Widok

COCOMO KLUB ktoś pracował?

czy ktośpracował w tym klubie? wiecie jak jest z zarobkami? wypłacają? jak traktują personel??
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 15
Właściciel tych "przybytków" ma dość bujną historię w biznesie. W mojej ocenie to typ burdelu i nic więcej.
popieram tę opinię 73 nie zgadzam się z tą opinią 25
obiecują świetne zarobki (12 na reke/h) + prowizja od klientów, szkolenie płątne z ich strony, dniówke 50 zł zeby utrzymac sie na tym szkoleniu w obcym miescie i oczywiscie prace na umowe itd. Cos tu smierdzi... :/
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 9
A prowizja za co? I praca w charakterze kogo?? o_O
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 4
prowizja za każdego klienta który przyjdzie do klubu dla dziewczyn które rozdają ulotki na monciaku, bardziej ciekawe jest to jaką wiedzę albo umiejętności uczą te szkolenia?:)
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 4
Jeśli chodzi o wypłatę to jest ona w systemie podstawa + prowizje, więc wypłaty są różne. Ja pracuje od wakacji, wiec już prawie 2 miesiące i tygodniowo wyciągam 500-800 zł więc suuuper ;) i rzeczywiście nie ma długich szkoleń, ale ja o wszystko pytałam koordynatorkę to mi mówiła wszystko i uczyła jak zagadywać ;P
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7
ja pracując na monciaku przez 8miesięcy od stycznia do sierpnia zarobiłam 120tyś, też w to nie wierze (zwłaszcza że zaoszczędziłam tylko 40tyś), ale jak się dostaje takie wypłaty zwłaszcza w systemie tygodniówek to pieniądze przeciekają przez palce. Fakt praca w nocy i trochę stresu ale jak spojrzysz na fakt że w rok jesteś w stanie zarobić tyle co w 5 lat harówki hahahah fak ju hejterom
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 10
Dając d*py to i się zarobi
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wiadomo nie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
pracowałam jako promotorka, ale zrezygnowałam juz ., nie było zadnego szkolenia tylko podpatrywałam inne dziewczyny jak zagaduja , nic wiecej. w sopocie promotorki nawet nie sa wpuszczane do klubu do lazienki trzeba chodzic np na druga nozke wiec slaba opcja , nie wiadomo jak jest w srodku bo po prostu nie wpuszczaja jesli jakis zainteresowany zapyta trzeba zmyslac. Niby praca tylko promotorki nie przysiada sie do facetow tylko zaprasza i trzeba liczyc sie z obrazliwymi slowaniem i trakotowaniem z gory . Sa tez kary pieniezne jesli sie nie poninformuje wczesniej , za nie pomalowanie , caly czas (4/5h ) trzeba chodzic na obcasie i nie ma opcji zmienic na buty na plaskim . stawka za godzne jest zalezna ile facetow zaprowadzisz do klubu najnizsza godzinowka to chyba 5 lub 6 zł a najwieksza stawka za godzine to jak sie wprowadzi ponad 20/30 klientow to wtedy jest 10 czy 11 nie pamietam juz dokladnie. Ogolnie problemow z wyplacaniem wypłat nie ma tylko ze jest jeden haczyk o ktorym nikt ci nie powie , ze przez 3 tygodnie potracaja ci iles procent z wyplaty bo .. jestes nowa .. Ogolnie praca nie wdzieczna .
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 5
W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej jak i przy kolejnym wprowadzeniu w szczegóły poinformowano mnie, że przez pierwszy miesiąc wypłata będzie pomniejszona o 20%
10% - podatek
+
10% - premia dla osoby, która doradza Ci w kwestii makijażu, ubrań itp.

Wypłata co tydzień, ale czasem z tygodniową, lub dwutygodniową przerwą.
Pracy jednak ani na stanowisku hostessy w klubie ani jako promotorki nie podjęłam, ze względu na to, że jednak ciężko byłoby mi pracować po nocach i przede wszystkim warunki, które zostały mi przedstawione odnośnie... No więc, inaczej to sobie wyobrażałam... Myślałam, że dziewczyny są tam bardziej ubrane, byłam, delikatnie mówiąc, w szoku... No nie wiem, nie chcę nikogo obrażać, czy coś, ale po rozmowach odnośnie stanowiska nie spodziewałam się zastać tego, co zobaczyłam no i nie spodobało mi się to, choć początkowo byłam nastawiona bardzo entuzjastycznie i optymistycznie...
Nie znałam nazwy klubu ani dokładnej lokalizacji...
Jeśli komuś zależy, powinien obowiązkowo przyjść wcześniej popatrzeć, jak tam to wszystko wygląda. Szatnia nie jest duża, ściany klubu są w ciemnych, nastrojowych kolorach, więc lokal wydaje się być trochę mały. Ale to nie jest coś, co decyduje o tym, czy chce się tam podjąć pracę, czy nie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
to akurat jest totalna brednia, nawet nie czytałam do końca....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Pracuję jako promotorka.. JA uważam ze jest mega spoko.. Dostaję regularnie pieniądze i poznałam fajnych ludzi.. nie mam zastrzezeń.. A głupoty piszą te , którym się zwyczajnie pracowac nie chciało... i tyle..
Zarób sobie tyle kasy na innym stanowisku, nie wiem w markecie albo call center... Niemozliwe... Zamiast narzekac to wezcie sie do pracy
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 27
Tak tak. Witamy osobę z kadr/zarządu ;)

Jakoś twoje rewelacje nie zgadzają się z opiniami innych osób.
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 2
Miej świadomość?, że klienci w tym klubie są zwyczajnie ookradni i Ty przykładami do tego rękę. Każdy kto podejmuje się pracy dla nich powinien mieć tego świadomość, że pieniądze, które zarabia pochodzą z kradzieży.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak mam byc szczera zawsze uwazalam ze im sie nalezy jak chodzi sie w takie miejsca i w ten sposob traktuje kobiety to trzeba sie liczyc ze te kobiety tez Ciebie nie beda lepiej traktowac. A laska ma racje ze praca miala zalety malo godzin a hajs sie zgadzal. Niestety byla strasznie niewdzieczna no i zawsze mi szkoda bylo tego w jaki sposob faceci o swoich dziewczynach gadali ("w domu mam ruch*nie" "powaznie?" A ja myslalam ze to Twoja kobieta)...to byla zalama chyba gorsza niz txty typu spitalaj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
W jaki klubie pracujesz pracowalas?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
12 zł na ręke to ty zarobisz w cocomo jako ulotkarka a one nie jedą na żadne szkolenia.

Więc cos śmierdzi w tym co piszesz...

Wszyscy maja umowę zlecenie, to raczej normalne. Ja pracuje dla nich za barem i jest mega normalnie.

To nie zadna lipa ani burdel. Dziewczyny które tam tańcza to normalne osoby ( studentki, matki, żony) i w****ia mnie jak ktoś je porównuje z dziwkami.

Puknijcie sie w głowe...

I niech na tym forum wypowie sie wreszcie ktoś kto naprawde tam pracuje/pracował a nie jakieś przestraszone flądry którym sie wiecznie coś wydaje.
popieram tę opinię 86 nie zgadzam się z tą opinią 100
tam pracuje moja corka wiec mi nie pitol ze PLACA??????? jest okradana na kazdym kroku-wkoncu zglosze na policje-bo to jest sutenerstwo-na niej sie dorabiaja-zlodzieje,,,,,,,,,,
popieram tę opinię 77 nie zgadzam się z tą opinią 18
a skąd możesz wiedzieć, że twoja córka mówi prawdę... łatwiej powiedzieć ojcu, ze dostałam 1 tys zł i on mi da drugie tyle,albo powie zostań w domu, ja też ci tą kasę dam, niż powiedzieć, że zarabiam 3,5 tys. ( bo wtedy usłyszy to spokojnie utrzymasz się sama..).
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 56
Co ty mozesz wiedziec o matkach i dzieciach, nie wiesz, nie wypowiadaj sie. Nie mierz wszystkich wlasna miara, to ze ty okłamywałas matkę to nie znaczy, ze kazda mloda dziewczyna tak robi.
popieram tę opinię 64 nie zgadzam się z tą opinią 15
morda, nie robie, tam sami wieśniacy pracują. dziewczyny są tyrane i męczone, ale zarabiają powyżej 2000 tys niektóre maja nawet 4-5 koła na miesiąc. ty mi mówisz że są okradena, idz do kuchni weź kartofla i zrob sobie z niego medal.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9
"4-5kola na miesiąc" chyba na najniższym szczeblu nie starając się, ja zarabiałam od 8 do 20tyś miesięcznie, fakt trzeba się trochę zestresować ale jak ktoś jest taki słaby psychicznie i fizycznie to niech nie pitoli że wykorzystują itp IDŹ CZŁOWIEKU DO ŻABKI ZA 1200ZŁ
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Twierdzisz, że matka ma bardziej słuchać Ciebie niż własnej córki?? Faktycznie nadajesz się do cocomo ale nie do roznoszenia ulotek.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
a co do tego ma POLICJA
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 10
zgadzam się z tą opinia to sa złodzieje kuszą zarobkami a za wszystko dają kary masakra koniec z tym ja tak samo planuje podać ich do sądy pracy tylko szukam więcej poszkodowanych jak ktos jest w podobnej sytułacji prosze o kątakt kinia830@onet.pl jest nas jóż kilka
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 6
bezmyslnie podpisalam umowe na szkolenie na posade barmanki, nie dostalam kopi dla siebie w zasadzie oprocz karty nie dostalam zadnego dokumentu ktory podpisalam. Na szczescie chlopak wybil mi ten pomysl z glowy, postraszyl ze na pewno to jest oszustwo i cos bedzie nie tak bo kto robi za darmo szkolenie baristyczne ktore kosztuje ok tysiaca zl i jeszcze za to placi? po 3h zadzwonilam ze rezygnuje. zaczeli straszyc karami w nieznanych kwotach. pozniej bylo juz tylko gorzej. sama bym sie z tego nie wyplątała, interweniował prawnik rodziców. w koncu pani, po postraszeniu policja i sprawa w sądzie, napisała ODRĘCZNIE wypowiedzenie umowy szkoleniowej.. poszlam to odbierac z tata, i bardzo sie ciesze poniewaz pani oczywiscie nie miala przygotowanej kopi dla mnie - podstawowa rzecz gdyby dalej chcieli kase.. nie miala zadnego potwierdzenia ze reprezentuje ta konkretna firme biuro wygladalo jak by bylo tym slynnym służbowym mieszkaniem - w pokoju w ktorym rozmawialismy byly 2 fotele i stolik, brak swiatla, sciany pomalowane na finezyjne kolory nie kojarzące się z jakimkolwiek biurem, pod scianą chamsko rzucona tabliczka z nazwą firmy event. naprawde szczerze odradzam jakiekolwiek umowy z ta firma, nie chca pozniej pozwolic odejsc - a to nie jest normalne zachowanie u legalnych firm... ciesze sie ze moja przygoda skonczyla sie na tym etapie ;/////
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 1
hej , mozesz mi cos wiecej na priv powiedziec ja zostalem zaproszony na 2 rozmowe i mam podpisac papiery na szkolenie jako kierownik dzienny a po tym co przeczytalem troche sie boje
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4
Hej
Podpisałes umowę?
mam telekonferencje z zarządemniebawem i w sumie trochę obaw
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hej. I jak po telekonferencji? Byłam tam na rozmowie, też mam trochę obaw.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy warto? Dzis ide zobaczyc klub . Tez aplikuje Na menedzera
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłaś? Jak było? Mam to w tym tygodniu i trochę się obawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam, trochę stary wątek, ale mimo wszystko pytam, jak wrażenia po telekonferencji, po prezentacji klubu. Pytam osoby, które odbyły już te etapy rozmowy kwalifikacyjnej. Co obiecali, co mówili, jak to wygląda?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ola jak tam pracujesz? Pracowałaś ? Chce aplikować do Waw ale strach iść ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej jak u Ciebie sie sprawa rozwinęła ? Ja jestem dopiero po pierwszej rozmowie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zuzia jak u Ciebie? Pracujesz? Pracowałaś ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć?Jak?byłaś na szkoleniu??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ha, przeczytałam i śmiać mi się chce. Sama jestem barmanką w cocomo i to co napisała dziewczyna wyżej jest śmieszne.
Podpisując umowę kilka tygodni temu Pani mi w biurze wyjaśniła że kopia moich dokumentów po podpisaniu przez zarząd wróci do mnie i wróciła podpisana.
Zrobili mi szkolenie dwutygodniowe na barmanke uczylam sie tam składów drinków podawanych w klubie itp. Za kazdy dzien szkolenia dostalam kase a pozniej dostalam umowe zlecenie na czas nieokreslony.
Dostaję wypłate i żadnej kary nie dostałam, Wiec co to za oszustwo się pytam???????????????
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 66
biedne cocomo musi samo sie bronic na forach....
otóż byłem u was przypadkowo...zupelnie trzezwy, skusilem sie na drinka... a nic nie pamietam. Jak nie mozecie wydoic klienta bo jest swiadomy...do dajecie drinka z niespodzianką. Bogu dzieki, ze mialem karte na której prawie nie było środków. Nie radze zamawiać tam nawet przegotowanej wody. Szkoda tych biednych naiwnych dziewczyn
popieram tę opinię 63 nie zgadzam się z tą opinią 2
Odradzam prace tam jakiejkolwiek dziewczynie .! To co tam się dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie .! Dziewczyny uważajcie na nich .
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jezeli wszystko ok to dlaczego tyle minusów ?????
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 18
Ehhh wiesz co? Prawda jest taka, że jeżeli człowiek chce pracować, a nie wykręcać się co rusz bólem brzucha czy palca, jest odpowiedzialny i wypełnia swoje obowiązki to żadnych kar nie będzie dostawał. Ale teraz wszyscy mają postawę tak roszczeniową, że aż się włos na głowie jeży. Przychodzą do pracy z łaski i liczą na to, że pieniądze będą im spadać z nieba. Nie daj Boże wyciągnąć potem od nich konsekwencje za brak obowiązkowości i rażącą nieodpowiedzialność. Zaraz podnoszą się głosy, że go okradają, że oszukują, że biedaka zmuszają do pracy. Ludzie przecież to jest śmieszne! Jesteś w porządku, robisz swoje i starasz się pracować jak najlepiej to jesteś za to wynagradzany i dobrze Ci się żyje. Bardzo prosta zależność.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 27
kątakt prosisz? - bo piszesz pozef..
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
najpierw proponowałabym nauczyć się poprawnie pisać :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
"kątakt" TVN24.
Widać kogo tam przyjmują.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pracowalam tam i wiem co tam sie dzieje.
Ja sama czekalam na wyplate ponad 2 lub 4 tyg. Juz sama sie zgobilam .
Z wyplat pruboja sciagnac jak najwiecej. Np za mieszkanie socjalne gdzie nie mieszkalam i te kary .
Klimat byl moze fajny ,latwa kasa i szybko.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
zwykły bałagan!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
okradaja? to po co prqcuje jak ją okradają.. nie kradną, ja pracuje i jeszczemnie nie okradli :D gdyby okradali to by nie mieli personelu !!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
Dokładnie. Jestem klientem klubu i nawet dając 5000 tyś w Toruniu jednej Pani, nie poszła ani do pokoju na numerek ani do mnie do domu ! Menadżerka też zabroniła i powiedziała że pomyliłem kluby. To pożądny klub i pożądne dziewczyny. Zmieniłem zdanie o nim. W sopocie to samo. Zdażyło się zabrać kogoś do domku ale to prywatnie po pracy na jej własne życzenie. Polecam klub.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 77
haha, no więc jak mozna okreslic laske ktora po pracy idzie z klintem do klubu jak nie dziwke?Albo ja mozna nazzwac dziewczyne normalna jak daje sie macac podczas striptizu w miejca intymne?Normalne dziewczyny?zwykle kurky ktore chca miec szybka latwa kase..Co do samej firmy...to pozostawia duuzo do zyczenia.pozdrawiam wszystkie naiwne laski zwlaszcza te mlode ktore mysla ze znalazly prace marzen i beda zarabiac kokosy;)
popieram tę opinię 45 nie zgadzam się z tą opinią 8
a ty jak jesteś z mężczyzną w domu to do 80 będziecie siedzieć na dwuch osobnych łóżkach ? Jak masz córkę to facet też Cię dotykał w intywne miejsca zanim ją zrobiliście...
Jest to strasznie irytujące jak ktoś nie ma pojęcia o danej pracówce a pierd*li na lewo i prawo takie głupoty. Jedne dziewczyny po pracy idą do domu spać a inne chcą cieszyć sięzyciem, co w tym złego ?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 31
Wiesz geniuszu co w tym złoego? A to, że moja kobieta pracuje tam już dosyć długo i dobrze wiem (a może paradoksalnie - nie wiem), co tam się dzieje! Zmiany w zachowaniu, jakies dziwne nawyki... To się zaczęło niemal od początku. Od roku praktycznie nie uprawimy seksu, Ona nie da się nawet dotknąć! Już nie mówiąc o jakiejś inicjatywnie z jej strony! A seks wygląda tak, że ONA liczy tylko w myślach aż skończę! Może to i trochę osobiście ale taka jest prawda!
I nivy dlaczego tak się dzieje? Dodam jeszcze, że prawdopodobnie nie mówi mi prawdy o stanowisku jakie pełni. Ja wiem o kelnerce, jednak od kilku miesiecy zaczalem przygladac sie blizej temu miejscu i nic juz nie jest dla mnie pewne... Zaczęła kupować mnóstwo bielizny znanych erotycznych marek, co wczesniej sie nie zdazalo. Jej buty maja koturny prawie czy ponad 20cm a z tego co slyszalem to kelnerki maja obowiazek nosic niecy ponad 5cm obcas. No sporo tych moich podejrzen, np odkad powiedziala ze zmienia stanowisko na podobne ale w srodku jej zarobki podskoczyly o naprawde spory procent. z 3cyfrowych kwot do 4 i to tygodniowo! ONA twierdzi non stop ze mnie tam nie wpuszcza nawet gdybym chcial sprawdzic co tam sie dzieje. Niby musiala pokazywac sekekcjonerce moje zdjecie zeby wiedziala ze nie moge wejsc.
Czy to jest w porzadku? Ja wiem ze boja sie tez o bezpieczenstwo i renome lokali ale bez przesady! ONA nie chce rozmawiac na temat pracy, ciagle tylko zmeczona albo spi... COCOMO po prostu KRADNIE mi kobietę mojego życia! Nie dość, że przez jej pracę nie mieszkamy razem, to nie widujemy się prawie wcale! Moze moje podjrzenia sa bezpodstawne ale z drugiej strony za duzo tego aby trkatowac jako przypadek. Jesli sie myle lub cos pominalem prosze o sprostowanie. Bardzio chcialbym wyciagnac ja z tego ale niestety bez jej dobrej woli nic z tego nie bedzie!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
pewnie została tancerką że nie pozwala ci tam wejść
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mimo, ze watek jest dosyc stary, a zamiast cocomo jest euforia, to te same symptomy widze u mojej dziewczyny. Kazde zblizenie zaczela traktowac jako przysluge, czy swojego rodzaju walute. Zrobila sie wulgarna i arogancka. Gdy dziewczyna z biura zadzwonila, zeby uspokoic mnie, co do tresci szkolen, ja moze poczatkowo niepotrzebnie od razu odkrylem karty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poproś najlepszego kumpla o sprawdzenie roli Twojej kobiety w tym klubie.Przecież wiesz,że tam Cię nie wpuszczą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Problem w tym, że te kluby to majstersztyk w złodziejstwie. Po prostu tancerka widzi jak wpisujesz pin( na zbliżeniowe płatności się nie godzą). Przekazuje ten pin kelnerce która wykonuje transakcje. To znaczy płacisz za drinki, które pije ttancerka, która się do ciebie przysiada (minimum 2 zł za drink). Nikt cię o tym nie informuje. Jeżeli wypije drink (z niespodzianką wsrodku). Jeżeli nie wiecie o jaką niespodziankę mi chodzi to poczytajcie w internecie. Kontynuując: Jeżeli wypijesz tego drinka to możesz być pewny, że na drugi dzień nie będziesz nic pamiętał a z twojego konta zniknie pokaźną suma (od tysiąca złotych do kwoty, zależy jaki masz limit na koncie. Dla przykładu podam, że w Poznaniu facet stracił milion złotych z firmowej karty. Dziewczyny zastanówcie się czy chcecie brać udział w takim procederze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
*minimum 2 0 0 zł za drink miało byc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jaki desperat 5000 tyś płaci. Przecież za 500 można.
popieram tę opinię 43 nie zgadzam się z tą opinią 8
hehhe prosze cie kolezko zal .pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
I wreszcie osoba, która tam była . Jak można mówić, byrdel, r******ąsię, dziwki. To nie jest malutki jeden lokal tylko 22 w Polsce klub, jestem w 100% pewna, że męźczyzni któzy się wypowiadają, ,,przelecialem ja,, chciala sie bzykac, tak na prawde nigdy tam nie beda i nie byli. Zeby wejsc tam tzreba pokazac jakąś klase, a nie chamstwo i brak zorientowania co znaczy dobra zabawa ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 18
Co trzeba pokazać żeby wejść wydaje mi się że się przejęzyczułaś/łeś trzeba pokazać jakąś KASĘ bo wejść tam może każdy burak byle portfel miał wypchany sianem a im głupszy tym lepszy bo lepiej można go wydoić... Śmieszą mnie wypowiedzi pochlebstw klubu pewnie któryś z ochroniarzy je pisze na polecenie szefa....
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
byłem kilka krotnie ,klasy żadnej nie trzeba ,wystarcza dżinsy i jakaś koszula i najlepiej karta bankowa w kieszeni abys mógł stracić wszystko .Afer było już ,prawie w kazdym mieście, niestety kluby mają układowcy nietykalni powiązani z urzędasami .powodzenia ...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wystarczy zatem poziom mentalny z filmu "Kac W-wa" (wczoraj go puszczała jedna ze stacji TV) ?! Jest aż tak groteskowo / źle ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hmmm madzia czy to ty negujesz negatywy??

w cocomo brakuje tylko napisu arbait macht frai

wyzysk...Lysa pala na laskach sie tylko dorabia a te haruja po chu wie ile godzin za freeko bo poprzednich holendarnych kar nie splacily .. W biurze wisi nawet napis ze to nie czlowiek jest tam jakias pozycja w interesie tylko odpowiedni czlowiek ...Jest w ty sens przyjdzie tepak to go wyru cha ja
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ty też masz widze złe informację. Pracuję w Cocomo jako "ulotkarka" inaczej mówiąc promotorka i jednak pojechałam na szkolenie. :) Przekonałam się na własnej skórze, że sieć Cocomo to nie jest żaden burdel. W naszych klubach nie ma mowy o usługach sexualnych. Wypłaty wpływają mi na czas co do dnia i godziny, dostaję 12zł na rękę oraz prowizję od wprowadzonego klienta, mam również umowę o pracę i ubezpieczenie zdrowotne, składni emerytalne itp. Możecie wierzyć lub nie, ale zarabiam bardzo dużo i pracuję tylko pod parasolką, więc jak najbardziej polecam wam jeśli ktokolwiek jest zainteresowany. Dzięki szkoleniu można za darmo zwiedzić kawałek Polski i płacą jeszcze za to :)
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 41
buhahahah Jan Szybawski to zwykły oszust i złodziej wynajmowałem mu lokal i nie płacił a cocomo (nowa firma na braciszka) to jeden wielki burdel i szwindel poszukajcie o nim wcześniejszych wiadomości to kret i złodziej
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 2
"W naszych klubach nie ma mowy o usługach sexualnych"

A co Ty innego możesz napisać?
Jedna porządna kombinacja operacyjna i po Twoim klubie...

Faktycznie... Twój argument o umowie o pracę i składkach przekonał mnie, że "sieć Cocomo to nie jest żaden burdel".
U Plichty w Amber Gold też były umowy o pracę i składki emerytalne...

Życzę Ci pracownico Cocomo, abyś zwiedziła całą Polskę a nie tylko jej kawałek.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 3
ja się zastanawiam nad pracą promotorki. warto?:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 16
cocomo to burdel !!!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Żeby przekonać się czy Como to burdel czy też nie, polecam samemu sobie wyrobić opinie, a nie bazować na opiniach w internecie. Jak w każdym przypadku trzeba się przekonać na własnej skórze żeby wyrobić sobie swoje własne zdanie na dany temat. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kłamstwo laska ściaga z ulicy pijanych dostaje za to 2 dych bo gościa kroja na wejście 3 ,broni złodzieji i oszustów którzy naciągają i okradają konta ludziom sprzedając wode jako szampan za 30 000 zł :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
szmaty nic więcej w takich klubach :)
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 11
Twierdzisz że szmaty a masz pewność że ktoś z Twojej rodziny tam kiedyś nie będzie pracował ? może córka wyjedzie na studia i powie że pracuje "w biurze" i ma 2000zł a tak naprawdę będzie pracowała właśnie jako taka ulotkarka albo nawet jako tancerka by zarobić te 5000zł. Też nazwiesz ją wtedy szmatą ?
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 18
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadnij )
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oczywiście, że nazwę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
szmaty ? :) i teraz mamy przyklad Pana ze wsi ;) , ktorego nie ejst stac na wejscie za 30zl, to ze kelnerki namawiaja na drinki to chyba oczywiste o jets biznes, nikt wam nie karze sie kasa popisywc ;) wejscie samo wystrczy ;D , ale podejrzewam ze osob z takim poziomem nikt nigdy tam nie wpuści ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9
Jak ktoś jest 'NORMALNY', to nie wije się na rurze dla byle jakiego frajera...
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 2
Z ciebie taka bar(t)manka, jak ze mnie ksiądz. To są dziwki, bo tancrurki nie łaziłyby w strojach im podobnych. Nie ucz matki garów zmywać. W dodatku jeszcze do drinów coś tam dolewają, że potem ludzie mają 98 tyś zł na kartach płatniczych. O tym pisała nawet tak "wiarygodna" prasa jak Wyborcza i nie tylko ona zresztą, wystarczy poszukać w googlach w necie.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3
hahahhaa sory mordo ale przy barze masz kamere ;) poza tym mozesz patrzyc jak robi sie drink . [_ zenada zenada

czemu wypowiadaja sie oosby tore ta nigdy nie byly ? ;) tylko sa zakochani w interwencji? ;)

burdele to amcie w glowach
a dziwki w domach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 14
"Mordo". I już widać twój poziom. Masz rację na kamerach tez widać jak klient dokonuje płatności kartą. Problem w tym, że nie widać kwot. Nie rozumiem co za problem , żeby już w butelkach mieli wymieszane alkohol z narkotykiem("tabletka gwałtu" jak zwał tak zwal).Twój argument jest tak słaby, że nie mam słów.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez tam pracowałam i mnie tez okradali gdyby nie moja rodzina to dalej by mnie tam przetrzymywali podpisywałam jakiś świstek ze bylam z własnej woli gdybym tego nie podpisala to mogłabym się pozegnac z kasa która zarobiłam zarobki faktycznie dobre ale z tego potracaja jeszcze kase za rozne kary wiec nie gadaj ze jest tak kolorowo bo wcale tak nie jest nawet za glupi makijaż który nie podoba się kierowniczce można dostać kare... a wypowiedzenia niestety mi nie podpisala myslala ze jestem taka glupia ze im moje pieniądze zostawię wystarczylo powiedzieć o policji od razu na drugi dzień wroclam do domu tam wgl wszystko to sciema dlaczego niby nie mogą przelewac pieniędzy na konta pracowników tylko zakladaja im nowe? Bo przecież do tamtych nie maja dostępu a to tez jest nie legalne
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
Niestety, kobiety pracujace na stanowisku tancerki okazuja juz brak szacunku dla samej siebie obnazajac sie obcym mezczyznom. Bylam na rozmowie kwalifikacyjnej, czytalam opinie, nigdy bym w to bagno nie szla.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
dziwki i tyle bo zarabiają od dziwkarzy którzy te pieniądze powinni przeznaczyć na własną rodzinę a jak tam pracujesz to znaczy że nie masz ambicji bo co to za praca co można do niej po podstawówce iść żal matki żony to współczuje mężom i dzieciom porażka
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Juz naprawde przesada.. Ja pracuję jako kelnerka.. i jestem ambitna.. Studiuję na II roku prawo.. a nigdzie bym nie zarobila tyle kasy zeby sobie studia opłacic bo nie jm bananowym dzieckiem i rodzicow nie stac na moje utzrymanie.. Jakie dziwki.. ???? Głupoty wygadujecie i tyle
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ja pierdziele.. Jaka bzdura! Prawo?? Pewnie ledwo co gimnazjum skończyłaś!! Kelnerki dają się obmacywać tak samo jak tancerki!! To nie tylko taniec!! Tylko tanie kur*wy które dają sobie rękę w gacie wkładać!! Byłam tam na szkoleniu ale zrezygnowałam!! Jak zobaczyłam jaki syf tam jest!! Ambitna osoba po jednym dniu szkolenia się wycofa!! Nie ogranie takiej patologii jaką reprezentują te pi*zdy :) niestety kobietami nie da się ich nazwać ,bo kobieta się szanuje!! A jeżeli się komuś to podoba ( takie zachowanie i uważa że to jest w porządku ) to gratuluje niedoje*bania mózgowego!! Pewnie chodzicie na imprezy i reprezentujecie sobą niski poziom!! ;D Szkoda że za niby te pieniądze które tam zarabiacie nie możecie przeznaczyć na kupienie nowego mózgu z siódmą klepką!!

Sprzedają się za kasę nic dodać nic ująć!!!!! OHYDA! Pewnie rodzice są dumni! : D Twoje dziecko też by było jak się dowie że mama świeciła d*pą żeby wyciągnąć pieniądze! od napalonych facetów :]

Nikt nie wspomniał o tym że np. barmanka robi tam nawet po 16 h jak nie więcej!! I tak 6 dni nawet w tyg ;D więc nie dziwne że zarobi np. 2000 tyś złotych!! Za jaką udrękę! Musi zostać do ostatniego klienta, rozliczyć się , wszystko posprzątać. Wspominając o ogromnej odpowiedzialności pienięznej!! Jak klient będzie chciał wyjść o 12 to trzeba siędzieć od 19 do 12! Zauważcie ile to h! Policzcie sobie!! W kązdej pracy jakby się tak robiło to by się zarobiło tyle a nawet i więcej!! bo tylko w cocomo istnieje coś takiego jak kary za zły make up ! Za każdą zbitą szklankę!! też ponosicie koszty! W normalnym klubie barman zarabia okolo 3 kołą razem z napiwkami i pracuje od 20 do 5 :) i z 4 razy w tyg !! więc mi nie mówcie że nie da rady zarobić w normalnym klubie ;D więcej!! Im większy poziom tym większe napiwki i pieniądze!!
Bardzo żal mi tych dziewczyn które dają sobie mydlić oczy! Jesteście robione w balona!! Może i na początku dostaniecie jakieś większe pieniądze na zachętę.. ale potem zacznie się bajlando! I nie wytrzymacie psychicznie przez osoby które tam pracują! Zakompleksione i patologiczne rury :)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
masz racje. Masz racje nie wolno porownywac tego z prostytucja. Praca w cocomo to branie udzialu w jednym wielkim oszustwie. Co jest tysiac razy gorsze niz prostytucja. O ile w ogole prostytucja jest zla..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nigdzie nie słyszałam żeby dziewczyny od ulotek się szkoliły w innym mieście..bo u siebie na miescie ma sie przyuczenie...chyba ze sie cos zmieniło...
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 2
7zl brutto, 50zl przez 2 tygodnie, umowa zlecenie bez zadnych swiadczen
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 4
co? W ogóle jakiś żart! masz normalnie płacone ubezpieczenie zdrowotne, dzienne stawki od 60 do 120 zł, nie wiem z d*py to 7zł czy co? a 50 zł to samo szkolenie i tak dobrze że płacą bo w wiekszosci przypadków pracujesz a po okresie próbnym wywala cie na morde i nic nie dostaniesz.
Ludzie ogarnijcie sie! jak nie chcesz pracować w knajpie ze strptizem bo Ci na to Twoja moralność nie pozwala to nie sciemniaj tylko idz sobie swoja droga
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 26
co za bzdura....w mojej umowie jest normalnie ubezpieczenie zdrowotne....a z tego co wiem to wszyscy mają taką samą umowę. Nie wiem co to za stawki, bo 7 zł/h to żart jakiś....przecież ta nowa dziewczyna od sprzątania szkła ma więcej chyba...a co tu mówić o innych, którzy coś w pracy robią więcej niż używają zmywarki jak ta nowa...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 15
No w sumie to rzezczywiscie 7zł to bzdura, jest 8zł brutto ubezpieczenie oczywiscie tez jest tylko po tym jak wczesniej podpiszesz ze zgadzasz sie na wyplate w kwocie delikatnie ponad 200zł.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
7 zł brutto mają płacone hostessy, za godzine oczywiście + prowizje od drinków, umowa zlecenie i ubezpieczenie zdrowotne, chyba że nie chcesz ubezpieczenia, bo jestes np juz gdzies ubezpieczona.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
co za bzdura 10 na godz.i prowizja a ty 50 przez 2 tyg ? Zmień leki bo bzdury piszesz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
hej :)

jezeli chodzi o szkolonie, sama byłam w karkowie i szkoliłam sie.
firma zpewnia zwrot kosztów za bilety, do tego zakwaterowanie i za kazdy dzień szkolenia 50 zł brutto :)

Wszytko jest na papierze podpisujesz umowe na czas szkolenia a poźniej jak wracasz do miasta gdzie masz pracowac, podpisujesz umowe :)

O wszytkim jestes informowany zawsze na rozmowie rekrutacyjnej, jeżeli masz jakies pytania to pytaj sie osoby z która rozmawiasz w sparwie pracy, na pewno Tobie wszytko powie :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 8
ja też byłam i w krakowie. długo tam nie popracowałam do tego nie ja jedna... długów sobie przez nich narobiłam, jak się zwolniłam wszystko robili pod górę...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
no jak sie wali po kątach to i są kary pieniężne + zwolnienie. także zastanow sie moze czyja to tak naprawde wina...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 16
Haha toć widać... ze wszystkie pozytywne komentarze o tym klubie to na zlecenie szefow piszą ich pseudo menagerki :D
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1
bronisz tego burdelu bo pewnie jestes tam jakims wysoko postawionym pajacem ktory zeruje na mlodych naiwnych laskach ktorym wasze tepe PIE**do**lenie uderza do glowy prawda taka ze jestescie banda alfonsow i najlepiej jak by ta wasza pseudo firme zrownali z ziemia oszusci
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0
w karkowie??? Chyba na Ukrainie. Szkolenie z rozdawania ulotek???? Proszę was. Kto wam za to płaci??
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5
dniówka 50 zł brutto... czyli 36zł z groszami... Ja tam byłam, przez nich nie dość że się tylko zadłużyłam to aby dostać od nich papiery to poczekacie sobie dwa miesiące, a jak ktoś był tak jak ja na "kuroniówce" to wam przepadnie, przez to że nic nie dostaniecie w terminie... KELNERKI bo ja nią byłam dostajecie 60zł za noc- bez względu ile ona trwa a są długie do 13 w południe, do tego na 19:30 znów musisz być w pracy, prowizja od sprzedanych drinków dla tancerek-one dostają 50% a kelnerka dostaje 2% z 50%. Kwestia "patrz nie dotykaj" za przeproszeniem stolec prawda obmacują Cię do tego widziałam jak dziewczyny robią lodziki w pokojach prywatnych. Jak dla mnie burdel!! A pracowników mają za nic... Do tego są masakryczne kary które sami sobie wymyślają np. spóźnisz się do pracy 5 minut =500zł kara spóźnisz się drugi raz 1000zł i tak w górę...
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 0
poważnie w takich klubach jest seks???
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jeśli chcecie wiedzieć więcej na temat pracy na konkretne stanowisko-piszcie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 13
możesz napisać coś więcej o pracy promotorki?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Promotorka pracuje 4 lub 5 godzin na dobę. zmiany są dzienne i nocne, oczywiście w dzień tez musisz pracować. Jesteś ciągle monitorowana przez centrale w Krakowie, jak ominiesz jakiegoś Pana, zaraz centrala dzwoni do koordynatorki a ta podchodzi do Ciebie i Cię poucza, jak drugi raz będzie taka sytuacja to możesz dostać karę. Musisz uważać na słowa jakich używasz do klientów. Jeśli jakiś Pan będzie chciał się z Toba umówić, a Ty dla świętego spokoju podasz mu np. jakiś wymyślony numer telefonu, a on okaże się tajemniczym klientem - dostajesz karę. Generalnie, nie możesz umówić się z klientem, mówić mu ile zarabiasz, jak nie chce wejść do klubu to go spławiasz. Co tydzień w poniedziałki jest OBOWIĄZKOWY angielski, za każdą nieobecność dostajesz 5 dych kary jak nie więcej. Zawsze wieczorem praca zaczyna się o 19, kończy się w zależności od miasta i dnia tygodnia. W niedzielę, poniedziałek, wtorek i środę średnio do 2-3; czwartek 3-5; piątek, sobota 4-6. trzeba mieć dużo cierpliwości do klientów bo bywają różni. Zarabiasz według harmonogramu na każde miasto. W zależności od zaproszonych klientów masz stawkę godzinową. 8,10 lub 12 zł na rękę plus prowizja za klienta - ok 8,60 na rękę. Oczywiście jak będziesz miała gorszy dzień i nie zaprosisz nikogo lub zaprosisz mniej niż reszta promotorek to następnego dnia przygotuj się na podsłuch. Dostajesz telefon ze słuchawkami, centrala dzwoni na ten telefon i słuchają co mówisz do klienta. Niestety jest taki problem, że promotorkami zajmuje się koordynatorka i monitoring i im najbardziej zależy na ilości wejść, a w środku kierowniczka chce najlepiej samych bogatych Norwegów. Są miasta gdzie kierowniczka wychodzi na miasto i robi awantury koordynatorce o klientów. Generalnie nie polecam. Szkoda nerwów, wypłaty nigdy się nie zgadzają a nie możesz nic zrobić bo w umowie masz 220 zł brutto, reszta to tak na prawdę ich dobra wola jakby spojrzeć na to z innej strony. Mnie tez oszukali, byłam u prawnika i w inspekcji pracy - nie da się z tym nic zrobić bo to tylko umowa zlecenie. Aha i przed pierwsze 4 tygodnie dostajesz 80% tego co zarobisz bo 20% jest przeznaczane dla Twojej rekruterki. Niestety o tym dowiesz się dopiero jak wypłata nie będzie Ci się zgadzać.
popieram tę opinię 36 nie zgadzam się z tą opinią 6
Lekkie przegięcie. Podsłuchy i inwigilacja 24/dobę. Za tak małe pieniądze? Nie ufacie pracownikowi od samego początku widzę. Patologia.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co to znaczy "dostajesz kare"? Masz na myśli opisywane wyżej kary finansowe? Przecież to niezgodne z prawem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
W kwestii obowiązkowego angielskiego, z ciekawości zadam jedno pytanie: kto uczy pracujące w klubie dziewczyny angielskiego? Czy jest to ktoś wykwalifikowany, osoba z doświadczeniem i odpowiednią wiedzą?
Skoro dziewczyny mają kontakt z klientami zagranicznymi, to powinny świetnie mówić po angielsku, a zatem zajęcia powinna prowadzić osoba z kwalifikacjami, a zatem jak to jest w tej kwestii?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Obowiązkowy angielski: nadal się zastanawiam, jak to wygląda w kwestii obowiązkowego angielskiego? Już wcześniej zastanawiałem się - tu, na forum - czy zajęcia prowadzone są przez osobę wykwalifikowaną, czy jest to jaliś lektor/lektorka, zatrydniony/-a przez klub czy ktoś, kto po amatorsku uczy tylko podstawowych słów i zwrótów.

Z racji charakteru pracy tych dziewczyn, wydawałoby się, że wiele nie muszą potrafić w kwestii językowej - przywitać Klienta, zapytać go o coś, zaproponowac drinka ... ale z drugiej strony, najpierw trzeba klienta zachecić właśnie ciekawą konwersacja, kokietować go, flirtować (umiejętnie!) w obcym języku, do czego nie wystarczy zwykłe ;Hello, how are you?" ... dlatego ciekawi mnie ta kwestia ...

Poza tym, jeśli to kurs, to w jakiej formie się to odbywa? Konwersacyjnie? Z użyciem jakichś materialów pomocniczych? Czy dziewczyny same to opłacaja czy też firma to finansuje - w sumie chyba powinni, ponieważ to rodzaj inwestycji dla nich: umiejętnie i dobrze mówiące po angielsku dziewczyny są w stanie skuteczniej zauroczyć klientów zagranicznych i namówić ich, np na drinki i taniec (pomijam nawalonych i zaćpanych debili, którzy sami ledwo co bełkocą po angielsku)

Ot, taka sobie ciekawość 'zawodowa' ... może jednak ktoś będzie w stanie zaspokoić moją ciekawość i powiedzieć jak to wygląda w sprawie obowiązkowego angielskiego dla dziewczyn z klubów??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
a menager dzienny klubu? ktoś wie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Kierownik dzienny zajmuje się dostawami alkoholi i sprawami organizacyjnymi. Nie musi wcale wieczorem przychodzić do klubu. Więc praca spoko, jak w każdej innej firmie. tylko minusem jest umowa zlecenie dla wszystkich pracowników w firmie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Witaj! Skontaktuj się ze mna. Mam kika pytan:) Boykins2991@poczta.fm
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
możesz coś więcej napisać o pracy menagerki, jestem umówiona na szkolenie w Krakowie i sama nie wiem czym różni się taki menager w innym klubie?? jakie ma faktycznie obowiązki taka osoba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo są dobre zarobi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam sie ,mozna jeszcze poczytać o Royal Club to taki sam cud miód z gogo tancerkami itp usługami... pseudoerotic
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 6

COCOMO KLUB ktoś pracował?

Pracuje w tym klubie i jestem bardzo zadowolona. Kasa jest bardzo dobra - jak ktoś jest dobry :P i fajna ekipa do tego!
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 37
a można wiedzieć na jakim stanowisku tam jesteś ?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
kelnerka :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 13
ile zarabiasz miesiecznie? ;) bo interesuje mnie wlasnie te stanowisko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
ja własnie jutro też wybieram się na rozmowe w sprawie pracy w tym klubie jako kelnerka.. troszke sie obawiałam ale widze ze chyba nie ma czego,..:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 13
ja też pracuje i polecam :) można zarobić dobre pieniązki :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 13
pewnie w robieniu loda :b
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 6
jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj! pewnie jestes glupia zakompleksiona dziewuszka ktora tylko robieniem loda zatrzymywala przy sobie faceta
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 9
Wszystko fajnie tylko powinnaś mieć świadomość, że pieniądze, które zarabiasz pochodzą z kradzieży. wiem, że trudno to przyjąć do wiadomości ale to prawda..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jaki pseudo erotic???!!! Przyjdźcie to sie przekonacie. są i gorsze dni, ale dziewczyny maja talent do tańca.
I jakie szkolenia??? KAżdy sam sie uczy z pomącą innych dziewczyn. NIkt nie przeprowadza specjalnych szkoleń, cocomo stawia na naturalnośc...
i to nie burdel!!!! Gdyby sex był w ofercie to nie byłoby w cocomo takich fajnych i dziewczyn :D
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 32
galki poleruje dlatego ma taka dobra kase albo alfowi d*py daje i tyle haha :D zal mi was dziewczyny wasze marzenie miec cyce sztuczne i na chlanie i nic wiecej aaaa i jakies lumpy modne... zalosne!!!!
popieram tę opinię 39 nie zgadzam się z tą opinią 21
Ale prymityw, i do tego pisac nie potrafi
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 17
żal to ci d.pę ściska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12
Już widać, że komentarz pisany przez kogoś związanego z tym procederem. Masz racje: To nie burdeli tylko jawne złodziejstwo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pracuję tam i jakoś burdelu nie widzę ;)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 21
To nie jest burdel, piszesz takie rzeczy a ludzie łykają jak pelikany. Znasz ten klub od kuchni? Ja tam pracuje i uwierz mi nie pracuję w burdelu, jestem barmanka. Faceci już tacy są kręcą ich pół nagie kobiety wijące się na rurkach a przy tym mogą się jeszcze napić! Rewelacja!! Ale to tyle i już, burdelu ani diabła tam nie znajdziesz. Jak z filmami porno wszyscy oglądają ale nikt się nie przyzna heheh żałosne...
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 19
jakie pół nagie?Gościu płaci i są nagiusieńkie jak je Pan Bóg stworzył!Strzelają z gaci w sekunde!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
to nie jest zaden burdel, pracuje tam wiec wiem. jest zarąbista atmosfera, nigdzie jeszcze nie spotkalam sie z tak swietna praca. Jezeli ktos tam nie pracowal to nie wie, to nie jest zaden burdel!!! osobiscie polecam tam pracowac ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
moja corka tam zasuwa gdzie ja okradaja i kardna jej kase.i chyba faszeruja prochami wiec kurka nie born tych gnoi........
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja corka tez tam pracuje, tylko klub jest w warszawie, uciekla mi juz z domu do jakiegos oblesnego mieszkania sluzbowegi. Moze my jako rodzice mozemy cos zrobic zeby wydostac te dziewczyny z tamtad? Napewno faszeruja je prochami, nikt nie jest w stanie pracowac po 15 nocy bez przerwy po 10-13 godzin i funkcjonowac normalnie! Kasy tez nie dostaja tak jak im obiecali bo pozycza od znajomych kase na jedzenie !
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1
co pani gada, jakie obleśne mieszkanie?? Byłam w tym mieszkaniu, jest w bardzo wysokim standardzie, w nowym budownictwie. I nikt nie pracuje 15 dni z rzedu, chyba że pani córka jest pracoholiczką i sobie tak ustalila grafik, ale żaden normalny człowiek, nie pracowałby 2tyg non stop. Brak słow...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
zgłoś do prokuratury i to szybko
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
wziela 150zl w sogo w warszawie mial byc seks pozniej powiedziala 400, plus 100 niby za drinka 100 za pokoj a tak naprawde czyszcza karte z kasy, ich bankomat to jedne wielkie oszustwo, najpierw dodaja ci narkotyku do drinka pozniej ida do bankomatu wbijasz pin mowia ze zly a jest dobry i tak 4 razy za kazdym razie 5000 czyli maksymalna suma jaka maszyna moze wyplacic, jedyna rada jest poczekanie na oszustke jak bedzie wychodzic i policzenie sie z nia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
"w mojej ocenie", hmm pracowałeś tam, czy tak tylko sobie oceniasz rzeczy o których nie masz pojęcia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moim zdaniem ten "klub", to cichy burdel.
popieram tę opinię 59 nie zgadzam się z tą opinią 19
prawda!!!!!!!1
popieram tę opinię 39 nie zgadzam się z tą opinią 13
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 9
a jak to z tobą jest że w temacie EVENT SOPOT pod tym samym IP piszesz że tam pracujesz jako tancerka ?

~doSówki
2012-12-19 11:45
217.76.115.*
Re: EVENT SOPOT
to ja jak mam dobry tydzień to zarabiam tyle co ty w miesiąc (w tamtym tygodniu miałam 4 tysie za tydzień :D :D) więc za dużo nie zarabiają barmanki...myślałam że więcej wyciągacie...
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ty byleś za brzydki a One za trzeżwę ;-)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4
co fakt to fakt...jak chce się zaliczyć to lepiej iść do agencji
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
G.Ó.W.N.O PRAWDA!! z tym że sobie poruchacie! nie dajcie sie nabrać!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 20
pracowałąm tam jak tancerka w ubiegłe lato i nie, nie jest to burdel, a jak szefowa by się dowiedziała, że któraś umawia się z klientem, albo w privat room by sięchoćby tylko całowała to albo płaci karę w wys. ok 2000 zł w najlepszym przypasku albo wypad z pracy. Przyznam czasem byłam zmęczona jak nie wiem, obiurzona spóźnibającą się wypłatąwkurzona na szefową i zła na tych głupich facetów, ale... poćwiczyłam sobie język angielski w trakcie rozmów z zagranicznymi klientami, wyrobiłam sobie sylwetkę cwicząc taniec, piłam fajne drinki, a przez wakacje odłożyłam tyle, że stać mnie na drogie leki, studia, a naewt kupiłam sobię rurę do domu, bo mimo, że tam nie pracuję, to taniec na rurze jest super sportem i nie wyobrażam sobie bez tego życia, a laski- współpracowniczki... to zależy, część to tępe dzidy, a z niektórymi do dziś mam kontakt bo fajne, miłe i pomocne laski. Tyle w temacie jeśli chodzi o tancerki... ulatkarki? jak sprowadzą woelu facetów do lubu to oprócz podstawy też fajnie mogą zarobić, ale w tym już mniej się orientuję.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 17
A te drogie leki to na co były? Na głowę?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 7
a żebyś wiedział/a, że mam poważny problem właśnie z głową, przepraszam, że choruje-.-" (wystarczy? czy mam jeszcze przeprosić, że żyję?)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9
hehehehe to już bym wolała w normalnym burdelu pracować za przyzwoitą kasę , a nie użerać się z debilami za jakieś grosze jak w Biedronce. Za całe wakacje dziewczyna odłożyła tylko na rurę i na leki buhahahaha nie rozśmieszajcie mnie
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
napisala ze na studia debilu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakbym potrzebowała kasy na drogie leki to bym poszła do fundacji a nie tańczyła w nocnych klubach. Wolę już żyć za mniejszą kasę, prosić u rodziców czy pożyczać od znajomych albo pracować za mniejsza kasę niż tańczyć w klubach go go.
Nie mam nic do tańca na rurze bo to fajny sport i trudny, wymaga zręczności i talentu, ale takie akcje wolałabym odstawiać przed swoim facetem a nie przed niewyżytymi brzydkimi starszymi panami których żadna laska nie chce więc muszą za to płacić;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie sa wyplacalni!uwazajcie
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 4
a skąd wiesz?! nigdy nie bylo problemów z kasą a jak już sie raz zdarzyło to uprzedzali pare dni wcześniej ze wypłata sie przesunie o 2 czy 3 dni. więc nie gadajcie głupot
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 16
uprzedzali???????haha dobre
kurka zlodzieje
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
faktycznie czasem maja jakies obsowy ale zawsze dostaniesz znac wczesniej i nie czekasz duzej niz dwa trzy dni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
Co by sie tam ludziom nie wydawało, w cocomo jest normalnie i spoko. Pracuje w Sopocie od sezonu i ja tam nie mam zastrzezeń. Lidzie spoko a sama firma też ok.
Masz umowe zlecenie wiec wszystko na legalu, bez ściemy. I co najważniejsze płacą dobrze i terminowo. Mamy tygodniówki więc mi to wygodnie.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 21
masz smieciowa umowe i tym sie podniecasz??? mialam kumpele ktora tam pracowala dzien i podziekowala. dlaczego? bo tam jest sztywna i napieta atmosfera dla normalnej dziewczyn. zas dla dziewczyn cpajacych i pijacych bd tam mega zarąbiscie. do tego wg jej nie zaplacili do tej pory bo stwierdzili ze nie maja za co zaplacic. to jest kuzwa jakis skandal gdzie normalna studentka nigdzie nie moze zarobic... a i dziewczyny ktore tak zachwalacie ten "KLUB" to kazdy wie ze to mega sciema
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 14
dokładnie, w takim klubie będzie się dobrze czuła degeneratka, która potrzebuje kasy na imprezy, błyskotki i szpanerstwo. Jak będzie w mocnej potrzebie to i laseczkę zrobi. A normalne, porządne dziewczyny raczej nie mają tam czego szukać
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 20
laskę w klubie go-go? to nie burdek pani krystyno tylko tańczące poledance dziewczyny...jak mi pani da adres na taki klub go-go to sam sprawdzę, bo chodziłem po klubach nie raz i nie ma co liczyć na takie przyjemności
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 19
to jest klub go-go, jestem tancerka i nie zniose kolejnych opowiesci dziwnych tresci, ze niby w klubie go-go jest prostytucja...NIE MA, sama pracuje i wiem najlepiej, mam syna i nigdy bym sie nie trudnila kur*stwem, a taniec za kilka srednich krajowych na miesiac to co innego i zapamietajcie to ludzie
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 20
dokładnie tak jest jak piszesz, to klub go-go a nie burdel!!! tancze w klubie i nic wiecej a do tego taka kasa ze warto sie troche powiginać:))
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 13
taki klub powinien być również dla kobiet , panowie powinni tańczyć na rurkach w samych majtkach ...
popieram tę opinię 36 nie zgadzam się z tą opinią 7
eeee tam, kto by chciał męskie owłosione pośladki oglądać... my dziewczyny to mamy czym zatrzęść w tańcu ale faceci...czujecie takie męskie cocomo? ale jazzzda :D ubaw byłby
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 7
no i o to chodzi że byłby właśnie ubaw faceci też mają czym zatrzęść i mówię tu o przystojnych gościach a nie jakiś tłustych spoconych bolkach albo wychudzonych szkapach .. ;)
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 4
to kurka nie wiesz co piszesz,,,,bo to jest syf,prochy i kurestwo-moja corka zostawila dziecko przez prochy tam dosypywane i olala dom-nie placa na czas,okradli ja ostatni na 9 tysiecu wiec kurka nie bron tego b,,,,, zglaszam do sadu ten b,,, a corke na leczenie
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Drogi Edku, byłeś? Widziałeś? Swoją opinię budujesz na podstawie swoich doświadczeń czy opinii w internecie? A przede wszystkim wspomniene przez ciebie "olanie" domu tak do jak praca w klubie go-go nie jest w żadnym wypadku podstawa do zgłaszania córki do leczenia. I mam nadzieję że twoja córka, jej tak zrobiłeś, będzie na tyle rozsądną że złoży przeciwko tobie pozew sądowy za to, bo ja bym tak zrobiła na jej miejscu. Pozdrawiam aerdecznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
płacisz za oglądanie gołych bab ? człowieku ty masz nierówno pod sufitem, tym bardziej dla tych dziewczyn jesteś prawdziwym frajerem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Osobiście uważam, że seks za kasę jest o wiele mniej hanbiacy niż okrada nie ludzi.. jakie ma miejsce w tych wszystkich klubach (byłe cocomo)(swoją drogą ciekawe czemu co chwile zmieniają nazwy skoro jest tam tak super i klienci są zadowoleni..)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jasne i taka która chce zarobić na studia np. albo normalnie żyć w tym popieprzonym kraju. jak masz tatusia który ci da 3000 tys miesiecznie zebyś mógł studiować to zazdroszcze!! Obrażasz normalne laski które chca zarobic uczciwie pracując. nie masz pojecia o czym piszesz.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 7
nie pisz glupot jak nie wiesz co to za klub, ktos ci naopowiadal bzdur bo np wylecial za cos z roboty... dziewczyny ktore tam pracuja sa bardzo madre, z poczatkuj myslalam ze tez bede miala do czynienia z jakimis pustakami ktore chca tylko zarobic poprzez robienie laski czy cos, ale to nieprawda... sa to szanujace sie i inteligentne dziewczyny
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
tia ... są mądrę ... ale w wyciąganiu kasy od głupiutkich naiwnych klientów ... sorry frajerów ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem czy jestes az tak tępa czy tylko taką udajesz. lepiej miec umowe zlecenie niz zadna, to po pierwsz. po drugie kase zawsze wypłacają!, po trzecie nie zauwazyłam zeby ktos tam cpał. nie mierz wszystkich swoja miara, bo widac masz bardzo niska samoocene skoro krytykujesz wszystkich i wszystko dookoła, widocznie chcesz sobie trochę tym humor poprawic. a moze prawda jest taka że jestes zbyt brzydka i nie chcieli cie przyjąć i to właśnie dlatego tak jedziesz po wszystkich dziewczynach tam pracujących do czego nie masz najmniejszego prawa ponieważ ich nie znasz. to są normalne dziewczyny, matki zony studentki i nie zarabiaja tam d*pa!!! taniec jest sztuką sam w sobie , niestety ty tego nie potrafisz i dlatego twoj przyszly potencjalny kandydat na meza bedzie chodzil po takich klubach bo od ciebie tego w domu nie dostanie. a i z twoim podejsciem i ciagłą krytyka wszystkich dookoła twoj potencjalny przyszły szybko stanie sie byłym :) serdecznie pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dostałam propozycje pracy w cocomo na stanowisku hostessy.Nie podjęłam jeszcze decyzji, ponieważ mam dość dobrą prace w innym zawodzie.Chciałabym dowiedzieć się jak wygląda praca na tym stanowisku w cocomo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem normalna kobieta i mimo to pracuje tam juz rok czasu, mam na utrzymaniu corke, wiec cpunka ani alkoholiczka nie jestem, wkurzaja mnie takie komentarze - nie pracujesz, nie wiesz, nie komentoj -- proste.
mimo chodzenia pod parasolka jak to niektorzy opisuja, stac mnie na oplacenie mieszkania i przedszkola, na normalne zycie i odlozenie na czarna godzine. w przeciwienstwie do wielu ludzi majacych waszym zdaniem "normalny etat... jest umowa zlecenie ale sa odprowadzane skladki, ubezpieczenie i w ogole, a w rozliczeniu podatkowymmasz swoje rzeczywiste zarobki. moze nie jest malinowo i rzeczwiscie sa kary, ale jesli zarobisz kolo 700-1000zł tygodniowo zaplacenie np 50 zl kary raz na ruski rok nie robi wiekszej roznicy. oczywiscie sa dziewczyny ktore nie przestrzegaja zadnych zasad, nie przychodza do pracy, w takich sytuacjach sie nie dziwie ze sa wieksze. stawki ktore sa podane sa bledne poniewaz jest 8-12-15 na godzine w zaleznosci od wprowadzonych gosci i za kazde wprowadzenie 17zl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
zgadam sie w 100% zawsze znajdzie sie ktos kto pewnie wylecial z firmy z wlasnej glupoty i teraz sie msci. ja pracuje juz prawie miesiac w olsztynie i mi tam taka praca odpowiada Dziewczyny sa spoko, atmosferka tez i zarobeczki:) a klienci jak najbardziej na poziomie
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 11
Mówisz, że pracujesz w olsztyńskim cocomo .. Możesz mi coś więcej powiedzieć, bo dostałam tam ofertę pracy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
hejka ja pracuje w cocomo od jakiegos miesiaca i jak dla mnie super robota:) kasy lepszej nigdzie nie zarobilam (a bylam kelnerka w kilku klubach) i zawsze na czas Ja polecam:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 13
Czy prawdą jest ,że to ostatnie dni klubu Cocomo w Sopocie?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, pracuje w COCOMO od ponad 6 miesięcy. Nie rozumiem komentarzy w których nazywacie klub "burdelem" oczywiście są absurdalne. Ja pracuję na stanowisku tancerki, nie podlega dyskusji to, że zarobki są bardzo wysokie, ponieważ tancerka ma możliwość zarobienia od 6 do nawet 30tys. miesięcznie, ale wszystko oczywiście zależy od klientów. Dziewczyny które pracują w klubach nie są "pustymi lalkami" są to głównie studentki, przy czym są fantastycznymi i wartymi poznania osobami.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 20
do mi
wiesz stereotypów może nie zmienimy, ale fajnie, że też wstawiłaś się za nami tancerkami, bo to chamstwo robić z nas jakieś ladacznice, skoro my poprostu jesteśmy normalnymi laskami, ktore zarabiaja szmal gruby na tańcu, z jakiego miasta jesteś mi? bo piszesz że nawet do 30 tysi wyciągasz...może bym się przetransoprtowała do twojego klubu, bo ja aż tyle nie wyciągam, zwykle mam koło dyszki na miesiąc
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 13
Nie są lada cz nićmi tylko zwykłymi złodziejkami. Nawet jeżeli same nie kradną (tylko kelnerki) to jednak przykładają do tego rękę co uprawnia mnie,żeby je nazwać zlodziejkami. Kto był ten wie. A kto nie był niech idzie a potem zda relacje na tym forum.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
haha wyksztalcone wartosciowe studentki;-)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wolę już żyć za mniejszą kasę, prosić u rodziców czy pożyczać od znajomych albo pracować za mniejsza kasę niż tańczyć w klubach go go przed obcymi, obleśnymi i starymi facetami których żadna laska nie chce dlatego muszą chodzić do takich klubów i płacić gruby szmal by sobie pooglądać prawie gołą laskę. Żenada.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak too?!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A w życiu, kierownik nie da klubu zamknąć, problemy są wszędzie, ale najważniejsze, że ekipa zgrana i będzie dobrze.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9
atmosfera jest jak w domu, jeśli wejdziesz w ten świat z pozytywnym nastawieniem i przyjaźnie to miło cie przyjmą. personel też spoko : )
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 15
masz atmosferę w domu jak w klubie go go ? :)
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba chodziło o to że jak w rodzinie a nie jak w domu....bo chyba nikt odpicowany w szpilkach nie śmiga po mieszkaniu...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5
ja jestem tancerką i nie powiem....właśnie tak jest między nami w klubie...taką rodzinką jesteśmy...raz się pokłócimy, raz wykomplementujemu, raz się uwielbiamy, raz płaczemy...racja...jak w rodzinie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 12
ejjj a jak jesteś tancerką, to powiedz mi ile zarabiasz w tym cocomo? jak trzeba wygladać żeby dostać się do pracy, czy trzeba już umieć taniec jak sie idzie czy mozna uczyc sie w trakcie pracy, jaki stroj was obowiazuje no i wszystko co moze sie przydac
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
ile zarabia tancerka?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
HAAAALO!! KTOŚ JEST NA TYM FORUM?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
zależy która :D bo są tancerki i Tancerki...jak jesteś niezbyt urodziwa, klienci nie chcą cię oglądać...to pewnie mniej niż te laski ktore i na rurze wiedzą jak tańczyć i wiedzą jak kontakt złapać z nowym gościem klubu, no i nie ma co piepszyć , u nas na łodzi my jako te ładniejsze mamy koło 2 tys. na tydzień najmniej a jak sie dobra klientela trafi to nawet 2 razy tyle...czyli jak są 4 miechy to masz 8 tys....a te nieogarnięte zbytnio twarzowo, ciałowo i życiowo to myśle że z tysiaka wyciągają tylko...no ale takie rzycie :D pięknym i zarąbistym trzeba się urodzić :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 26
Piękna poezja, oczywiście z zachowaniem wszelkich podstawowych zasad pisania w języku polski: ortografia, interpunkcja i gramatyka na 1, pewnie więc nadrabiasz ładną gębą. Nie otwieraj jej proszę tylko przy gościach, bo Ci stawka miesięczna??? tygodniowa??? zmaleje (troszkę się w tym wszystkim chyba pogubiłaś), Żadna szanująca się dziewczyna nie będzie machać gołym tyłkiem przed obcymi facetami.
Jestem bywalcem Klubu w Olsztynie i bym go tak bardzo nie zachwalał i nie kłamał drogie Panie. Ochroniarze (bynajmniej jeden z nich) to jakiś prostak, który rżnie wielkiego Macho upokarzając was przed gośćmi, zanim jeszcze wejdziemy do klubu. Zapomniałyście też drogie panie wspomnieć o tańcach "Prywatnych" w intymnych pokojach, gdzie macie za zadanie rozebrać się do rosołu i poobcierać o klienta. Kasa jest z drinków (sexy-149zł) i tańców prywatnych (120zł taniec, a jak hurtem to 100zł za każdy kolejny) nie wiem ile z tego dla was. Zasada jest prosta: do klubu najlepiej wpaść już po 3:00, bo dziewczyny mają już "coś" w nosie lub są nieźle naddziobane i zrobią wszystko;) Faktem jest, że laseczka pod stołem, czy w prywatnym odpada, bo wszędzie są kamery. Ale jak gość kasiasty, to dostanie nr tel. i jeszcze tego samego dnia lodzik będzie, a może i coś więcej;) i tu też nie wiem, czy jest dola dla klubu z tego;) jak zdobyć nr dziewczyny? powiedzieć jej krótko: dobra kaska za spotkanie prywatnie. Wyciągasz komóreczkę i udajesz, że piszesz esa lub rozmawiasz, ona podaje Ci swój nr a Ty go zapisujesz;) Bo pisanie na karteczkach jest Zabronione przez regulamin pracy w tym klubie. Tak więc: Klub, to Klub i tam tylko tańczą. Ale nie zmienia to faktu, że to doskonałe miejsce na dorobienie na boku w inny sposób.
pozdrawiam
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 3
prawda szczera prawda
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
Z prostych zasad biologii wynika jasno że jakbym się rozebrała przed facetem i miała się o niego ocierać albo bawić w podobny sposób z nim to po pewnym czasie nawet jakby mi się nie podobał wcześniej to chciałabym uprawiać z nim seks. Tak jesteśmy zbudowane i nie ma co się wypierać że tak nie jest. Więc dla mnie jakąś pomyłką jest że karze się dziewczynom tak bawić z panami a za uprawianie seksu 2000 zł kary albo wypad. To jest idiotyzm jakiś. Jacy ludzie mają na tyle silną wolę by się powstrzymać po grze wstępnej? Bo ja takich nie znam. Oprócz tego że robi się w banbuko facetów to robi się też te laski które tam pracują bo daje idiotyczne kary za coś co po takich zabawach jest naturalną konsekwencją. Ludzie myślcie trochę. Po drugie takie powstrzymywanie się gdy się już jest bardzo rozgrzanym jest nie zdrowe i dla faceta i dla dziewczyny. Zastawialiście się jakie to będzie miało dla Was konsekwencje w przyszłości dla Waszej psychiki, zdrowia i życia seksualnego? Przecież po wielu takich zabawach bez finału chyba bym oszalała.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
normalna, porządna dziewczyna o pierwsze by się nie ocierała o nieznanego faceta, a o drugie nawet jeżeli by była zmuszona to by bez problemu na tym poprzestala.ty myśl!!że ty jesteś uszczalską napaloną s....nie znaczy ze każda-wypraszam sobie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rzycie jak w madrycie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mozna sie uczyc tanca w trakcie pracy i angielskiego tez. Nie musisz byc jakas wielka pieknoscia, i tak dostaniesz na fryzjera,. kosmetyczke, naucza Cie robic makijaz, kazda dziewczyne da sie zrobic na ladna. Stroje tpo roznie, mozesz miec ladna bielizne, albo przebrac sie za policjantke, jak chcesz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9
Ciekawe, mnie jakoś nie chcą zatrudnić
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
fajnie że ktoś się potrafi tam odnalezć ale dla początkujących jest bardzo trudno. Pani Kierownik rezygnuje już pierwszej lub drugiej nocy ze współpracy jeżeli się coś JEJ nie spodoba. A Ty nawet nie wiesz co i kiedy.Ach i jeśli mowa o płacy za pracę to NIE DOSTANIECIE jej nawet tych 50 zł które niby jest za każdy dzień szkolenia+to co udało się Tobie sprzedać. Człowiek idzie nie zarywać za darmo całą noc tylko do pracy i che za to to co się jemu należy. Czy to tak dużo. A Pani Kierownik jak nie dzwoniła tak nie dzwoni.
Wygląda na to że TY pracujesz a pieniądze bierze KTOŚ INNY!!!!!!
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0
jako !a możesz mi napisać , jakie stanowisko . Ja miałam pracować jako koordynatorka promotorek , ale strasznie długo trwa rekrutacja . Byłam na jednej rozmowie póżniej miała być druga mślałam ,że nie zadzwonili bo nie chcieli mnie . Ale teraz tak myślę ,że może rzeczywiście oni zbierają CV ,żeby w kółko wymieniać ludzi
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja sie na tancerke dostalam, gadalam z laskami w klubie i mowily ze nie ma wałów z wypłatami wiec ja nie wiem...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9
http://www.facebook.com/profile.php?id=100005164200867 prosze o wszystkie informację na tą stronę!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
ale przecież kierowniczka ci kasy nie przeleje na konto, to ty do ksiegowosci musisz dryndnac, a nie czekac na wyplate od kierowniczki...ja pracuje w klubie i jeszcze nie slyszalam zeby komukolwiek wyplacala kierowniczka...wszyscy dostaja kase od ksiegowej u nas :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
heh ja pracuję pół roku, czadem się drobne różnice zdarzają, ale w moment sa naprawiane, jakby nie patrzeć trochę nas pracuje, a księgowość jest jedna i tylko ludze tam pracują:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 12
kiedyś dawała kierowniczka, dopiero od niecałego roku są przelewy na karty
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
https://www.facebook.com/AntyCocomo?ref=hl

ANTY COCOMO
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
atmosfera jest jak w domu?no to nieźle miałaś!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja pracuję i jest ok, jak ktoś nie wywiązuje się ze swoich obowiazków to potem ma pretensje o wszystko do wszyskich
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10
święta racja...złej tancerce to majtki w kroku przeszkadzają ;) albo inni pracownicy...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9
Aby nie byc goloslownym wklejam nizej post pod ktorym sie osobiscie podpisuje.. Oficjalne oswiadczenie dotyczace zaistnialych zdarzen w klubie go go Cocomo w Sopocie.Prostuje informacje,ze w dniu wczorajszym zostalem zwolniony z klubu.Nie zostalem zwolniony lecz czasowo zawieszony w pelnieniu obowiazkow lecz nie zamierzam wracac do pracy w tym klubie.Wczrajszej nocy kolejny juz raz na polecenie menagerki klubu p.Marty Pietrzyk zostal oszukany jeden z klientow naszego klubu.Zostal wprowadzony w blad w czasie nabijania rachunku na tzw.pin pad.Menagerka tego klubu wytworzyla w klubie swoista atmosfere strachu i nie ufnosci i dziewczyny w obawie przed utrata pracy przymykaja oczy i zazwyczaj robia co ta osoba karze.Personalnie nie podam danych zadnej z dziewczyn bo sa to w znacznej wiekszosci sympatyczne i mile kolezanki one po prostu zostaly zmuszone do takiego nie innego zachowania.Gdy osoba ta w stanie kompletnego upojenia alkoholowego okolo godz.5 rano opuscila lokal rowniez kompletnie pijana menagerka snula sie bez celu po klubie.W tej wlasnie chwili przybylo dwoch funkcjonariuszy Policji i zazadali rozmowy z Marta Pietrzyk.Wyjasnilem,ze nie bardzo jest to mozliwe poniewaz Marta jak zwykle nad ranem jest pijana niemniej jednak wszedlem do klubu i mimo jej stanu i zataczania sie sprowadzilem ja na selekcje na rozmowe.Funkcjonariusze wbrew tym wyzsanym z palca pomowienia o ktorych mowi obecnie menagerka nie oswiadczyli,ze doszlo przezemnie do jakiegokolwiek pobicia w wyniku ktorego jakas osoba przebywa w szpitalu tylko rozmawiali o wydarzeniach z soboty.Na kamerze monitoringu Cocomo wyraznie bylo widac,ze jeden z funkcjonariuszy usmiechajac sie odczytuje mi tresc protokolu przytaczam jego tresc: W dniu 05.01.2012 okolo godziny 5.00 zostalem wyprowadzony z klubu Cocomo przez nie mozliwa juz dla mnie do ustalenia liczbe ochroniarzy.Na dole budynku zagrozono mi,ze jesli dzis wroce do klubu zostanie wobec mnie uzyty gaz obezwladniajacy.W czasie zamieszania zgubilem telefon ale nie jestem w stanie podac gdzie i kiedy to nastapilo. To jest dokladny cytat z protokolu policyjnego ktory zostal mi w w obecnosci selekcjonerki oraz menagerki odczytany.Funkcjonariusze wrecz zlekcewazyli p.Marte z powodu jej upojenia alkoholowego i sposobu wyslawiania sie,bardzo szybko podziekowali i zniesmaczeni jej zachowaniem odeszli.Po odejsciu funkcjonariuszy menagerka dala upust wscieklosci,z powodu wypitego alkoholu bylo to wrecz zenujace widowisko.Krzyki i wrzaski trwaly dluzsza chwile po chwili myslac ze wraz z selekcjonerka opuscilismy juz klub wybrala numer centrali i najprawdopodobniej w rozmowie z Krzyskiem oswiadczyla,ze wspomniani funkcjonariusze przybyli z powodu brutalnego pobicia jakiego sie rzekomo dopuscilem i ze raniony ciezko przezemnie czlowiek jest w ciezkim stanie w szpitalu..ze bardzo czesto jeden z bramkarzy personalnie Ja bije w mniejszym lub wiekszym stopniu ludzi po ich wyjsciu z klubu.Centrale nie zastanowil fakt,ze gdybym rzeczywiscie o co pomawia mnie p.Marta dopuscil sie takiego pobicia to natychmiast zostalbym formalnie zatrzymany,skuty kajdankami i dowieziony na komende a juz napewno funkcjonariusze nie witaliby sie ze mna i nie mieliby usmiechu na twarzy co widac bylo na monitoringu.Rowniez gdybym byl tak agresywna osoba o co pomawia mnie menagerka to gdy obrzucajac mnie kalumniami stanalem po cichu za jej plecami o czym zreszta za pozno ostrzegl ja wspomniany monitoring napewno zaatakowalbym ja przynajmniej werbalnie a nie odchodzilbym skrajnie zniesmaczony.Niemniej jednak skoro Marta Pietrzyk w tak ordynarny,bezczelny ale nadewszystko nie prawdziwy sposob mnie pomawia i szarga moja opinie to postanowilem sie bronic i ujawnic oszustwa ktorych osoba ta sie w ciagu ostatnich kilku miesiecy dopuscila.Nie boje sie spotkac persoalniez ta osoba w sadzie poniewaz posiadam swiadkow i dowody popelnionych przez nia oszustw.Dodaje rowniez ze jedna ze spraw dotyczacych wlasnie oszustwa jest w tej chwili w Prokuraturze..Korzystajac z okazji zwracam sie bezposrednio do samej Marty Pietrzyk gdyz wiem,ze odczyta tresc tego oswiadczenia Ja Marta wojny ktora ty rozpoczelas napewno nie przegram.Na kurestwo nie odpowiada sie kurestwem ale w tym konkretnie przypadku czuje sie zwolniony ze stosowania sie do tej zasady.Jestes zlym,wypaczonym czlowiekiem traktujacym ludzi jak smiecie,dazacym po trupach do celu.Nazywasz oszukanych przez siebie ludzi frajerami ale zalosna jestes Ty nie Oni.Jeszcze o tym nie wiesz ale jestes skonczona..
Nazywam sie Krzysztof M.i jestem bramkarzem z tego klubu ludzie ktorzy pracowali i nadal pracuja w Cocomo Sopot wiedza doskonale ze pisze prawde.Zwracam sie z apelem do ludzi ktorzy w ciagu ostatnich 4 miesiecy byli goscmi tego klubu i po wytrzezwieniu nie zgadzal im sie stan srodkow na koncie i czuja sie oszukani i okradzeni zglaszajcie sie pod ten nr tel 507 988 589 takich ludzi jak wy jest wiecej powstaje juz pozew zbiorowy a w prokuraturze jest juz prowadzone postepowanie wyjasniajace udzial p.Marty P.w tym procederze.Trzymajcie sie z dala od tego klubu poki w nim kierownikiem jest ta osoba
popieram tę opinię 60 nie zgadzam się z tą opinią 4
Tak ,to jest prawdziwa prawda o wszystkich klubach Cocomo.Nagninne naciąganie pijanych klijentow jest na porządku dziennym.Maja polecenie okradania takim pijanym obcokrajowcom kart kredytowych.Jest to latwe do udowodnienia.Oszukiwanie pracownikow ,płacąc im w środy prawie zawsze zanizonych przelewów tez jest łatwe do udowodnienia.Szkoda tylko tych w większości fajnych pracownikow ,którzy oklamywani są dużymi zarobkami. Normalnych ,fajnych pracownikow pozdrawiam.Oszustow z cocomo ostrzegamy aby tego nie robili i szanowali pracownikow
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 0
WIDAĆ ILE LUDZI TYLE PERSPEKTYW, ja tam nigdy nie miałam problemu z kasą za pracę w cocomo, a już długo pracuje...nie wiem...dziwne że właściwie o jednej firmie piszemy a wy macie takie złe doświadczenia...nie wiem z czego to wynika..czy z konfliktow w pracy, czy co...no dziwne trochę, bo ja serio źle o nich nic nie moge powiedzieć
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 19
Cześć.
Mam być menadżerką w tym klubie. Wiesz czy ta kobieta jest już zwolniona?

Pozdrawiam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
no jak masz być menadzerką....to chyba jasne że tamtej już nie ma...skoro ciebie na jej miejsce znaleźli...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmmm , jak masz byc menadzerka w klubie to czemu znów jest ogłoszenie?????
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
jak tamta pracowała też było...cały czas są te ogłoszenia
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
zostalem okradziony w Kielcach 20.7 na kwote 11 000 PLN. Przestrzegam przez managerami/ zlodziejami w klubach Cocomo. Uwazajcie na nabijane rachunki przez zlodziejki
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnie równiez okradli na podobna sumę Jak możęsz odezwij sie krzysiek1106@vp.pl badz na gg 2625749

Jak i wszystkie inne osoby okradzione ze środków na karcie proszę o kontakt.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
widze ze kolesia zastraszyli hahaha dobre banda zlodzieji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Edek akurat ten bramkarz Krzychu to nie jest osoba ktora da sie zastraszyc przed jedna z rozpraw sprowokowany naplul Szybawskiemu w twarz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem jakie sa dokladnie teraz jego losy podobno jezdzi w konwojach bankowych ale wiem ze gdy cocomo pare procesow wygralo z rzedu to poszedl swoja droga i nie dlatego ze go wystraszyli bo nawet nigdy nie usunal tych szkodzacych firmie Event wpisow wiem tez ze dal dziennikarza tvn 24 jakies materialy na cocomo on poprostu uznal ze nie warto brnac w to bagno
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla mnie ten gościu to bohater. Takich ludzi potrzebuje ten kraj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
Proszę pilnie o kontakt zostałem okradziony na pokaźną sumę ze środków na koncie Chce się dołaczyć do pozwu zbiorowego Niestety nr który pan podał nie odpowiada mój email krzysiek1106@vp.pl gg 2625749 nr telefonu podam później

Pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

dogośki

heeeeej! jesteś tam gośka? weź coś wiecej opowiedz skoro pracujesz
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
wchodzi tu ktoś czasem? czy nie ma co prosić o info??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co chcesz wiedzieć? ja pracuje w cocomo od 6 miesięcy czy jakoś tak :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
oooo ktoś w temacie, opowiedz czy te zarobki które wszędzie są mówione że są takie duże u ciebie też są wysokie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
nie zarobiłam mniej niż 4 tys jeszcze, choć też myślałam, ze to średnio możliwe
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9
nawet zasmarkane promotorki ( bez urazy oczywiście ) zarabiają po 2-3 tyśli. to raczej więcej niz na infolinii :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
bła ha ha ha 4tys???? laski ale macie fantazję :D tyle to dobre prostytutki zarabiają więc może przestańcie bajki opowiadać

Prawda jest taka że to są działania marketingowe - te wszystkie ogłoszenia to jedna wielka ściema, chodzi o pozycjonowanie, chodzi o zainteresowanie - im więcej gadacie tym więcej ich w sieci - proste, a wy się dajecie w murzyna robić :P
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 6

do ostatniej odpowiedzi

Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
no ja robiłam wywiad wśród znajomych znajomych i podobno na serio tancerka tyle zarabia...podobno koło trzech tysięcy nawet tygodniowo...także nie sądzę żeby to była ściema, skoro nie tylko tutaj takie info można spotkać...chociaż jak pomyślę logicznie...to mi się to wydaje niemożliwe, bo przecież teraz kryzys, ludzie nie mają kasy, grosze się zarabia wszędzie...to na kim oni tak zarabiają, że mogą tyle zapłacić tancerkom?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 13
Ja tam radze spróbować, albo popytać ludzi którzy naprawde tam pracują. Bo takie gadanie na forach co sie komu wydaje - to nic nie jest warte... i tylko wprowadza ludzi w błąd
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 7
Do Ulubienica. Ale osoby które jeszcze nie pracowały w klubie i nie miały okazji sprawdzić muszą być też świadome, że większość tych prymitywnych złych opinii pisze konkurencja albo pracownicy którzy zostali wywaleni z pracy np.: za kradzież.
A tu na forum są przynajmniej 2 takie osóbki, bo miałyśmy nieprzyjemność poznania się. Pozdrawiam serdecznie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 13
najwidoczniej przedmówca nie ma pojęcia o czym mówi, w cocomo przy odpowiednim zaangażowaniu można super zarobić, niestety za duzo osob pisze tego typu komentarze nie majac pojecia jak wygladaja realia....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
tancerki zgarniają grubą kasę...akurat co jak co ale to nie ściema...wejdź sobie do klubu i zobacz jakie metki mają ich ciuchy, torby, połowa ma sztuczne rzęsy zrobione, inne permanentne makijaże... sorry ale tanie to nie jest...a te podobno i tak wiekszość kasy kitrają albo wysyłają rodzinom...także akurat to że mają mega kasę to wierzę w 100%
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
a pozytywne komentarze zadowolone pracownice zal .. hehh bye
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kto ocenia ksiazke po okladce ten nie potrafi czytac...to po pierwsze... nigdy nie pracowalam jako striptozerka zarabialam 1500 zl ibrowniez stac mnie na makijaz pernamentny i dobre metki jak to okreslasz kwestia zarzadzania gotowka reasumujac zal mi cie strasznie nie dziw sie ze los jedt dla ciebie okrutny troszeczke wiecej mymogu wzgledem siebie a stac cie bedzie na dobre auto czy moeszkanie...kwestia podejscia do rzeczywistość i
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli już chcesz kogoś pouczać to naucz się lepiej pisać...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiesz co też mi się tak wydaje . Przecież to agencja marketingowa. Za tym stoi bardzo wiele osób. Ale..
Jednak jakoś pracowników muszą do siebie skłonić bo cięzko jest wytłumaczyć rodzicą czy znajomym że pracujesz w night clubie.
Pozytywem jest że wypłata jest co tydzień. Każdy mimo tych opinii może iść spróbować . A jeżeli po tygodniu nie dostanie wypłaty czy cokolwiek będzie mu nie pasowało po prostu odejdzie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
to ty jesteś śmieszny, prawda jest taka, że np. jednego dnia zarobiłam kiedyś tylko 50 zł, a innego dnia nawet 3 koła, gdzie to i tak nie jest rekord, zarabiałam raczej przeciętnie, a to po prostu zależy od dnia i od klienta, poza tym łatwo pewnie pisać takie brednie , jak się tam nawet nie było z zazdrości o całkiem fajne zarobki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja pracuje w tym klubie od jakiegoś czasu i wypłaty dostaje na czas. Mozna bardzo dobrze zarobić jesli się chce pracowac.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
hehehe spoko ze tak uwazasz zobaczysz jak przyjdzie ci sie rozliczyc dostaniesz pit nie z cocomo tylko z eventu czy jakos tak i tak naprawde nie odprowadzaja skladek od ciebie i ZUS szybko sprowadzi was na ziemie i odsloni wam oczy > PoZDRO dla wszystkich baranow ktorzy daja sie .... w d*pe Jasiowi SZ . jak nie wierzycie sprawdzcie sobie w necie kto to ( podpowiem jan SZ symultanka ) hahahahahaha
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4
tak, dobrze wiemy, że to event, a nawet pracując na umowę zlecenie, zarabiam wystarczająco by sama odkładać i opłacać sobie pewne rzeczy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Bardzo się cieszymy twoim szczęściem jednak pieniądze,które zarabiasz pochodzą z kradzieży. Jednym słowem z cudzego nieszczęścia. Wiec nie wiem czy jest się cZym chwalic..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja przyjaciólka tam tańczy.Z tego co mówi to fajnie się tam pracuje.A kase napewno zgarnia bo ciagle kupuje sobie drogie ciuchy i wszędzie sie tksa wozi:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 13
dziewczyny ja tam wole potanczyc niz siedziec kilka godzin w jakiejs nudnej pracy za marne pieniadza, a tu czesto w jeden wieczor zarobisz wiecej niz ludzie w miesiac!!!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 10
Problem w tym, ze na zwyklym tancu przy rurze sie nie konczy jak sie chce zarobic...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
no ja jestem barmanka, i jak patrze na nasze tancerki to sama bym sobie poszalala jak one....a jaka kasaaaaaa.....mowie wam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 16
hmm, to kwestia moralności i jakby nie było - zaradności życiowej. Ja wcale nie muszę machać gołym tyłkiem przed obcymi ludźmi a mam bardzo interesującą pracę, opłacalną - o 16 jestem w domu i mogę wraz z ukochanym mężem i dzieckiem pójść na spacer. Moje ciało to moja intymność. Ćwiczę je i dbam o nie dla swojej własnej potrzeby a chwalę się nim tylko i wyłącznie przed mężem, który potrafi okazać mi swoją fascynację moim wyglądem.
Skoro dla Was pokazywanie gołego ciała śliniącym się staruchom to nic takiego, a praca po nocach i brak normalnego funkcjonowania (wątpię, abyście miały np. dzieci - bo kto się nimi zajmuje?a jeśli macie, to niezły przykład dajecie), powodzenia:-)
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 6
do ~krysia - mnie tylko ciekawi co taka moralna osoba i ukochana żona robi na forum o klubie GoGo :)

Coś jednak panią krysie odrobinkę tu ciągnie :) To ten typ " chciałabym, ale siem bojem "

pozdrawiam cnotliwych którzy przesiadują na forach o gogo :)
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 20
droga Barmanko, ja nie przesiaduję na forach o gogo, ja zaglądam na forum trojmiasto.pl. Poza tym fakt, iż tyłka publicznie nie pokazuję, nie czyni ze mnie zacofanej, cnotliwej bogobojnej....
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 8
Świeta prawda, ja nie wiem czy to taki powod do dumy,ze zarabia sie dobra kase dajac obmacywac tylek i cycki..bo prawda jest taka, ze nie konczy sie na tancu,dziewczyny siadaja na klientach, daja sie obmacywac, takze po miejscach intymnych, wybaczcie ale dla mnie nie tylko pochwa jest sfera intymna...wszystko zalezy od ambicji dziewczyny, jezeli uwaza swoje zachowanie za stosowne i moralne...zal to dzieci tych kobiet, bo ja uwazam,ze to wstyd przyznac sie ,ze matka daje sie obmacywac staruchom za postawionego drinka...
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 1
idz dawaj d*py mężowi !!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
A może dla mnie ukochany mąż i spacery z dzieckiem to nuda??? Każdy jest inny-ja do życia potrzebuję adrenaliny, wyzwań, poniekąd jestem ekshibicjonistką-uwielbiam jak mężczyżni na mnie patrzą. No i fajne pieniądze. Każdy żyje tak jak lubi-sorki ja, przy Twoim trybie życia umarłabym z nudów i marazmu...Stabilizacja-never!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8
Hahahaha adrenalina??? rąbnieta jestes i tyle :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Żadna PRACA nie hańbi, nie oceniaj dziewczyn których nie znasz. Gdyby każdy miał tak wspaniałą pracę jak TY pewnie NIE MUSIAŁBY szukać zatrudnienia w TAKIM miejscu. Poza tym dziewczęta zarabiają na TAŃCU a nie na pokazywaniu TYŁKA. Poza tym nie myśl że taniec na rurze to takie PROSTE zajęcie, a wszystkie dziewczyny które tam pracują to NIEMORALNE i puste dziewuchy bez ukończonych STUDIÓW.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
Na tańcu to zarabia ludowy zespół Mazowsze a w go go "tancerki" ocierając się o staruchów d*pskami niewiele mają wspólnego z tańcem :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ejj w toruniu coś jeszcze jest wolnego? albo wyjazdowo? bo mam koleżankę co szuka pracy, najlepiej w klubie, ale może też być promotorem. jak ktoś coś wie to dajcie znać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Ja pracuje i jest ok. Płacą bardzo dobrze i w terminie. A atmosfera w klubie jest naprawde fajna.Przychodze do klubu na luzaku,no stres. To pierwsza praca która naprawde lubie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 17
ja pracuje i polecam, fajne zarobki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9
A może się orientujesz jakie są zarobki w Sopocie w Royalu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
pracowalam w klubie cocomo i dla sprostowania powiem pozytywne komentarze sa pisane na polecenie magdy urbaniak z centrali a nie przez pracownice.sa niewyplacalni i jest przeciwko firmie wytoczony pozew zbiorowy poniewaz okradali klientow na grube sumy. w stanie upojenia alkoholowego na rachunki nabijane sa sumy dwukrotnie wieksze niz powinny panowie ktorym nie zgadzal sie stan rachunku jak i dziewczyny oszukane moga sie dolaczyc do pozwu.Nie dajcie sie oszukac w tych pozytywnych komentarzach nie ma ani grama prawdy. werbuja mlode i glupie dziewczyny ktore daja sobie zamydlic oczy wysokimi zarobkami nie wyplacaja kasy a co tam i tak na jej miejscie sie znajdzie nowa ktora da sie oszukac. dziewczyny nie badzcie glubie sama pracowalam w cocomo i wiem co mowie.
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 3
ejj a kto to jest ta magda urbaniak? masz do niej namiary? pomoże coś w załatwieniu pracy dla mojej koleżanki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
potrzebujesz pracy ?? zatrudniamy tancerki i hostessy do całkiem nowego klubu w Toruniu :) jeśli ktoś zainteresowany proszę o kontakt : tel 530668735 lub goldenti@wp.pl
podkreślam tylko że to praca bez usług erotycznych !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Jak możesz odezwij się ? Zostałem okradziony na duże pieniądze przez wyczyszczenie karty Dołączyłbym do pozwu zbiorowego. Mój email krzysiek1106@vp.pl gg 2625749
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przestań się użalać nad sobą! Wyciągnij wnioski z tej "przygody" i przestań :łazić" po tego typu lokalach!Bo Ci nie służą !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wyplacają kasy i zle traktują a pozytwne komentarze byly pisaene z centrali na polecenie magdy urbaniak i nie ma w nich ani grama prawdy. uwierzcie mi w to co pisze sama pracowalam i nie wypalacili mi kasy teraz mam wyrzuty suminia bo praca gdzie obiecywali dobre pieniadze stala sie koszmarem. pamietajcie jak ktos w tycz czasach obiecuje ci swietne zarobki to musi to byc sciema!!! nie ma zadnej nauki tanca dziewczyny musza same sie uczyc a jak ktos powie ci ze wypalata sie spozni 2-3 dni to znaczy ze juz jej nie zobaczysz Wszystkich tak oszukuja
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 3
mówisz, że wiesz co mówisz bo tam pracowałaś... No tak się składa że ja tam pracuje za barem i też wiem co mówie !!
Nie zauważyłam żeby byli niewypłacalni... Normalnie dostaje swoje tygodniówki i tyle.
Jest jedna rzecz to przyznaje, że wypłaty ze środy przesunęli na piątek.. może o to ci chodzi ?? No ale raczej nie jest to oszustwo...
Poza tym nie pisze niczego na niczyje polecenie. Nie wiem kto to jest magda Urbaniak i mam w to wylane.

Po prostu pracując w cocomo czuje się obrażana przez takich ludzi jak wy. Pracuje, studiuje i utrzymuje się sama a robi się z nas jakieś lafiryndy. Ogarnijcie się ludzie...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 22
Zgadzam sie z barmanką!!! Tez mnie to wkurza jak ludzie źle gadaja na temat naszej pracy. Pracujemy uczciwie jak w kazdym innym klubie wiec co jest w tym dziwnego że nam dobrze płacą za dobrą pracę. Jak sie komus nie chce pracowac to potem pisze takie głupie komenty zeby pogrążyć innych.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 19
Bardzo uczciwie pracujecie.. Az się wzruszyłem.. Być może twój klub jest wyjatkiem (w co watpie). Ale prawda jest taka, że te kluby to jedno wielkie złodziejstwo. Kto był jako klient ten wie. A kto nie był i uważa, że przesadzamy to niech się wybierze.. PS. Nie zapomnijcie wcześniej ustawić odpowiedniego limitu na karcie.. Przypomnę, że w Poznaniu klient stracił 1 mln złotych z firmowej karty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to dziwne co piszesz bo ja jestem hostessa i kase zawsze dostaje... zreszta bez kasy te dziewczyny ktore ze mna pracuja nie przyszly by do pracy i kluby by nie dzialaly wiec jak mozna tak pisac....;/ kae zawsze dostaje,,,,ludzie ogarnijcie sie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 13
hej :) niedlugo bede pracowac w cocomo we Wroclawiu jako hostessa i jak sie oswoje to jako tancerka.Moze ktos pracuje we Wroclawiu?Jaka jest tam atmosfera i cala reszta?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
ja pracuje jako hostessa:) i we Wrocławiu jest super:) fajna kierowniczka fajny klub i dziewczyny:) także czekamy na Ciebie:D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Dzieki za dobre wiadomosc miki :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
pisze się "tak, że" a nie "także" analfabetko z nie-burdelu cocomo
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie wiem jak we Wrocku ale mam nadzieje że tam jest tak zarąbiscie jak w Olsztynie. Życzę ci tego:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9
Kate dam Ci znac jak jest we Wroclawiu:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
Czekam z niecierpliwośćią:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
do loli~~ mozesz sie ze mna skontaktowac na maila? bo wybieram sie na szkolenie

alfinkaa@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
proszę napisz do mnie na maila: marikagold@interia.pl
to ważne:) będę wdzieczna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
proszę napisz na maila :marikagold@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej ja już pracuje 2 miesiące we wrocku jestem kelnerka i płaca zawsze bez problemow, mozna duzo zarobic ludzie sa ok zawsze pomagaja jak czegos nie wiesz to nikt cie samej nie zostawi. Jest super i daja nam lekcje z angielskiego za darmo!
Polecam!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 15
To niedlugo sie poznamy :)dzieki za informacje.Nie sadzilam ze sie ktos odezwie a tu prosze jaka mila niespodzianka:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
Dziewczyny ja mam jechac właśnie na szkolenie na koordynatorkę i trochę się boję:(Może wie ktoś z was jak tam jest na tym szkoleniu?Ktoś z was był już może?Dajcie znać:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9
Też jestem bardzo ciekawa bo też mam jechać na takie szkolenie, jak to wygląda? gdzie będe mieszkała bo ponoć w jakimś służbowym mieszkaniu ale zaczynam mieć wątpliwości....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
Chcę napisać reportaż o klubie Cocomo i dziewczynach, które w nim pracowały :) Dziewczyny, jeśli chcecie się wygadać: powiedzieć jak jest naprawdę, zaprzeczyć plotkom albo je potwierdzić - napiszcie na michal.masowski@gmail.com

Gwarantuję anonimowość.
Czekam na wiadomości.
Pozdrawiam
MM
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 1
moim zdaniem nie ma się czego bac. znajoma z klubu tak awansowała na konsultantke . Jasne ze tochę głupio jest jechać aż do krakowa ale tam po prostu jest centrala i tyle.
A w tym mieszkaniu służbowym przecież nie musisz spać. Znajmoma spała u kuzyna i dojezdzała sobie do biura. a jak nie masz nikogo w Krakowie to trudno.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
Witam was dziewczyny.byłam wczoraj na rozmowie na stanowisko hostessa.od maja otwieraja nowy klub w krakowie.sama sie zastanawiam czy isc sprobowac,nie mam doswiadczenia. dowiedzialam sie w biurze ze moge jechac z kobieta np do zakopanego i zobaczyc sobie jak pracuja dziewczyny i zdecydowac/ powiedzcie mi czy warto ? i jak trzeba sie ubierac? poniewaz slyszalam ze bielizna i np halka a na forum czytalam ze dziewczyny tez nosza tam np seksowne sukienki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Do odwaznych swiat nalezy;) ludzie w firmie fajni, mlodzi, oprocz tego ze sie czegos nauczysz to jeszcze poznasz nowe osoby;):) Więc nie ma sie czego bac trzeba probowac;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
Ej wy laski, ja wam powiem ze w tych cocom to njest calkiem gitowo
Bylam na szkoleniu i udalo mi się przejść je bez problenow teraz po swietach będę zaczynala prace
Na szkoleniu było super mile laski mi pokazywaly njak te ulotki rozdawac i jak gadac z panami i nie jest to takkie trudne
Leosze to niż za takie Male pieniadze charowac na zmywaku bo tu serio duzo placa i chdzisz osbie po deptaku i gadasz z fajnymi chłopakami
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 12
no dokładnie ja jestem promotorką w Olsztynie i bardzo mi sie podoba. Teraz jest tylko troche zimno ale wieczorem czas szybko leci. Zaraz bedzie lato to bedzie wogóle super!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 11
no wiesz praca jest 4 godziny to się nie przepracujesz raczej :) a zarobić można na prawde spoczko :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
hej dziewczyny,powiedzcie jak wyglada praca hostessy? widziałam ogłoszenie ale nie wiem czy warto sobie tym zawracać głowe???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
ejjj a w sopocie też są wolne miejsca na ulotkach?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Nie zmienia to faktu, że pracując tak stajesz się zlodziejka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do krakowa sie jedzie na szkolenie na jeden dzien zawsze a czy potem to juz zależy pewnie czym masz sie zajmować, wiem ze na bank promotorki, hostessy itd- takie zwykłe tylko nigdzie nie jeżdżą, no ale czego one moga sie uczyć...pracy skomplikowanej to one nie mają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Hej wiem ze to pewnie głupie pytanie ale czy trzeba sie rozbierać? Tzn zdejmowac bieliznę? Bo wiem ze sa kluby gdzie mozna tanczyc w skapym stroju.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem osobą po studiach kierunek zarządzanie, w gastronomi clubbingu pracuje od dawna. Miałam też nie raz okazje być w klubie GO GO. Dodam że prywatnie nie jako tancerka, ponieważ obracam się w towarzystwie gastronomicznym i w moim mieście, które utrzymuje się z turystów i clubbingu każdy z tej branży się zna. Na stanowisko managera klubu Cocomo skusiły mnie pieniądze jakie oferowali. Na szkoleniu jednodniowym , które odbyłam w Krakowie opisano mi stanowisko kierownika jak i przebieg szkolenia. W praktyce wyszło to zupełnie inaczej. Okres szkolenia z 2 tygodni do miesiąca wzrósł do 2 miesięcy w górę. Po przyjeździe kierowniczka kierowniczek pani Monika poświęciła mi i mojej koleżance którą poznałam w Krakowie łącznie 5 minut na rozmowę. Zadała nam parę tych samych pytań, które zadano nam przy rekrutacji w naszym mieście. Pierwsze 2-3 tygodnie polegały na byciu kelnerką . Miałyśmy nosić białe bokserki i krótkie czarne spodenki bądź spódniczki . Powiedziano nam, że reszta dziewczyn też to przeszła. Potem miałyśmy zostawać kierowniczkami na jedną noc. Praca cała noc i pół dnia na zmywaku, sprzątanie wymiocin, noszenie ciężkich skrzyń z piwem na obcasach po schodach, robienie wszystkiego w zasadzie. Robiłyśmy to we 2. Reszta która była tam ponad miesiąc miała zajmować się obsługiwaniem klientów, wyciąganiem od nich drinków jak i obserwowaniem tego co się dzieje w klubie. Po 3 najcięższych dniach jakimi były czwartek piątek sobota z racji tego że jest najwięcej klientów. Czułyśmy się jak w obozie koncentracyjnym . My brzydko mówiąc zapier* we 2 reszta prawie nic nie robiła chyba ze zbierali się klienci to zaprowadzały ich na lożę i przyjmowały zamówienia. Albo siedziały i plotkowały . Po powrocie do domu kiedy po 15 h ciągłego zapierdolu miałam ochotę położyć się na łóżku wziąć coś przeciwbólowego i iść spać bo miałam tylko 4 h żeby się wyspać zrobić wszystko co muszę i iść znowu zapierd* panny przyszłe kierowniczki zaczynały imprezę w małym pokoju w którym łóżko piętrowe było przy łóżku piętrowym niespełna metra odległości. Krzycząc klnąc żartując sobie czekały sobie na zamówioną pizze i piwo. Nie interesowały je to że ktoś chce spać, a wręcz dla żartów pytały się siebie nawzajem kto śpi mówiły ze ja, śmiały się z tego że nie dają mi spać. Naprawdę zabawne.. Każda z tych kobiet miała czarne włosy i była spieczona niezdrowo na solarium . Wyglądały identycznie! Zaznaczam że osobiście nie mam nic do solarium lubię być opalona i z niego korzystam ale jest różnica między ładną opalenizną a ohydnie sfajczonym ciałem. Sposób w jaki się wypowiadały, ile przeklinały i jak wyglądały bardzo mnie zdziwił. Patologiczne środowisko jedyne co któraś z nich mogła skończyć to szkoła paznokcia. Jako osoba uparta i pewna siebie wiedziałam że mimo trudności i skrajnej przepaści która nas różniła poradzę sobie i przejdę to szkolenie. Tym bardziej widząc że jako jedyna z moja koleżanka z Krakowa skończyłyśmy studia ja zarządzanie a ona z tego co pamiętam filologie. Podczas mojego drugiego dnia pracy będąc głównie na zmywaku czasami pojawiając się na sali byłam świadkiem jak kierowniczka kierowniczek daje się obmacywać i lizać po szyi. Koleżanka która ze mną przyjechała miała okazje być wtedy dłużej na Sali i zszokowana powiedziała mi potem co miało miejsce kiedy akurat mnie tam nie było. Kierowniczka kierowniczek dawała się macać po kroczu i całowała się z klientem. Pewnego razu podczas jednego z tańców erotycznych moja koleżanka była świadkiem incydentu kiedy to kotara była lekko uchylona jedna z tancerek robiła loda klientowi. Mojego ostatniego dnia obsługiwałam klientów czyt. zaprowadzałam do loży tłumaczyłam kartę, zasady klubu jak ich obsługiwałam . Pewnego razu jeden facet złapał mnie za kolano jechał ręką coraz wyżej, więc delikatnie szybko się ulotniłam ale tak żeby go nie urazić powiedziałam ze przyjdę jak zdecyduje się coś zamówić byłam przy tym bardzo miła nie dałam po sobie poznać ze to było przyczyną mojego odejścia. Po tej nocy po rozliczeniu które miało miejsce ok. 12 rano kierowniczka kierowniczek powiedziała mi że nie mam jaj do tej pracy, nie mam charakteru jestem bezosobowa, nie nadaje się i kończy ze mną szkolenie.  Widać jest w stanie sprawdzić to po tym jak czyszczę popielniczki, myje szkło i zasuwam na wysokich szpilkach z ciężkimi rzeczami po schodach. A może po tym że nie daje się macać po kroczu. Nie miałyśmy czasu żeby z nią porozmawiać wcześniej. Szkolenie na managera? Nic nie wyniosłam oprócz tego że umiem szybciej zmywać naczynia i schudłam ;) Wracając do podziału pracy, lokal nie miał tam stałego personelu, tylko tancerki hostessy szefowa i my na szkoleniu. Żeby być managerem i wiedzieć jak wygląda praca każdego ze swoich podwładnych nie trzeba harować miesiąc na każdym stanowisku. Może szkolenia w ten firmie na inne stanowiska przebiegają inaczej. Nie twierdzę że tak nie jest ! Dziewczyna, która dojechała jakiś czas po nas po nas również chciała szkolić się na kierowniczkę mając doświadczenie w zarządzaniu ludźmi bo we wcześniejszej pracy była kierowniczką. Zrezygnowała po 2 dniach i powiedziała że to nie jest tego warte a jako że bardzo potrzebuje pieniędzy zdecydowała się zmienić szkolenie na kelnerkę. Zadzwoniła do mnie dzisiaj mówiąc że jest super. Po szkoleniu na kierowniczkę nocną wróciłam i nie jestem pewna czy byłam w zwykłym burdelu czy klubie GO GO. Może tylko w Lublinie tak to wygląda. Moje spostrzeżenia co do tancerek to bardzo sympatyczne młode dziewczyny, których ciężka sytuacja w domu i życiu osobistym zmusiła je do tego. Niektóre opłacają sobie w ten sposób studia, ponieważ inaczej nie byłoby ich stać na mieszkanie i życie. Większość inteligencją są level wyżej od przyszłych pań kierowniczek jest to naprawdę smutne. Moja koleżanka która dostała 2 dni wolnego po przyjściu do pracy kierowniczka wyrzuciła ją za narkotyki. Dodam że to normalna bardzo inteligentna kobieta po studiach, ma doświadczenie zawodowe jako kierowniczka i nie bierze narkotyków. Żądała wyjaśnień, za jakie narkotyki zostaje zwolniona kierowniczka kierowniczek kazała jej się wynosić bez żadnego wyjaśnienia o co chodzi. To doświadczenie nauczyło mnie tego, żeby bardziej sprawdzać oferty pracy i sugerować się nie tylko kasą ale i opinią takich miejsc.
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 0
Popieramy Ciebie i pozdrawiamy.Ciekawe jak długo polskie instytucje kontrolne będą pozwalaly na taką działalność.Niestety przez bałagan i słabe kontrole kluby Cocomo mogą istnieć.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witajcie wszyscy!!!! Postanowiłam odezwać się na tym forum ponieważ uważam że wszystkie dziewczyny, które chcą pracować lub pracują w tym Clubie powinny wiedzieć o co kamann. Mineły 2 lata od czasu kiedy nie pracuje w tym Clubie, szczerze mówiąc długo szukałam pracy i w przypływie totalnej załamki postanowiłam rozpocząc pracę w Cocomo. Na początku jako kelnerka... Pamiętam ten dzień jak nigdy, Kierowniczka Ewelinka, która wrzeszczy na wszystkie dziewczyny tz. na kelnerki żeby co 5 minut podchodziły do stolików i wymuszały kupowanie drinków dla tancerek, szef Jasiek nie lepszy... Osobiscie uciekałam na zmywak i starałam sie tam zostać do końca, nie miałam ochoty patrzeć na roznegliżowane dziewczyny - nie byłam przyzwyczajona do takiego widoku i szczerze mówiąc myślałam ze na drugi dzień napewno nie przyjdę bo to nie ejst praca dla mnie, jednak brak kasy (nie mówie tutaj o drogich perfumach czy złotych branzoletkach), zmusił mnie abym jednak przyszła. Następnego dnia z kelnerki zrobili mnie ulotkarką- niesamowita kasa 25zł/1h+ 10zł za każdego przyprowadzonego klienta do Clubu, dwa dni pracy jako ulotkarka zarobiłam prawie 600zł- nie robiłam nic złego a ta kasa napędzała do działania, nie mineły 3 dni i zaproponowano mi pracę na stanowisku KIEROWNIKA- początki były trudne, ale zgodziłam się i tak zaczeła się moja "przygoda" w Cocomo..... Interes się kręcił, szef był ze mnie zadowolony, ja dawłam z siebie wszystko, kochanka Jaśka szefa, tancerka czasmi kierowniczka Monika, na którą widnieje cały interes(a przynajmniej wtedy widniał) też była wtedy moją najlepszą koleżanką, wszystko było cudownie, pięknie itd. Pracowałam tam od początku jak otworzyli club przez 3 miesiące, jak wcześcniej spomniałam dawałam z siebie wszystko, spałam może po 4h/ dziennie. Tancerki prawda: większość dziewczyny z problemami, starałam się je wszystkie zrozumieć, jednak w tym biznesie nie ma miejsca na senstyment, niejednokrotnie wypłakiwały mi się w ramiona że ta praca ich wyniszcza i nie chcą już więcej tego robić- w takich sytacjach odgórnie miałam nakazane że musze im dawać alkohol żeby zapominały i wychodziły i dawały z siebie wszystko na scenie. Faktycznie kase zarabiały tam bardzo dużą, barmanki, konsultantka (o ile zwerbowała dużo nowych tancerek również), kelnerki- moim zdaniem miały najgorszą robotę, całą noc upomnianie, natarczywe podchodzenie do klientów i wymuszani na nich kupoanie następnych drinków...Generalnie jeżeli chodzi o kase fajnie sie tam zarabiało i pewnie w dalszym ciągu zarabia nie można tego zaprzeczyć, ale czy to się oplaca? Ten klub nie jest stworzony dla wszystkich, wpływa na psychikę i pozostawia trwały uszczerbek, ja osobiście mam gdzieś że tam pracowałam jednak zacofane społecznstwo mojego miasta już nie i miałam wielkie trudności ze znalezieniem nowej pracy. Jednak wracając do pracy w Coco teraz moge powiedzieć że drugi raz bym tam nie poszła, ale to perspektywa czasu. Ten club działa podonie jak biuro tłumaczen z Krakowa, zainteresowani dobrze wiedzą o czym mowa. Ja jako były kierownik za zapiernicz na koniec mojej ocownej pracy zostałam oskarżona że brakuje jakiejs kasy, za kazdym razem były podawane inne kwoty, oczywiscie nie zostałam wypłacona i do tej pory wiszą mi 2,5 tysia i co mam zrobić..? skoro nidgy nie podpisałąm z nimi zadnej umowy...cóż moja głupota. Moja dobra rada, dziewczyny, jeżeli już chcecie tam pracować to bądzcie ostrozne, absolutnie nie ufajcie Monice ani Jaśkowi, czy też Krzyśkowi lub Ewelinie blondynie, chociaż nie wiem czy ona jeszcze tam jest. A praca na stanowisku kierownika= równa się pracy na wsszystkich stanowiskach bo za każdego jesteś odpowiedzialna i wyglądasz jak zoombie bo nie śpisz ani za dnia ani za nocy :) Nikt normalny tam nie wytrzyma>.
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 3
a nie przyszło ci do głowy że może od tego czasu wiele sie zmieniło. Nie mogę wiedzieć jak było kiedys, wiec nie bede sie z toba kłócic ale wiem ze teraz praca w tym klubie wyglada zupełnie inaczej. Ja mam fajny grafik,wcale nie pracuje non stop i pieniadze tez dostaje na czas. Moze tak jak to okresliłas nie była to praca dla ciebie. Ja sie tu czuje bardzo dobrze,chce mi sie chodzic do pracy i lubie ludzi z którymi pracuje to sie chyba liczy...Taka rada dla wszystkich,którzy chcą pracowac: nie słuchajcie tych wszystkich zali tylko spróbujcie bo nikt za was zycia nie przezyje. Żeby wiedzieć trzeba samemu sprawdzić bo inaczej sie nigdy nie przekonacie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 15
Nie wiem jak tam było wcześniej, ale nie powiedziałabym raczej, że jest tak teraz. Wiem, że kierowniczki na maxa dużo pracowały, ale teraz na klubie muszą być 2 więc pracują po 3 albo 4 dni w tygodniu. Więc nie jest raczej źle. Ale tak czy siak to praca dla specyficznych osób, na pewno bardzo twardych i konkretnych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10
hej bardzo proszę o kontakt na mail: marikagold@interia.pl ,to wazne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
A jak wygląda praca na stanowisku specjalisty ds. rekrutacji? poszukiwali swego czasu.Czy kryje się coś za tym?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
No jak kazda praca w hr-rekrutujesz ludzi,wstawiasz ogłoszenia,przegladasz cv itp.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
Praca na umowę - zlecenie po 9 godzin dziennie, ciągły monitoring, nachalne telefony z Centrali, gdzie laska dzwoni i podsłuchuje, jak prowadzisz rozmowę, ciągnące się godzinami telefoniczne konferencje dwa razy w tygodniu, gdzie szef wszystkich je*bie i nigdy nie ma dobrego słowa, nakaz wymyślania nowych sposobów przyciągania ludzi do pracy tak, żeby nie mówić im wszystkiego, boby uciekli, rozmowy kwalifikacyjne umawiane co 20 minut i obowiązek dodawania pozytywnych opinii o firmie na różnych forach internetowych.

Jak myślisz, dlaczego te ogłoszenia ciągle wiszą i dlaczego ciągle są potrzebni nowi pracownicy? Bo mało kto tam wytrzymuje. Także jeśli masz ochotę stać się trybikiem w fabryce niewolników i odnajdujesz się świetnie w atmosferze paranoi - POLECAM.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej Nikita,

Na jakim stanowisku pracowalaś? Bo ja chcialam tam pracować w biurze i nikt nie mówił o ciąglej "inwigilacji". Biorę nawet udział w rekrutacji...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 14
ja pracuje w biurze i szczerze mówiąc tez się z żadnymi natrętnymi tel nie spotkałam:) Jeśli robisz dobrze to co do ciebie należy to nie ma żadnych problemów. wszystkie obowiażki i zasady sa jasno okreslone więc zawsze wiesz co masz robic-proste:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 13
miałam jechać na to samo szkolenie..do Lublina i w tym samym czasie ale rozmyśliłam się 2 dni przed ... pewnie razem nosiłybyśmy skrzynki, i razem by nas wylali... bo z tego co widze masz podobny do mnie charakter... Ogromnie sie ciesze ze nie musialm tego doświadczać.. większość pozytywnych komentarzy...to..marketing... Pozdrowionka Dla Ciebie
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0
miałam jechać na to samo szkolenie..do Lublina i w tym samym czasie ale rozmyśliłam się 2 dni przed ... pewnie razem nosiłybyśmy skrzynki, i razem by nas wylali... bo z tego co widze masz podobny do mnie charakter... Ogromnie sie ciesze ze nie musialm tego doświadczać.. większość pozytywnych komentarzy...to..marketing... Pozdrowionka Dla Ciebie
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej.Ja rowniez dostalam propozycje pracy w clubie cocomo w Lublinie.Byłam na 2rozmowach rekrutacyjnych i wysyłają mnie na szkolenie najpierw do Krakowa a potem do Gdańska.Troche to dziwne jak dla mnie i mam dużo wątpliwości.Czy ktos był na takim szkoleniu na kelnerke?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
ja wolałbym seks zamiast loda, ale lód też jest ok, a jednak kłamią, że seks jest niemożliwy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Cocomo nie pracowałam ale prawie rok pracowałam w Sopocie w Royalu jako tancerka i klub jest naprawdę spoko. Warunki pracy super, mieszkanie firmowe, ciuchy do dyspozycji, kasa wypłacana na bieżąco. Na atmosferę i traktowanie pracowników też nie można było narzekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
Jak wygląda praca managerki? Podobno od 9 do 17, pon - pt. Jakie są zarobki i jak to jest z tym mieszkaniem służbowym? Jak wygląda szkolenie w innym mieście?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Managerka pracuje od 20, w godzinach otwarcia klubu, co by miała robić od 9 do 17? :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
z mieskzaniem sluzbowym jest tak, ze jesli jestes z innego miasta niz to w ktorym pracujesz lub odbywasz szkolenie to firma Ci zapewnia zakwaterowanie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
a ile każą płacić za seksik bo mówią ze 150 ale niewiem ,może są tam ukryte napiwki nie korzystałem...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
SESSSSSSSSSSS
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam pracowałam w cocomo we Wrocławiu trzy dni jako tancerka bo tylko tyle dałam radę. Praca jest od 20 do 9 a nawet 12 w południe nie dajcie się zwieść że krócej. Uważajcie jak podpisujecie codziennie kartkę z lista waszych drinków ja np miałam dwa razy dopisaną kare za nic i jak bym podpisała to by było po wszystkim. kierowniczka tylko sie uśmiechnęła gdy jej zwróciłam uwagę mówiąc ,, takie pomyłki się zdarzają...'' jeżeli chodzi o umowę którą podpisujecie w biurze jest ona zabierana pod pretekstem ze kierowniczka musi podpisać i możecie ją juto odebrać oczywiście to jest odwlekane w nieskończoność więc nie macie żadnego dowodu o pracy w super klubie cocomo ... tak na marginesie pracowałam tam miesiąc temu i dalej kasy nie mam na koncie(miała być po tygodniu) dobrze że jestem na tyle mądra że szybko wyczułam że ich obietnice to jedno a rzeczywistość to drugie.. a jeszcze co wydało mi się dziwne to to że w tym klubie pracują albo dziewczyny ze wschodu albo takie które debiutowały w tej branży właśnie w tym klubie i nie miały doświadczenia ani porównania z innymi tego typu miejscami...ten fakt też powinien dać do myślenia...teraz pracuje w innym miejscu którego nazwy nie podam żeby póżniej nie pisano że z konkurencji jestem:) i jestem super zadowolona i kasę mam w terminie. dziewczyny przemyślcie zanim tam się zatrudnicie bo ze szczerego serca mówię to oszuści i kombinatorzy !!!!!!!!
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłem w Cocomo we Wrocławiu jako klient. Rozmawiałem z dziewczynami, głównie z jedną z nich, smakując mega drogie drinki ( podejrzewam, że alkohol wlewany jest dużo tańszy od tego, który zamawiasz ). Rzeczywiście większość z nich ma krótki staż pracy jako tancerki, kelnerki są strasznie nachalne nie dając klientowi chwili wytchnienia - płacisz albo dziewczyna odchodzi, ale taki to rodzaj klubu.

Generalnie jako klient nie mam nic do zarzucenia, sprawdzałem karty płatnicze i na razie wszystko jest ok :)) i ta dziewczyna Tina wciąż chodzi mi po głowie...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
hej możesz napisac do mnie na maila: marikagold@interia.pl???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Praca jest wspaniała, nikt tam nie jest prostytutką, zarabiam bardzo dużo, rozwijam się i niedługo będę specjalistką. Po 30-stce, bo po tym wieku już mnie nie przyjmą do klubu go-go.
Cycki muszę sztuczne sobie zrobić, to będę lepiej brana.
To jest wspaniałe mieć tyle pieniędzy za pokazywanie tyłka i mały seksik i przymilanie się :)
Jestem kimś.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
w cococmo nie ma seksu!!!
podaj nazwy drinków skoro tam pracujesz
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
weźcie dajcie spokój te promotorki są tak nachalne niczym menele co żebrają na piwo moja dziewczyna na 2minuty odeszła kupić zapiekanke już jakąś cwaniara podbiegła żeby mi ten tandenty klub zaproponować, to jest żenada dla mnie zero kultury te promotorki mają
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jurek, zero kultury to mają szefowie nakazujący właśnie w ten sposób zachowywać się dziewczynom. Większość z nich doskonale zdaje sobie sprawę, że są nachalne, bo właśnie tak im kazano robić. Gdybyś się zastanowił przez chwilę doszedłbyś do podobnego wniosku, jeżeli zastanawianie się nie jest Ci obce.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeszcze ich bronisz?Pewnie sama tak pracujesz i zrobisz wszystko byle parę złotych więcej mieć w portfelu nie mówiąc o moralności.Sama się zastanów nad sobą.Mi się nie podoba to co widzie i na szczęście nie tylko mi jest już wiele protestów i mam nadzieje że w końcu zamkną ten klub,albo bynajmniej wyrzucą zdesperowane z promotorki z monciaka których szczytem i realizacją marzeń promocja klubu ze striptizem.Szanujące się dziewczyny nie pracują w takim miejscu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
A wykładanie towarów w hipermarkecie za stawkę dwa razy mniejszą to szczyt i realizacja marzeń? Jeżeli stawka na przysłowiowej kasie lub zmywaku nie wystarcza to lepiej uczciwie pracować jako nachalna promotorka klubu go go jak (oczywiście równie uczciwie :) ) miejscowa cichodajka. Wiele "normalnych" klubów czy lokali gastronomicznych też zatrudnia promotorów, zapewne równie "nachalnych" i co? To jest szersze zjawisko, ja też nie lubię być zaczepiany co 10 m, ale potrafię na zjawisko spojrzeć z dystansem i z szerszej perspektywy.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Popieram!! taka praca, troche moze sa nachalane, a jak dzownia do Ciebie i proponuja jakies produkty to nie sa nachalni? Ubezpieczenia, konta i te rozne pirrdoly to oni robia to kulturalny spoób? Promotorka to bardzo fajne stanowisko, mozesz duzo zarobic a bardzo nie nie narobic czyli to co polacy lubią! nie mam nic do ich oracy, szanuja ja jak kazda inna i trzymam kciuki za Was dziewczyny- promotorki!!:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9
Tez popieram!!! wczesniejsze wypowiedzi swiadcza tylko o tym, ze najzwyczajniej w zyciu nie szanujecie ludzi, ktorzy pracuja..jestem studentka i taka praca jest idealna mozna polaczyc nauke i szkole i przy tym zarobic nie male pieniadze. Zwod promotorek nie istenieje od dzis i dziwie sie, ze akurat czepiacie sie tych od promocji klubu-ktorych na dobra sprawe jest pelno na calym monciaku kazdy lokal,restauracja ma promotrow,naganiaczy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
Szanujące się dziewczyny nie piszą takich głupot na forach tylko pracują uczciwie i zarabiają pieniądze nawet przy promowaniu lokalu cocomo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Ja nie mogę. Ale ściema. Za takie zachowanie od razu wylatuje się na zbity pysk, więc nie masz pojęcia o czym mówisz. Kimkolwiek jesteś....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Każda praca sprzedawcy lub inna jest bardziej ambitna niż promowanie klubu gdzie panny zarabiają ruszaniem tyłkiem wiec nie pisz tu żle o pracy sprzedawcy bo nie ma porównania,stać na ulicy i rozdawać ulotki mega ambitne haha promowanie restauracji to chyba co innego,te kluby są nie potrzebne w moim mieście!Do mnie nikt nie dzwoni i nie wciska przez telefon
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
Wiesz co Rysiek?? Wolałabym promowac klub go go i zarabiac kilka tysiecy miesiecznie, niz rozdawac ulotki restauracji czy klubu, majac tysiac miesiecznie i ledwo wiazac koniec z koncem, martwic sie ze na to czy na tamto mi nie starczy. Po to sie pracuje, zeby moc sobie na cokolwiek pozwolic, a zadna praca nie hanbi, jedynie sprzedawanie sie za pieniadze! nie zyjemy w sredniowieczu, kluby go-go nie sa juz tematem tabu, a jesli tobie sie wydaje, ze "taki" klub to nie wiadomo co to sobie tak mysl, twoje zdanie. Wiem, ze pracujac dla tego klubu mozna duzo zarobic, bo pracuje tam moja znajoma, i jest mega zadowolona z kasy. nie wiem, czy to sama nazwa go-go odstrasza ludzi, czy stereotypy. na zachodzie jest to na porzadku dziennym, a my niestety nadal jestesmy "zacofani". A bedac facetem, cieszylby mnie fakt, ze jest taki klub, gdzie moge pojsc, popatrzec na laski, które tancza na rurach, a do tego sie rozbieraja, a kto tego nie lubi, to nie, niech chociaz swoja krytyke zachowa dla siebie. nigdy nie bedzie tak, zeby wszyscy byli zadowoleni, zawsze ktos znajdzie jakies ALE, no coz, typowe...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
To jest tylko twoja opinia wielu ludzi nie lubi takich clubów kiedyś nie było i jest zbyteczne jesli twojej kobiecie jeśli ja wogóle masz nie przeszkadza że zamiast na nią patrzeć jak ci robi striptiz to wolisz na inne co z gołymi tyłkami tańczą nad twarzami otyłych i obleśnych zdziadziałych facetów,to sory taka laska też się nie szanuje!wiem to i na szczęście wiele kobiet i moich znajomych też tak uważa,a zacofanie to akurat nie ma nic wspólnego.Na szczęście ja będąc facetem z zasadami którego irytuje jak idę przez Sopot jak mnie zaczepiają i odmawiam że mam narzeczoną i nie życzę sobie,co mam sobie na czole nakleić że nie chcę aby mnie nagabywano to nie pierwszy raz,kolejny raz po prostu będę miał prawo pojechać bardziej ostro!Skoro twoja znajoma szczyci sie że tak zarabia jej problem,lepiej być skromnym studentem lub człowiekiem niż bogatą bezwstydnicą!Lepiej żyć jakoś zgodnie ze swoim sumieniem,niż spojrzeć z obrzydzeniem w lustro.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ryszard, ja akurat nie jestem facetem, tak wiec dziewczyny niestety nie mam ;) ale mam faceta, ktorego oczywiscie nie chcialabym zobaczyc w takim klubie, ale jest pelno facetow, ktorzy nie maja kobiet i do wlasnie dla nich jest taki klub, a nawet ci co maja to chodzą, nikt tam nie chodzi za kare, a frekwencja w klubie tez na pewno jest spora, powstaja caly czas jakies nowe kluby, dlatego, ze sa klienci, czyli interes sie kreci. i ludzie, ktorzy tam chodza, sa z tego powodu zadowoleni, ze wlasnie jakas tancerka, zrobi im striptiz i zatanczy golym tylkiem przed twarza. A skoro dziewczyne roznoszaca ulotki uwazasz za bezwstydnice to gratuluje! ona nie ma nawet stycznosci z tym klubem wewnatrz! chlopie, po miescie szwenda sie pelno ludzi z roznymi ulotkami, czy to szkoly policealne, ubezpieczenia, kluby, promocje, i powiedz, czy te osoby nie nagabuja? Codziennie mijam na ulicy pelnoludz zapraszajacychdo roznych klubow, czy rozdajacych inne ulotki. Ale rozumiem, ze jest to ich praca, i musza tak robic, wciskac ludziom, to co maja w rekach. Wypadaloby to uszanowac, grzecznie podziekowac, albo po prostu zignorowac, za reke na sile przeciez nikt cie do klubu nie zaciagnie!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
Bez przesady dziewczyno nie porównuj ludzi rozdających metro jakies ulotki szkół to tych lasek z parasolami które szukają jeleni co zapłacą 150zl za szampana, a w szczegolnosci pijanych obcokrajowców , zero kultury, ja wiem że dla Ciebie cześć zapraszam na striptiz to jest normalne ale dla twojej wiadomości niektórych facetów z zasadami do gorszy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja pierdziele, taka jest ich praca, tego wymaga pracodawca, to chodzą i zapraszają na striptiz. A zaproszenie na striptiz raczej niepowinno nikogo gorszyc, czyz nie można po prostu powiedzieć "nie dziękuję!" "strpitiz mnie nie interesuje" i odejść. Raczej nie widzę w tym problemu. A nikt pijany na pewno do klubu nie wejdzie, tak więc wątpię żeby tacy ludzie byli zapraszani.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
To proponuje popatrzec na promotorki a nie "pierdzielić" jak masz to w zwyczaju ,ale po co grunt żeby zabulił jeleń za wstęp i dostała od "zaproszonego" pare groszy
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nie rozumiem całej tej debaty o tym jak praca jest zła, a jaka jest dobra. Co jest moralne a co nie moralne. Co jest ambitne a co nieambitne
Praca to praca i każdemu należy się szacunek. I nie wiem co wam daje prawo oceniać kogokolwiek tylko po tym gdzie pracuje...
Taką trochę dziecinadę się tu odwala...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9
POPIERAM!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
Praca jest pracą, zarabiasz uczciwie pieniazki i to jest najwazniejsze wlasnie:) wiec nie ma co debatowac wlasnie tylko brac sie do roboty!!;p
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9
najwiecej kracza pewie ci, co maja kase albo im bogaty tatus codziennie dorzuca i z pieniedzmi sie nie licza... jak ktos nie ma co do garnka wlozyc to bierze kazda robote, byle tylko godnie moc zyc... u mnie sytuacja byla naprawde ciezka... sama z dzieckiem, bez studiow i pomocy kogokolwiek. sprobowalam tam na kelnerke, dostalam sie, a teraz... mam calkiem inne zycie, w koncu nie musze sie martwic o nic
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9
A no wlasnie o to chodzi, że mozna sie wybić a tak na prawde nie robisz nic czego możesz sie wstydzić, więc ja nic zlego w tym nie widze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Ja też nie widze niz złego... praca jak kazda inna:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
A nawet lepsza bo bardziej opłacalna!!;d
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9
Witam byłam na rozmowie na menagera nowego klubu w Katowicach, szkolenie ma byc w Krakowie, była ktos w Krakowie na szkoleniu?? 50 zł brutto za dzien na szkoleniu to mało trochę, prosze o odpowiedz odnosnie tego ile trwa szkolenie itp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10
hej:)

każdy kto jedzie na szkolenie podpisuje umowę na czas szkolenia i dostaje taką stawkę- to ok37zł wychodzi na rękę (za każdy dzień) to taka dieta na przetrwanie jak w innych firmach..a do tego zwracają za podróż (bilety czy paliwo) i masz zakwaterowanie za free :) więc moim zdaniem spoko :D
a czas szkolenia jest różny, zależy od tego jak kto przyswaja wiedzę itd to indywidualna sprawa..znam osobę, której to zajęło 3tyg a innej 15dni..najważniejsze, by mieć dużo energii i zapał do tej pracy :)
zresztą nieważne ile potrwa szkolenie, najważniejsze by wrócić z niego w 100%ach pewnym, że dam radę, że czuję się już na siłach by być na tym stanowisku niż potem mieć braki i nawalać w pracy;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12
System szkoleń wymyślono aby zapychac dziury w lokalach ,w których pouciekaja pracownicy.Pomysl jest super.Tak trzymać.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szanujące sie dziewczyny iważajcie na to badziewie.....
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co jesteś wielkim bratem, że wszystko niby wiesz??nie sądzę!! gdybyś trochę myślał człowieku to wiedziałbyś, że każda porządna firma ma szkolenia dla przyszłych pracowników właśnie po to by mieć samych najlepszych ludzi. A z pracy nikt nie ucieka, chyb, ze u ciebie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 13
Myśle właśnie dlatego niechcialbym żeby np moja dziewczyna tam pracowała, ty pewnie to chwalisz i uważasz że super praca dla Ciebie i twoich córek albo najllepiej niech córki zostaną stripziterkami wkońcu dobrze płacą po im studia :))))
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
To czy ktos chce zostac tancerka to jego indywidualna decycja...wiadomo ze kazdy chcialby za biurkiem siedziec ale niestety nie ma tyle biurek zeby starczylo dla wszytskich...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
Dokladnie! musi poznac firme, firma musi zobaczyc czy sie nadaje do pracy - proste!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
Ależ dokładnie NIE MA TYLE BIUREK bo ambitne dziewczyny je Zajeły te mniej które wolą inwestować ciało(być może także na sprzedaż zależy ile kto zapłaci) pokazują cycki za pieniądze lub namawiają facetów zeby żeby oglądały za 20zl:)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ma ktoś info jak się pracuje w Poznaniu na stanowisku promotorek?
Jakie są ich koordynatorki? Pomocne, czy raczej pyskacze, które się rzucają zaraz na Ciebie?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
macie i czytajcie dziewczynki: http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,35640,14142819,_Kury_ogolone____Czyli_jak_spedzilam_noc_w_klubie.html
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej:) w Poznaniu jest okej ;) koordynatorka Kinga w porządku dziewczyna, jak trzeba to pomoże,doradzi jak co mówić itd oczywiście też zwróci czasem uwagę-od tego jest-ale robi to w sposób normalny, nie zniechęca do pracy, raczej motywuje:D także pozytywnie ::)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10
Opinie jak wiadomo od zawsze są różne...Wiadomo, że praca w go-go nie jest pracą dla kazdego..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9
POZNAŃ: A druga koordynatorka? i kierownictwo? :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Słyszałam, że koordynatorka niejaka Marta K. to wredna krowa. Bardzo nieprzyjemna i podła dla dziewczyn...
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0
słyszałaś..ale z nią nie pracowałaś;) generalnie różne osobowości pracują na tym stanowisku i każdy obiera inną taktykę-ale cel ten sam by motywować i też zwracać uwagę..od tego one są. Poza tym nie ma co ukrywać, ze każdy ma czasem lenia, nie ma dnia do roboty ale zmianę trzeba odbyć i wtedy od razu one to zauważą i będą nas ciągnąć za uszy, żeby robić efekty-w końcu to praca-ale,że kasa jest spora to na prawdę nie ma co narzekać, tym bardziej, że z koordynatorkami też można żyć w koleżeńskich relacjach ale nie zapominać, że to praca a nie dyskoteka..bo jak ktoś chce być tylko głaskany po główce to w żadnej pracy się nie odnajdzie taki leń
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 15
Szczerze powiedziawszy zalezy na jakie stanowisko trafisz i jak gleboko wejdziesz noga w d*pe kierownikowi podlizujesz sie wtedy nie musisz praktycznie martwic sie o kary itp. jesli masz na pienku z kims to plotka moze cie zniszczyc slyszalem od kolegi o jakis chorych karach za byle co wystarczy ze powiesz ze panienka sie z toba spotykala dojdzie tam gdzie nie trzeba kara uprawiasz z nia sex kara plotki zniszcza cie w tym klubie nic nie jest obiektywnego poprostu dadza ci kare pod byle pretekstem nieuzasadniona jak masz jakis konflikt z kims a szczegolnie z kierowniczka kary sa niemale ponoc rozumiem ze mozna dostac kare za spoznienie itd ale za jakies plotki???? i to nawet bez dowodu kazdego mozna w ten sposob zniszczyc wystarczy ze wyslesz kogos powiesz ta dziewczyna to i srowo rąb masz kare to porabane i chore wszystko wszystkim ale to lekka przesada niektore z dziewczyna sa naprawde fajne i uczciwie pracuja mozna z nimi fajnie porozmawiac itd . ale nieukrywajmy duza wiekszasc robi to dla kasy zepsute materialistki skape i wydusza cie do ostatniego grosza moj kolega mowil ze w gdansku jest super sopot przereklamowany ponoc kierowniczka jakas siksa mloda skapa z kad ja wytrzasneli???? gdzie jest ta poprzednia ???
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pracuje jako promotorka jest mi przykro ze wiele ludzi ocenia tak negatywnie promotorki ale sadze ze to w większości nasza wina ponieważ niektóre dziewczyny nie znają kultury a zeby zarobić powiedzą wszystko akurat w mieście w którym pracuje nie zauważyłam chamstwa ze strony promotorek . Ludzie są tez przewrażliwieni na punkcie promotorek. Znam ta firmę wiem ze jest wiele nie jasności ale i tak można coś zarobić mam kilka małych marzeń nie wiąże z ta praca przyszłości wiem ze nie mogę teraz zrezygnować bo ktoś wystawia taka krzywdząca opinie ponieważ ten ktoś nie da mi drugiej pracy a ni gotówki na moje potrzeby sama muszę zapracować wiec uważam ze ocenianie wszystkich pod jedno kopyto jest absurdalne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ty masz mózg czy tylko fistaszka w głowie?
Dieta pracownikowi na wyjeździe czy to osobie szkolonej się należy czy to się firmie podoba czy nie, bo tak stanowi prawo.
Na wyjeździe przysługuje: dieta ORAZ zwrot wszelkich kosztów dojazdu, transportu, mieszkaniowych i innych niezbędnych wydatków udokumentowanych rachunkami.
Dieta wynosi 30 zł do ręki, więc jak firma Ci płaci 36,5 to jawnie Cię okrada - jest niewolnikiem pracującym na owym szkoleniu nierzadko i po 12 godzin za 6,5zł za cały dzień pracy, Twoja stawka godzinowa to zawrotne 50 groszy - istny Bangladesz.
Teraz chyba jasne po co stale są szkolenia - bo to darmowa, nic nie kosztująca siła robocza przynosząca duże zyski. Zastanawia mnie tylko gdzie jest policja i odpowiedzialne służby.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mialam pracowac jako kierowniczka nocna w gda, tzn wyslalam ogloszenie nie wiedzac co to za klub, zostalam zaproszona na rozmowe ale jak sie dowiedzialam potem po adresie co to za klub to nawet nie pojechalam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak jest naprawde w klubie w Poznaniu??praca jako hostessa jestem zainteresowana tylko zniesmaczona opiniami o tym klubie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szanujące się dziewczyny tam nie pracują , za takie zarobki trzeba umieć coś extra
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
pracowałam tam jakiś czas jako promotorka to przy pierwszych czterech tygodniach potrącali mi część wyplaty z tego tytulu ze `jestem nowa` . moze bym to i zaakceptowała jesli ktos by mnie o tym wgl poinformował , warunki pracy sa tam tragiczne, mężyczyźni ktorych sie zaprasza traktują cie jak dziwke , wiec te ktore zdecyduja sie na prace tam to musza chyba miec stalowa psychike i byc odporne na teksty typu ze jestes dziwka ,spier.... , pełno ofert seksu za pieniądze . tak naprawde to tylko promotorki ktore nie maja nawet wstepu do klubu i nie tancza ale faceci tego nie rozumieja i jestesmy na pierwszy rzut bluzgane . ODRADZAM PRACY W TYM KLUBIE .
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tam pracują same kur....y. Kto o zdrowych zmysłach będzie się szmacił. Kuzynka pracowała i wie jakie dziwy tam siedzą rąbane złodziejami i dawanie d*py po pracy to norma
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Tam pracują same kur....y" - Pozdrowienia dla kuzynki ahahahahahaha
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hej tak, ja parcuje w cocomo :)

Praca jest fajna, poznajesz nowych ludzi, personel świetny :)

Byłam a szkoleniu w Krakowie, świetnie było szkolenie trwało 5 dni,ukończyłam je pomyślnie i zaczełam parce w klubie na stanowsku kelerki. zarobka sa bardzo dobre.

Polecam, polecam !!

:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
wypłaty sa raz w tyg :) fajny system :)
bardzo profesjonalnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
hej :) ja parcuje w Cocomo i jestem bardzo zadowolona. Byłam na szkoleniu i bardzo sie cesze, ze mogłam tu podjąć parce :)

zaraboki są wyskonie, wczesniej parcowałam w innym klubie i naprwde jest ogromna róznica. zarobki wysokie. wypłaty sa raz w tyg wiec jest super bo cały czas mam gotówke i nie musze czekac na nia miesiac.

Personel jest super polecam każdej osobie, która ma wątpliwości - jest śwetnie a parca nocna jak najbardziej mi sie podoba :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
hej tak ja pracowalam sa niewypacalni poczytaj na innych forach jakie sa niegatywne komentarze,a personel szkoda gadac....
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Atmosfera zależy od pracowników, ale tam, gdzie ja byłam wszystko było ok. Pieniądze wypłacają co tydzień, a zarobki są naprawdę dobre!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Witam wszystkich. Widzę, że ilu ludzi tyle opinii...Ja dostałam propozycję pracy w klubie w Toruniu. Mógłby się ktoś wypowiedzieć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
witam wszystkich. pracowałam w cocomo w poznaniu tydzień, tylko tyle bo żadna normalna dziewczyna tam nie wytrzyma!! zarobki nie sa wcale tak swietne motywatorka i wszyscy obiecywali zarobki nawet do 2 tys tygodniowo a ja zarobiłam 400zl z tego odciągnęli mi 50 za bieliznę 10% za to ze była ze mna motywatorka 20zl za aktywacje karty wiec w sumie odebrałam 310zl.. klub jest otwarty do oststniego klienta wiec w weekend zazwyczaj siedzisz od 20 do 11 czy 12 w południe. kierowniczka zle traktuje nowe dziewczyny wcale nie panuje tam taka rodzinna atmosfera. z klienta patrza wyciagnac ostatni grosz a hostessy i tancerki daly by się na srodku sali wyruchac zwykłemu zulowi za 50zl.. do klubu może wejść każdy to nie jest żaden elegancki klub na poziomie faceci przychodzą tam kompletnie pijani w podartych dresach, nie raz mnie dotykali tam gdzie nie chciałam a gdy mowilam o tym kierowniczce to za każdym razem stwierdzala ze klient placi to wymaga. już nie wspomnę o tym ze wszystkie tancerki sa nacpane a kierowniczka o tym wie i ma wywalane... wszystkim normalnym dziewczynom odradzam prace w cocomo to zwykly burdel a nie zaqden ekskluzywny klub gogo!! pracują tam tylko zwykle pustaki które mysla tylko o wyglądzie i kasie. i nie jestem żadna laska która z tamtad wywalali i teraz się msci. zresztą te pozytywne komentarze pisze pani monika z krakowa... pozdrawiam
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej,mozesz napisac do mnie na mAILA: marikagold@interia.pl
to ważne ,bardzo proszę:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witaj.Chciałabym nawiązać troszkę do twojego postu.Ja tam pracowałam jako promotorka klubu w Olsztynie i zarabiałam:w ciągu dnia stawka 10,00 zł za godzinę i 15 zł za klienta,a w nocy stawka była prawie,że wyrównana bo za godzinę było 15,00 zł i 15,00 zł za klienta przyprowadzonego do klubu.Mi się opłacało stać nocą na ulotkach i mówiąc szczerze to nie było problemu z klientami i nie było takiej sytuacji aby któryś z klientów zapraszał promotorkę do siebie do domu,no oprócz jednej babki,która wyzwała mnie od k****.Ale dobrze,że po chwili na miejscu zjawiły się odpowiednie służby i zrobiły z babką porządek,a ja spokojnie mogłam wrócić sobie do mojej pracy.I tak podsumowując to wszystko,w ciągu jednego tygodnia można wyciągnąć ponad 400,00 zł.Pozdrawiam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Hej :)
Dzisiaj miałam mieć 2 dzień szkolenia na stanowisku promotorki, tak z ciekawości weszłam zobaczyć opinię ludzi, jak się pracuje czy praca jest uczciwa itd. Napotkałam na tą stronę, poczytałam te komentarze ... I momentalnie zadzwoniłam do koordynatorki i odwołałam wszystko ... Faktycznie coś mi śmierdziało z tymi zarobkami, za uczciwą pracę tyle nie da się zarobić ...
Szanuję siebie i mam głowę na karku, uważam,że decyzję podjęłam dobrą .. trudno... wolę być ostrożna ;)
Pozdrawiam ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak tam jest z kelnerkami ? Są narażone na jakieś niezbyt przyjemne sytuacje czy sa obłapiane przez facetów i co nalezy do ich obowiazkow?Tylko podawanie drinków z baru do stolika czy cos wiecej muszą robić bo się łamie nad pracą tam lecz się boję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podpinam się pod pytanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej ja pracuję w Cocomo na stanowisku kelnerki.
Nie jest to b****l jak ktoś dalej napisał,ale ekskluzywny i renomowany klub :) Wszyscy pracownicy mają umowy , kasa jest wypłacana :)
Atmosfera jest fajna , dziewczyny są super.
Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
http://www.wykop.pl/i/link/comments/1904846/tancerka-z-klubu-go-go-panowie-nie-bierzcie-karty-ani-duzej-gotowki/

Nawet na wykop trafiło..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pozytywne komentarze i zachęty do podjęcia tam pracy są pisane przez "podstawiane" osoby z biura. Tu napisała lara11 o 15:35 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5314460&start=510 i tu też lara11 o 15:28 http://forum.pracawita.pl/viewtopic.php?f=8&t=578&sid=325444354e903a3c6f2dc6edd3dddeac&start=1000 Zauważcie też, że pozytywne komentarze są dodawane zwykle od pon. do pt. W weekendy jest cisza, a w poniedziałki nagle wysyp odpowiedzi...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
'witam. pracowałam z koleżanką , uważam że ta 'FIRMA' jest nie wypłacalna , oszukują na każdym kroku, kara za karą np.; nie przyjście do pracy 2,500tyś, spóznienie się na rurę 50zl, za minute spóznienia się do pracy 10zł, KAŻDA KARA JEST PRZESTĘPSTWEM , jutro zgłaszam to na policje, a cały szef jest kryminalistą..... FIRMA nie liczy się z Twoim życiem osobistym , także nie ma żadnyh wytłumaczeń jak to powiedziała MONIKA MAZUR główna kierowniczka( stolec ) inaczej mówiąc , bo inaczej tej osoby nie można określić , jest to osoba bez uczuć , rodziny i która nie zna prawdziwego życia , jak każdy zarządca tego burdelu... wiszą mi grube tysiące ale to zdobędę drogą prawną , a nie jak oni kryminaliści
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bym wgl tam nie radzila isc ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pierwsze aresztowania pracownic klubu ,menadżerka i trzy tancerki aresztowane w Poznaniu i jedna pracownica w Krakowie.

http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,36001,15802133,Policyjny_nalot_na_kluby_Cocomo___Sprawa_miliona_zlotych_.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak traktują dziewczyny..hmm gorzej niż możecie to sobie wyobrazić, nie wypłacają pieniędzy a jak już coś przeleją na konto to kwoty są o wiele niższe niż wynika to z rozliczeń, żenada żenada i jeszcze raz żenada w sumie oszustwem nie ma się co dziwić w końcu założyciel tego obozu ma ciekawą przeszłość
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny... Skoro pracujecie w tym klubie i jest wam tam bardzo dobrze to po co wypisujecie na forach że jest super? Pisząc ze jest super strzelacie sobie w kolano, bo dziewczyna która szuka pracy na forum przeczyta ze jest super i zgłosi sie do pracy, a końcem końców może się okazać ładniejszą i posiadającą większą smykałkę od was co zaowocuje wylaniem was bo np. jesteście za stare i za brzydkie...... Cocomo istnieje już trochę czasu , więc po co ten ciągły nabór? Czyż przez ten czas nie mozna było dobrać sobie wzorowej kadry oobslugującej klub? A może jest zupełnie inaczej ? Może jesteście zwyklymi wyrobnicami , które pracują za marne grosiki i większość z was zwyczajnie spierdziela gdy poczujecie że jesteście wyzyskiwane? To by tlumaczylo ten ciągły nabór na wszelkie stanowiska w cocomo.

Ostatnio z parasolkami na starówce łazily dwie , chyba rumunki albo bułgarki jako tzw. "promotorki" Śmiech na sali.................
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobrze, tak jak wszedzie. zalezy pewnie od klubu. ja pracuje w Poznaniu i jest fajnie. podoba mi sie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hej :) A jak jest z tą umową zlecenie? Mogę normalnie odejść, czy muszę być 2 tyg na wypowiedzeniu ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odradzam stanowczo!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczynki mam 2 lata doświadczenia jako barmanka/kelnerka - trzymajcie się z daleka od Cocomo/Event... To jest zagraniczny business gdzie sprzedają kobiety do burdeli i okradają klientów ... No Comment
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
musisz sie prosic o pieniądze zawsze!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie idz tam....będziesz żałować jesli chodzi o wypłaty.......masakra!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak pracowałam.
Wszystko pięknie ładnie ale firma ma poważne problemy finansowa od afery z tvn'em i brak płynności finansowej w wypłatach pracowników. Po prostu nie mają kasy bo zżerają ich opłaty za lokale i towar oraz bezsensowne otwieranie nowych nierentownych klubów. NIE POLECAM będziesz się tylko denerwować i użerać czy dostaniesz wypłatę czy nie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W kontekście pracy jako hostessa warto pamiętać o kruczkach prawnych i umowach: http://www.domenahostess.pl/umowa-zlecenie-czy-umowa-o-dzielo.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cocomo reaktywacja:

http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/manager-klubu-ogl9829961.html

nie wiem jaki człowiek przy zdrowych zmysłach wysyła dane osobowe na stanowisko kierownicze na mail: wp.pl

ŻENADA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No cóż, firmowego konta nie chce im się prowadzić. Raz, że musieliby je codziennie (lub prawie codziennie) czyścić ze spamu i dokonywać selekcji licznie napływających aplikacji (obiecują przecież duże zarobki, szybki awans itp.), a dwa, że takie konto trudniej usunąć kiedy się chce i wyglądałoby zbyt profesjonalnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pracowałam jako barmanka lecz już pod nazwa Obssesion i nie polecam mówią ze przez okres próbny poki się nie nauczę pracować na systemie i robić drinków to 50zl dniòwki.Okres próbny trwał ponad 2tygodnie zapierdzielałam za trzech jak zapytałam o wyższa wynagrodzenie to po 2dniach namyślenua dostałam 80zł dniówki.Malo tego ostatniej wypłaty nie dostałam wiec nie polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Praca może być. .kierowniczka to kawał chama !!! Bardzo nie miła. .myśli ze jest pipkiem świata. .robiąc z siebie gwiazdę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć
Pisze bo Tw odp jest najbardziej terazniejsza
Słuchaj.. jak jest naprawdę??bo jadę na szkolenie i się dygaaam
Odp płd
E
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ktos wie może co stało się z Kamilą z Torunia?Była tam menagerka jakieś 2 lata temu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czesc,powiem wam od strony klienta,bylem wczoraj w tym klubie w Olsztynie,wydłem prawie 6 tys. i według mnie to wielka lipa.Naciągaja ludzi na kase ,łudza seksem,a jak weźmiesz pokój to dziewczyny pali glupa,ze seksu nie obiecywały.itp jeden wielki przekręt.pzdrawiam
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
sorki za błędy
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko frajerzy chodzą do Cocomo.Wiadomo ,ze jest to sieć zlodziejskich klubów .Kto chce byc zrobiony w jajo niech chodzi .Na takich klientów oni czekają.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0
widzę, że się spłukałeś w tym klubie i dlatego taki nerwowy Jesteś..przede wszystkim w tych klubach są inne cenniki niż w typowej dyskotece i wybierając się do klubu go go można już po nawie stwierdzić, że pobyt nie będzie tani w takim miejscu ale można wejść i zobaczyć jak nie jest to na czyjąś kieszeń to nikt nie broni wyjść z klubu. Dziwne by było, gdyby przebywanie w klubie, gdzie tańczą tancerki kosztowało każdego gościa, np 5zł za piwo. Chcesz podziwiać uroki pięknych kobiet to też musisz za to zapłacić
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 21
Tylko w Cocomo tak okradają klientów.W innych klubach go go jest normalnie.Wiadomo ,ze ogólnie w takich klubach nie jest tanio.Ale nie można tak ludzi okradac jak u Was.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy ktos pracowal w Lublinie ? jak tam jest ? i jak jest na szkoleniu w Gdansku ?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 13
w Lublinie nie byłam, ale w Gdańsku tak:) ogólnie tu jest bardzo fajny zespół, nie wiem na kogo chcesz się szkolić?? ale jeżeli chodzi o kelnerki, barmanki to spoko i Menago też fajna babka-wymagająca ale ludzka:) i sporo ludzi jest na szkoleniach więc taki klimat studencki szkolonko,wyjście na trójmiasto,integracja:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 25
LUDZIE!! ostrzegam Was przed Cocomo w Poznaniu!
Niejaka Marta K. Koordynatorka hostess to jakas masakra! Jak ma zły dzień (czyli zawsze) specjalnie każe przyprowadzać klientów których nie wpuszczamy a później wielkie pretensje. ze wszystkimi dziewczynami idzie się świetnie dogadać a ta jest jakas nienormalna! psychiczna, strasznie impulsywna! Donosicielka na wszystko co jej się nie spodoba! Nie rozumiem dlaczego takie osoby tam pracują. Praca to nasz drugi dom, spedzamy tam druga polowe swojego życia więc i atmosfera powinna być w miarę znośna. Musiałam zrezygnować z pracy tam ponieważ nie dało się z nią normalnie wytrzymać. Druga - Kinga, jak najbardziej fajna dziewczyna! Pomocna i da się z nią wiele rzeczy załatwić.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ludzie a ja w Cocomo w trójmieście r******em, z cen też panienki schodzą. spokojnie można praktycznie wszystko, tylko wyraźnie trzeba mówić że to o to nie interesuje, ze chce się poruchać i spokojnie można!!
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1
http://www.tripadvisor.co.uk/ShowTopic-g27473 5-i5589-k6389371-Cocomo_Club_Sopot_Card_Scam_Fraud_Gdansk-So pot_Pomerania_Province_Northern_Poland.html
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
A czy promotorka dużo zarabia? Bo fajna robota, ale czy jest opłacalna? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11
zaczepianie ludzi na ulicy gdy większość omija Cie szerokim łukiem i traktują jak natręta i tak przez kilka godzin dziennie to jest fajna robota dla Ciebie ? :D
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak! Jestem za młoda i nie mam doświadczenia w żadnej pracy, a tutaj doświadczenia z tego co wiem, to nie potrzebują. Poza tym uwielbiam poznawać ludzi i gadać z nimi,więc dla mnie opcja takiej pracy jest jak najbardziej oks. I wcale nie uważam takich osób ze są j natrętem, to po prostu praca, którą się wykonuje.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 18
za to reszta je uważa, a już te z cocomo powierz im że nie a ona dalej idzie za tobą i gada nawet się nie odwracasz do niej, poznajesz nowych ludzi zapraszając ich na striptiz, oks jak nic :)
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co wiem, to promotorka dostaje kasę za godzinę plus prowizje. Podobno dobrze płacą. Są promotorki dzienne i wieczorne. Zależy, którą z nich chcesz być :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 16
dajesz swoją dyspozycyjność koordynatorce. Jeśli nie masz szkoły w dzień to pracujesz w dzień, nikogo to nie interesuje, że nie chcesz. Zmiana dzienna 13-17. Nocna 19+, w weekend w niektórych miastach już ddziewczyny siedzą do 6 rano. Oczywiście praca zmianowa 4-5h na dobę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam. pracowałam w tym Clubie prawie dwa lata i uważam że masz rację, nie tylko klientów okradają , ale i pracowników , dość długo to znosiłam, i wkońcu trzeba z nimi porządek zrobic , bo to oszuści a szefem jest kryminalista, który dba tylko o Siebie , a Ja Go zniszcze, za Siebie i za wszystkie dziewczyny , które okradł...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12
~kelnereczka
2013-10-11 13:36
94.230.25.*
Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?
hej:) ja pracowałam! bardzo fajna praca, miałam zawalistą kierowniczke i nawiązałam super przyjaźnie, pracowałam jako kelnerka i zarabiałam ok 1000 zł tygodniowo czasem nawet więcej:)

ty klient a tu piszesz jako kelnereczka, to jak to z tobą jest ?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 8
Re: Czy ktoś pracował w klubie Cocomo?
Autor: Gość: Cri IP: *.ip.jarsat.pl 22.11.13, 22:38
Dodaj do ulubionych Skasujcie
Odpowiedz
Dostałam propozycję pracy w klubie Cocomo i zrobiłam kilkudniowy research internetowy na temat sieci Event. Wnioski do jakich doszłam są następujące:
- za przesłodzonymi, rajskimi opiniami o pracy w Cocomo stoi sama firma Event, która w końcu jest agencją marketingowo- reklamową, wiedzą więc że aby dotrzeć do potencjalnie dużej liczby dziewczyn muszą aktywnie udzielać się na forach. Tematy łatwo znaleźć. O ich stałej obecności na forach różnego typu świadczy chociażby to, że sami na nich piszą, że jeśli jesteś zainteresowana to taki a taki numer bo szukamy właśnie pracowników. Fora są więc regularnie przeczesywane przez konsultantów. Zwłaszcza forum.pracowita.pl
- nie od dziś wiadomo, że aby potencjalna kandydatka zainteresowała się ofertą trzeba rzucić niebotyczne kwoty. Przyznam się bez bicia, że sama początkowo dałam się na to złapać. Zastanawiająca jest też mnogość ofert na bezpłatnych serwisach ogłoszeniowych. Ach tak, zaraz ktoś mi standardowo odpowie: "Bo to dynamicznie rozwijająca się korporacja i otwierają coraz to nowe kluby". Yhm.
- przeprowadziłam również research na forach zagranicznych. To, co piszą o Cocomo obcokrajowcy, którzy dali się zwieść, zamurowało mnie. Pewnie ktoś rzucał już topik na tripadvisor, temat pojawił się również na lonely planet. Linki podaję u dołu.
Nie przekonają mnie argumenty, że dobrze im tak, nie trzeba było tam chodzić itd. Jasne, że nie pochwalam takich wycieczek. Nie oznacza to jednak, że można człowieka bezkarnie okradać na kilkadziesiąt tysięcy złoty!
- o nagminnych spóźnieniach w wypłatach, absurdalnych karach pieniężnych czy nawet braku zapłaty za pracę nie będę się wypowiadać, gdyż po tym wszystkim co przeczytałam oczywiście nie zdecydowałam się na pracę w tej firmie i nie doświadczyłam tego na własnej skórze, polecam jednak zwrócić uwagę na to, co piszą osoby poszkodowane, a nie łudzić się, że po dwóch miesiącach pracy można kupić samochód. Życie nie bajka, za sam wygląd i gadkę nie zarabia się takich pieniędzy. Mi na rozmowie zaproponowali 3x mniej niż się spodziewałam, chociaż zaznaczyli, że reszta zależy od mojego 'zaangażowania'
- no i właśnie, to 'zaangażowanie': na czym polega? Poczytałam opinie klientów, którzy jednym słowem są mocno zdegustowani i zniechęceni do odwiedzania klubu. Wystarczy popatrzeć jak na Panie z Różowymi Parasolkami reagują przechodnie. Młode dziewczyny, najczęściej uczennice, są omijane szerokim łukiem lub obrzucane wyzwiskami. Za każdego przyprowadzonego klienta mają mniej niż 10 zł prowizji (informacja od P. Rekruterki). A zwiedzeni? Przychodzą do klubu zrelaksować się a nie mogą się opędzić od, cytuję, "żebraczek", które błagają o drinka. Tak to widzi jedna strona, a co na to druga? Osobiście nie wiem, jednak tyle co w różnych tematach wyczytałam to dziewczyny są do tego zmuszane, a nie przepraszam, "motywowane", bo przecież trzeba na prowizję zarobić. Bardzo podobał mi się jeden artykuł o lublińskiej placówce, pewnie też już się gdzieś przewijał, wrzucam na końcu.
- kwestia nieczystej przeszłości właściciela: cóż, podobna historia jak z amber gold, tyle, że jeszcze ostrzejsza. Resztę sobie wygooglujcie.
- osławione szkolenia w Krakowie: obiecują zwrot kosztów za dojazdy, dietę 50 zł brutto i zakwaterowanie. W 1 mieszkaniu jest kilkanaście dziewczyn. Wyobraźcie sobie jakie są szanse na skorzystanie z łazienki. Szkolenia odbywają się w weekend, przy największym ruchu. Za samą pracę nie dostaję się ani grosza. Te informacje mam już z niedawnej rozmowy kwalifikacyjnej. Ach i znowu któraś krzyknie "A kto to za szkolenia płaci?!". Cóż, byłam już na paru i za KAŻDE mi zapłacono. Szkolenie to nie łaska pracodawcy tylko jego obowiązek.
- praca od 20 do ostatniego klienta. Sama Pani Rekruterka przyznała, że zdarzało się, że trzeba było siedzieć do 11-12. Tu już nie będę się tak czepiać, P. Rekruterka była przynajmniej szczera, zresztą na pewno znajdą się osoby którym praca 14 godzin w pełnym makijażu na niebotycznych szpilach nie przeszkadza. Pamiętajcie o uśmiechu i nastawieniu na cel!

To na razie tyle. Oczywiście z miejsca pozdrawiam osoby, które już szykują wyszukane wulgaryzmy i teksty w stylu 'nie udało ci się to się mścisz', albo 'pewnie jesteś z konkurencji' czy 'jesteś po prostu zazdrosna'. Wszystkim tym, którzy zastanawiają się nad podjęciem pracy w jednym z klubów Event, jak dobra ciotka- odradzam. Oczywiście możecie moją opinię mieć w głębokim poważaniu i również to szanuję. Niemniej jednak jak już się przekonacie co w trawie piszczy- mówcie o tym głośno. Te kluby niedługo padną, ale póki mogą to grubo doją naiwnych. I klientów i pracowników. Pozdrawiam.

http://www.lonelyplanet.com
http://www.tripadvisor.co.uk
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 0
kri zgadzam się w 100% z toba!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
cocomo to jeden wielki burdel!!!!!!!!
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0
Popieram, byłam na jednym dniu szkolenia na promotorkę-może i kasa dobra, ale żeby wprowadzić kogokolwiek do klubu to trzeba być większą dziwką niż te wszystkie pseudo tancereczki na dole, miziające się bez staników z klientami.
Tyle odemnie.
Jak ktoś chciałby więcej info zapraszam na maila anitka11@vp.pl
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
W miniony weekend bylem w tym klubie z kolegą, pomysł był taki, żeby wynająć dziewczyny na wieczór w jaccuzi w domu prywatnym. Towarzystwo kulturalne, każdy z żoną lub dziewczyną i nie chodziło nam o usługi seksualne, lecz zwykły taniec który miał imprezę udekorować. Pani manager, powiedziała że nie ma problemu, musimy tylko zapytać dziewczyny czy się zgodzą... wszystkie oczywiście przytakiwały i mówiły że z chęcią się z nami wybiorą... ustaliliśmy sposób płatności, najpierw poproszono nas o zapłatę 600 zł zaliczki, resztę mieliśmy uregulować w taksówce w drodze na miejsce... po uregulowaniu płatności zostaliśmy wyrzuceni z lokalu przez ochronę i generalnie wyśmiani przez obsługę lokalu. Udaliśmy się na policję, gdyż poczuliśmy się nieźle wyruchani, nie dostaliśmy oczywiście żadnego paragonu, natomiast kiedy do klubu weszli funkcjonariusze, pokazano im paragon wg. którego kupiliśmy sobie 1 drinka za 599 zł !!!... uważam że ten lokal to zwykłe oszustwo, obsługa zdawała się być perfekcyjnie wyuczona jak profesjonalnie robić klienta w ch... zamierzam pozwać lokal o oszustwo, przypadkiem rozgłaszając tę sprawę spotkałem wiele osób które zostały w taki czy inny sposób naciągnięci w tym lokalu... generalnie nie jestem przeciwko takim klubom, np. w moim mieście jest jeszcze 1 w którym panuje nieporównywalnie lepsza atmosfera i dziewczyny jakby z wyższej półki bo w cocomo to same jakieś anorektyczki albo wieloryby które wręcz opierały się na tych rurach z nudów... ale nie mogę się zgodzić żeby na rynku centralnym istniało miejsce gdzie można zostać legalnie okradziony...
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 3
Należy współczuć dziewczynom, które decydują się na taką pracę. Muszą być naprawdę zdesperowane... a później trudno się z takiego bagna wydostać... :/
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1
a pracowalas tam>???
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Reba ma ludzi za równych sobie w myśleniu chyba;). Nie trzeba wąchać kupy,by wiedzieć,że śmierdzi.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Cześć.

Czy któraś z Was pracowała/pracuje w cocomo w Warszawie?

Chciałam tam się zatrudnić. Możecie powiedzieć jak to w Warszawie wygląda?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Marta, sorry że tak ostro Ci odpowiem ale: jesteś tak tępa, czy czytać nie potrafisz tego co jest napisane kilka linijek wyżej ?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma problemu proszę Pana, nie gniewam się
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej :)
Ja pracuje jako kelnerka w klubie w 3 city :)
praca jest fajna, mamy genialna załogę w klubie - atmosfera rewelacyjna.
Byłam na szkoleniu praktycznym w warszawie, klub jest duży - b. miło wspominam szkolenie:)

Śmiało idz na rozmowę w spr. pracy, jak Ci zaproponują prace - superrrrr
Jak masz jakieś pytania to sie pytaj na rozmowie, mnie poinformowali o wszystkim :) a byłm bardzo ciekawska !!!

Powodzrnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 19
Hej ja byłam chwilowo w Warszawie, pracowałam jako kelnerka potem na Gdańsk docelowo, bo pochodzę z trójmiasta. Przeszłam szkolenie w krakowie balm sie szczerzę troche wyjazdu, ale zapewnili mnie ze na mieszkaniu beda inne dziewczyny. Czasem trudno do lazienki sie dostac, ale bylo przynajmniej wesolo. Potem bylam w Wawie bo mieli wolne wakaty i sciagali dziewczyny z innych miast. trudno troche sie do nocnych zmian przyzwyczaic, ale po czasie juz bylo spoko. Pieniadze przyznam szczerze, za naprawde dobre, bo za prace kelnerki nigdzie bym tyle nie dostala, ale to chyba dlatego ze praca w night klubie.
moj mail jak cos coookie@vp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11
Wszyscy wiedzą że to piszecie z biura że ten ch ci za to płaci!
I tak długo nie przetrwacie nikt do was nie chce wchodzić chyba że nie ma pieniędzy więc wie że go nie okradniecie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Teraz nie jest to tylko cocomo , teraz jest to firma event a ich klientem jest to cocomo wiec nie podpisujesz umowy z cocomo juz oficjalnie . Ja pracowałam , generalnie spoko zarobki . Bylam promotorka , za szkolenie na reke dostajesz 26 zl , szkolenie polega na staniu i zapraszaniu gosci . Fakt ja rowniez nie dostalam kopii dla siebie ,w dodatku podpisujesz rowniez zgode na "monitoring" czyli podsluch "w celu bezpieczenstwa i sprawdzenia twojej pracy " . ... Pracowalam cala zime .. I zaluje ! Skrecilam sobie kostke i majac umowe na zlecenie cocomo zażyczyło sobie zwolnienia lekarskiego ze szpitala ... Ale to nic ... Pieniadze mialam dostawac co tydzien na konto - event daje bezimenne i bez pinowe karty prepaid .. Moja byla przez 3,5 tygodnia nieaktywna ... O pieniadze musialam sie ubiegac ... Jestem nnie ubezpieczona i niestety za rentgen musialam zplacic , cocomo stwierdzilo ze nie dostane pieniedzy poki im tego nie przyniose , to ja ze zwichnieta kostka zap***** zeby im to zaniesc , p.Ewa z eventu obiecala mi chociaz 200 zł zaliczki po przyniesieniu tego stolca tam , wiec zanioslam , a wtedy byl problem z wyplaceniem pieniedzy ... W pewnym momecie usiadlam i zaczelam plakac ... Lacznie na zabawe ze szpitalem , taksowka bylam stratna na 200 zł ( dobrze ze mam tez druga robote i chlopaka ) dzwonilam do "odgornek promotorek i koordynatorak" 37 razy i napisalam 6 sms o tersci " imie , nazwisko , proszę o pilny kontakt " i ani razu nie odebrala telefonu po czym jak zadzwonilam kolejny raz odebrala i jeszcze smiala powiedziec ze jestem nienormalna ze dzwonie tyle razy a gdy dostalam kartke z numerem bylo na niej napisane " w razie pilnej sprawy prosze dzwonic o kazdej godzinie podczas pracy " czy jakos tak ... Ale to tez nic ... Mowiac o samej pracy - fakt na 8 tygodni pracy gdzie pracowalam po 5 godzin 5 dni w tyg dostalam 1000 zł niecale .. Ale niestety cocomo odciaga za stroj roboczy parasolka 30 zł , kurtka 300 zł , kazde spoznienie , nie pojawienie sie na angielskim kazdorazowo po 50 zł , bedac na monitoringo i wypowiedzenie zlego slowa do 200 zł kary tak samo przy nierozlozonej parasolce a i zapomnialabym za brak czarnych butow i leginsow tez mozesz dostac kare .;/ teraz o samej pracy ... Stoisz 5 h min... Moje ekstremalne warunki to -15 stopni w tym przez to 5 h masz 30 min przerwy i herbate raz na jakis czas .... Pracujesz nawet jak jestes chora , no chyba ze masz zwolnienie.... Juz wiecej nie pisze bo szkoda mi klawiatury ... Ale jedno slowo - masakra !
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 1
Podpisuje się pod tym w 100% ja stałam nawet przy -18...
a pieniądze? dostajesz tyle kar że nawet na kary nie zarobisz...
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam. Masz rację w tym co piszesz , pracowałam tam prawie dwa lata i wiemn na czym ich praca wygłada, tylko kasa kasa i nic więcej ich nie interesuje nawet twoje zdrowie , czy że masz problemy rodzinne i tak kary ci się należą. Jest to jedno wielkie przestępstwo , ale ja już się o to postaram by wkońcu zapłacili za grube tysiące które mi wiszą , i nie tylko mi. Są to złodzieje , a właściciel to kryminalista bez serca i duszy... A wszystkie panie kierowniczki , lecą tylko na kase nie licząc się z uczuciem i życiem prywatnym pracowniczek... Żałosne i tyle na ten temat... Pozdrawiam
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 2
wystarczy włączyć TV i pooglądać co się dzieje wokół tej firmy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ponownie.
Piszę artykuł o mężczyznach, którzy byli w Cocomo, tzn. korzystali z usług tego klubu. Chciałbym się dowiedzieć, jak tam trafili, dlaczego i jakie mieli doświadczenia: te dobre i te złe.
Oczywiście gwarantuję dyskrecję.
Czekam na wiadomości:
michal.masowski@gmail.com
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie napisałeś czy jesteś z Wyborczej. To wiele zmienia, jeśli chodzi o Twoją wiarygodność. Końcówka adresu e-mail @gmail.com / pl pochodzi z portalu Gazeta.pl (inaczej GW).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11
@gmail.com pochodzi ze strony GOOGLE
kazdy kto ma tam adres mailowe, konto mailowe ma taka końcówkę.
Koniec.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skoro Ci sie tak nie podobalo to po co tam pracowalas 2 lata. Skoro masyz tak słaba psyche tzreba bylo odejsc, ja pracuje juz 4 miesiące i nie mam na co narzekac, kasa zarąbista, a jesli nie umiesz dogadac sie z ekipą i swoją przelozoną to sorry, ale jak wyobrazasz sobie gdzie indziej pracowac. Ja nie narzekam na nic, bo sorry ale jesli chcesz zarabiac taka kase to musisz sie liczyc z tym ze to jest ciezsza praca niz normalnej kelnerki w barze czy innej knajpie. Porównaj sobie zarobki - jak płaca mało taka tez jest praca czyli prosta, jak płacą wiecej tzn ze musisz sie postarac i troche wiecej z siebie dac.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
Ten cały klub cocomo to śmiech na sali, szkoda czasu na nich, obiecują cuda wianki a kasy nie płacą
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
a jak wygląda praca kierownika wieczornego? czy jest obciążony kosztami w razie jakiegoś wałku na kase? ile zarabia? do której pracuje?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
dołonczam się do pytania
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Siadaj dwa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
również dołączam się do pytania, szczególnie interesują mnie Kary dla kierowniczek.. i czy warto podejmować tam pracę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dlaczego nie? Co powiecie o stanowisku kierowniczki nocnej?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie warto
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

ponoć się nic tam nie zmieniło
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

dobra praca polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zmienilo sie jedno.Dawniej klient byl tylko upijany i okradany teraz jeszcze ghb mu do drinkow dodaja.Z dala od trgo pseudo klubu w trojmiescie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pracowałam na promocji 2 lata temu jak klub był w Gdyni. Zarobki super tak jak kary, które dostawało się za jakieś abaurdalne rzeczy (np. brak butów na obcasie). Spoko praca na sezon jeśli ekipa w porządku, bo dużo od tego zależy. Na dłużej to nie wiem czy ktoś byłby wstanie to wytrzymać
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

daj sobie siana , narkotyki , dziwki itp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

14:23
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chętnie dam zupy. Jestem nimfomanka wyuzdana
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ola, ożesz ty w cara!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

SELGROS Gdańsk Osowa-czy warto? (11 odpowiedzi)

witam, na dniach mam rozmowe w SELGROS w Gdansku (stanowisko asystentka dr, nie kasa/hala etc)...

spawacz bez doświadczenia (56 odpowiedzi)

wiem wiem było wałkowane.. ukończyłem kursy 135 i 141 na czarne pachwiny mieszkam +/- 60 km od...

GDDKIA praca opinie (6 odpowiedzi)

Proszę o opinie na temat pracy w dziale finansowo-księgowym w Gdańsku,

do góry