Widok

Cwaniak w wypasionej audicy NE 95335

Motoryzacja Temat dostępny też na forum:
To nie bajka.
Parking Ikei (dziś, 12:00-12:16), móje autko na miejscu parkingowym dla rodzin (to szerokie, "niebieskie").
Po obiedzie i zakupach schodzę na parking a tam ... niespodzianka.
30 cm od prawego boku mojej "Kryśki" zaparkowane audi na blachach jw.
Stoi sobie częściowo na moim miejscu i na pasach.
Bez szans żebym mogła otworzyć drzwi i posadzić Dziecko.
Macam wzrokiem parking i widzę trio. Typowo "stadne" cwaniaki. Wysoki blondas w zielonej, neonowej kurtce, łysy grubasek i jakiś dzieciak z figo fago zarostem. Pomyślałam bingo.
Strzeliłam kilka fotek auta (strata czasu na wrzucanie) i czekam, że posród zabawowej atmosferki i gadkach o 500 tysięcy itd. podejda ... toż mnie widzą. Nic...
No to bawimy się dalej. Podchodzę z Dziećmi i wózkiem do windy i udaję, że jade na góre. Bach, światła w audicy ciach i już wiem, że kierowca jest przy aucie i ma ubaw.
Wracam i czekam co się zdarzy. Dziecko płacze, drugie niecierpliwi sie. Pan "zielona kurtka" z uśmieszkiem idzie do swojego auta a gruby z młodym stoja kilka metrów ode mnie i dalejże ubaw po pachy.
Pytam więc "przepraszam, nie widzieli panowie kierowcy tego audi?" a kierowca auta na to (podkreslam k i e r o w c a) "nie wiemy" i kręci głową przecząco. Wtedy łysy go sypie i mowi "to nie twoje auto?" i wtedy g*wniarz do mnie "co? odjechac?" Mysłałam, że go tam rozniosę na strzępy. Ubawiony łysy grubasek coś zamruczał ale byl poza moim polem zainteresowania.
Co za mendy! Prymitywne ćwoki! Gdybym była facetem to poświeciłabym życie żeby takie chwasty pielić.

ps
do wszystkich facetów...
jeśli jestes Prawdziwym Facetem to nawet kiedy w drelichach, pchasz taczkę z krowimi odchodami to cały świat nadal wie, że jesteś Prawdziwym Facetem ...
Jeśli masz wypisane na ryju swoje cwaniactwo i mendziarstwo to ani fura, ani komóra... nie zmienią tego wizerunku
popieram tę opinię 93 nie zgadzam się z tą opinią 13
A z lewej strony nie dało się wejść do auta?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 35
Z lewej to po co auto ma drzwi po lewej i prawej. Ciekawe mądralo jak dziecko zapakujesz jak fotelik jest po prawej. Myśl myśl i jeszcze raz myśl.

Tak poza tym to wszystkim galeriowiczom lansujących sie na Matarni przydałby się wykład na temat zasad parkowania.
popieram tę opinię 39 nie zgadzam się z tą opinią 7
najgorsze w tym wszytkim jest to, że coraz wincyj tego wieśniactwa się zjeżdża, niestety tak to jest jak pierwszy raz zobaczy się miasto a jeszcze nie daj Boże metalowego potwora zwanego tramwajem jak gna ulicami, panika.
co do takich przygłupów - trzeba było zadzwonić na 112 z informacją, że widziałaś jak jacyć panowie wciągają coś do nosa - taki biały proszek, trochę by czasu stracili, lać nei ma co bo za gnoja można jeszcze dostać zawiasy - wiem coś o tym
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 3
:(
nie mogę ciągle dzwonić na 112... (???)
dlaczego?
dlatego, że wskazówki jakich udziela mi operator doprowadzają mnie do siwizny :(

decyzja zapadła...
jeszcze trochę, pakuję walizki i wypie....m z tego Polandu
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 11
to nie jest "wypasiona audica" tylko jakiś 8-14 letni prawdopodobnie złom ;)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeżeli ten znaczek W12 nie jest kłamliwy to nie jest to aż taki złom jak piszesz.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
AUDI A8 D4 rocznik powyżej 2010
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Elblągu też są tramwaje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
~:-), try me...
upcham Cię bez problemu nawet bagażnikiem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
"jeszcze trochę, pakuję walizki i wypie....m z tego Polandu"

Myślisz że tam gdzie wypie.....sz będzie lepiej? To muszę Cię rozczarować. Świat jest pełen różnego typu chwastów.

"ps
do wszystkich facetów...
jeśli jestes Prawdziwym Facetem to nawet kiedy w drelichach, pchasz taczkę z krowimi odchodami to cały świat nadal wie, że jesteś Prawdziwym Facetem ...
Jeśli masz wypisane na ryju swoje cwaniactwo i mendziarstwo to ani fura, ani komóra... nie zmienią tego wizerunku"

Fajnie ujęte. :)
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5
"Myślisz że tam gdzie wypie.....sz będzie lepiej?"

Cross... ja TAM byłam... i TAM żyłam przez duże Ż....
Nie tęsknię za marzeniami tylko za swoją, prawdziwą codziennością...
Tutaj nie ma miejsca dla takich "pitol...ców" jak ja.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Nie rozumiem Twojego wpisu.
Pytałem całkiem poważnie, czy od lewej strony (czytaj: od strony kierowcy) nie dało się wsiąść? A zwykle przyjmuję taką zasadę, żeby tak parkować, żebym mógł sam wsiąść i wysiąść z auta bez obijania innych dookoła. I teraz pytanie pomocnicze, czy w tym przypadku miałaś również zablokowane przez kogoś drzwi od strony kierowcy?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 10
wiem, że nie rozumiesz... i nie wysilaj się...

Jestem zaradną Kobietą i owszem ... pomimo tego, że z tyłu siedzi dwójka Dzieci (dwa foteliki) potrafiłabym posadzić oboje... nie w tym rzecz.
Wiesz jak wygląda miejsce parkingowe "rodzinne" (???).

ps
nie masz Dzieci i wyobrazni (???) czy po prostu taki juz jestes (???)
nie odpisuj juz... p r o s z ę
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 16
No tak "zaradno" matko, jesteś aż tak głupia czy tylko udajesz?...a nie wiem w czy rzecz to napisz w czy rzecz, bo wygląda na to że twoja spas...ła d#@pa nie mieści się na szerokim rodzinnym miejscu. Zamiast szwendać się po fastfoodach zapisz się na aerobic.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 22
NE to się nie dziwię bo to pgrowskie tereny różnica tylko taka że przesiedli się z furmanek na wypierdzone stare sztrucle, pikowane fufajki zamienili na kolorowe kurtki z chin Pewnie obecnie zamieszkują okolice szadółek
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 2
"wygląda na to", że mamy TO Panowie ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
Masz rację "randall". Chamstwo w Polsce rośnie jak na drożdżach . Nie trzeba nawet daleko szukać .Widać to na każdym forum ,nawet tutaj.
Natomiast dobrego wychowania i szacunku dla drugiego człowieka nie należy oczekiwać od buraków wychowanych z dala od cywilizacji,gdzie do niedawna środkiem transportu była furmanka prowadzona przez tatę. A jedyny ich wyjazd z domu był tylko do kościoła w niedzielę.
Teraz za unijne dopłaty kupują sobie wyeksploatowane auta z Niemiec i myślą ,że są "panami". Jadą o każdej porze do miasta , kierunkowskazów nie używają, na parkingach drzwiami obijają inne samochody,parkują jak na polu w kartoflach. Po prostu tacy są jak ich rodzice wychowali.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 2
.... tak więc urosłeś na drożdżach, powiadasz? Na każdym forum Cię widać, nawet tutaj :(. Masz auto "GD", "GA" czy "GSP" i taki z Ciebie gwiazdor cywilizowany? Pochodzę z Żuław i NIE POZWOLĘ OBRAŻAĆ LUDZI TAM MIESZKAJĄCYCH! To że znalazł się jeden przygłup, o niczym nie świadczy- w trojmieście są ich setki (sądząc po wpisie, Ty wśród nich), a w Warszawie to już nie ma co wspominać. Jeżeli oceniasz kogoś po pochodzeniu, zamiast po dłuższym poznaniu, to szczerze Ci współczuję, nędzarz z Ciebie.Chamie zaklęty!

P.S. Twoi rodzice, to dopiero odnieśli porażkę. Wyrazy współczucia dla nich.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5
Fill leć do sławojki nim się p******z jak rozumiem na żuławach sami "miszczowie" kierownicy mieszkają. Nazjeżdża się takiego cwaniactwa i myślą że są u siebie na podwórku między oborą a stodołą
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5
Do ~:-) Nie obrażaj ludzi jak ich nie znasz. No chyba post uderzył w twoje ego, pusty jesteś jak wyschnięta studnia. To chyba ty parkowałeś koło tej kobiety skoro ją tak atakujesz. Żal mi Ciebie.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 3
Atakujesz?....zadziałała tylko III zasada Newtona.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
Odezwał się "kierowca" audi? Urażona duma?! Albo to Twoje hobby takie parkowanie. zielony listek na szybie i heja banana. mam prawko dwa dni i jestem zarąbisty oto Twoje motto? Miejsca sa wydzielone po to zeby mozna było wsiąsć i wysisąć bez obijania sie o drzwi takich cymbałów. Jak tego nie rozumiesz to przesiądź się na komunikację albo rozbijaj się taksówkami. Poza tym nikt Cie tutaj nie obrażał a Ty... widać że kultury nie nauczono. Dorosnij dokształć się i przestań się kompromitować! Bo na takich jak Ty i szanowny "pan" z audi tez są sposoby. Swoj na swego kiedys trafi i zobaczymy kto będzie miał spas... d..pe
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak na razie na tym forum jest tylko jedna "urażona" duma...a poza tym autorka wątku sama przyznała, że ma spas... d..pe, więc jeszcze musisz trochę poćwiczyć refleks, oraz nauczyć się czytać ze zrozumieniem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 13

ależ

z ciebie drażliwy frędzel...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
czyli mogłaś posadzić dzieci, ale dla zasady postanowiłaś pokrążyć pod windą? nie twierdzę, że kierowca audi nie zachował się jak burak, ale łażenie z płaczącym dzieckiem jest głupotą.
mam dzieci, dwójkę, różne sytuacje bywały z parkowaniem, nie raz miałam problem z wsadzeniem któregoś z nich do auta (zwłaszcza jak były na tyle małe, że same nie wsiadały i trzeba było je pozapinać w pasach), jednak dla "zaradnej" kobiety nie ma sytuacji bez wyjścia :P, a na pewno wyjściem nie jest krążenie po galerii bez celu.
i jeszcze jedno, nie korzystałam nigdy z miejsc dla rodzin z dziećmi, zawsze parkuję jak najdalej od wejścia, tam gdzie na ogół jest puściutko i jest mniejsze ryzyko, że ktoś obije mi auto lub mnie zastawi. polecam na matarni miejsce przy siatce, na dolnym parkingu....
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 8
monik, gratuluję!
dla mnie jesteś królową tej "sesji" ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 15
ja tam wrzucam dzieciaki do bagażnika i mam święty spokój, przynajmniej marudzenia nie słucham, a jak ryczą podgłaśniam radyjo
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie! Buraku z Elbląga. Tam wszyscy takie przygłupy leśne?!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie wiem, ale ty powiększasz niemałe grono miejscowych przygłupów.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Po nr rej już myślałem, że znam człowieka (?). aczkolwiek to byłaby Honda a nie Audi.. No i .. na szczęście (!!) nie znam. czeski błąd w cyferkach :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Audi, wielka... wypasiona landara.
Naprawdę nie mam czasu wstawiać zdjęć z tych 30 cm.
W marzeniach z takiej fury wysiada wysoki, zbudowany (nie przypakowany), przyjemny w obyciu Chłopak po 40stce, który parkuje jak na VIPa przystało... w realu puch, który mysli, że taka tłusta zosia, z dwójką "dzieciorów" nic nie widzi i zniknie mu z drogi.
Może szukał jelenia "na odszkodowanie" bo z tego zyje (???)
Było, minęło...

Takie życie... cudowne, pełne paradoksów.

ps
czas na mcchickena w powiększonym zestawie
"mamuśka" musi mieć siłę
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 13
Dziwi mnie Twoje negatywne podejście i zachowanie rodem z "cwaniactwa". Tak to ujęłaś?
To już powiedzieć "Dzień dobry, zakupy zrobiłam, chickena zjadłam o dzieciach sobie przypomniałam, te zmęczone ale dały radę, chciałabym odjechać, można? Uśmiech na twarzy. Można?! Być może tak by zareagowali.
A gdy Ty krążysz, windą jeździsz, robisz zdjęcia, widać czasu sporo. Oceniasz ich w myślach i na forum. Jej, utrudniasz sobie sama życie.
Ludzie widzą Twoje nastawienie. Dają tyle ile dostają. Bo wolą wziąć, a dopiero później dać.
Ja mimo, iż znienawidzona, rowerzystka zapalona. Umęczona to uśmiech na twarzy trzymam. Ale tak lubię i tak mam. Może to wygląda czasem i dziwacznie, mi z tym dobrze. I taki kierowca nawet się zatrzyma, przepuści. Pieszy wskoczy na krawężnik i pomacha lewą nogą :D A dziś nawet kobieta, kobietę wyobraź sobie cofnęła się skubana autem bym mogła przejechać rowerem. Podziękowałam ona mi też, wariatka? :D i pojechałyśmy każda w swoją stronę.

Uwielbiam Polskę! Świat cały też. Wszędzie napotkać możesz nieprzyjemną sytuację, ważne jak Ty zareagujesz.

Wybacz, że od razu na Ty przeszłam.
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 4
zapraszam wszystkie "chude d(_o_)y"
Ta, która pierwsza sie przeciśnie ta wygra przejażdżkę

image image image

ps
Przekonaliście mnie. Nastepnym razem (???) dzwonię po Psy
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 9
Czy Ty jesteś, aż tak zapatrzona w siebie i widzisz tylko masowy atak na swoją osobę? Może to spisek jest?
A czytać ze zrozumieniem i przyjąć do wiadomości, niektórych nawet mądre słowa nie potrafisz?

Pozdrawiam wszystkie chude i te nie chude d*py też :D

Tu szyber dach byłby w dechę :D
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 4
tak, również pozdrawiam

ps
nie miej mi za złe, że lubię żyć jak Człowiek ;)
ćwicz dalej słowa... zwłaszcza te "mądre"
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 16
Wklej jeszcze zdjęcie na którym widać, ile miałaś miejsca z lewej strony.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 4
skarbie, uważaj na te mleczaki... jeszcze ci się przydadzą zanim wyrosną ci stałki ;)

ps
zasady są dla wszystkich albo dla nikogo
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 15
Równie pulchny mąż mnie stłucze?
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie mieszajmy w to świętych

ps
masz kompleksy? ja żadnych ha ha
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 16
Nędza Elbląska
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie każdy pies nosi przy sobie telefon... chyba, że ty o swoich, to możesz próbować, byle to był odpowiedni kaliber psa....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
pozdrawiam królową ;) a ha ha ha ha ha

ps

a ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 12
więc na kolana, choć słoma może jednak uwierać....
pozdrowienia złotko z kaszub...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
bez komentarza "złotko" i miłego parkowania "pod siatką"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Uwielbiam takie akcje, poważnie :) wtedy staram się jednak wcisnąć między takie dwa autka z dzieckiem i moimi 7 letnimi już drzwiami obijam taką piękna audicę. Polecam - i mówię Ci - złość od razu ustępuje. A najlepsze jest jak gość siedzi w środku - wtedy miło się uśmiechasz i mówisz "przepraszam" :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5
Jak obijesz, że zostanie ślad, to raczej słowo "przepraszam" na pewno nie wystarczy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
No właśnie o to chodzi :D Jak racz czy drugi będzie miał obite drzwi, to trzeci raz się zastanowi, zanim komuś zastawi auto.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wtedy nie powinnaś się dziwić jak bym Ci obiła facjate :)
to, że Cie nie stać na lepszy samochód, nie znaczy, że masz komuś niszczyć jego własność.
za mój samochód byś zapłaciła :) gwarantuje !
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
Teraz dopiero dotarlam do zdjęć :-)
Randall, bardzo często zdarza się, że ktoś parkuje tak blisko. To niestety zasługa wyznaczonych miejsc w centrach handlowych. I niestety musisz obetrzeć o inne auta by przecisnąć się do swojego, nie ma innej możliwości :-) Jeśli masz dzieci, szukaj miejsc podwójnych i stawaj na dwóch, najwyżej zostaniesz okrzyknięta na trojmiasto.pl "łosiem na drodze" (ludzie nie mają czasem co robić). Nikt nie będzie zwracał uwagi na Twoje foteliki, bo dzieci nie zabierają ich ze sobą do przedszkola czy szkoły, tylko one jeżdżą cały dzień razem z Tobą. Skąd inni mają wiedzieć, że akurat jesteś z dziećmi?
Gdybyś częściej bywała między ludźmi i ustala na pewne niedogodności, związane z ich obecnością (oni też mają auta!), byłoby Ci o wiele łatwiej.

Więcej uśmiechu na codzień :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ludzie którzy sami dzieci nie przewożą nie patrzą się czy auto obok ma foteliki z tyłu czy nie.
Parkują tak by sami mogli wysiąść i by kierowca obok też mógł.
Dobrą praktyką jest umieszczenie swojego numeru telefonu gdzieś w widocznym miejscu. Ja mam taką plakietkę od strony kierowcy.
To bardzo przydatna rzecz. Raz zostawiłam uchylone okno a zaczęło padać i jakiś facet zadzwonił do mnie że mam okno otwarte :)
To jest fajna sprawa bo jak się coś dzieje z autem to nie ma problemu z szybkim namierzeniem kierowcy. A i mandatów za złe parkowanie pozwala czasem unikać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tego dnia miałam bardzo dobry nastrój (jak zawsze).
Zagadałam do nich po ludzku... a oni nadal brnęli w swoje zagrywki... for fun (???) albo co...
Nie, nie zamierzam uczyć moich Dzieci, że zawsze trzeba ustępować ale KIEDY trzeba ustępować.
Jestem odludkiem i każda "konieczność" interakcji z innymi to dla mnie kara :)
Gawno mnie obchodzi kto to, co to, ile i za ile...?
Wszystkim, którym to pasuje błogosławiństwo i krzyżyk na drogę.

ps
nie chodzi o mnie i moją wielką, końską (mniam...) d...ę ale o potrzeby moich Dzieci i o to jaki będzie ich świat za kilka lat.
Nie będę upychała Dziecka "od d...y strony" kiedy mogę otworzyć drzwi.
ALE DZIĘKUJĘ za wszystkie Wasze komentarze :)
Bezcenne!!! Nie, nie ma dla mnie miejsca w stadzie.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 12
Nie ma co się denerwować "randall". Bydełko należy omijać szerokim łukiem co by ciuchy smrodem nie przeszły i żyć swoim życiem.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4
ehh , ale ty masz problemy, widac ze sloik z elblaga przyjechal na zakupy bo u nich nie ma ikei,, ja bym mu kluczem pol samochodu zarysowal i tyle:) niech burak sobie naprawia
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 9
hm... fajna myśl... tylko samochodu szkoda :(
"nie cierpię przemocy" ale w myślach już gryzłam dziada w kark i wiązałam w supeł...
Tłukłabym w ten pusty sagan i słuchała czy żyje :(

ps
gorsi są jedynie amatorzy zdrowego życia... rowerzyści na trasie Gdańsk - Kartuzy z zapałem sztachający się spalinami.
Korkowy survival!
Orzeszek na głowie, siatka (bodystocking) na posladach i świeci mi tymi pultynami bo nie mam go jak wyprzedzić.
Jedż Pan, jeden z drugim do lasu. Tam świeże powietrze i można wiewióry straszyć.
Starszne jest to błyskanie wypiętym, prawie gołym d(_o_)skiem po oczach :( Trauma...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 23
Ty masz uraz do d*p.
Ciągle je wspominasz, wypominasz.
Jeju, jak dobrze, że wiosna za oknem i słońce bo myśli mam nieczyste.
Nikt sie patrzeć na nie nie karze Tobie.
I spaliny wdychają tylko Ci rowerzyści, Ty nigdy, never :D
Ja cieee!

Jak przechodzę sobie obok, to muszę.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 2
nie mam żadnych "uraz" :) Magdallena
Mam swoje zdanie :)) czy Ci się to podoba czy nie ha ha ha ha
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 12
rondel przesiądź sie na pks jak rowerzyści tobie przeszkadzają i nie możesz rozwinąć nadprędkości
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 4
nie, nie przeszkadzają mi rowerzyści
Interesują mnie Wasze poglądy i standardy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 11
Nie interesuj się ..tylko weź się do roboty a nie d*p@ę ludziom zawracasz.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5
Od jutra. Wiosna!
Dobry moment by znalezc inne forum i "wziac sie do roboty"
To jest mysl ha ha ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8
do monik
Wyjątkowo wredna z Ciebie baba . Zajadłe toto jak pies sołtysa.
Po co się udzielasz skoro nic sensownego nie masz do powiedzenia.
Swój jad i mądrości to sobie w buty wsadz tylko uważaj bo Ci słoma z rajstop wystaje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
to po ch..j czytasz cwaniaczku o niku przygłupiego uśmiechu :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wypracowałam kompromis z Waszych pogladów i dzis, kiedy babeczka ustawila swoje auto poziomo do mojego i zablokowala mi wyjazd..
nie pitoli...am się i po prostu zadzwonilam po Policję.
I zrobię tak za każdym razem ... aż do bólu.

ps
jak to ktos wyżej napisał "trzeba wziąc sie do roboty"
albo oni, albo my...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7
czy wielopała to inteligentny nick? równie "mądry" jak uśmiech
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mnie jak ktoś zastawi, to sam go przestawiam na pobocze.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Co to znaczy "poziomo do mojego"? Równolegle, prostopadle - kumam. Poziomo?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak - do l ... Czyli T ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
No właśnie, osoba która nie odróżnia pojęć poziomo, prostopadle, równolegle, nazywa innych I. Weź się ogarnij dziewcze :)
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3
Skoncz te konskie zaloty a pan admin niech wreszcie zamknie ten watek.
Dziekuje i Pozdrawiam forum

Ps
Bez odbioru
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
Poziomo...hahahaaaa...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tak, poziomo :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Zaloty mógłbym ewentualnie kierować do osoby wykazującej się jakimś poziomem inteligencji. Już tłumaczę: moje wypowiedzi to nie zaloty :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
zmień nicka na zwykły dokuczacz...

ps
oczywiście, pracuj dalej nad "poziomem"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Bez odbioru! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
https://www.youtube.com/watch?v=-A4prtgQEEQ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
nawet nie wiesz jak wredna :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Poziomo :-D heheheh, szkoda, że nie pionowo :-D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dlaczego piszesz dziecko i dzieci z wielkiej litery? To jakieś bóstwa, czy to ich imię własne?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Randall- popieram w 100%. Sama mam 2 dzieci i jak widzę, że ktoś na chama parkuje blisko widząc,że mam 2 foteliki to mam ochotę nogi z d... powyrywać. Tym bardziej, że miejsc naokoło często pełno.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
zastanawia mnie ilość negatywów danych normalnej ludzkiej opinii, same karki hejtują?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie odpowiem na to pytanie.
Istota mysląca nie straci na nie czasu ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Randall mnie również krew zalewa jak muszę się przeciskać do auta bo ktoś nie potrafi parkować w miejscach do tego wyznaczonych. Niestety prostota Twojego zachowania mi się nie podoba. Bo co na instytucję państwową jaką jest policja piszesz "psy" a później jak masz problem to po "nich" dzwonisz? Jak wymagasz żeby inni Cię szanowali to Ty też musisz szanować innych. Niestety tak to działa...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nareszcie!
Ja bym tylko dodała stety, tak to działa :)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
Droga Kasiu,
naucz się czytać ;)

pozdrawiam ... Ciebie i Psy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11
Randall oświeć mnie bo może faktycznie nie umiem czytać??

Nie mam na celu atakowanie Twojej osoby lecz chcę abyś zwrócił uwagę na pewne aspekty swojego zachowania bądź wypowiadania się na forum.

Oto cytat z Twojego posta zamieszczony pod zdjęciami:
"Przekonaliście mnie. Nastepnym razem (???) dzwonię po Psy"
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wierzę, że to czytam :)
bez komentarza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
Kasiu, randall jest kobietą ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Paluch w dół oznacza: "nie zgadzam się z tą opinią" - hmm, ktoś zaprzeczył, zatem randall to facet, który pisze o sobie w rodzaju żeńskim???
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
A jakie to ma znaczenie czy to kobieta czy mężczyzna? W zupełności to nie zmienia to mojego zdania o tej osobie. Prostota i na tym zakończę mój udział w tym wątku.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
szkoda Kasiu, ze odchodzisz
Jestes wzorowym przykladem forumowicza
Dzieki Tobie praca wielu mlodych bedzie latwiejsza teraz i w przyszlosci

ps
porzucam skromnosc i Dziekuje za komplement
o TAK! "prostota" :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8
Oj ludzie wy jeszcze o tym popegierowskim buraku ciśniecie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
https://www.youtube.com/watch?v=-yrs3G5Z574
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj, Randall, a nie łatwiej i szybciej było podejść i spytać czy mógłby odjechać, bo zaparkowal jak ostatnia p.zda? I dzieci może nie musiałyby tyle czekać i się denerwować...
Ja tak kiedyś zrobiłam i jedyne, co zrobił tamten pan to oplul się kanapką. Łatwiej, przyjemniej, szybciej i skuteczniej.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
A mnie szczerze ucieszył ten wątek, bo randall jest wulgarnym prostakiem, czego dowodzą jej liczne wypowiedzi tu i w innych wątkach.
Zatem - karma. Życzę jej jak najwięcej przykrych sytuacji, może kiedyś sama przestanie ludzi traktować jak śmieci (choć wątpię).
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3
mniam, mniam nie wierzę, że się cieszysz. Nie wiesz co to znaczy ;)
Karma owszem... choć wątpię byś rozumiał/a to pojęcie ha ha
Piszesz jak rasowa, zawistna baba/durny chłop, która/y wkrótce spotaka na swej drodze "wulgarnego prostaka" i ten ustawi cie w szeregu.

ps

"Życzę jej jak najwięcej przykrych sytuacji"
Oby twoje zaklecia obróciły się przeciwko tobie ... bo w gawno szkoda ;)
Przestan spijac słowa z moich wpisów "w innych wątkach"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Niulka, złagodniałaś, wiesz? ;)
P.S. Wiadomo dlaczego... :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Niulka, nie doczytałaś (?) o tym. Podeszłam i zapytałam a on pokrecił głową i zaprzeczył, że to jego auto :)

ps
to było przyjemne zdarzenie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
"Widzieliście tego kierowcę? Bo zaparkowal jak ostatnia p.zda". Oj, ciężko, randall, ciężko. Już widzę, jaką bekę mieli z Ciebie prowincjonalne prostaczki :-D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Beka to twoje drugie imie dla kilku "prowincjonalnych prostaczkow", ktorzy kumaja ten watek ;)

Ps
Jestem ze Wsi i wiekszej prowincji niz w 3city nie widzialam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
To po co tu przyjeżdżasz? Wracaj na swoją wieś i nie narzekaj.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeszcze nigdy nic pozytywnego nie slyszalem o kierowcach z tablicami ne. Ruska swolcz i tyle2
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5
dzwoni się na straz miejska cwaniak dostaje 300 i autko odholowane
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
za późno, cwaniak już odjechał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To samo mówią o GD w Elblągu. I tak właśnie "polscy bracia się kochają", ale paradoksalnie bardzo chcą "wolnej suwerennej Polski, ...tylko dla polaków". Tacy jak ty koleżko, to typowa swołocz tego kraju, który mógłby być pięknym, gdyby nie ludzie k...wy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak mnie wk...wiają takie rozhisteryzerowane MAMUŚKI... Normalnie nóż się w spodniach otwiera!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Na drogach Trójmiasta

[Gdzie?] Uzywane auto w miare uczciwie? (25 odpowiedzi)

Szukam uczciwego salonu w Trójmieście, gdzie mozna kupic uzywane auto i zostawic w rozliczeniu...

Fotoradar (3 odpowiedzi)

Czy w Sopocie w tunelu ul Powstańców Warszawy przy Sheratonie jest fotoradar ? Jadąc w kierunku...

Мандат (3 odpowiedzi)

Witam, chcę wiedzieć, jaki procent jest doliczany do mandatu za parkowanie. Niedawno przypomniało...

do góry