Widok

DecoRisus - opinie

Dziewczyny, czy zamawiałyście coś z tej firmy? Mają piękne podziękowania dla rodziców ale na alllegro, kafeterii naczytałam się negatywnych opinii, że nie dotrzymują terminów, że towar nie zawsze jest taki jak twierdzą itp itd.

Jakie są wasze doświadczenia?
A może zamawiałyście w Trójmieście?
Którą firmę warto wybrać, jeśli chodzi o efektowne, eleganckie dyplomy dla rodziców?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my zamawialiśmy podziękowania dla Rodziców tutaj http://www.decostudio.pl/ :) byliśmy bardzo zadowoleni :)


http://decostudio.pl/index.php?cPath=1_52?osCAdminID=b9001204043ea7a8abcee8bbde2f6ffd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki, wyglądają fajnie:) czy oprócz tego dawaliście też kwiaty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie :) dawaliśmy tylko takie podziękowania - a kwiaty Mamy i tak dostały ;) tzn. to co dostaliśmy na ślubie rozdzieliliśmy na 2 domy + cmentarz :)

my wyjeżdżaliśmy 2 godziny po ślubie ;) także nie było żadnej imprezy :) a te pisemne podziękowania Rodzice dostali po życzeniach w USC :) przeczytali w domach - i oczywiście łezki były ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na indywidualne zamówienia przygotowujemy w różnej formie podziękowania dla Rodziców, w tym dyplomy też.
Zapraszam do naszej kwiaciarni na Żabiance.
Pozdrawiam
Elżbieta
Studio Glorioza
image
STUDIO FLORYSTYCZNE GLORIOZA
KOMPLEKSOWA OPRAWA ŚLUBÓW www.glorioza.net
email;edussa@wp.pl tel;(+48)693 126 042
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Pani Elu,
ale to wątek o firmie DecoRisus, nie o dekoracjach.
Powyższe nie zmieni faktu, że bardzo cenię Pani pracę i jej efekty mi się podobają;)

Co do DecoRisusa - my zamawialiśmy zaproszenia i nie było żadnego problemu!
image
Po 11.07.2009 sprzedam białą suknię Alter Diagonal 835 ( rozmiar 34/36, wzrost 165 cm)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dyplomy w studiu florystycznym? Mogę prosić o bliższe informacje np czy są to dyplomy w okładkach? Jakiego formatu? Czy mogłabym prosić o zdjęcia na maila? asissko@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Odpowidając na Pani pytanie przygotowujemy często kompleksowe oprawy ślubów , a podziękowania dla Rodziców to ich nieodłączny element. Stąd nasze działania w tym kierunku.Email do Pani "poszedł"
Życzę miłego wieczoru.
image
STUDIO FLORYSTYCZNE GLORIOZA
KOMPLEKSOWA OPRAWA ŚLUBÓW www.glorioza.net
email;edussa@wp.pl tel;(+48)693 126 042
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie polecam ! Zamówiłam zamówienie zanim dostałam dobrze zrobione minoł miesiąc. Za pierwszym razem dostałam zle wykonane zaiweszki na butelki i zaproszenia. Zaproszenia są nie starannie wykonanea koperty dołączane do zaproszeń to jakaś kompromitacja. Nie polecam tej firmy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie przysyłają zaproszeń czy co??? czy takie wielkie opóźnienia??
POLIGRAFIA ŚLUBNA - Zaproszenia Menu Tablice Winietki Zawieszki http://doriart.ucoz.comimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja jeszcze raz powtórzę - nie wiem kim jest -ania, ale będę bronić Decorisusa - zaproszenia przysłali zgodnie z informacją, wykonane perfekcyjnie.
Żadnych opóźnień, żadnych niedoróbek - wręcz przeciwnie.

NIe wiem jak Was, ale mnie strasznie wkurza beznadziejna kryptoreklama poprzez krytykę...
Więcej klasy dordzy Państwo...
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ania jest osoba niezalogowana, wiec nie jest wiarygodna.
Kupowalam ksiege gosci w tym sklpie - piekna i na czas, a nawet przed czasem :))) zaproszenia tez tam kupuje
image




popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
więc jest OK
A zawsze przeciez można zamówic próbnik i obejrzec jak wyglada zaproszenie i problem z głowy....
POLIGRAFIA ŚLUBNA - Zaproszenia Menu Tablice Winietki Zawieszki http://doriart.ucoz.comimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
OSZUSCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mojego zamówienia w ogóle nie otrzyamłam, mimo że zostało przyjęte i pieniadze wplacone, na maile nie reaguje a telefonów nie odbierają!!!
Nie dajcie sie nabrać- to zwyczajni naciagacze~!!!!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziewczyny to ja zaczęłam ten temat. Nie chodziło o zaproszenia ale o podziekowania dla rodziców. Na tej stronie kossztują ok 50zł lub więcej.
Chciałam poznać wasze doświadczenia z tą firmą ponieważ na allegro mają bardzo dużo negatywnych komentarzy. Właściwie to mieli bo ostatnio nie widziałam już ich na aukcjach.
Uzytkownicy narzekali własnie na przetrzymywanie kasy, dłuuuugi czas oczekiwania na przesyłkę (ale to akurat może być wina poczty) lub brak realizacji zamówienia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam!!!!!!
Dzis mija równy miesiac od momentu kiedy zamówiłam kilka rzeczy.DZwoniłam kilka razy i ciagle mnie zwodzili ze przesyłka bedzie za kilka dni, ze pod koniec tygodnia i nic!!!
SA po prostu nie poważni, zupełnie bez szacunku do klienta.Zrozumiałe ze przesyłka moze dojsc pózniej ,bo maja sporo zamówien , ale to chociaz mogli by wysłac informacje, a oni na e-maile odpisuja po prostu chamsko!!!!!!
DZIEWCZYNY NIE DAJCIE SIE NABRAC!!!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się z niezadowolonymi przedmówcami. Na maile odpisują po chamsku, ani dzień dobry, ani pocałuj mnie w d., tylko odzywki w styliu: mamy 14 dni roboczych na relizację. W moim przypadku minęło już tych dni roboczych ponad 20, a towaru nadal nie ma. Wydaje mi się, że cwaniaki znając terminy naszych wesel przetrzymują klientów żeby potem nie móc zareklamować ich partactwa. A z opinii użytkownika niikitka na allegro wynika, że potrafią spartaczyć. Kontaktu telefonicznego nie ma wcale, albo nie odbierają, albo odrzucają połączenie. Wybraliśmy tę firmę, bo na zdjęciach mają ładne te swoje winietki, kotyliony, zaproszenia itp. Ale już wiemy, że nie warto było. Każdy przed weselem ma zszargane nerwy, więc dodatkowe drażnienie nas przez dostawcę towaru, za który zapłaciliśmy z góry niemałe pieniądze jest po prostu szczytem beszczelnośći !!! My zdecydowaliśmy, że jak nam nie przyślą na tydzień przed ślubem, to zrobimy sobie sami to co zamówiliśmy, a z firmą decorisus policzymy się po naszej uroczystości. Nie wykluczone, że sprawę zakończymy w sądzie...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja w zeszłym roku zamawialam podziekowania dla rodzicow oraz ksiege gosci - wszytsko bylo w porzadku, na czas i rzeczy naprawde pieknie wykonane, wiec jestem w szoku, ze takie opinie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
wszystkie osoby, które mają złe opinię są niezalogowane... ja tam im nie wierzę:) Sama zamiawiałam wiele rzeczy i wszystko dochodzi zgodnie z ich zapowiedziami!!
NIe lubię nieuczciwej konkurencji... więc będę ich bronić!!
pozadrwiam pieniaczy:)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dziewczyny pomóżcie bo ja muszę już zamówić zaproszenia a teraz się boje, bo faktycznie na allegro nie ma już ich aukcji. Może jest ktoś kto teraz czeka bądź zamawia coś u nich??
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myśmy z narzeczonym chcieli zamówić zaproszenia z tej firmy... ale teraz się troszkę boję, ślub dopiero we wrześniu więc może dostanę na czas to co zamówię?? Kurcze zaproszenia mi się podobają, ale te złe opinie... nie wiem co robić??
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Faktycznie w moim przypadku oszusci to zbyt mocne slowo, ale...
Zamowilismy w tej firmie zaproszenia i po pierwsze samo zamawianie trwalo 3 tygodnie poniewaz notorycznie nie odbierano telefonu, nie odpisywano na czas na emaile, dopytywano o dane (pomimo przeslania pelnych danych w pierwszym emailu) itp. - totalny bałagan... dodam jeszcze skomplikowany system zamawiania przez internet, okres oczekiwania do 21 dni roboczych (!) oraz ryzykowna płatność akonto...
Przeoczono blad w moim nazwisku, kilka zaproszen lekko pobrudzone atramentem drukarskim, na kilku z nich widoczny klej...

Coz powiedziec...
Te pobrudzone atramentem i klejem wyrzucilismy (na wszelki wypadek zamowilismy wiecej), a blad w nazwisku jakos przebolejemy.

Plusy? Wydawaloby sie, ze nie ma ale jednak...

Zaproszenia jedyne w swoim rodzaju, eleganckie i gustowne (!), naszym zdaniem bez porownania z zadnymi innymi, mozliwymi do zamowienia przez internet...

Szkoda, ze ktos tak utalentowany nie potrafi okazac szacunku klientowi i zadbac o te kilka jakze istotnych szczegolow.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
a ja sobie chwalę ww firmę - zamówiłam księge gości pod koniec kwietnia tego roku i po 3 tygodniach dostałam, prześliczna i zgodną z zamówieniem, więc z czystym sumieniem polecam!!!! utrzymywałam kontakt mailowy i zawsze odpowiadali :) więc wszystko ok:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
myśmy jednak zamówili zamówienia dokładnie 5 maja, ale jeszcze nie doszły :( Mam nadzieję że wszytsko będzie oki bo chciałam w czerwcu zacząć je rozwozić
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
miało być zamówili zaproszenia :D
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia85,
jak tylko dostaniesz zaproszenia to napisz prosze...
Wlasnie przejrzalam ich www i musze przyznac, ze swietne maja propozycje!!! Szkoda byloby, gdyby byli nieuczciwymi kontahentami:/

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Oki napiszę jak tylko je otrzymam- mam nadzieję że dotrą już niedługo :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uważajcie na tą firmę, bo pozytywne komentarze piszą sobie sami, to oszuści, terminy dla nich nie istnieją, wysyłka 2 miesiące po terminie, albo w ogóle to codzienność, nie oferują niczego w zamian, a teraz walczymy o odzyskanie całej kwoty za złożone zamówienie które nigdy nie dotarło! UWAGA NA DECORISUS - nie dajcie się zwieść ładnymi zaproszeniami, bo prawdopodobnie przed ślubem i tak ich nie dostaniecie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
DECORISUS TO OSZUŚCI, poczytajcie na forach zanim zamówicie - a wystarczy sam kontakt telefoniczny, żeby ocenić szanse na prawidłową realizację zamówienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani Pati a ja nie lubię naciąganych pochlebców. Od razu mi się kojarzy, że Pani dla nich pracuje. Niestety również mam negatywną opinię o tej firmie. Dawno minęło 21 dni realizacji zamówienia a tu ani widu ani słychu. Telefonu nikt nie odbiera. W mailu odpowiedzieli, że przesyłkę wysłali, ale chyba rozpłynęła się w drodze, bo nie doszła. Zachęcam, aby takie przypadki kończyć sprawami w sądzie. Trzeba plewić chwasty!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powiem tak już dwa razy miałam do czynienia z tą firmą- zamawiałam zaproszenia i podziękowania dla rodziców. Obie rzeczy piękne i gustowne, zaproszenia zrobiły naparwdę wielkie wrażenie... Tu plus, ale z drugiej strony fakt okropnie długo na to wszystko czekaliśmy... na podziękowania prawie 1,5 miesiąca...
Ale chyba ostatecznie liczy się efekt końcowy :) Ja jestem na "tak", ale tylko dla cierpliwych :D
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
wszystkie negatywy od niezalogowanych... co za porażka

mało wiarygodne

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie rozumiem. Po co mam się logować, żeby się uwiarygodnić? :))
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
trudno z tego posta wywnioskować co jest prawdą a co nie. Ilu z pośród piszących to konkurencyjne firmy?
Takie posty tylko mieszają ludziom w głowie i jeszcze trudniej podjąć jakąś decyzje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mu zamówiliśmy od nich księgę gości 7 sierpnia. Czas oczekiwania zaznaczony był do 21 dni. W mailu zaznaczyłam że zależy mi na realizacji tak aby najpóźniej przesyłka była u mnie 28 sierpnia. Wczoraj miałam maila od nich, że przesyłka została wysłana kurierem i jednocześnie maila od firmy kurierskiej że przyjęli przesyłkę dla mnie. Dziś już kontaktował się ze mną kurier w sprawie dostawy niestety nie ma mnie w domu jestem umówiona na dostawę w poniedziałek do pracy.

Także zamówienie zrealizowane w terminie, a na temat jakości wykonania będę mogła wypowiedzieć się w poniedziałek.

Należy też dodać, że nie miałam żadnych problemów z kontaktem zarówno mailowym jak i telefonicznym, złożenie zamówienia przez stronę też nie sprawiło żadnego problemu.

Mogę tylko ich polecać :)
[url=http://slub-wesele.pl/]image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Udało mi się skontaktować telefonicznie z firmą. Poprzednio twierdzili, ż zamówienie wyślą we wtorek, a dzisiaj, że dopiero wyjdzie po południu. Czy to jest poważne? Jeśli w poniedziałek, tak jak obiecali, nie otrzymam przesyłki, zakładam sprawę w sądzie. Nie może tak być, że ja wpłacam pieniądze według jakiejś umowy a oni nie trzymają się terminów nie informując nawet o tym.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Doczekałam się przesyłki. Faktycznie, wykonanie bardzo ładne. Zamawiałam szatkę i świecę na Chrzest z haftem. Trochę jednak się nadenerwowałam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzień dobry
jestem pracownikiem firmy decorisus
od jakiegoś czasu z wielką uwagą śledzimy ten wątek

nie będziemy się wypowiadać na temat opinii które ktoś na nasz temat wypisuje nie będąc zalogowanym nie podając szczegółów zamówienia które pozwoliły by sprawdzić nam sytuacje w jakiej się podobno znalazł.

jednakże wszystkie osoby zainteresowane jakością naszych produktów
jak i obsługą klienta zapraszamy do naszego salonu firmowego
SALON DECORISUS
WROCŁAW UL NOWOWIEJSKA 25 ( wejście od ulicy Żeromskiego)

można tam osobiście obejrzeć zaproszenia jak i całą nasza ofertę.
można także odebrać osobiście zaproszenia i na miejscu sprawdzić
wydruk i wykonanie .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam,
Mam nadzieję, że ktoś przeczyta moją opinię zanim coś zamówi gdziekolwiek. Ja również przeczytałam komentarza. Bardzo się wystraszyłam, ponieważ organizując wesele kwota ok. 800 zł za zaproszenia, kotyliony, podziękowania, nie jest jakąś tam kroplą w morzu. Napisałam do firmy maila z prośbą o kontakt, bo moje telefony (dzwoniłam przez 3 dni) zostały bez odpowiedzi. Otrzymałam maila zwrotnego, że "skąd, firma dba o klientów i nawet sami do mnie zadzwonią, żeby rozwiać moje wątpliwości". Aczkolwiek siedziało to we mnie, nie powie. Długo zastanawiałam się co robić.. I znalazłam w internecie inna firmę, która robi zaproszenia. Bardzo podobne jeśli nie ładniejsze niż Decorisius. Nawet mój narzeczony był zadowolony bardzo. W końcu się zdecydowałam i zadzwoniłam do tej "nowej" firmy. Telefon odebrała bardzo sympatyczna pani. Porozmawiałam i sprawdziłam jak przebiega w ogóle kontaktowanie się z firma - oceniam na perfekcyjnie (na następny dzień po zamówieniu wciąż "działał telefon"). Pani mi wszystko wyjaśniła, przeprosiła że chwilowo będą obsunięcia do 4 stycznia 2010, ale jest po operacji. Wszystko i wyjaśniła. Powiedziała, że zamówienie już widziała i postara się jak najszybciej (zważywszy że mam rodzinę narzeczonego w USA i chcemy zdążyć z zaproszeniem na miesiąc wcześniej co najmniej - tak czy siak rodzina została już poinformowana). Umówiła się ze mną, że jak najszybciej zacznie realizować. Jestem zadowolona na maksa. Wierzę, że wszystko się uda.

A poza tym:
- same mega pozytywne komentarze,
- zaproszenia świetne, ze smakiem, eleganckie..
- ceny.. mniejsze niż..
- kontakt bez problemów

Powiem tylko, że żeby znaleźć stronę szukajcie ręcznie robionych zaproszeń, firmę prowadzi kobieta. Niestety nie bardzo chcę podawać jej dane czy jakiś namiar, bo boję się żeby nie miała nieprzyjemności ze strony konkurencji.

TO, ŻE NIE JESTEM ZALOGOWANA NIE SKREŚLA MNIE Z TEGO FORUM! CHCĘ POMÓC TYM KTÓRZY TAK JAK JA OBAWIAJĄ SIĘ ŻE TEN PIĘKNY DZIEŃ MOŻE STAĆ SIĘ KOSZMARNYM. Z POWODU ZAPROSZEŃ I INNYCH AKCESORIÓW...
WIERZCIE LUB NIE. JA TEŻ BARDZO CHCIAŁAM DECORISIUS.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
My otrzymaliśmy zaproszenia po 2 tyg. tak jak zostało to ustalone. Wszystko bez żadnych komplikacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
Chciałam powiedzieć, że zamówienie z "nowej firmy" którą znalazłam doszło szybciej niż myślałam, bo przed świętami. Zaproszenia są idealne, perfekcyjne. Żadnych problemów. Właścicielka wysłała mi nawet ręcznie robioną kartkę na święta.
Więcej takich uczciwych ludzi. Chętnie polecę!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,poprosze o jakis namair na ta firmę. Potrzebuje szybko zaproszenia tak piekne jak w decorisus. Zamowilam juz przez internet u nich ale jeszcze nie zapłaciłam.Nie mam czasu na ryzyko zwiazane z opóznieniami bo ślub tuż tuż.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A słyszałaś o targach w róży wiatrów? Ja jadę ma być kilka fajnych salonów ślubnych, video filmowanie, cukiernie, dekoratorzy, drukarnie, zespoły i dj-e.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Joanna proszę o namiar do Ciebie. Jak mogę się skontaktować? Mail? To prześlę Ci link do strony.
Wolę nie podawać na forum, żeby nie robić nikomu problemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My zamawialiśmy zaproszenia właśnie u nich i wszystko poszło gładko:)Zaproszenia doszły szybciej niż się spodziewaliśmy i są śliczne:)Gorąco polecam tą firmę:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy mogłabym otrzymać namiar na tę firmę? Bardzo "napaliłam się" na zaproszenia z DecoRisus, ale po doświadczeniach mojego brata i bratowej również się obawiam. Gdyż dla mnie bardzo liczy się terminowość i nie mogę sobie pozwolić na jakmiekolwiek opóżnienie.

Z góry dziękuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A namiar do mnie to anusiaczek21@o2.pl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy mogę prosić o namiar na ta firmę??? Będę ogromnie wdzieczna!!! s.babraj@o2.pl Pozdrawiam serdecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ja też mogę prosić o link tej firmy? Oto mój mail mariolasowa@op.pl
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również proszę o namiar na tą firmę.Tez chciałam zamówić w decorisus,bo rzeczywiście zaproszenie mają piękne,kiedy oglądałam ich stronę, ale chyba jednak zmienię zdanie.mój mail dosia7@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też strasznie się napaliłam na zaproszenia decorisus ale teraz też mam straszne obawy, zaproszenia wydają się piękne. Chciałam zamówić jedno z fotozaproszeń ale teraz nie wiem co robić...
Mogłabym też prosić o namiary na tę "nową firmę" ???
Mój mail to kiniuuus1@wp.pl
Pozdrawiam i bardzo proszę o namiary
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ja również mogę prosić o namiar na tą "inną firmę", mój adres; iwona718@op.pl

Z góry dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja rowniez poprosze o namiar siulka@poczta.fm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja również poprosze o namiary na tą firme marzena24@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Poproszę również o namiary na tą firmę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i oczywiście zapomniałam adresu phonorka@yahoo.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prosze uprzejmie o namoary na ta firme jak najszybciej. Z gory dziekuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Uprzejmie prosze o pilne podanie mi namiarow na ta firme. Jestem bardzo zainteresowana. Moj adres to beata_latanik@interia.pl . Z gory dziekuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wczoraj otrzymałam przesyłkę z fotozaproszeniami i wogóle się nie zawiodłam. Prawde mówiąc też naczytałam się mnóstwa negatywnych opini i składałam zamówienie pełna obaw, szczególnie, że mieszkam w Rzeszowie a zamawiałam zaproszenia we Wrocławiu więc nawet nie mogłabym pójść i wygarnąć im w razie czego ;)
Przesyłka miała zostać wysłana od 14-21 dni roboczych a została wysłana 15 i zaraz na drugi dzień była na miejscu. Otwierając paczkę miałam serce w gardle bo według tych złych opinii to wyrzuciłam pieniądze w błoto.
Ale.... byłam zachwycona!!! Zaproszenia są naprawde piękne i uważam, że starszenie ludzi jacy to oni oszuści mija się z celem, może i ktoś się zawiódł ale uważam, że nawet najlepszym zdarzają się potknięcia.
JA OSOBIŚCIE POLECAM TĘ FIRMĘ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ojjjj to mnie pocieszyłaś :) bo ja też czekam na zaproszenia i już się martwiłam !

Dzięki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wczoraj dotarły do mnie zaproszenia i tak:

- dostawa idealnie na czas, równo 21 dni roboczych
- wszystko pięknie zapakowane, nic się nie pogniotło
- zaproszenia są CUDOWNE identyczne jak na zdjęciach z internetu!
- księga i poduszka również piękne!

Serdecznie polecam pomimo, że czasem trudno się do nich dodzwonić :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ciekawe ale bardzo często pojawiają się te same IP ??? takie nowe osoby są niewiarygodne !!!! piszą pewnie bo są pracownikami tej firmy albo są zaprzyjaźnione ale wtopa !!!!!!
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
małogocha,

Paula i mafcia8 to ta sama osoba czyli ja :) Paula nie jest zalogowana a mafcia8 jest bo Paula był już zajęty. Firma jest z Wrocławia chyba z tego co pamiętam a ja z Gdańska więc nie pracuję dla nich ale nasze zaproszenia i całe zamówienie są super. Mogę Ci wysłać zdjęcia przedmiotów na maila jak jesteś taka nieufna.

A może jesteś konkurencją ? :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
parząc na allegro to ciężko nie wierzyć tym złym komentarzom..

http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=1531842

poczytajcie negatywy i neutrale - jest możliwość że ktoś podszywa się pod tą firmę na allegro, tylko po co?
image

image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzień dobry!
Zamawiałam z firmy decorisus kieliszki do szampana i do wódki, albumy na życzenia, poduszeczki pod obrączki. Wszystkie produkty są wykonane bardzo starannie, mało tego prosiliśmy o możliwość zmiany materiału poduszeczki z ecrii na białą i prośba nasza została uwzględniona. Poza tym czas oczekiwania jest 21 dni roboczych. Nasza paczka doszła co do dnia- sama wyliczałam ponieważ naczytałam się na forum niepochlebnych opinii ale dokładnie 21 dnia dostałam paczkę. Pakowanie rzeczy też jest bardzo profesjonalne tak, żeby nic się nie zniszczyło ani nie potłukło podczas podróży. Jestem bardzo zadowolona z tej firmy i ją polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
tak zamawiałam i przyszło co innego i z 3 tygodniowym opóznieniem, NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Firma idzie najtańszą droga, paczki przychodza z 3 tygodniowym opóźnieniem i przychodzi co innego, kiedy sie tam dzwoni to koieta mowi ze to moj problem !!!! NIE polecam, Fakt maja piękne zaproszenia, winetki i podziękowania ale to oszuści i bardzo nie rzetelna firma!!!! Ja nie wiedziałam wczesniej ,że tak jakbym przeczytała forum, nigdy bym nie zamowiła od nich, najgorsze jest to ,że oszukują osoby które z nimi współpracuja !!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak już wcześniej pisałąm zamówiłam zaproszenia, księgę i poduszkę, wszystko przyszło co do dnia i jest piękne. Zamówiłam też winietki i one przyszły o tydzień WCZEŚNIEJ i zostałam o tym poinformowana mailem. Są cudowne!

SZCZERZE POLECAM !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja zamowilam w DecoRisus winietki ślubne i zawieszki, na które czekam już 22 dzień i mam dostac zamowiony towar dopiero za 4 dni! Firma jest kompletnie nierzetelna!! Na stronie jest informacja,że dostarczają do 21 dni, akurat w przypadku ślubu kazdy dzien jest wazny,ale widocznie im to nie robi roznicy. Zycza sobie zeby placic jak sie chce otrzymac dostawe wczesniej, natomiast jak oni sie spozniaja to nic sobie z tego nie robia. Nawet nie wynagrodzą w zaden sposob tego ze klient czeka dluzej niz byla umowa.

NIE POLECAM TEJ FIRMY!! chyba ze ktos ma ochote dodatkowo denerwowac sie przed slubem i wyczekiwac przez kilka dni przesylki!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
OSZUŚCI!!!! Widze ze niektore osoby sa zadowolone z tej firmy, bo dostaly towar na czas. Pewnie zdarzaja sie takie przypadki. Jednak ja naleze do grupy osob ktora nie otrzymala przesylki w ustalonym terminie. Nikomu nie zycze takich nerwow przed slubem!! Cenia sie, jednak to nie idzie w parze z jakoscia ich uslug. Co z tego ze maja ladne winietki, jak klient otrzyma je po slubie!! BEZNADZIEJNI!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
NIE POLECAM!!! Nie dotrzymuja terminów!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
3 posty z tego samego ip i w małych odstępach czasowych - żenada..
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
DecoRisus to oszuści!

Zdjęcia przedstawione na stronie są piękne i dostojne, a otrzymane rzeczy od nich są gorszej jakości, nie dopracowane, a także mają inne ozdoby - sam szajs.

Ja zamówiłam u nich poduszkę na obrączki miała piękna klamrę z kamyczkami, ale tylko na zdjęciu, bo do domu doszła mi poduszka wyglądem podobna ale z ozdobami całkiem innymi. Klamra była stara i pożółkła w ogóle nie podobna do zdjęć na stronie.

Kolejnym zakupem była księga gości w drewnianej oprawie. Strasznie źle szczepiona, krzywo, a w środku jakieś farfocle, papiery których nie powinno być widać. Oczywiście na zdjęciach w ich ofercie są idealne, a do domu przysyłają byle jakie produkty.

Nie polecam tej firmy, jest strasznie droga i nie realizuje rzeczy w stanie jakim oferują klientom!!!!

OSZUŚCI!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
to podeslij fotki na forum tego rzekomego partactwa - może wtedy ktos uwierzy :)

bo chetnych do obsmarowywania róznych firm jest tu masaaaaa, podaj jakies swoje dane, zeby w razie kłamstwa firma mogła wyciągnąć konsekwencje itp,

bo tak to cieńka taka opinia, moze byc wyssana z palca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zamówiłam podziękowania dla rodziców - ramki na zdjęcia z tej firmy - niestety!
Zamówienia najpierw przyszły "pomylone" - dostaliśmy podziękowania dla rodziców innej pary. Następnie dostaliśmy swoje, ale nie z tym tekstem, który miał być - no i w podziękowaniu dla rodziców męża było tylko jego imie, zamiast imienia mojego i męża, tak jak miało być.
Ta firma to pomyłka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja również nie polecam!!!!!!!!!!
zamówiliśmy skrzynki na wino i kieliszki. Zarówno skrzynki jak i kieliszki mają złą datę!!!!!! zamiast 11.09.2010 jest 09.11.2010
i nie zdarzą nam tego wymienić. :(:(:(:(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam zamiar zamówić zaproszenia i winietki itd. w tym roku, ale w przeciwieństwie do innych panien młodych doprowadzę swoją transakcję do końca - bilet do Warszawy czy Wrocławia to chyba nie jest taka znowu fortuna - a odbierając zamówienie osobiście będę miała pewność że wszystko jest dopięte na ostatni guzik i gotowe na czas. Nie mam zamiaru bawić się w głupie pisanie maili - wolę konfrontację :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mika - będzie ci się chciało jechać ??
POLIGRAFIA ŚLUBNA - Zaproszenia Menu Tablice Winietki Zawieszki http://doriart.ucoz.comimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bylam na miejscu, bo mieszkam w Warszawie, ale to i tak nic nie dalo, bo pieniadze Decorisus bierze z gory!!! Na miejscu okazalo sie, ze wydrukowali inny kolor (mial byc czerwony, a zrobili dziwny, brzydki braz). Pani powiedziala, ze "maga byc DROBNE roznice w tonacji". Kpina! I co mi zostalo? Kase juz mieli, wiec mnie olali. Wlascicielka nawet nie chciala ze mna rozmawiac. W dodatku czesc wydrukow byla rozmazana. Zaproponowali mi, ze dodrukuja w ciagu tygodnia, a to bylo zamowienie ekspresowe (za co oczywiscie musialam sporo doplacic). NIE POLECAM DECORISUSA!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ta firma to TRAGEDIA. Przez ponad miesiąc realizują zamówienie, po czym po tym okresie twierdzą, że nie mogą go zrealizować bo im nie odpowiedzieliśmy na maila po którym nam wysłali kolejnego maila, że wszystko jest ok i zaproszenia będą w terminie. To OSZUŚCI, GORĄCO ODRADZAM. W dodatku bardzo ciężko się do nich dodzwonić i uzyskać jakąkolwiek informację.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak terminy sa niedotrzymywane, zaproszenia ktore oferuja maja problemy z jakoscia druku na nich...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My też zamawialiśmy u nich zaproszenia i wszystko w jak najlepszym porządku,na czas i ładnie wydrukowane. Moja opinia jest jak najbardziej pozytywna,mogę polecić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja zamawialam kilka rzeczy na swoj slub ze strony internetowej decorisus'a i sie zawiodlam... nie dosc, ze firma ma strasznie dlugi czas realizacji (zamowienie zlozylam ponad miesiac przed slubem, a paczka doatarla 3 dni przed slubem), to jeszcze brakowalo 1 z ozdob na auto, zadzwonilam tam, by wyjasnic sprawe, i dzien przed slubem dostalam kolejna paczke, rzekomo z brakujacym elementem, jednak bylo to zupelnie cos innego! zadzwonilam po raz drugi i okazalo sie, ze pani pomylila paczki adresujac je do klientow... skonczylo sie na prosbie i zwrocie pieniedzy na moje konto...

takie sa moje wspomnienia z ta firma, wiec radze sie dwa razy zastanowic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zaluje, ze nie przeczytalm opinii o tej firmie wczesniej...
Jestem totalnie rozczarowana brakiem profesjonailzmu i sprzedaza bubla za duze pieniadze (zdecydowalam sie na opcje ekspres, czyli 40% doplaty). Nasze zaproszenia mialy zenujaca jakosc druku, odeslalismy je i kolejne byly niewiele lepsze. Strata czasu i pieniedzy.
Nie odpowiadaja na maile, telefonicznie nie mozna uzyskac zadnej informacji. Nie polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My zamawialiśmy od nich księgę gości, ale z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym i wszystko było ok. Termin realizacji 21 dni roboczych to bardzo długo, gdyż jest to koło miesiąca. U nas niestety troszkę się przedłużyło, gdyż nasze zamówienie gdzieś tam im się zaplątało, ale w ramach rekompensaty dostaliśmy poduszkę na obrączki. Kontakt zarówno telefoniczny jak i internetowy naszym zdaniem bez zastrzeżeń.
image

http://forum.trojmiasto.pl/Ill-love-you-till-I-die-relacja-paquerette-18-06-2011-t248517,1,11.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zamowilam od tej firmy kilka rzeczy i po przeczytaniu Waszych komentarzy zaczelam sie troche stresowac... Dzwonilam do ich pracowni we Wroclawiu i albo nikt nie odbieral albo slyszlama tylko halo halo i ktos odkladal sluchawke. Wtedy naprawde zaczelam sie martwic. Po kilku probach w koncu udalo mi sie porozmawiac z jedna z pracownic, ktora powiadomila mnie, ze nie moga zrealizowac calosci zamowienia z braku czasu. Obiecano mi zwrot pieniedzy.Towar zostal dostarczony (piekne zawiszki na alkohol), wplacone pieniadze na figurki na tort wplynely na konto, wiec nie wariujmy. Firma istnieje i realizuje zamowienia, a my w przedweselnym stresie szukamy dodatkowych zmartwien. Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
My zamówiliśmy tam zaproszenia z 6-miesiecznym wyprzedzeniem i nikomu nie polecam:
1. Bardzo skomplikowany (utrudniony) system zamówień (projektu)
2. Bez własnych zainstalowanych czcionek zaproszenie można zobaczyć tylko gdy firma wysle je w pliku pdf
3. Bardzo niemiła i nieuprzejma obsługa w salonie w Wrocławiu!
4. Odebrane zaproszenia zalane klejem - da się go ściągnąć ale to powinno być w interesie firmy a nie zamawiającego!
5. Co niektóre krzywo obcięte, postrzępione, słabo posklejane, ruszające się kartki krzywo posklejane

Jeśli macie możliwość załątwienia takich rzeczy w innej firmie to naprawde to zróbcie bo Decorisus to zero profesjonalizmu i brak odpowiedniego podejścia do klienta! Niepolecam!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
również nie polecam tej firmy
na księgę gości oczekiwałam 2 miesiące a zaznaczam że obowiązuje u nich termin realizacji zamówienia 21 dni,już nawet nie będę pisała jak mi odpisywali na maile np.że nie przywieźli im materiałów do wykonania księgi itd.Dopiero kiedy zadzwoniłam i poprosiłam o zwrot pieniędzy dostałam informację że oczekuje na mnie przesyłka.Zobaczymy
NIE POLECAM obecnie jest taki wybór że szkoda się denerwować a pomyśleć że miałam zamówić u nich zaproszenia,nawet byłam w salonie wzorniczym.Dopiero byłyby nerwy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po tym, jak 2 marca tego roku dokonałam zamówienia i czekałam na jego realizację, weszłam na kilka forów i trochę się zaczęłam bać o nasze zaproszenia ślubne. A teraz muszę tu dodać pozytywną opinię co do tej firmy. Czas realizacji zamówienia dokładnie 14 dni roboczych. Zaproszenia takie, jak oczekiwaliśmy, identycznie, jak widzieliśmy w salonie we Wrocławiu. Nie było problemu w komunikacji mailowej podczas dokonywania zamówienia. Jedyne co było dla mnie nieprzyjemne to kontakt w Panią w salonie we Wrocławiu kiedy przyszliśmy oglądać przykładowe zaproszenia. Miałam wrażenie, że Pani nie była zainteresowana tym byśmy wybrali tam zaproszenia. Ale za to przy odbiorze relacja była już bardzo dobra. Aha i nasze zaproszenia są z serii luxory takie fioletowo-białe i te mogę polecić. Co do innych to nie ręczę. Powodzenia dziewczyny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zamawialiśmy z tej firmy zaproszenia ślubne a później resztę dodatków i jesteśmy bardzo zadowoleni-zaproszenia były przepiękne-każdy pytał gdzie zamawialiśmy.
Kontakt telefoniczny z tą ich pracownią-może i nie był bezproblemowy ale na maile odpowiadali.

Z czystym sumieniem mogę polecić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oszusci
Warto pamietac o mozliwosci zwrotu zakupionego towaru na odleglosc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zaproszenia

zamówiłam zaproszenia z Decorisus, są takie jak miały być i przyszły do mnie w terminie, w zeszłym tygodniu. Jestem zadowolona, kontakt był bardzo dobry i pełna elastyczność - zamawiałam zaproszenia i zawiadomienia w 3 językach i nie było żadnego problemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My również zamawialiśmy zaproszenia oraz zawiadomienia z firmy Decorisus. Przyszły bardzo szybko, jednakże zawiadomienia zostały wykonane nieprawidłowo, jednakże po odesłaniu tych złych - zostały do mnie przesłane prawidłowe:). Ale przyznać trzeba, że obsługa jest dość "ciężka", tak więc nie wiem czy zamówimy u nich winietki...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zamawiałam z firmy decorisus księgę gości, i o ile przed zamówieniem kontakt był doskonały (wysyłałam duzo e-maili z różnymi zapytaniami - odpowiedz otrzymywałam prawie natychmiast), tak po złożeniu zamówienia kontakt zerowy. Dopiero po 2 tygodniach od złożenia zamówienia wzięli się za realizację!! Nawet nie raczyli mnie poinformować, dowiedziałam się dopiero, gdy zapytałam kiedy mogę spodziewać się zamówienia (gdy czas realizacji minął, a ja dalej nie miałam księgi).
Towar W KOŃCU dostałam ale jestem bardzo niezadowolona.Tak samo z obsługi jak i z wykonania księgi.... Nie sugerujcie się zdjęciami, jeżeli macie możliwość to pojedźcie i na własne oczy zobaczcie interesujący was produkt.
Nie polecam!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

Zaproszenia ślubne - gdzie najlepiej kupić? (134 odpowiedzi)

Gdzie najlepiej kupić zaproszenia w okolicy Trójmiasta?

do góry