Restauracja Corrèze

Restauracje

Gdańsk, Stara Stocznia 2/7

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Brawo! wątek zamknięty Jedna z najlepszych restauracji w Gdańsku. Wspaniałe dania, piękne wnętrze,...
~marja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 października 2017

Sama nie wiem? wątek zamknięty Byliśmy w Correze po raz drugi i obsługiwała nas ta sama kelnerka co...
~Natalia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 października 2017

Smacznie wątek zamknięty Potrawy pyszne pięknie podane a zupa z kalarepki przepyszna :) miła i pomocna...
~Kobieta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 maja 2017

rodzinny obiad zaraz po wizycie w muzeum wątek zamknięty gorąco polecam Restauracje Correze! bardzo miła atmosfera, jedzenie...
~Pati
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2017

bardzo fajne miejsce wątek zamknięty fajny wystrój, miła obsługa, świetna sałatka z kaczki i duży plus za menu dla...
~nina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 marca 2017

Niemożliwe smacznie wątek zamknięty Wpadliśmy ze znajomymi i dziećmi , 3 pary 10 osób , pomimo braku...
~Kamil
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 stycznia 2017

Miejsce godne uznania na trójmiejskiej mapie. wątek zamknięty Jako regularni bywalce tejże restauracji podpisujemy się pod wysoką jakością...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 marca 2017

wspaniałe doznania kulinarne, poklecam wątek zamknięty Polecam każdemu to miejsce, byłam z mężem i jesteśmy zachwyceni obsługą,...
~Renia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 marca 2017

rozczarowanie wątek zamknięty Skuszony pięknymi zdjęciami dań w internecie postanowiłem wybrać się na...
~wodolot
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 marca 2017

POLECAM wątek zamknięty Byłam na kolacji z mężem, pyszne jedzenie!! nie było do czego się...
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 lutego 2017

Polecam!!! wątek zamknięty Cudowne miejsce! Polecam w szczególności: zupę cebulową, żołądki oraz...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 lutego 2017

Smacznie w bardzo sympatycznym wnętrzu wątek zamknięty Udało mi się spróbować tylko dwóch potraw, więc będę wracał przetestować...
~Maciej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 stycznia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry