Widok

Budowa domu- poszukuje specjalistów

Przymierzamy się z mężem do budowy domu. W związku z tym poszukujemy sprawdzonych specjalistów - geodete, architekta adaotacyjnego oraz firmę zajmującą się badaniami geotechnicznymi.
Kogo sprawdzonego, naprawdę dobrego możecie polecić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

proszę o namiar pomogę w temacie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

justicia85@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zazdroszczę budowy własnego domu. Sama tym marzę od wielu już lat. To co ze swojej strony mogę polecić to ostatnio odkryta firma sprzątająca, która pomoże Wam posprzątać nowy dom po całym remontowym bałaganie - HOJOclean. Dla mnie to idealna sprawa bo już po wykończeniu mieszkania ciężko mi było wszystko doczyścić z kurzu. Profesjonalna firma to jednak dobre rozwiązanie bo nie trzeba się męczyć samemu. To co ważne to oczywiście pozytywne opinie o firmie i wystawienie faktury.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Macie mega dziwne podejscie..... lubicie wywalac kase dajcie pijakom pod sklepem oni tyle samo wiedza co wasi specjalisci tylko z elokwensja bywaja problemy... 16 lat jestem budowlancem i jest jedna prawidlowosc im ktos bardziej profesjonanie zajefajnie chce zbudowac dom a raczej zlecic i zarobic na ten budynek tym bardzie jest rozczarowany i oskubany z kasy..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przepraszam ale nie rozumiem tego kometarza. To źle że nie chce brać pierwszej lepszej firmy z brzegu, tylko szukam poleconych, sprawdzonych?
Nie chcę zlecać budowy domu jednej firmie, ale uprawnień geodety nie posiadam, więc muszę taką osobę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja buduję właśnie dom z ItoDesign.pl i w sumie od początku oni się wszystkim zajmowali. Zaczęliśmy od pustej działki, więc załatwiali pozwolenia, projektantów, architektów... Już w sumie niedługo kończymy, na lato może uda się wprowadzić. Zanim zaczęliśmy współpracę mogliśmy pojechać na inną budowę i sobie obejrzeć jak to się dzieje, jaki dom zaprojektowali - bardzo fajne to z ich strony było. O kosztach ciężko mi się wypowiedzieć, bo zdecydowaliśmy się na kilka takich materiałów i technologii, żeby np kiedyś oszczędzić na energii czy ogrzewaniu, więc sam dom był dosyć kosztowny, ale w sumie za całą usługę cena była zadowalająca. Zmieściliśmy się w budżecie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Podobnie jak Jurek tylko firma inna ale że świetnie wszystko wykonali moge polecić http://marpat.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Usługi i wykonawcy

Meble biurowe na zamówienie - najlepsza firma? (20 odpowiedzi)

Hej, szukam firmy z Trójmiasta, która zajmuje się produkcją mebli na zamówienie - chodzi o meble...

Mycie kostki (5 odpowiedzi)

Jak czyścić kostkę aby po roku nie było znowu syfu? Jakieś porady

Spawacz (4 odpowiedzi)

Poszukuję osoby z własną spawarką, która by podjęła się wyspawania schodów w domku. Cena za pracę...

do góry