Widok

AQUASFERA REDA!

czy ktos juz kupil mieszkanie w aquasferze! jakie tam sa ceny mieszkan!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Tam nie ma terenów zielonych tylko ogródki działkowe, prywatne na które nie ma wstepu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciekaw jaka jazda będzie z parkingami. Coś na tych wszystkich planach za bardzo tego nie widać. W Redzie zawsze jest bieda z wolnymi miejscami. Burmistrz się tym nie martwi. A jeszcze w planach jest likwidacja jedynego dużego parkingu, na przeciw Aquasfery. Tam ma powstać kolejny budynek. Ludzi zastawią wszystko, ze się ruszyć nie będzie jak. Słyszałem, ze jeśli do tego dojdzie, ludzi chcą zastawić ulice na Młyńskiej, ciekawe jak wtedy dojedzie TIR z dostawą do LIDLA.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
http://superjanpl.blogspot.com

Zajmujemy się kompleksowymi aranżacjami i remontami wnętrz Państwa domów, mieszkań i biur.
Oferujemy również usługi pana złotej rączki, który zajmie się każdą usterką, montażem i awarią.

http://superjanpl.blogspot.com/p/usugi-zotej-raczkizota-raczka-zota.html

Zakres naszych prac:
remontowe
wykończeniowe
adaptacyjne
hydraulika
elektryka
malowanie
gładzie
układanie podłóg
układanie glazury i terakoty
suche tynki (regipsy)
sufity podwieszane
zabudowy
murowanie
montaż drzwi i okien
łazienki - kompleksowo
hydromasaż - montaż /serwis
montaż zmywarek, pralek i innych AGD i RTV

image

Podstawowy cennik usług remontowych:

http://superjanpl.blogspot.com/p/cennik.html

Działamy na terenie Gdańska, Sopotu, Gdyni, Rumi, Redy, Wejherowa i okolic.

SUPERJAN SERWIS

NIP: 5882251562
REGON: 221733964

Telefony:
728-748-378
608-507-460

Zapytania i współpraca:
superjanserwis@gmail.com

Zapraszamy do współpracyFirma SuperJan Serwis z Rumi poleca swoje usługi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy myśleliście aby przy zawiązaniu wspólnoty zmienić REDPOL na inną firmę?
Niestety myślę, że za nasz prąd na klatce i obejściu budowany jest Pacyfik. Przed wprowadzeniem się do Atlanticu mieszkałam na Fenikowskiego 7. Po zmianie administratora/zarządcy te wszystkie afery wyszły na jaw.
Dzwoniłam do SEMEKO. Większość aktów notarialnych zastała podpisana do końca października. Dlaczego do teraz nie było zebrania co do zawiązania wspólnoty.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
To ja chyba mam strasznego pecha bo od wprowadzenia się (czyli gdzieś od maja) ani razu nie trafiłam na zamknięte drzwi w dzień.
Wieczorem to i owszem ale w dzień nigdy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a wicie co, dzisiaj jak wróciłam z pracy to drzwi były zamknięte :) chyba w końcu się doczekaliśmy ZAMKNIĘTYCH DRZWI
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"mieszkańcy się burzą" a to dobre a ja i Ty - qwerty to kto? goście?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak bede placic od stycznia za ochrone to bede sie domagal aby te dzrwi byly w koncu zamykane....zwracalem juz chyba 5 razy uwage panom z ochrony....odpowiadali ze "mieszkancy sie burza ze drzwi sa zamknete i ciagle ciagna za klamke" .......prosze zeby kazdy o to sie zapytal to moze zamkna na stale. pozdr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Domofon działa od dawna. Żeby nie dzwonić przez 100 trzeba wezwać kogoś od kierownika budowy i przestawia coś tam w domofonie w mieszkaniu.

Ja z kolei słyszałam że Panowie z "ochrony" będą po wsze czasy chyba że z nich zrezygnujemy jako wspólnota. Teraz płaci im Redpol (albo Semeko nie mam pewności) ale od grudnia podobnoż koszt ten ma ponosić wspólnota.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to domofon już naprawili? W zeszłym tygodniu jeszcze dzwoniło się z prefiksem 100 (klatka B). Mam jeszcze pytanie odnośnie ochrony. Panowie z tego co mi wiadomo będą do końca grudnia. A co potem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://forum.trojmiasto.pl/Aquasfera-cz-II-t426396,1,301.html

nowy wątek żeby było łatwiej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To prawda - ja bez problemu moge sobie przeciez otworzyc czy kluczem i kodem do domofonu lub tez wpuscic gosci ktorzy zadzownia do mnie, a wolalbym by drzwi jednak byly zamkniete. Zawsze bezpieczniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam pytanie do mieszkancow...Czy nie wkurza Was fakt, ze drzwi wejsciowe do budynku w dzien sa ciagle otwarte? ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba jednak lepiej założyć nowy wątek na trójmieście. Tamto forum jest martwe. Przynajmniej tak wygląda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuję za odpowiedzi w sprawie remontu, zaczyna mnie to bardzo stresować, nienawidzę zmian, wybierania, decydowania....

i zdecydowanie popieram przedmówcę w sprawie forum
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdecydowanie! Szczegolnie na urzadzeniach mobilnych trudno jest przewijac tak dluga tresc watku. Mozna by tez pomyslec nad zmiana lokalizacji forum - fajniejsze zawsze jest forum, gdzie kazdy z watkow moze byc prowadzony osobno - chodzi mi o forum, jakie np. kiedys juz dzialalo w odniesieniu do naszej Aquasfery:

http://reda-aquasfera.mojeosiedle.pl/

Bylo ono zdecydowanie latwiejsze w obsludze i odszukaniu potrzebnych tresci jak i odpowiadaniu na konkretne tematy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proponuję założyć nowy wątek, bo ten jest już meega długi :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Drodzy i szanowni, wygląda na to że wkrótce wszyscy będziemy mieli podpisane akty notarialne. A jak to wygląda z założeniem wspólnoty? Kto zwołuje zebranie? RedPol? Czy sami się musimy zorganizować?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To samo mysle o scianach i cekolowaniu.
Wykonczenie balkonu - takze, ze wlasnym zakresie. Ale ja zamiast plytek polozylem kompozyt udajacy deski tarasowe i polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem co to jest tynk III klasy ale jesli to taki ktory mialem w czasie odbioru mieszkania to trzeba cekolowac. Jesli nie wycekolujesz a tylko pomalujesz to sie nic nie stanie ale pozniej trzeba sie patrzec na nierownosci a to baaaaardzo irytuje.
Na balkonie jest tylko wylewka. Trzeba ja wykonczyc plytkami. Jesli nie od razu to po pozniej. Proponuje od razu za jednym balaganem. Nie ma zadnych wskazan. Nie mozna jedynie wiercic w balkonie by nie uszkodzic izolacji. Kolor plytek oczywiscie wybierasz sama :) pozdr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Wynajmować czy na kredyt brać... Jak żyć? (182 odpowiedzi)

Co lepsze, a może co gorsze..?! Bawić się w wynajem, spłacać czyjś kredyt czy już lepiej zacząć...

Jak szybko sprzedać mieszkanie (90 odpowiedzi)

Mam wystawione mieszkanie na wszystkich najpopularniejszych portalach od listopada 2013 i do tej...

nnt. mieszkanie na parterze (71 odpowiedzi)

Zastanawiam się nad kupnem mieszkania na parterze właśnie i proszę Was kobitki byście napisały...

do góry