Widok

Badania ginekologiczne

Czy ktoś wie, gdzie w Gdańsku można zrobić posiew/wymaz z pochwy z antybiogramem lub mykogramem?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
W przychodni na Podbielańskiej:)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuje :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
u każdego ginekologa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
No właśnie nie u każdego...
Bardzo mało laboratoriów to bada.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
do A.:
żartujesz sobie? Zawodowo się tym zajmuję, więc wybacz, ale śmieszy mnie Twój post. Posiew wymazu z pochwy w kierunku bakterii i grzybów to standardowe badanie. Na pewno robi je lab Akademii Medycznej w Gdańsku (możesz zawieźć sama wymaz pobrany przez ginekologa, otwarte 24/7)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9
Dziwna jestes, bulwersujesz sie standardowym pytaniem. W takim razie do Ciebie się jeszcze nie dodzwoniłam, bo dzwoniłam do wiekszości przychodni i w każdej uslyszałam, ze pobrać owszem oni mogą ale na własna reke musze szukac laboratorium które mi to zbada. Szukam miejsca, gdzie to pobiorą i wyślą do badania.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
Sama jestes dziwna. Napisałaś: "bardzo mało laboratoriów to bada". A to jest ściema na maksa, bo bada to każde laboratorium, ktore ma dzial mikrobiologii. Każde. Źle sformułowałaś pytanie - chciałaś zapytać, kto pobierze Ci wymaz, a nie które laboratorium to bada (=zrobi posiew).
Ponadto, wprowadzasz czytelników forum w bład twierdzac, jakoby posiew wymazu z pochwy bylby jakims niestandatdowym badaniem dla laboratoriow, dlatego sie tak zdziwilam.

Ps. Piatkowski w Gdyni pobierze Ci i sam wysle do badania, jesli nie mozesz sama podjechac z wymazem do labu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
bylby=byl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skoncz tę do niczego nie prowadzącą dyskusję, nikogo w błąd nie wprowadzilam. Dziwne, ze Pani wyzej pytanie zrozumiala. Nie chciałam pytać " KTO POBIERZE " , tylko "GDZIE ZROBIĘ" czyli u kogo pobierze i wyśle. A co do laboratoriów, to zadzwon i popytaj o wymazy, uslyszysz że niechetnie przyjmują od pacjentow (invicta) albo że po prostu nie robią (wiekszosc przychodni).
Dzieki za info.
Zamykam watek
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wciaz nie masz racji. Pobranie wymazu nie rowna sie zrobieniu posiewu. Ale fakt, widze, ze nie umiesz przyznac sie do bledu (wyzej zawarlam CYTAT z Twojej wypowiedzi - "malo laboratoriow to bada"), wiec skoncze dyskusje z Toba, bo nie ma ona sensu. PS. Dalam Ci namiary wyzej - lab AM w Gdansku, a potem rowniez na ginekologa - dr Piatkowski, a Ty wciaz swoje ("zadzwon i popytaj").
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
dr Piątkowski pobiera wymazy na posiew z antybiogramem. W trudniejszych do zdiagnozowania infekcjach pobiera materiał na badanie genetyczne drobnoustrojów których nie da się wyhodować w pracowni mikrobiologii. Potrafi też to ziinterpretować, bo ma doświadczenie w pracy z genetyką. Kontakt przez jego stronę www.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do K.
Kobieto, to Ty chyba nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Dziwne, wszyscy zrozumieli o co chodzi Pani A. a Ty się wykłócasz. Osoba podpisana jako A. ma raję, bo MAŁO LABORATORIÓW TO BADA I ROBI ANTYBIOGRAM DO TEGO, Jej chodzi o zrobienie równocześnie wymazu i posiewu u jednej osoby z odbiorem wyników.. No chyba prosciej sie już nie da...

Do A.
Nie wiem skąd jesteś, ale ja znalazłam w Gdyni (posiew i rozmaz) w Clinica Medica (niestety prywatnie) koszt. ok. 80 zl, wynik w ciągu tygodnia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wymaz z pochwy z antybiogramem robiłam w Invikta-Gdynia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Ortopeda luxmed gdańsk (10 odpowiedzi)

Witam! Ma ktoś doświadczenie z którymś z ortopedów w luxmedzie najlepiej w Gdańsku? Z tego co...

Nerwica i depresja - jak wyjść z tego stanu ??? (401 odpowiedzi)

Witam, Czy są osoby na forum,które zmagają lub zmagały się z nerwicą i depresją ???? Jak...

Dobry fizjoterapeuta w przystępnej cenie??? (43 odpowiedzi)

Witam wszystkich, czy ktoś z Was może mi polecić sprawdzonego i w miarę niedrogiego...

do góry