Widok

Dobry endokrynolog prywatnie gdynia/gdansk/sopot/rumia....?

Witam,
poszukuje dobrego endokrynologa, który będzie chciał pomóc, wysłuchać. Obecnie chodze na NFZ jednak lekarz do ktorej chodze ewidentnie ma swoich pancjentow oczywiscie tylko tych na nfz gdzies... leczy tylko na podstawie tsh, ja bym chciala znalezc lekarza co patrzy tez na inne wyniki, i interesuje go samopoczucie pacjenta.
Bardzo prosze jesli ktos moze polecic jakiegos dobrego lekarza, oczywiscie takiego co jeszcze przyjmuje nowych pacjentow.
Jestem z Gdyni wiec najlepiej z Gdyni, ale moze byc tez z okolic.
Z gory dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja byłam prywatnie u kilku i straciłam nadzieje że jest jakiś prawdziwy fachowiec w tej specjalizacji : - (
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja polecam dr Lizakowską-Kmieć, przyjmuje na Żabiance, w ENDOMEDzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Są na pewno!
Poczytaj na "znany lekarz.pl" opinie o trójmiejskich endokrynologach, zapytaj na forum Choroby tarczycy i Hashimoto lub forum Hashimoto - ci, co się leczą, podpowiedzą na podstawie własnego doświadczenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja obecnie chodze do Butalewicz-nie polecam!
Jako, że jestem z Gdyni zastanawiam się nad 3: Zapała, Kazmirowicz i Szafran.
Miała, któraś z Was doczynienia z nimi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam niedoczynność tarczycy i Hashimoto i też chodzę do Butalewicz i również nie polecam :/ ale na razie chodzę bo wyniki mam dobre i tylko potrzebuję recept ( Butalewicz kontynuuje to do czego doszła inna lekarka dobierając mi dawki Euthyroxu - chodziłam prywatnie w ciąży).
Na ostatniej wizycie skarżyłam się, że mam strasznie suche łokcie i kolana to powiedziała mi żebym smarowała kremem... no normalnie Amerykę odkryła... jakbym nie wiedziała ;) a jak stwierdziłam, że smaruję to powiedziała żeby więcej nakładać kremu :P hahha normalnie śmiech na sali.
Pewnie gdybym miała problemy ze zdrowiem albo by mi się pogorszyło samopoczucie to poszłabym znów prywatnie do lekarki która mnie prowadziła

Mogę polecić zatem Aleksandrę Markuszewską, która przyjmuje w Ośrodku Diagnostyki Medycznej (ODM) w Gdyni (visa vi dworca głównego)
Jest to starsza miła Pani doktor, która wysłucha, doradzi, zleci badania i nie spieszy się na wizycie. Pacjent wychodzi od niej z poczuciem, że dobrze wykorzystał czas za który zapłacił :)

http://www.odm.pl/index.php?page=specjalisci&specjalizacja=4&lekarz=3
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapała jest ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jaki koszt wizyty u tej pani Markuszewskiej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak ja chodziłam to było to 100 albo 110 zł
nie pamiętam dokładnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I co? Pytałaś na forach tarczycowych o dobrych endo z Trójmiasta? Doradzili?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No wlasnie niezbyt. Ci polecani nie przyjmują juz nowych pacjentow. Takze na podstawie opini, jakis tam zasluchow itd bede musiala wybrac jakiegos endo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Leczę się u dr Czaplińskiej- Kałas i nie narzekam. Jest specjalistką chorób wewnętrznych i endokrynologii. Ja jeżdżę do Nowego Portu, gdyż mam to szczęście, że udało mi się dostać kilka lat temu na NFZ ( została mi polecona). O niebo solidniejsza od poprzedniego endo. Ma prywatny gabinet we Wrzeszczu i przyjmuje nowych pacjentów. Na wizytę nie trzeba długo czekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fakt, moja endo, polecana na forach, nie przyjmuje nowych, ale za to ja i inni stali pacjenci nie musimy czekać długo na wizytę - 1-2 tyg. max.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Nerwica i depresja - jak wyjść z tego stanu ??? (401 odpowiedzi)

Witam, Czy są osoby na forum,które zmagają lub zmagały się z nerwicą i depresją ???? Jak...

Wysoki cholesterol (3 odpowiedzi)

Witam, Mam wysoki cholesterol (genetyka). Organizm źle toleruje leki z apteki. Co mogę zażywać z...

gdzie najlepiej usunąć ósemki??? (65 odpowiedzi)

j.w. dodam, że jestem bardzo przewrażliwiona bo już jedno usuwanie mam za sobą (w przychodni Woj....

do góry