Widok

Czy możliwe ze doszło do zapłodnienia?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam. Miesiączkę miałam od 8. 03 do 12. 03. Kochałam się z mężem, 7 i 8 dnia cyklu... a 10 i 11 dnia cyklu zauważyłam objawy owulacji.. wczoraj się zaczął sluz dużo przezroczystego jakby płodny... b. się zdziwiłam, iż już mam owulację albo podejście od niej... gdyż moje cykle są z reguły 32- 35 dniowe.
Odpuściłąm sobie starania z mężem.. ale by było gdyby się udało:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 27
Ah możliwe są różne rzeczy..czy doszło/czy nie doszło dowiesz się za kilka dni - tu Ci raczej nikt nie odpowie.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kolejny głupi wątek... Ile Ty dziewczyno masz lat? Albo przeczekaj i zrób test albo od tego są ginekolodzy. A może ja Ci powiem ile razy i kiedy się kochałam z mężem to powiedz mi czy jestem w ciąży???
Masakra...
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0
niestety internet sprawił, że chcąc nie chcąc mamy kontakt z debilami i atakują nas na każdym kroku.
polecam wachadełko nad brzuchem, powinno pomóc w rozwiązaniu zagadki "czy jestem w ciąży". na pewno da bardziej wiarygodna informację niż wizyta u ginekologa lub badania krwi.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Autorko wątku.Musisz poczekać do dnia, w której ma pojawić się okres.Zrób test ciążowy i wtedy będziesz znała odpowiedź. Nie mieszaj sobie w głowie odpowiedziami w wątku, gdyż mogą dać Tobie złudną nadzieję, lub pozbawić jej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

kosmetyki dla noworodka (23 odpowiedzi)

W sklepach jest takie zatrzęsienie kosmetyków, że zupełnie nie wiem, co wybrać. Jakie kosmetyki...

Złamany palec.Ile można dostać odszkodowania? (62 odpowiedzi)

Mój tata złamał sobie środkowy palec a dwa ma pozszywane(12 szwów)Miał mały wypadek w domu.Tata...

Laserowa korekta wady wzroku (57 odpowiedzi)

czy któraś z was bądz waszych bliskich miała tez zabieg? bardzo proszę o waszą opinie i ew,...

do góry