcu dużo zrobili dla nas i to bez interesownie
i prywatne forum założą :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
Jak najbardziej jestem za :P
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
Mamy nowego administratora od 1 kwietnia ale czemu nikt nie sprząta na klatce??? Czy firma Marka nie oferuje takich usług?....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9
Może zapytajmy nowy zarząd jaką umowę podpisali, czy na samo administrowanie czy też na inne usługi.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
Pytałam dziś jedną z Pań z zarządu i mówiła tak że podpisali na administrowanie zaś Marka wynajmuje i robi casting na Firma sprzedająca w Czartek posprzątała u nas Firma która sprząta bloki Marki na terenie redy ale nie maja jeszcze z nami umowy sama umowa będzie podpisana na pewno w poniedziałek Więc spokojnie sąsiedzi zmiana administratora wiąsze się z wieloma aspektami miedzy innymi z wyporem firmy sprzątającej i podpisaniem na nowo umów z koksikiem nadanie regonu i NIP-u poukładanie i posprzątanie spraw po Red-polu

SERWIS SPRZĄTAJĄCY BĘDZIE SPOKO DAJMY IM JESZCZE PARĘ DNI OKI
!?!?!
:p
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie czekajmy! Nie wazne ze minely 2 dni robocze i swiateczny poniedzialek! Zarzucajmy im juz w czwartek ze nikt nie sprzata! 4 kwietnia to oni juz powinni miec przygotowane rachunki za caly kwiecien w przod, odebrane wszystkie dokumenty od redpolu, rozliczone wszystkich mieszkancow i podpisane wszystkie umowy wedlug Was! Zenada co tu niektore osoby pisza. Z jednej strony smiech mnie ogarnia jak to czytam a z drugiej to jest przykre jakich sasiadow mam. Loza krytykujacych wszystko i wszystkich szydercow. Tyle.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5
No rzeczywiscie mamy sasiadów...nawet sie kurka nikt nic nie może zapytać bo zamiast odpowiedzieć normalnie zwyzywa się ich od niewiadomo jakich...Gratuluje alonzo za profesjonalną wypwiedź...
Wystarczylo nakreslić co i jak a nie glupkowato komentować! Pkaż mi jeszcze w ktorym miejscu jest krytyka bo chyba nie widzę...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja zawsze jestem wdzieczny ludziom, ktorzy chca sie zaangazowac - czy w zarzad czy w dzialania wspolnoty. Wiekszosc z nas albo na to nie ma czasu, albo odwagi albo... czegos jeszcze innego.

Poczatki sa zawsze trudne i nie wymagajmy by od razu pierwszego dnia wszystko bylo porozliczane, posprzatane itp.

Ja kontaktowalem sie dwukrotnie z firma MARKA telefonicznie, w swoich sprawach i obsluga Klienta byla bardzo profesjonalna. Otrzymalem informacje o jakie mi chodzilo, szybko i sprawnie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
chciałabym podziękować przemiłemu sąsiadowi, który tak ładnie i konsekwentnie dba o przestrzeganie zakazu parkowania na miejscach uprzywilejowanych. Ochrona wie, kto tam parkuje i w razie czego zawsze może poprosić o przestawienie samochodu, ale nie- lepiej zadzwonić po policję. Żeby było śmieszniej- po interwencji policji zwolnione miejsce stoi puste wnioskuję zatem, że robi to osoba, która sama uprzywilejowana nie jest a pieni się dla zasady. Róbmy tak dalej to w przypadku poważnego wezwania zostaniemy zignorowani.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak jak mowilem. Przykre...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
a mnie to nie dziwi wcale, skoro można kogoś bluzgać na forum anonimowo to jak widać można też bluzgać w inny sposob. Zamiast sobie pomagać to sobie utrudniajmy... Powodzenia!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
To jest chyba domena Polaków, że ciągle sobie tylko utrudniają i szukają dziury w całym :/ http://www.notariusz-wieslalakusba.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
czy ktoś z Państwa podłączył telewizor do gniazdka z napisem TV? Czy ta antena w ogóle działa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety z samych kabli nie da się nic pooglądać. Trzeba podpisać umowę z Plast-Comem lub Chopinem aby coś było.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kup niewielka antene DVBT i bedziesz odbierac TV cyfrowa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
Jak tak wszyscy zaczna kupować anteny DVBT i ,,talerze" to nasz blok będzie niedługo wyglądał jak stara kamienica (las kabli i anten ) , już wisi kilka a potrzeba nam jeszcze ... nie lepiej tak pisze Bartek podpisać umowę z CHOPINEM czy Plast Comem, ja mam pakiet 3 w 1 , cyfrowo, HD, szybko i dość tanio.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jak bede mial ochote to zamontuje i 3 talerze naraz.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 14
Mala antena DVBT moze byc zamocowana nawet przy oknie balkonowym, a wiec nie bedziesz jej nawet widzial jako sasiad czy przechodzen z dolu. To nie talerz satelitarny.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 11
moi drodzy, ja z innej beczki: w mojej kuchni z okapu kuchennego "wchodzi do mieszkania" dym nikotynowy. Być może ktoś pali papierosy używając wyciągu kuchennego, albo też sama wentylacja nie działa poprawnie. Czy ktoś ma podobne problemy w mieszkaniu z przykrymi zapachami, co o tym sądzicie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mamy to samo ale w łazience, tak raz na jakiś czas... nie da się z tym nic zrobić bo przecież nie pojdę do sąsiada i nie powiem by nie palił u siebie w domu, otwieram okno i przestaje czuć dym :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej Wszelakie usterki zgłaszajcie chodziażby mailowo lub tel do "Marki" ja zgłosiłem swój problem z domofonem i działa
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co z tym wspólnym forum wspólnowy o którym mowa była na nieformalnych zebraniach? Zpstało założone?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

A tu cisza i spokój...

Jakoś ostatnio forum ucichło....???
Miło byłoby gdyby inni mieszkańcy tez mieli do niego dostęp do takiego forum jeśli już działa.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
pewnie jeszcze nie działa, bo nie było czasu żeby je założyć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A czy sa juz rozliczenia m-czne z Marki? Pytam, bo nie mieszkam w bloku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ni ma jeszcze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
rozliczenia beda w skrzynce w czwartek lub w piatek....dzwonilem i pani powiedziala ze juz na dniach beda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hej,

a zapłaciliście za rachunek REDPOL które były w skrzynkach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zaplacilismy. Bo to byl rachunek za marzec
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zapłaciłam;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No oczywiscie, ze tak, przeciez lałam wodę, grzałam itp...skąd takie pytanie jeśli mozna podpytać?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Bo na tym spotkaniu z Marka ostrzegali że mogą być rachunki i żeby sprawdzić za co to jest. Dlatego się pytam. W Redpolu chciałam zobaczyć rachunki ale niestety nie pokazali mi ich...i to już jest troche podejrzane kazali umówić się z szefem bo one pokazyważ takich rzeczy nie mogą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Rozumiem, ale redpol wystawial rachunki za miesiąc wstecz tak jakby, czyli za marzec placilismy zdaje sie do maja (proszę mnie poprawic jesli sie mylę). Jesli bysmy nie zaplacili to tylko na wlasna szkode...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czy na rachunkach z Redpolu też macie że stan jest na któryś tam kwiecień? Jak to się będzie miało jak z Marki też dostaniemy rachunek za kwiecień?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
przecież jest napisane na rachunku kwietniowym redpolu że opłaty są marcowe, a na zebraniu z marka było omawaiane naliczanie przez nich opłat za jaki miesiąc i do kiedy i wiele innych ważnych spraw.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może karny k... za parkowanie na miejscach uprzywilejowanych???

I nakleję go sama:)
Przepraszam ale ogarnia mnie wściekłość gdy widzę coś takiego!
Widzę, że nasi "niektórzy" sąsiedzi robią się wygodni...
Widziałam dziś stającą tam ogromna granatową "landarę"... plakietki brak może tylko jakaś reklama....
Więc ponawiam prośbę QueenOfDarkness aby nie zastawiać miejsc uprzywilejowanych!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
nie sadze by kogokolwiek oprocz mnie ruszalo to ze sie 'wsciekasz'. Ja jestem wstrzasniety i zszokowany! popieram i gratuluje miana pierwszego osiedlowego czy tam okiennego (jak zwal tak zwal) straznika porzadku. Mimo ze jest to domena bardzo starych blokow to i w naszym sie ktos taki znalazl. Chwala Panu! gratuluje i zachecam do dalszej owocnej pracy! Dzwon na psy od razu jak zauwazysz nieprawidlowosci a nie sie piescisz z bandyctwem! Bez litosci! Co sie bedziesz wsciekac, trzeba dbac o zdrowie! pffff

PS: bluahhahahahaha
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
Alonzo dziękuję za nowa ksywę;) okiennego Aquasfery:P

Idę na swoje stanowisko pracy:)

Ps. zdrówko dopisuje
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
No nie wierze... Nie ogarnela Cie wscieklosc??
Sa postępy!!! Tak trzymaj!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
a rachunków Marki nie ma :p. może nam ten okres podarowali :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
mialy byc pod koniec maja, maja jeszcze trochę czasu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
a propos granatowej landary- jest jedna taka, którą chętnie bym okleiła ;) Znak szczególny- stoi zawsze pół metra od krawężnika lub na zakręcie (czasem jedno i drugie na raz), ale najczęściej po prostu gdzie popadnie, jednak zawsze utrudniając ruch.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
skoro wszyscy tak dokladnie wiedza kto co i gdzie to czemu nie podejdziecie i nie powiecie tego wprost? slabe to. Po cholere robicie z kogos bohatera forum.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
byli tacy, którzy poszli ale pani ich olała (mówiąc najłagodniej, jak się da). Typ niereformowalny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

sklep

wykańczają sklep po monopolowym... otwarty ma być 10 czerwca
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
a co za sklep ma być 10 czerwca otwarty? też monopolowy ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ponoć monopolowy... ale nie wiem, czy spożywczo - monopolowy, czy tak jak był za poprzedniego właściciela tylko monopolowy... czas pokaże :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Faktury Marka - RedPol

I jak Wasze fakturki?
Na podobnym poziomie co w RedPolu?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Na podpobnym poziomie, za to juz z funduszem remontowym! Bardzo czytelne informacje. Oddzielne na mieszkania, oddzielne na komorke lokatorska
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Można wiedzieć jaka firma jest teraz zarządcą gdyż jestem na etapie poszukiwania ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Marka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jesli doliczyc fundusz remontowy to taki sam jak w Redpolu, a tam nie bylo nic na fundusz odkładane. No i mały rachunek za prąd wspolny...ciekawe nie? Zastanawiam sie czy bedzie teraz rozliczany co miesiąc czy co 2 mce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Prąd pewnie co miesiąc, skoro kwota i połowę mniejsza niż w Redpolu. A wytłumaczcie mi proszę, bo ja blondynka jestem, dlaczego płacimy za konserwację windy i fundusz remontowy, skoro i winda i blok są na gwarancji? Z poprzednimi mieszkaniami u innych deweloperów tak nie miałam...
i jeszcze jedno (pytanie godne blondynki) - tę kasę za zarządzanie można sobie doliczyć do czynszu czy płacić osobno?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
już wiem, kartki mi się posklejały :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czemu płacimy za remontowe już teraz oki tłumaczę to jest tak jak z autem jak się popsuje rozrząd czy też coś innego w aucie to trzeba kasę wyłożyć by naprawić i analogicznie z budynkiem jak już się zakończy gwarancja i nagle nie wiem polecą wszystkie żarówki lub np. będzie trzeba odmalować ściany to idzie z naszej kasy nagle trzeba będzie wydać np. 5 tyś i na mieszkanica wyjdzie nagle remontowe 50 zł albo co gorsza 100 zł nie dasz z kieszeni nagle a jak przez rok po 0,50 gr za metr płacisz
do lżej to robimy z głową zbierając teraz co nie ?????
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
a blok stracil juz dawno gwarancje... była mowa na zebraniu dlaczego... można podziekować firmie której nazwy nie wymienie R:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
minusy daja ci co na zebrania chyba nie chodzą.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zgadzam się www, wlasnie sie tak zastanawialam o co tu chodzi...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
może tak... ale myślę, że głównie dlatego, że nie napiszesz konkretnie czemu blok stracił gwarancje... tylko napiszesz "blok nie ma gwarancji... była o tym mowa"... jak kogoś nie było na ostatnim zebraniu to może o tym chyba nie wiedzieć... ale Ty wiesz... a nie powiesz...

Ostatnie zebranie było o chorej godzinie... w środku tygodnia 17.30 to nie najlepszy pomysł na zebrania...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ludzie jak nieformalny zarząd naszego bloku robiło zebranie o 22:00 to też była mowa że nie ta godzina że za późno godzina nie ma tu nic to tego jak by zależał to byś przyszedł poinformowano 7 dni szybciej Ale oki różnie bywa podstawa tel do marki masz prawo się zapytać co było i o co chodzi z tą gwarancją ?? a tak reasumując to chodzi o to że firma R.... Nie dopilnowała przeglądów nie ubezpieczyła budynku i tak dalej zadzwoni powiedzą ci masz to tego prawo by wiedzieć co było na zebraniu na forum otwartym lepiej nie piszmy szczegółów a tak a pro-po forum to słyszała że lada dzień zarząd ma podać nasz prywatne forum .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
lol nie stresuj się tak :) Czy ja gdzieś pytałem o co chodzi z tą gwarancją? Chyba nie... napisałem tylko zdziwionemu www czemu ludzie dają mu minusy... nikt nie lubi gadania na zasadzie ja wiem, Ty nie wiesz, ale zamiast wytłumaczyć czemu napisze kąśliwe "była mowa o tym na zebraniu"... co do 22.00 to też nie normalna godzina (aczkolwiek mi pasowała)... ale zrozumcie ludzi, którzy pracują od rana do wieczora... według mnie Ameryki nie odkryje najlepszą godziną jest 18.30... na pewno nie będzie takiej godziny, żeby zadowoliła wszystkich... ale wystarczy, że wejdziesz na strony zapowiadające wydarzenia kulturalne hswgdynia wck wejherowo teatr muzyczny i zobaczysz, że przed 18.00 w tygodniu nikt nie organizuje żadnych wydarzeń... jak myślisz dlaczego?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok moża napisać ale po co wszyscy w trójmieście mają czytać o naszych problemach. będzie zamknięte forum to się napisze co trzeba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
pilnie pozbędę się komody takiej jak na zdjęciu http://photos01.istore.pl/12928/photos/big/545204.jp

wizualnie w dobrym stanie. Można do mnie podejść, obejrzeć i ocenić.

GG3196921
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
foto nie widac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
http://photos01.istore.pl/12928/photos/big/545204.jp plus "g" na końcu linka- nie mogę wkleić w całości ze względu na blokadę antysmową :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
za ile?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
za butelkę Martini Bianco ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
w domu mam tylko jakies wloskie CORTERIO a nie chce mi sie wychodzic do sklepu. Moze byc?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
może być ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gdzie podejsc?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
napisz na nnoroma@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niestety moje sklonnosci do alko zwyciezyly... nie ma juz tego wina... I co teraz robimy? :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
przepijemy komodę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mowie ze mam z tym problem a Ty mnie jeszcze namawiasz...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no dobra, to ja wypiję za nas dwoje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
żeby nie siać zgorszenia- oddam komodę za zgrzewkę gazowanego Żywca (wody, nie piwa:P )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wITAM.:)
Kupilam male mieszkanko w Pacyfiku,czy dobrze mieszka się w Atlanticu?
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
zle :( dno atlantyku zbyt nieprzewidywalne, zasolenie zbyt duze a kwasowość tez jakaś taka niezbyt... mam nadzieje ze w pacyfiku bedzie lepiej !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Oj Alonzo, przestalbys blaznowac, podobnie jak z tą komodą.

Mieszka sie dobrze, pewnie tez bedziesz zadowolona.
Niektórzy mogliby tylko pamietac wlaczajac muzyke, ze... maja sasiadow :-)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
fachowo to sie nazywa trollowanie z tego co wiem :) Na kazdym forum ktos taki musi byc. Dziekuje ;* Ja jakos muzy nie slysze. Ktos slucha az tak glosno?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
ja słucham baaardzo głośno, ale przez słuchawki :) A tak a propos trollowania, to temat komody nadal otwarty ;P

Odpowiadając na pytanie koleżanki, to mieszka się jak wszędzie ale trzeba pamiętać, że to jednak Reda. Jeżeli jeździsz samochodem będzie kaszanka z parkowaniem (aż strach się bać co będzie, jak się więcej ludzi wprowadzi), jeżeli komunikacją miejską- robi się jeszcze fajniej, szczególnie pod wieczór (kolejki co pół godziny, godzinna luka po 22 a w nocy nie da się podróżować w ogóle). No i Reda to miejsce, gdzie zawsze wieje ci w twarz, nieważne w jakim kierunku idziesz :) Ja należę do tych szczęśliwców, u których halny grasuje na balkonie przez cały rok, więc ani posiedzieć, ani nic postawić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to niezle masz te sluchawki ze koledze WW tak bardzo przeszkadzaja :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Się niedługo przekonam:) he spoko Cale zycie w Gdyni i zamieszkac w Redzie to chyba jest dla mnie bajka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
albo trauma na całe życie- przynajmniej tak twierdzi moja mama ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
bo ja je zakładam na uszy na lewą stronę :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
przestan 'blaznowac' !!! wszyscy wiedza ze nie mozna zalozyc sluchawek na lewa strone !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
to ja wolę tę muzykę niż sąsiedzki budzik, ktory dzwoni od 6 rano co 10 minut, zadaje sie do 7.30 :P
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
zamiast pojsc zapukac i powiedziec to dyskretne i bardzo uprzejme pstryczki w nos na forum :) gosc od budzika i tak wie ze to o nim przeciez :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
To jak sie dowie - moze ustawi budzik na 7:20 :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnie to bardziej bawi niż przeszkadza :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Bawi Cie to a jednak wolisz jak ktos napier.... muze. Zabawe masz przednią napewno :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Wolę taka zabawę niz wyzywanie sie na ludziach na forum...:)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
WW sie na mnie wyżywa :( powiedzial ze blaznuje :( co z tym zrobimy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Alonzo - nie wyzywam sie na Tobie tylko forum niech sluzy raczej do wymiany informacji a nie pisania po prostu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobrze. Przepraszam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Sluchajcie, czy przyszly faktury od MARKA w tym m-cu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, faktury sa juz.

Od mniej wiecej dwoch dni gdzies w klatce B wyje pies. Ktos sprawil sobie psa i pewnie nie ma czasu sie nim zajac. Psina strasznie rozpacza, serce sie kraja biedak zalosnie zawodzi:(
Szkoda zwierzaka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
~QueenOfDarkness czy sprawa komody dalej otwarta?
P.S. Piesek na drugim piętrze piszczy, biedny...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale to tak cały czas rozpacza czy tylko w jakims czasie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A to jakas roznica? Rozpacza w pierwszej polowie dnia, tak jak wiekszosc narodu siedzi w pracy, zdarza sie tez w nocy. Moze sie oswoi z czasem ale poki co naprawde przykro sluchac :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Różnica taka, ze moglby miec wlasciciela sadyste ktory go np nie karmi :P wtedy wył by non stop i trzeba by reagować. Tak to pewnie jakis szczeniaczek płacze do mamy bo jego panstwo są w pracy...i tak jak piszesz musi sie przyzwyczaić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
To jest szczeniaczek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Komoda nadal do wzięcia. Jest dość duża, więc radzę sprawdzić wymiary. Oddam ją za zgrzewkę gazowanego Żywca lub dobre słowo, byle szybko :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
We wrzesniu bedzie u nas wystawka wiec bedziesz mogla wystawic jak nikt nie bedzie chcial wziasc. Zniknie zanim zdazysz wrocic do mieszkania :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ale ja nie chcę czekać do września! Tyję od nowalijek i potrzebuję miejsca na nowe kilogramy :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cisnie mi sie na 'palce' blaznowata riposta ale WW zabronil mi sie tutaj wypowiadac :( a w szczegolnosci na temat Twojej komody :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dawaj na gg bo się doczekać nie mogę- trzymam rumieńce w gotowości, żeby w razie czego natychmiast się zawstydzić ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
no wez.... przestan... bo mi glupio... :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spokojnie, mam ją pod kontrolą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mój nr gg w sprawie komody 8958695
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.aquasfera26.fora.pl/index.php?sid=66c13d4987ffab96935312a663827d04

https://www.facebook.com/pages/Aquasfera-Atlantic/1374757346080008
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam interesuje mnie mieszkanie na Osiedlu Aquasfera ok 50m2 w budynku Pacyfik,czy ktoś może mi powiedzieć jaki jest średni czynsz miesięczny na tym osiedlu?? Chciałbym wiedzieć bo różne chodzą słuchy... :)

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jakie sluchy chodza?

Ja mam mieszkanie 40m2 i czynsz wynosi ze wszystkimi oplatami okolo 130-150 PLN, do tego dochodzi Ci oplata za zuzycie wody.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słuchy takie, że nowoczesne osiedle więc drogi czynsz :) dlatego wolę się upewnić.Dziękuje za szybką odpowiedz i mam nadzieję że do zobaczenia jak wszystko wyjdzie z kredytem.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie słuchaj plotek. Plotki chodzą faktycznie jakieś z kosmosu.
AAA dobrze napisał :)
Opłaty tutaj są normalne, nie płacimy za nic szczególnego.

Oby wyszło Ci z kredytem - powodzenia i do zobaczenia na osiedlu :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
a zimą jakie są opłaty? bo wprowadzam sie tam niedługo , do pacyfiku :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No zima dochodzi Ci ogrzewanie - placisz wedlug zuzycia, wiec to juz zalezy tylko od Ciebie. Stawki wszedzie podobne.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
To logiczne raczej ze place za to co zużyje.
Pytałam orientacujnie ile się płaci zimą.
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ania - no tyle ile zuzyjesz. Czyli np. ja mam czynsz okolo 120-150 zl + ogrzewanie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No dobra to ile wynosi to + ogrzewanie np u Ciebie .?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje ogrzewanie nie bedzie tu miarodajne bo ja tam codziennie nie mieszkam.

Ale przeciez teraz gdzies mieszkasz i gdzies placisz za ogrzewanie. Wiec wiesz jaki to koszt. Do tego dodajesz koszty ktore podalem, i juz masz. Nie wiem jaki masz metraz, ja mam 40m2
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jest Mi trudno to wyliczyc gdyz za duzo metrow rodzice mają..
A aktualnie nie place zadnych rachunków ;-)
hi pozdrawiam i dozobaczenia na osiedlu.
Ania
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
mam mieszkanie o podobnym metrażu i płacę ok 300 zł/ mies. latem (z wodą) i 450/ 500 zimą (woda i ogrzewanie, choć mieszkanie jest tak ciepłe, że grzejemy niewiele).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Quenn masz ok 40 metrów? Ile osob zamieszkuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dodam tylko, że wszystkie opłaty zależne są od zużycia wody i ciepła to raz, a po dwa to od tego jakiego będziecie mieli administratora :) my mamy niecałe 50m2, lejemy duuużo wody i zimą grzejemy, opłaty mamy 300zł latem, a zimą ok 400zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
2 duże i jedna mała :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na budynku PACYFIC pojawila sie na gorze kamera. Skierowana jest na ul. Obdowoda i Rede. Nie wiecic czyja to kamera? Gdzie mozna z niej zobaczyc obraz? To bylaby ciekawa panorama.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Raczej do Semeko nalezy albo ochrona..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie nie - ta kamera troche inaczej wyglada niz inne, np. kamery ochrony. Poza tym ta kamera ochronie nic by nie dala. Jest wyraznie skierowana na REDE a nie na nasz teren
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy mógłby ktos z obecnie zamieszkujacych sie podpytac kiedy planuja oddac budynek do uzytku,czy juz jakis konkretny termin (pacyfic)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja mam niby 30.11.2013 (+-,2,3 dni) :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi ostatnio pisał Pan z Semeko ze koniec listopada ,poczatek grudnia...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to kamera SEMEKO, przypuszczam, że docelowo będzie zwrócona na powstający Aquapark i będzie można za jej pomocą obserwować budowę.
Obecnie faktycznie zwrócona jest ku ogródkom działkowym i Obowodwej, a obraz z kamery można obserwować na stronie SEMEKO http://www.semeko.pl/oferta/aquasfera/galeria/6
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super LUK, dzieki za link - nie wiedzialem :-)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,

Czy jak odbieraliście mieszkania to ściany były ok? Chodzi mi o kategorię tynków gipsowych,mam III kategorię i nie za bardzo rozumiem czy to dobra? :) Czy trzeba szpachlować czy jest gładka i można malować od razu...

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cekol wypadałoby położyć :)
a tak to ściany były ok

a Wy chyba jakoś na dniach odbieracie mieszkania?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za info,tak odbieramy.Termin jest 30.11 ale zobaczymy jak to będzie ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobrze będzie :)
Semeko raczej solidnie buduje - miłego wykańczania, życzę szczęścia do wykonawców :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poczatek grudnia maja byc odbiory..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzień dobry!
Kupiliśmy mieszkanko w Pacyficu!:) Czy jest tu jeszcze ktoś taki?:)
jeśli tak zapraszam też tutaj:
http://reda-aquasfera.mojeosiedle.pl/viewtopic.php?t=107972
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ermida.Witaj. Kiedy odbierasz?Ja 11 grudzien:-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
15 grudzień;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj Aniu,

Ja również czekam na odbiór :)
Mam pytanie:
Sama dzwoniłaś i umawiałaś się na konkretny dzień, czy dostałaś telefon od kierownika budowy?

Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dostalam numer od kierownika sprzedazy: Dzwon do Łukaszasz Ratajczyk pod nr 697 747 820.On umawia na terminy od pon do piatku od rana do 14.30. Karolina a w jakiej klatce bdz mieszkac?Bo Ja B :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki wielkie za odpowiedź :)
Ja też klatka B :D
Więc będziemy sąsiadkami :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Piętro? Ja 4 ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My 7 :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
My 6;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a z jaką fantazją! ;) Mi szalenie podobają się odpływy z balkonów skierowane wprost na chodnik, ewentualnie na balkon znajdujący się poniżej. Moja sąsiadka natomiast bardzo chwali sobie ciemne klatki schodowe, po których poruszanie się przy tak częstym i niekontrolowanym wyłączaniu prądu to prawdziwy survival (jak się ma dzieci i mieszka wysoko to dopiero jazda!). Z tym prądem to tak nas lubią zaskakiwać, że od półtora roku w ogóle nie nastawiam zegarów w mikrofali, kuchence, czy innych urządzeniach.

Parkowanie po zaludnieniu Pacifiku również stanie się sportem ekstremalnym (już teraz jest ciekawie;).

Atlantic i Pacific dzieli pole minowe (przecież jak ktoś ma psa to nie będzie się schylał, żeby po nim posprzątać). Miejmy nadzieję że jak udostępnią trawnik przy drugim bloku to pieski zaczną załatwiać swoje potrzeby również tam i pole minowe się nieco przerzedzi.

W razie problemów kierownik budowy służy... dobrym słowem :)

Ale mieszka się fajnie bo sąsiedzi są super (piszę to z pełną powagą, bez ironii:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
każdy ma prawo do własnego zdania;) dla jednych szklanka zawsze będzie do połowy pełna, dla drugich zawsze do połowy pusta;)ermida
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
E tam,w kazdym najlepszym budownictwie sie cos znajdzie..To tak jak z lekarzami co specjalista inna diagnoza. ;-) Juz niedługo welcome Reda ;-)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
i to jest bardzo dobre podejście :) Niczym się nie przejmujcie - dobrze wybraliście, Reda to fajne miejsce do życia, a Aquasfera to na prawdę dobrze robione osiedle - mi się tutaj mieszka bardzo dobrze i Wam też będzie :) Zazdroszczę przyszłych parapetówek :P
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiedy Macie odbiory ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do nas jeszcze nie dzwonili
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mamy odbiór dopiero 20 grudnia :P czas się uzbroić w cierpliwość :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam sąsiadów, ja z żoną własnie dzisiaj odebrałem mieszkanie. Dobrze radzę aby sprawdzać dość wnikliwie detale takie jak futryny, ościeżnice, okna jak i sanitariaty czy nie są popękane i czy wszystko jest. U nas okazało się ze paru szczegółów brakowało . Ale ze wszystkim można się dogadać więc tragedii nie ma. Przedstawiciele SEMEKO dość chętnie wykazują się pomocą w szybkim rozwiązaniu problemów. Pozdrawiam i życzę powodzonka.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja biore fachowca ;-) Bo sie na tym nie znam,bo jestem jeszcze panienką,a własnie szukam męza :)..Cos czuje ze moga byc niedociagniecia...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej Aniu zawsze znajdą się jakieś niedociągnięcia,, ja też miałem ze sobą fachowca. I zawsze jest lepiej jak ktoś się na tym zna, póki co nic nie cekoluję i nie kładę kafli na ściany, wyprowadzę tylko ściany i wymaluję, mieszkanie. Niech sciany troszkę popracują i wtedy można dalej się bawić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Misiaki a ktore pietro Bedziecie mieszkac ? Co to znaczy wyprowadze sciany? :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
T2 B1 na pierwszym piętrze,, chodzi mi o wygłądzenie gdzie niegdzie wyrównanie,,,taka kosmetyka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiesz teraz lepiej coś powiedzieć komuś doradzić i pomóc, teraz na spokojnie wiem co jeszcze można sprawdzic itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aaaa rozumiem. ;-) Ja tez B ,4 piętro. Misiaki dozobaczenia wkrótce;))))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
to chyba mam cię vis a vis - będziemy do siebie machali :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dokładnie..;-)
Czy ktos organizuje Sylwestra?z NowoOdebranych mieszkan?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam,podłączamy się do rozmowy. Odbieramy mieszkanie w Pacific 10 grudnia, też będziemy mieszkać na 4 piętrze. Mam nadzieję, że dogadamy się jako sąsiedzi:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jarek & Marta witajcie ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj Ania:)
Mam pytanko jak przebiegały Wam odbiory?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam jutro 11 grudzien.Tam ktos wyzej albo nizej w poscie napisał na co zwracac uwage.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej.Jestem po odbiorze,nie przyjelam mieszkania,kilka brakujacych szczegółów.Np brak kontaktu telefony stacjonarnego.Zarysowany próg od drzwi,odpryski farby na barierce od balkonu.Właczniki mialy byc wg Mojego projektu na innej wysokości.Patrzcie na wszytko.Czy drzwi sa dobrze wstawione,itd W Moim wc ktos sobie kupe zrobił i zostawił syf.Okna czy są szyby bez zarysowań. Nie przyjełam mieszkania!!Aha Oni jeszcze nie oddali budynku,maja dopiero termin na 17 grudnia.A potem 2 tyg uprawomocnienie.Pamietajcie ze jak dostaniecie klucze to sa juz koszty za mieszkanie a dopoki nie ma pozowlenie na zamieszkanie (nie mozna zamieszkac ale mozna remontowac) jest to wydana kasa w błoto-mówie o ogrzewaniu,wodzie.Bo do tego czasu (do kiedy odbierzecie M)to developer utrzymuje mieszkania.Co jest korzystne.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Aniu! a ile się w związku z tym przeciągnie odbiór?To znaczy ile będzie trwała naprawa tych niedociągnięć ze strony dewelopera?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zadzwonili do Mnie po 2 dniach ze naprawili,ale Ja wyjeżdżam i teraz nie mam czasu,gorący okres w pracy,wiec Ja w Nowym Roku odbiorę.Generalnie Oni maja na to 14 dni.Ale wiadomo dla Nich liczy sie statystyka.Nie dajcie sie zrobić ze odbieracie klucze a w protokole w uwagach nie ma nic...Tylko na osobnej kartce spiszą.Dlatego Ja nie odebrałam..! Dla niektorych wazne jest zeby juz remontowac wiec mogą odbierać i działać:) Powiem tylko ze te balkony są super,(patrzcie na wylewkę na balkonie czy sie nie kruszy). Tyle swiatła w mieszkaniu wow mimo Mojej kawalerki :) Wow okna z pochłaniaczami wilgoci i mechaniczna wentylacja.Polecam aquasferkę!!!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
My odebraliśmy mieszkanie 6 grudnia. Prace trwają i do końca roku chcemy się wprowadzić. Poszliśmy na ugodę przy odbiorze i naprawili nam drobne poprawki następnego dnia. Najbardziej jednak wkurzyli mnie z tym, że nie ma windy!! Pomimo tego wszystko wygląda na ok. Dwóch fachowców było już w mieszkaniu i nie zgłaszali uwag.
Pozdrawiam i do zobaczenia na 4 piętrze:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dozobaczenia na 4-tym :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma windy?! Mamy mieszkanie na 7 piętrze! a odbiór 20 grudnia :| Wiadomo kiedy winda się pojawi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Winda jest na pewno :) Tylko pewnie jeszcze nie ma odbioru. To samo było w pierwszym budynku... ta firma co podbija windę jest strasznie nie rychliwa :) Ale przypuszczam, że lada chwila dopuszczą ją do użytkowania :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jarek&Marta,witajcie;) Chcecie wprowadzić się do końca roku? Będzie to już możliwe(to znaczy jest już pozwolenie na zamieszkanie)?Do zobaczenia !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
17 Grudnia był odbiór bloku, teraz dwa tygodnie uprawomocnienia i można mieszkać, do nas dzwonili wczoraj że można odebrać resztę kluczy. Więc trzeba zmienić wkładkę co bardzo polecam i można wnosić graty..pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My już po odbiorze;) wszystko poszło bezproblemowo;) winda będzie czynna najprawdopodobniej na początku stycznia,pozdrawiam!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiadomo dokładnie kiedy będzie winda działać?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Winda już działa:)My jeszcze troche i zaprosimy 4 piętro na parapetówkę;))
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
My również jeszcze troszkę i zapraszamy na parapetówkę,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bodzio Meble

Chyba z okazji Waszego wykańczania mieszkań - w Atlanticu otwiera się w grudniu salon meblowy Bodzio :p Ciekawe jakie lokale otworzą się w Pacyfiku (bo dwa z 4 zostały już wykupione)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moze piekarnia bedzie i pyszne bułeczki zawsze z rana :) Ja mam odbior 11 grudzien ;-) Juz niedlugo..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
raczej nie piekarnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
piekarnia była w Atlantiku i jakoś nie wytrzymali bo za duże czynsze były, bo nawet bank nie przetrwał
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
... jeżeli ktoś kupi lokal na własność to skąd te wysokie czynsze??
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
bo ten, kto kupił te lokale, nie prowadzi w nich działalności - działalność prowadzą najemcy. Z tego co się nieoficjalnie dowiedziałam, właścicielami wszystkich lokali w Atlantiku i być może w Pacifiku są te same panie, które za wynajem słono sobie liczą. Jako, że obroty są tutaj niewielkie, najemcy szybko się zniechęcają i rezygnują.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
No to Panie nie za fajny biznes maja - pustostany wiec zerowy przychod. Nie lepiej to wyjanc taniej?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
no teraz tak zrobiły 35 zł za m2 bozio wynajeło i aż trzy lokale naraz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po prostu skacze z radosci ze na dole bedziemy mieli tak "fantastyczny" sklep ;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe też liczyłem na coś bardziej przydatnego mieszkańcom (cukiernia, drogeria, fresh market itp.) :) ale Ci co mieszkają bezpośrednio nad tymi lokalami pewnie cieszą się, że nie jakiś kebab, czy pizzeria :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.
W przyszłym tygodniu załatwiam sprawę pierwszą u notariusza i chciałabym się spytać jakie są w przybliżeniu koszty -mam mieszkanie 36 m
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jest ta umowa aneks do umowy? chyba 500 zl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ty placisz pół i Oni pół. U mnie wyszlo 1.011 a mam 29metrow.Czyli po 500.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co powiecie na imprezę noworoczną w naszym akwarium na dole? Zawsze to raźniej niż w domu a i zintegrować się można :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10
tzn gdzie dokladnie? na dole..?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam sąsiadów :)
Też mieszkam w kl. B na 4 piętrze
Widzę, że łatwiej tutaj o kontakt niż na klatce :)
Pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
oj tam, do odważnych świat należy :) jak się odezwiesz do sąsiadów na klatce to nie dość, że nie nastrzelają po pysku to jeszcze może się taka znajomość całkiem fajnie rozwinąć. Z własnego doświadczenia szczerze polecam ;) No i kwiatki będzie miał kto podlać, jak wyjedziesz, będzie też gdzie dziecko podrzucić, kiedy zajdzie taka potrzeba. Same plusy :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9
Mnie tam jeszcze nie ma..;-) Bede wstepnie kolo lutego odwiedzac swoje M ;-) Jestem na 4 pietrze;-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ania to do zobaczenia w lutym :)
Jakby nie było 44mieszkania na klatke trochę NAS jest.....
ale im więcej tym weselej :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej Aniu my również wprowadzamy się w lutym...zapraszamy na kawkę i polecam się w pracach remontowych,,pozdrawiam i życzę miłego sąsiedztwa,,,heee,,,
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super,dziekuje chetnie z ta kawką.;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak tam idzie urządzanie mieszkanek? ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pełną para:)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesc.Czy ktos juz się wprowadził i mieszka?.. A jak oplaty/?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
My już mieszkamy ale opłat jeszcze nie widać... sama jestem ciekawa jak to finansowo będzie wyglądać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jeżeli chodzi o ściany to musieliście cekolować ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tzn. użyliśmy flizeliny (włókno szklane) jest lepsza bo nie będzie widać pęknięć ścian i sufitów
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aurelia :)Ile mieszkan jest juz zajętych na 4 pietrze? Klatka B
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
3 łącznie z nami :) przynajmniej wnioskuje tak licząc wycieraczki ;D a Ty kiedy się wprowadzasz? zapraszamy na drinka daleko nie masz :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jeszcze nie odebralam.Nie mialam jak.Musze odebrac i wtedy zajrzę do Was.:) Jaki Macie numer mieszkania? Podaje swojego maila skorus84@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak to jest, że jakiś czas temu tylu było chętnych na forum do komentowania, powątpiewania i stawiania bezwarunkowych tez o tym, że aquapark w Redzie nigdy nie powstanie, że to tylko chwyt marketingowy itp. A teraz, jak budowa idzie pełną parą to na forum jest cicho :). Pamiętacie Konana, co wszystko negatywnie komentował?
Łatwiej siać zamęt niż komentować fakty, co?
Polecam zobaczyć budowę na własne oczy.. mają rozmach :) Ja raz naliczyłem ok 120 osób na budowie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
rozmach rozmachem, ale jakość rozczarowuje. Zastosowane rozwiązania architektoniczne są , mówiąc dyplomatycznie, bardzo kontrowersyjne. Aquasferę projektowała osoba z bardzo dużą wyobraźnią ale totalnie pozbawiona myślenia przyczynowo - skutkowego. Poza tym wszystko jest zrobione tanim kosztem i z kiepskich materiałów. Farba na balkonach się łuszczy, szyby wypadały, odpływy z balkonów skierowane prosto na łeb przechodniów lub na balkony znajdujące się poniżej (rynny przecież kosztują), ciemne klatki schodowe, winda w Atlanticu bez serwisu gwarancyjnego, bo ktoś zawalił. Uchybień jest sporo a ludzie zamilkli bo nie chcą się powtarzać. Firma Marka, która miała być takim fantastycznym zarządcą, moim zdaniem sprawuje się gorzej niż Redpol (rachunki są wyższe). No i totalna kaszana z parkowaniem samochodów (brak odpowiedniego oznakowania i łosie na drodze). Cały czas mam nadzieję, że będzie lepiej, bo przecież jak się mieszkanie kupiło to ciężko się przyznać nawet przed samym sobą, że to nie była właściwa decyzja. Trzeba zacisnąć zęby i robić dobrą minę do złej gry.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9
Budynki i cała wizualizacja osiedla wyglądają naprawdę fajnie i wizja aqua parku jest niby też dużym plusem ale poczekajmy jak się zaczną wszyscy tu zjeżdżać na basen.... teraz już nie ma gdzie postawić auta a potem...? mimo wszystko Nam się tu bardzo podoba i oby wszystkim się tu dobrze mieszkało :D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przeciez garazze beda..?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Od kiedy się starałam o garaż to cały czas niby nie ma miejsc... taki duży a jednak za mały. Pani w biurze poinformowała mnie, że pierwszeństwo do tych garaży maja mieszkańcy atlantica. Wyśmiałam ją.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ojej -czytając zaczynam żałować ,ze kupiłam tam mieszkanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10
eee Nie Dajmy się1 G.lowa do góry! Przeciez aquasfera to prestiz i luksus;-) Najlepsze osiedla w Redzie..!! ja tam jestem zadowolona. Dozobaczyska w lutym!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
ciekawe Nowy które kupiłeś;)???:D:D:D:D:D:D:D:D
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieszkam w Atlanticu już 2rok i nie narzekam. Nic mi nie odpada, nigdzie nie wieje i wszystko jest ok...Tylko sąsiedzi jakby dziwni bo tylko narzekają ale taka już nasza mentalność. Co do Marki to może warto by wspomnieć, że nagle jakaś firma postanowiła zabrać sie za andministrację porządnie. Bo nagle jest serwis wszystkich urządzeń, wnosimy opłaty na fundusz remontowy (czego redpol nie robił), płacimy za ubezpieczenie budynku....jeśli spojrzę na wszystko z tej strony, odliczę to wszystko, to rachunki jednak mam niższe i to o wiele niż z Redpolem.
Mam nadzieje, że u was takich przebojów z Ochroną nie będzie, bo jak Semeko płaciło za ochronę to wszystkim się podobało, jakos nikt nie wnioskował o ich usunięcie, teraz jak ma dojść 35zł, do rachunku to raptem nikt ich nie chce...dlaczego? Bo rzekomo kupował budynek z portierem nie z ochroniarzem. Zebrania z Administratorem to jakaś masakra bo nie dadzą nic normalnie powiedzieć tylko ciągle jakieś przytyki i traktowanie człowieka (gościa od aministracji) jak małego dziecka, który nie wie co robi. Jak dzwoniła to zawsze było mi wszystko jasno wytłumaczone...
Jak zostawili monitoring bez opieki na 12h to już jakieś łapki swędziały i musiał ktoś coś nagrzebać....poprostu wiocha...naprawdę... Dlatego Wredna Zołzo proponuję przedstawić wszystko jak jest, a nie jakieś zbędne, głupie i bezzasadne komentarze...co do parkowania to sorry ale tu pretensje do sąsiadów a nie dewelopera czy zarządcy...
Jak macie jakies pytania to śmiało odpowiem realnie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Powiedz zatem, z czym, co napisałam, się nie zgadzasz i co uważasz za "bezzasadne komentarze", żebym miała z czym polemizować. Wydawało mi się, że mój poprzedni post był wystarczająco "merytoryczny".
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Realistka nie wszyscy sąsiedzi są "jakby dziwni" :) Mi też nic nie odpada i generalnie uważam, że bardzo fajnie się tu mieszka. Podobnie jak Ty uważam, że atmosfera zebrań jest daleka od ideału...a frekwencja 20 % to kabaret :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ludzie umówcie sie na zywo a nie na forum wymiana zdan.Fakt bo face to face trzeba miec troszke odwagi by powiedziec co sie mysli..Załosne tylko w tym kraju ludzie narzekac potrafia!! Jestes zdrowa[zdrowy masz mieszkanie to co się k... czepiacie ? Rada jest jedna sprzedaj i sie wyprowadz..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
yyy a o co Tobie chodzi?
Przecież napisałem, że MI WSZYSTKO PASUJE, więc jeśli ktoś z naszej dwójki narzeka to raczej Ty :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To do osob wyzej luk...a w odpowiedzi wyskakuje Jakby pod Twoim wpisem..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na forum to każdy odważny.. a w realu to prawda jest taka, że wiele nie przyzna się teraz , że nie podoba im się MARKA bo np. za rządów Redpolu najgłośniej krzyczeli za zmianą ..

Nie żebym się skarżyła:)... żeby ktoś źle mnie nie odebrał ;P
Ot takie wieczorne przemyślenia.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez sie nad tym zastanawialem ostatnio, gdzie sie Konan podzial
moze kiedys wpadnie na basen?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Każdy na widok Aquasfery robi WOW niestety to są te małe problemy. Przecież idealnie być nie może :D Nie mielibyśmy wtedy o czym pisać :P
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Coś tu cicho ostatnio :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Kazdy zajety sprawami mieszkania. U nas w Atlantic tez tak bylo :-)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy wiecie już może coś o czynszu w pacyfiku? Wiem, że Dendrom jest administratorem ale po 3 miesiącach jeszcze nic nie przysłali :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
A czy ktoś mi powie po ile mniej więcej mieszkań jest w klatkach A i B? zastanawiam się nad kupnem mieszkania, ale trochę przeraża mnie ogrom tego obiektu...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak naprawdę, to w wysokich budynkach z windą ważniejsza jest ilość mieszkań na danym piętrze. W aquasferze jest ok. 6 mieszkań na danym piętrze i szczerze mówiąc to bardzo rzadko spotyka się jakichkolwiek sąsiadów.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
i jak już sie spotyka to są bardzo fajni ja z mojimi na pietrze jestem na Ty są spoko nawed mi juz kwiatki podlewali jak wyjechałam i ja im też więc spoko jest spoko
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak wygląda sprawa z ochroną .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak wygląda sprawa z czynszem w Aquasferze? Dostaliście już rachunki? Jaka opłata Wam wychodzi? Pytam, bo my dopiero co odebraliśmy mieszkanie i nie wiem na jakiego rzędu rachunki się przygotować ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej! Wczoraj rachunki były już w skrzynkach pocztowych.Mieszkanie 47 m, czynsz uśredniony 230zł z wodą i ogrzewaniem, co prawda jeden miesiąc przyszaleliśmy z ogrzewaniem przy jednoczesnym wietrzeniu(było dużo więcej),ale potem już się unormowało;) uważam,że nie są to wysokie sumy. Ale jak będzie dokładnie, za wszystko i ze wszystkim,dowiemy się podejrzewam jeszcze za jakiś czas,kiedy użytkowanie będzie stabilniejsze,po wszystkich odbiorach,bez remontów itd.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam mieszkanie mniejsze od ciebie a z opłatami dodatkowymi, czyli zabudowa portierni, etc, bez ogrzewania, miałam 600 zł. Jak mi w przyszłym miejsiącu podliczą zaległe ogrzewanie, pewnie znowu będzie ok. 600.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmmm to przebije wszystkich kwota 860zł.... przy wylaczonym ogrzewaniu jedynie na poczatku było a tu juz 100zl za ogrzewanie. Ale mamy najwieksze mieszkanie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
A to jest za jeden miesiac? Chyba nie..?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od grudnia. Czyli za 3 miesiące
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli podobnie do Konwali..To nie jest tak zle ale fakt na raz to sporo...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wredna Zołza - ale ta suma to za 3 miesiące,tak?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aurelia,może ja się nie znam,ale wydaje mi się,że 100 zł za ogrzewanie od grudnia(bo pewnie coś koło tego był odbiór) to chyba niewiele......
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie, to jest zaliczka za poprzedni miesiąc. Prawie 600 zł, w tym 293 to "naliczenie opłat wspólnych dla nieruchomości" . Jak na mieszkanie 40 m to dość osobliwa sumka :/ Tyle, że ja mieszkam w Atlanticu a wy pewnie vis a vis ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pytanie
Do odbioru mieszkania lepiej mieć fachowca ,czy nie ma potrzeby
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja brałam fachowca i znalazł mi kilka uszczerbkow..najwazniejsze to sprawdzic instalacje i sciany czy sa proste. Placilam ok 200 zl ( w zaleznosci od metrazu)ale warto,moja kolezanka tez ich brala w mat budzie i znalezli jej ryse na szybie i krzywe sciany miala min , warto teraz dac ta kase niz pozniej samemu w koszty popasc.. \
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki bardzo i tak zrobię
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
JP A gdzie kupiles jaka klatka? Moze B? :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety klatka a . Ale napewno się spotkamy .
jola
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:) Zycze pomyslnosci przy odbiorze..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki - jestem dobrej myśli .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I jak tam po odbiorze? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
firma Dendron jest zaprzyjaźniona z firmą Semeko, czyli jednym słowem kumple. To będzie tak samo jak w Atlantiku czyli przez pierwsze miesiące nie będzie rachunków, o ubezpieczeniu budynku już nie ma mowy, a jak ci zaczną przysyłać to nawet nie są duże 200-350. ale jak przyjdzie co do czego - jak to przejmie inna firma tak jak jest to w Atlantiku to rachunki będą rzędu 400-500 zł. bo to trzeba ochronę opłacić, a to wiatę śmietnikową trzeba zabudować (tego oczywiście nie neguje, ale mogli wstawić zamek samozamykający a nie z klucza trzeba zamykać), trzeba zabudować pomieszczenie z ochroną (czego oczywiście jeszcze nie raczyli zrobić od stycznia br. gdzie o tym wiadomo było) a my płacimy za ochronę całodobową zamiast jak to zostało podjęte uchwało tylko za 12 godzin.
Wiec życzę wam że nie wybierzecie tej samej firmy co my w Atlantiku - tak nam zachwalali a co się okazało to żadnej dokumentacji technicznej nie odzyskali, żadnych rozliczeń po poprzednim administratorze nie odzyskali - i to oczywiście nie jest sarkazm tylko dobra rada.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Zgadzam się z Mieszkańcem A.
"Kiedyś" jak tylko został wybrany nowy zarządca Pan z "ecco ekipy" był praktycznie co drugi dzień i sprzątał z trawnika nieczystości, papiery itp..błyszczało!!
A teraz... jak przyjdzie to jest prawdziwe święto a w okolicach placu zabaw znajdziesz makrelę, pasztet, słoiki z kapusta kiszona itp..
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
"drogi" MIESZKANCU A. !

"rachunki będą rzędu 400-500"
-chyba umiesz czytac za co placisz ? jesli cos tobie sie nie zgadza to wyjasnij to z administratorem. PORTAL trojmiasto.pl na pewno nie zrobi tego za ciebie

"mogli wstawić zamek samozamykający"
- a moze ty mogles przyjsc na zebranie mieszkancow i zglosic taki pomysl...? Ale po co, llepiej p....ć glupoty na necie, a garstka mieszkanców wszystko przeglosuje, zaglosuje, ustali, unormuje i pobiega po pietrach błagając o glos ZA lub PRZECIW....

"czego oczywiście jeszcze nie raczyli zrobić od stycznia"
- nie wiem skad sie urwales czlowieku ale w styczniu bylo dopiero zebranie na ktorym owa zabudowa zostala ustalona! Widze ze nie masz pojecia o czym piszesz. dopiero w lutym zostala naliczona oplata za zabudowe...umiesz czytac ??? BEDA PIENIADZE, BEDZIE ZABUDOWA...czlowieku to chyba logiczne?

"my płacimy za ochronę całodobową zamiast jak to zostało podjęte uchwało tylko za 12 godzin"
-czlowieku nierozumny, jest jasno jak byk napisane na drzwiach wejsciowych ze zostala podjeta uchwala o 12 godzinnej ochronie DO MOMENTU ZABEZPIECZENIA sprzetu!

"tak nam zachwalali a co się okazało to żadnej dokumentacji technicznej nie odzyskali, żadnych rozliczeń po poprzednim administratorze nie odzyskali"
- tematu rozliczen po REDPOLU nikt na ostatnim zebraniu nie poruszyl,bylo mało ludzi wiec domyslam sie ze rowniez ciebie nie bylo skoro obudziles sie z tym problemem wlasnie teraz.

PRZESTAN WIEC SZCZEKAC na necie wujku Dobra Rada, tylko idz do administracji i zalatw sprawe. NR Telefonu tez znasz....
Proponuje :nie właź na to forum skoro nie wiesz co sie wokół ciebie dzieje, a jak masz takie uwagi pokrzywdzonego mieszkanca to dzwon do MARKI to tam ci wszystko wytlumacza (słownie) skoro nie umiesz czytac informacji w skrzynce na PAPIERZE.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
lubie cię Quwerty dobrze piszesz. Do Mieszkaniec A to nie takie ładwe mieć zarząd i ludzie w zarządzie dużo robią z tego co pamiętam z zebrania mowa była o tym że mieszkańcy nie płacą za czynsze i już to jest kwota 40 tyś MAtko jedyna jak moszna mieszkać i podstawy czynszu nie płacić ja tego nie rozumiem więc jest logiczne że zabudowa będzie jak bedą pieniądze remontówka jest ale ludzie nie wpłacają kasy za czynsze a co za tym idzie również na remontowe nic nie wpływa śmietnik zabudowano dla nas więdz nie widze problemu by zamykać na klucz skoro i tak kluczem otwierasz śmietnik ale jest porządek i to się liczy śmieć przy przedszkolu wiesz powiem szczesze sami steśmy winni nie szucajmi śmieci przez okno na łączniku są kromki chleba też to jest wina administratora sorry nie wydaje mi się powiem tak ogrodnik oki musi być i jest tel. do serwisu jest chyba na tablicy przy skrzynkach ale powiem tak chodzi jest ładna pogoda to ziemia jest jeszcze zimna do sadzenia ale już zarząd zgłaszał nowe kwiaty i porządek ale okres na sadzenie jest raczej bardziej latem więc spokojnie na wszystko jest czas z tego co wiem zadłuszenia po redpolu już nie ma po w sumie to nie było zarządu i tak na prawde na blok nie było szadnej dokumentacji i rachunek na który wpłacano rachunki do redpolu był wspólny do wszystkich bloków jakie redpol prowadził a zatem MARKA zgrzednie to wykorzystała nie ma papierów to co mamy zapłacić na jakiej podstawie więc tylko się cieszym że Marka jest tak obcykana z Prawem po za tym kwestia dokumentacji jest taka redpol nie ma dokumentów a semeko przekasało książke techniczna ponoć z 2010 roku a plany budynku były zmieniane jeszcze podem z 3 razy więc nie było dokumentów Marka walczy z semeko i mowa była o tym rok temu na zebraniu z nimi chodzi na zebrania do się dowiesz i na bank za to że jest problem z dokumentami tak myśle semeko idzie na ugode i odłączy nazwój koszt przepompownie od naszego bloku jak był byś na zebraniu też byś wiedział Powiem tak jest w naszym bloku jest 90 mieszkani i 90 charakterów i tak jest fajnie w naszym bloku po mimo takiej ilości osub Ludzie nie płacą za mieszkanie tego nie rozumiem ale wiem jak zwonie do marki ale na komórke i tel. są na tablicy to zawsze pogadam i zapytam się oco chodzi z czynszem i.t.p Powiem tak Zarząd i marka dużo robi ale czasem jakieś sprawy podrzebują czasu fajne jest to że haki wiszą w wózkarni na rowery jest więcej miejsca :) pozdro
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Kochani Sąsiedzi!

Najprawdopodobniej z klatki B z wyższego piętra. Nie wiem na pewno,dlatego też nie będę wskazywać palcami. Odnotowaliśmy już fakt,że razem z mieszkaniem zakupiliście sobie sprzęt grający, bardzo nas ten fakt cieszy. Zwróćcie jednak uwagę,że razem z nim nie wykupiliście naszego prawa do odpoczynku. Rozumiem,że sobota,że znajomi,nie ma problemu. Ale czy naprawdę w Wejherowie na rynku muszą słyszeć,że bawią się mieszkańcy Pacyfiku? Nadmienię,że sobota nie dla wszystkich jest dniem poprzedzającym dzień wolny. Ja na przykład za moment wychodzę na dyżur do pracy. I jestem niewyspana. Nie wspomnę już,że nasi sąsiedzi mają małe dzieci, myślę,że dudniąca muzyka przeplatana z wrzaskami nie urozmaiciła im nocy, w sensie pozytywnym oczywiście. apeluję o rozsądek i poszanowanie innych, zwróćcie uwagę,że nie kupiliście całego budynku, tylko jego jedną,niewielką część....
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ksiega wieczysta

Witam wszystkich.
Czy mógłby się ktos wypowiedziec ile kosztuje notariusz z ksiega wieczysta dla metrow do 35..? Pytanie kieruje do Atlantica :-) Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak masz ochotę trochę czytać to było o tym na poprzednim forum, jak Atlantic odbierał swoje mieszkania http://forum.trojmiasto.pl/AQUASFERA-REDA-t156860,1,55.html od 5.09.2012 czytaj :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tym razem popis dali sąsiedzi z klatki "A" MASAKRA!!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
niestety, wydaje się, że bez konkretniejszego działania, będzie się to powtarzać notorycznie
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dziekuje,poczytałam:) Znacie jakis fajnych fachowcow by zrobic lazienke ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fachowiec

Leszek Chaber - 606938580 bardzo dobry fachowiec ;]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
https://www.youtube.com/watch?v=nRI7QLatmwo o aqua..
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Drodzy Sąsiedzi

Drodzy mieszkańcy Pacificu :) Czy ktoś z Was dostał już pierwszy rachunek za prąd?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak.Dostalam ale jak narazie to robie przedpłaty bo jeszcze sie nie wprowadzilam..
Umowa podpisales/as z Energą?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, umowa podpisana z Energa już w grudniu a tu dalej cisza...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podłączam się do pytania o rachunek za prąd.. u mnie podobnie, podpisana umowa w grudniu i jeszcze żadnej faktury...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie jak przyjdzie to będzie kosmos cena do zapłaty...za te kilka miesięcy :/
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słuchajcie ja dostałam te rachunki na adres rodziców ,juz w grudniu 13' na przedpłatę hahah,(tak jak w umowie podpisałam i podałam taki adres Gdynia).Napiszczie do energa i podajcie numer umowy,moze tzreba zmienic adres korespondencji. Polecam infolinię.

naszklient@energa.pl
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziś mój mąż dodzwonił się na tę infolinię i dowiedział się, że (przynajmniej nasz) licznik nie był jeszcze odczytywany. Załatwią tę sprawę i wyślą fakturę. Na prośbę o rozbicie należności na przynajmniej 2 raty(przecież nie z z naszej winy rachunki nie przychodziły) odpowiedzieli , że to nie jest w ich gestii.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co za debile! Dzięki za info
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
No niestety...Tak samo dziwna jest dla mnie sprawa z usuwaniem usterki dotyczącej czujników od światła. Trzeci tydzień nikt nic niestety nie zrobił, a światło na klatce schodowej pali się, pali się, pali się i pali...24h/dobę.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
My od początku mieliśmy ten problem (od grudnia) zgłaszaliśmy to do portiera, ktoś przychodził, coś tam naprawiał a światło i tak w nocy świeciło.
Od jakiegoś miesiąca mamy spokój i czujniki działają prawidłowo a światło gaśnie. A na parterze z kolei w ogóle się nie świeci :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Leszek Chaber - 606938580 bardzo dobry fachowiec ;]
Mayday A mozesz powiedziec cos wiecej? Czy to jest firma czy osoba na wlasnym rachunku ?Korzystales z jego uslug ? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest to osoba na wlasnym rachunku. Oczywiście że korzystałem, inaczej bym nie polecał ;) Robił też mnóstwo innych łazienek moim klientom,współpracuje z nim już dobrych kilka lat... Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w dalszym ciagu przynajmniej w klatce A (pacific) swiatło na wielu pietrach albo sie ciagle pali albo wogóle nie zapala,mimo wielokrotnego zgłaszania do administracji zero odzewu,dendrom zwala na semeko....(blok jest na gwarancji) a fachowcy z semeko cytuje dosłownie..."niewiemy co sie z tym dzieje".Placic za energie wspolna oczywiscie my mieszkancy musimy.Smiech i zenada!!! Nieudolnosc tej"tymczasowej" administracjii w wielu kwestiach nie tylko dotyczacej swiatła jest porazajaca. TYMCZASOWEJ-poniewaz jesli dalej nie beda reprezentowac godnie naszych interesów to wróca do tego co im lepiej wychodzi czyli,sadzonki,kwiaty..itd
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam czy mieszkańcom atlantica odpowiadaja otwarte drzwi do bloku, przez większą część dnia podczas pobytu ochrony na całą szerokość ochrona niezna mieszkańców. Czy w pacyficu jest podobnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
To moze zrezygnowac z ochrony?
Wole jednak zamkniete drzwi i domofon.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
a to nie prościej zwrócić uwagę ochronie, żeby zamykała drzwi, zamiast rezygnować z ochrony?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
hahaha :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ta ochrona tutaj to i tak wielka kpina. Licencjonowany, sprawny fizycznie ochroniarz ok, ale co zrobiliby ci panowie, gdyby faktycznie coś się działo? Zadzwonić po policję potrafimy sami a w razie draki monitoring wyjaśniłby sporne kwestie. Jedyna rola, jaką pełnią, to odbieranie paczek i przesyłek kurierskich a za taką usługę 30 zł to sporo. Zastanawia mnie również, ile z 2200, które płacimy za sprzątanie, dostaje na rękę pan sprzątający. Mam kilka mieszkań ale w porównaniu z innymi tutaj koszty eksploatacyjne są strasznie wysokie - w moim przypadku stanowią 2/3 całego rachunku, a np. wody czy ogrzewania zimą sobie nie szczędzę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Akt notarialny

Witam,czy ktoś z mieszkańców Pacyfiku podpisywał już akt notarialny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak pisalam do semeko to mi napisali ze :Podpisywanie aktów notarialnych powinno rozpocząć się w graniach końca czerwca, początku lipca.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za info :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem mieszkańcem budynku Atlantic. Dostałem pismo ze Starostwa Powiatowego dot. ustalenia odszkodowania odnośnie budowanej drogi prowadzącej do Auchan. Czy ktoś wie co z tym pismem należy zrobić? czy ktoś poczynił już jakieś kroki? Będę wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Trzeba się okopać, wywiesić białą flagę i ogłosić abdykacje.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
To pismo informujace, ze nam - wspolwlascicielom dzialki, ktora zabrana bedzie na droge - przysluguje odszkodowanie. Teraz zacznie sie cala procedura, droga pewnie powstanie (co dla nas wg mnie jest duzym plusem) a byc moze kazdy z nas dostanie tez jakies tam odszkodowanie (pozbywajac sie czesciowo wlasnosi tej dzialki w zamian).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dostalam e maila od semeko :

Informuje, iż podpisywanie umów notarialnych na budynek T2 kl.A iB rozpoczęło się.
W związku z tym proszę o kontakt telefoniczny z Kancelarią Notarialną Pana Ryszarda Głodowskiego w Gdańsku
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ktoś może mi podać numer tel . do kancelarii notarialnej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
(58) 341-06-64, 341-06-21 Proszę ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Dzień otwarty w Pacyficu / otwarcie biura SEMEKO

w sobotę Semeko organizuje dzień otwarty w Pacyfiku i przy okazji otwiera nowe biuro sprzedaży (w jednym z lokali Pacyficu)

http://www.semeko.pl/aktualnosci/DZIEN-OTWARTY-24-V-
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koncert Afromental na parkingu Aquasfery

12 lipca o godzinie 20.00 na parkingu Aquasfery ma odbyć się koncert Afromental - organizuje to wspólnie Semeko z Miastem
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
No i super :) pierwsza "osiedlowa" impreza
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ooo tak ;-)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super! Nie będziemy musieli się przepychać w tłumie, ponieważ na balkonie będziemy mieli najlepszą miejscówkę:)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
na parkingu tzn. gdzie?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
zakładam, że na parkingu tzn. na parkingu :)
Aquasfera ma na razie tylko jeden duży parking - zaczyna się przy końcu budowanego budynku Pacyfik - ale nie wykluczone, że jeszcze zmienią lokalizację :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Aba jest tylko jeden i to wielki parking, na którym mało kto stawia samochód,lepiej zostawiać auto przed blokiem i narzekać że mało miejsca... jak to było jakiś czas temu :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
troszkę jeszcze potrwa zmiana przyzwyczajeń...;-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wiec zmienmy te przyzwyczajenia i zaparkujmy tam wszyscy swoje fury. Tym sposobem zbojkotujemy te szopke!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
no ale gdzie ten parking? tam, gdzie się wjeżdża przez zdalnie otwieraną bramę? A tak btw, kiedy będą gotowe nasze miejsca parkingowe, bo moje samochodziki nie mogą się doczekać,kiedy zaczną sypiać pod dachem ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
ja bo niby kto - hmmm;-) czy my oby mówimy o tym samym osiedlu?:-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

utrzymanie czystosci

Drodzy sąsiedzi: ok 2 m-cy temu były malowane ściany na klatkach schodowych w budynku Atlantic. Niestety jak widać, ściany - szczególnie na parterze i przy windach - wyglądają jak przed malowaniem. Prawda jest taka, że nie wszyscy potrafią szanować wspólna własność. Nawet kamera przy windzie nie odstrasza. Na ostatnim zebraniu wspólnoty zatwierdzono projekt, aby na filarach przy windach położyć glazurę. Czy ktoś wie, kiedy to będzie realizowane?

A.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Z tymi ścianami to masakra...nie mówiąc już o porysowanej windzie...nie da się z kamer wyciągnąć kto to robi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
z tego co kojarze to windy były porysowane nim pojawiłą się kamera przy klatce A a Windy no keszcze kafelki nie zkąniczyli miejmy nadzieje że jeszcze coś poprawią albo zrobią poprawki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Te co były to wiem, że przed kamerami się pojawiły, jednak kiedy wisiała kartka z informacją o pracy na trawnikach i nie wyprowadzaniu zwierzaków, po kilku dniach ktoś rozerwał ją ostrym przedmiotem, tym samym zostawiając olbrzymią rysę na ścianie windy...wszystko w klatce A. Jak by sie uprzeć można by "wychwycić" sprawcę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
to freddy krueger
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
a kafelki dookoła windy chyba sam Gaudi nam położył ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

podziekowania

Dziekuje serdecznie przesympatycznej Sąsiadce która pomogła mi przy wnoszeniu paneli i Panu portierowi ;-)

Czwarte pietro rządzi!!! ;-) Klatka B oczywiscie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zgadzam się. Zmieńmy te przyzwyczajenia i nie stawiajmy samochodów wokół bloku, w końcu to droga pożarowa. Dobra idea ale nie wszyscy z niej skorzystaja, bo im tak wygodnie, bo za daleko aby na najblizszym parkingu postawić auto.
A tak nawiasem mówiac to nawet karetka ani straż pożarna tu nie wjedzie jak coś się bedzie działo. Nie życze nikomu aby czekał tak długo na pogotowie bo nie ma tu jak podjechać pod klatke.
Wiec może następnym razem zastanowicie się gdzie stawiacie swoje auta.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok, zgadzam się, że należy parkować z głową i zgodnie z przepisami. Jeżeli jednak auta stoją zgodnie z przepisami a ktoś dzwoni po policję, bo według jego widzimisię mu przeszkadzają, powinny zostać wyciągnięte konsekwencje. Mam nadzieję, że taka sytuacja jak z anulowaniem wezwań się nie powtórzy. Jeżeli jednak będę świadkiem, że policja zostaje wezwana bez powodu (a jest osoba, która tego nadużywa) wniosę o ukaranie jej mandatem za bezpodstawne wezwanie i nie odpuszczę. Zamiast przyjemnej wspólnoty, opartej na życzliwości, zrobiło nam się tutaj Alternatywy 4. Jednostkom aspołecznym przypominam, że nikt ich tutaj na siłę nie trzyma i jak nie potrafią się zasymilować to droga wolna - domków wolnostojących jest jak grzybów po deszczu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Popieram sama jestem kierowcą i irytuje mnie ten fakt i też dostałam wezwanie na komisariat popieram i sama jestem ciekawa czy wiadomo kto to wezwał tę Policje ???? Po jak tak sama zapukam do tego lokatora drzwi i zapytam co mu K...a się nie podopa
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 11
Zawsze się trafi jakaś męda w bloku,nikogo tu nie posądzam ale ktoś chyba z dolnych pięter (przepraszam wszystkich normalnych ludzi)
A pamiętacie jak ktoś ciągle dzwonił na policję że mu blokują miejsce dla inwalidów , ciekawe kto to ?
Ja dostałem ogólnie dwa mandaty za te parkowanie przy bloku, i chodz po pierwszym obiecałem poprawę że nie postawię , to przy drugim wezwaniu było mi wstyd ,ale na szczęście ta miła Pani policjantka (w cywilkach) z uśmiechem tylko ponownie pouczyła. Dobrze że mamy fajną policję !
Dlatego teraz zdecydowałem się parkować przy działkach albo na nowym parkingu, i tam chyba jest najlepiej
A ogólnie większość w bloku to uśmiechnięci ludzie i ,życzliwi .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Parkować gdzie parking proste i wtedy nie bedzie mandatów.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
nie ma problemu sasiadko w końcu trzeba sobie pomagać ;-) ;-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pytanie do Pacyfika ;-)

Ogólnie mam pytanie do mieszkańców budynku Pacyfik ;-)
Dzisiaj rano odwiedziły mnie panie które organizują spotkanie dla mieszkańców i zapomniałam je zapytać czy są one mieszkankami i konkretnie w jakim celu mamy się spotkać może ktoś wie coś więcej ;-)
Pozdrawiam wszystkich sąsiadów z 4 piętra ;-);-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spotkanie organizacyjne- nowa wspólnota :) w końcu :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Załuje lecz mnie nie bedzie. Spotkanie z dnia na dzień kto to widział.

Coź na szczeście liczy się większość.;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
skoro już mowa o parkowaniu to prosze osobę, która przyczepia rower do poręczy klatki B w Atlanticu o znalezienie sobie innego miejsca parkingowego, bo stwarza zagrożenie. Światło lubi gasnąć w najmniej odpowiednim momencie więc już nieraz moje dziecko nadziało się na kierownicę. skoro ów ktoś nie lubi parkować w zapchanej rowerowni to pod schodami ma wystarczająco dużo miejsca.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Dzwine to i jakie złośliwe..
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Rita dobrze pisze ! Ale lepiej parkować na chodniku. Nawet kobieta z wózkiem nie może normalnie spacerowac...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
Czy to spotkanie już się odbyło?
Jeżeli nie to proszę o informację kiedy się odbędzie.
Póki co w mieszkaniu mam prace remontowe więc rzadko tam jestem i nie mam żadnej informacji a chętnie bym się wybrał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spotkanie już było- chyba środę. Ale do końca tego miesiąca ma być kolejne spotkanie zorganizowane przez Dendrom. Czekamy na powiadomienie w skrzynkach :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie do końca miesiąca tylko w ciągu miesiąca. Tzn. do 30 dni od ostatniego spotkania.

Pozdrawiam,
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Prawda;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i teraz będziemy monitorowani w bloku ale moim zdaniem powinni jeszcze zainstalować kamerę przy windzie żeby może było wiadomo kto w klatce B kradnie literki i tak brudzi ściany:-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Reklamacja jest zlozona do Semeko.Pisałam w tej sprawie z Dendromem.Zobaczymy ile im to zajmie czasu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie miesiąc im to zajmie bo oni zawsze mają czas :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam nadzieje ze będzie ta kamera przy windzie,komuś naprawdę się nudzi wyrywając te litery.A co do ścian to jakaś tragedia,rozumiem że trzeba się urządzić i wnosimy różne rzeczy ale żeby po ścianach "skakać" i taki syf zostawiać :/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słyszałam, że literki są u portiera...? ale nie ma pieniędzy na klej do tych literek hehe swoją drogą kamera przydałaby się przy windzie, bo w tym tempie niewiele zostanie nam z ładnej klatki i ładnej windy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie o to chodzi.Semeko ma cały nowy napis zrobić.O to się rozchodzi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Patologia z 7 znowu ma imprezę...
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0
i to jest konkretny temat do poruszenia na zebraniu, już myślałam,że tylko nam to przeszkadza...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
To samo jest na drugim pietrze w klatce B.
Nie ma soboty bez imprezy a czasami jeszcze i w piątek i to do rana .
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
impreza imprezą raz na ruski rok, wszystko jest się w stanie zrozumieć....ale nieuzasadnione, nie wnoszące żadnych logicznych ciągów wrzaski, powiem szczerze - trochę niepokojące, i dudniąca muzyka, jakby specjalnie na cały regulator, to dla mnie już za dużo. zwłaszcza, że często w niedzielę pracuje. zresztą prawo do odpoczynku we własnym mieszkaniu ma każdy, o każdej porze. lojalnie uprzedzam ...zdaje się lokal b36, że po raz ostatni nie reagowaliśmy bardziej diametralnie niż prośbą.
współczuję również niższym piętrom...
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
Przepraszam - te imprezy i głośna muzyka do rana to w klatce A .
Mam nadzieję ,że w końcu ktoś zmądrzeje i pomyśli o innych
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Na zabraniu trzeba poinformować sąsiadów z B36 ( i to już nie pierwszy raz!) ze sami tu nie mieszkają!!! Patologia straszna!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tak, być może w klatce A dzieją się podobne rzeczy, ale tym razem i, o zgrozo, kilka razy wcześniej, to klatka b. dokładnie b36.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
To zapukajcie do drzwi i powiedzcie ludziom to prosto w oczy a nie na forum kazdy odwazny..Myśle ze wystarczy zwrócic uwagę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11
;-)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

wspolnota mieszskaniowa

a dlaczego dendrom ma byc nasza wspolnotą?

Przeciez jest taki syf na osiedlu ze szok!

Dostalam własnie info o spotkaniu.Absolutnie nie podpisze tego regulaminu. Przeciez mozemy zooorganizowac inna wpsolnotę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Możemy zorganizować ale pókico Semeko ma większość głosów ponieważ ludzie nie odbierają aktów notarialnych wiec możemy im zaproponować innego administratora niż DENDROM ale nie wiadomo czy Semeko się zgodzi.I własnie po to jest to spotkanie w czwartek aby powiedzieć co się ludziom podoba a co nie :-) :-)
A po za tym mam pytanie do mieszkańców klatki B czy wy też słyszycie w ciągu dnia jak z 8 pietra leci gruz przez kanały wentylacyjne.Chodzi o pion mniej więcej nad sklepem z ciuchami :-) :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mieszkam w Atlanticu i też słyszałam gruz wielokrotnie. Zastanawiałam się nawet, czy on gdzieś w końcu ląduje i czy ktoś go później wynosi, bo trwało to miesiącami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No własnie z tego co mi wiadomo to ląduje na dole tej wentylacji a potem musi przyjść kominiarz i to odgruzować za co my płacimy bo za darmo tego nie zrobi.A nie jest to tania usługa.O ile jeszcze gdzieś po drodze kawałki tego gruzu sie nie zatrzymają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To prawda, ten gruz może zablokować wentylację, szczególnie tym ludziom na niższych piętrach i grzyb murowany. Nie wolno dokonywać zmian w pionach wg umowy. Ja też słyszałem gruz lecący pionem, mieszkam w klatce B.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Magda co ty w ogóle wygadujesz Semeko ma Większości i super ale wystrczy jeden akt notarialny na bloku żeby zawiąsać zarząd na bloku JEDEN !!!! wybrać sobie na własnym spotkaniu mieszkańców członków zasządu dwój lub trzech i w tym momęcie Dendrom przestaje być waszym administratorem tak mają umowe zkonstrułowaną że to zawiąsania się zarządu podem To Wy Decytujecie Kto będzie waszym Administratorem czy nadal Dendtum czy Marka czy Red pol i z nimi podpisujecie umowe jako zarząd w imieniu lokatorów.
Wystarczy że ktoś z was zarząda od Dendromu Wkląd w Umowe jaką mają podpisaną z Semeko Ale mosze to zrobić osoba która posiada Akt notarialny Ludzie zacznijcie działać po Dendrom do Kopia Red-Polu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Póki co to i tak pewnie mało osób przyjdzie w czwarek a co pokazało ostatnie spotkanie to pewnie znowu się nie dogadamy i tyle będzie z tej naszej wspólnoty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo proszę wybierzmy sobie te osoby do zarzadu ale narazie nie podpisujmy umowy z Dendromem. !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to może ktoś zaproponuje kogoś innego do czwartku ale chyba wydaje mi się że musimy mieć jakiegoś zarządcę bo ja nie wyobrażam sobie abyśmy sami mieli sprzątać i ogarniać wszystko do okoła.Wiec może panią która wybraliśmy na razie jako panią prezes by coś wymyśliła ;-) W razie czego chętnie pomogę szukać ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko nie bierzcie Marki, bo będziecie mieli taki bajzel jak my w Atlanticu, że o wysokich rachunkach (tak naprawdę za nic) nie wspomnę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
spokojnie.. To jest spotkanie organizacyjne i narazie nie trzeba nic podpisywac.
Mozemy wybrac tą trójcę i dopoki nie mamy wspolnoty to Dendrom dalej zarzadza i tyle do momentu znalezienia zarzadcy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aha okey teraz rozumiem tylko musimy poszukać kogoś u kogo nie będziemy płacić grubych milionów hehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zorientuję się bo jak kazdemu zalezy na tym by płacić mniej! I zeby było czysto na osiedlu a nie otrzymywac formułki od dendromu ze jak remont sie skonczy to wkrocza do akcji sprzatania.

Poprostu nie decydujemy sie na dendrom i tyle. ;-) I tego sie trzymajmy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety z gruzem takim jest spory problem. W moim poprzednim mieszkaniu gruz nie tylko byl wrzucany do pionow wentylacyjnych ale tez szacht z rurami - efekt to zniszczenie rury i zalanie jednego z mieszkan.

PS. A tak przy okazji: mieszkam w Atlanticu. I zwracam sie z prosba do tych, co posadzili troche pelargonii na balkonie!! Serio!! Moze i ladnie to wyglada, ale dla kogos, kto ma balkon ponizej jest prawdziwa zmora! Z pelargonii wszystko sie sypie do mnie na balkon!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakie duże rachunki ma marka Sorry ale ja na rachunku Red pola miałam np. 230 zł a u marki mam 245 zł ???? jaki duży rachunek tylok że u marki to mam wliczone ubezpieczenie budynku remontówkę i zieleń a i wiem jaki mam udział w % a w Red polu to nic nie wiedziałam za co płace. Red Pol zadłuszył nasz Blok na 11 tyś nie pamiętacie tego jak mówiono nam to na zebraniu i to że marka nam załadwiła że nie płacimy tego Tego nie pamiętacie i fakt jest jeden tanio i dobrze się nie da mamy nową trawe zamiast pola ryżowego mamy otoczaki w roślinach mamy zamknięty śmietnik ma korzd Semeko naprawią nam podjazd mamy za darmo odmaowaną klatkę na korzd semeko śmietnik kożdował na 4 tyś z remontowego blok na innym ośiedlu zapłacił 20 tyś w red polu za śmietnik ah szkoda słów naszekać każdy ma prawo ale pamietajcie jedno mieszkamy tu i będziemy mieszkać raczej całe życie Marka Red pol ja mam i miałam zawsze podopne rachunki +- 20 zł a no i jeszcze mamy w tym ochrone a jak ja płace za ochrone 30 zł no i kto mi powie że marka jest droga ????
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Drodzy mieszkańcy Atlanticu, czy ktoś wie dlaczego w Redzie inne spółdzielnie mieszkaniowe od 2 m-cy mają obniżoną opłatę stałą za ogrzewanie (0,48 gr/m2), a my w Marce płacimy nadal 0,641 gr/m2?

AA
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
to, co robią z zielenią dookoła uważasz za udane działania? jeśli tak, to mamy zupełnie inne poczucie estetyki. To, co zrobiono dookoła windy a później zakryto listwami, żeby zakryć partactwo, też jest ok? Na sprzątanie przeznaczamy 2200 - ile z tego dostaje pan sprzątający a ile z tego bierze Marka? Ochrony nie mamy - są przemili panowie, którzy zabawią rozmową, pomogą z zakupami (nawet poczty już jeden z nich nie chce odbierać), ale to nie jest ochrona o jakiej była mowa w chwili zakupu mieszkań. Semeko robi sobie samowolkę z rozstawianiem banerów na naszym terenie, a mnie zastanawia, kto płaci za oświetlenie tego wszystkiego, bo chyba nie oni? btw, te otoczaki to są te kamienie, które rozsypano, żeby zakryć chwasty wyrastające spod spodu?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
już wiem czemu masz pseudo ~Wredna Zołza :) 2200 jest łącznie za ogrodnika i sprządanie i w tym jest równiesz kasa za zakup roślin i z tego co pamiętam na zebraniu do nikt nie podpisał uchwały o zwiękrzenie kasy na ich wymiane a listwy są spoko żeby naroszników nie udrancać kobieto zaczwoni do fachowca i popytaj się ludzi narozrzniki są podrzepne
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
MIŁA - rację Ci przyznaję, ale ciężko sie czyta Twoje posty. Nie obraź się, ale popracuj trochę nad swoją ortografią i interpunkcją...
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oddam telewizor

Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

pomoc

Czy ktoś z lokatorów ma pozyczyć szlifierkę do drewnianego krzesła.Chce usunąć powłoke malarską.?

skorus84@o2.pl moj e mail.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://forum.trojmiasto.pl/?act=show_topic&topic=574777&c=4&k=7 oto osobne forum dla mieszkańców Pacyfika na które serdecznie zapraszamy.Zarząd wspólnoty Aquasfera :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

POSZUKIWANY! :D

W lutym pomógł mi kolega z klatki B Pacyfik przy odpaleniu auta- czarnej polówki ;), chciałbym się w końcu zrewanżować za pomoc drinkiem. Odezwij się do sąsiadów z B18.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Droga Aniu z przykrością zawiadamiam, że nie mamy szlifierki do drewna :) ale i tak wpadaj :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mniemam,że chodzi o mnie. Dzięki za zaproszenie, skorzystam w wolnej chwili ;-)Pozdrawiam!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale cisza, czyzby wszystkie Wasze problemy nagle sie skonczyly? :D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nie skonczyly, po prostu kazdy z mieszkancow zajac sie juz zyciem :) to normalne. Moze tez dlatego ze wiekszych problemow nie ma?

Ja tylko prosze by sasiedzi nie sadzili na balkonie kwiatkow typu pelargonia, bo strasznie zasmiecaja blakony znajdujace sie na nizszych pietrach.
popieram tę opinię 41 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak cos sie komuś nie podoba to się niech wyprowadzi do domu na wsii ,tam tylko cisza i spokój
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 41
Witam, zastanawiam się nad kupnem mieszkania w budynku Pacific. Proszę o opinię na temat budynku, sąsiadów (czy nie ma zbyt dużo imprezowiczów) i ogólnie czy fajnie się tam mieszka.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pacyfik - nie wiem
Atlantic - bardzo fajnie!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

no poplywasz sobie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Oddam płyty kartonowo gipsowe 5-6 szt

Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inwestycje i deweloperzy

dom czy mieszkanie??? (414 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...

Czy ktoś zna firmę verte invest? (3 odpowiedzi)

Chodzi mi o jakość i współpracę?

Gdzie kupić mieszkanie?? (31 odpowiedzi)

Chciałabym kupić mieszkanie w Gdańsku.. Które dzielnice polecacie, a które odradzacie i...

do góry