Widok

Bukiet ślubny - propozycje :)

Wesele Temat dostępny też na forum:
Forumowiczki, napiszcie proszę swoje opinie :) Jakie bukiety ślubne są najładniejsze ? z jakich kwiatów ? Podobają mi się kalie, ale chciałabym mieć ten sam kwiatek co w bukiecie - też wpięty we włosy, a niestety kalia wg mnie we włosach wygląda brzydko ;( a szkoda. Jakieś pomysły ? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gipsówka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi bardzo się podobają bukiety z broszek. Tylko mam ślub w czerwcu i się zastanawiam, czy bukiet z broszek będzie pasować?? Myślałam jeszcze o chabrach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mysle o gipsowce :) Bardzo skromnie, ale z klasa.
Przedtem opcja byly frezje (zapach) i cantadeskia (o ile tak sie to pisze) ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a nie łatwiej napisać kalia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To do mnie pytanie? Moze i latwiej, ale nie jestem florysta i pojecia nie wiem, czy to ten sam kwiat. Taka nazwe mi podano i takiej sie trzymam.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gipsówka ? Pierwsze słyszę ( ale na kwiatach się w ogóle nie znam ) wpisuję w google i jakieś mini małe kwiatki mi wywala ^^
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To wpisz sobie 'bukiet slubny z gipsowki'. To sa takie male kwiatki, ktore sie kiedys doawalo do dekoracji tylko. Moze Tobie akurat sie nie podoba, kwestia gustu :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a gerbery ? nie wiem dlaczego często słyszę, że to kwiatki pogrzebowe. a wg mnie są bardzo ładne :) tylko ten gerber we włosach też tak średnio do mnie przemawia...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli podobają Ci się kalie to może zrób bukiet z kali i dołóż np jeden kwiatek storczyka i również akcent storczyka wepnij we włosy ja tak miałam pomarańczowe kalie bardzo piękne i jeden biały storczyk do tego we włosach również biały storczyk do tego pan młody w butonierce miał pomarańczową kalię a świadkowie obaj panowie mieli białe storczyki i wszystko się pięknie komponowało a storczyk we włosach był piękny i bardzo lekki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ciekawy pomysł z tym storczykiem. oglądam też bukiety mieszane - z wielu rodzajów kwiatów i też wygląda to całkiem ładnie, tylko trzeba mieć pomysł na jakąś fajną kompozycję i jakie kwiatki w zestawieniu będą ze sobą fajnie wyglądały ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi bardzo podoba się bez, ale raczej nie nada się do włosów, może pomyśl nad bukietem mieszanym? wtedy zawsze coś z tego spasuje Ci do włosów;) ogólnie jestem zwolenniczką bukietów kolorowych;) polne kwiaty też są piękne;)
The woods are lovely, dark and deep...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pierwszą moją wizją były margaretki, bo są takie skromne i ładne :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a róże takie oklepane... no ale to tylko moja opinia ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi bukiet ślubny robiła moja mama - białe frezje i białe tulipany. Był naprawdę piękny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

do góry