Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Odradzam wątek zamknięty Oddałem twardy dysk Seagate do reklamacji (na gwarancji). Reklamacja została...
~Jarek
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 grudnia 2011

Niekorzystna dla klienta i niezgodna z regulaminem ESC załatwienie reklamacji wątek zamknięty Oddałem twardy dysk Seagate do reklamacji (na gwarancji). Reklamacja została...
~Jarosław Gudzowski
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 grudnia 2011

absurd wątek zamknięty Oddałam komputer do serwisu, ponieważ po jego włączeniu na monitorze nic się...
~Gosia B.
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 grudnia 2011

Perfekcyjna obsługa klienta wątek zamknięty Zamówiłam komputer 18 grudnia, przemiły pan zadzwonił do mnie w poniedziałek...
~Sylwia Chabrowska
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 stycznia 2012

Wszystko ok. wątek zamknięty Gdyby nie to że komputer który tam złożyłem co chwile się psuje a gwarancja...
~Anonymus
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 września 2011

Wrazenia wątek zamknięty Niedawno na "wysepce" zlozyli mi skladaka, dzis musze potwierdzic ze to...
~MikiWaniki
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2011

Solidny sklep wątek zamknięty Od kilku lat wszystkie komputery kupuję w ESC i jak na razie bardzo mi się...
~Piotr
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2011

cały czas ok wątek zamknięty Od kilku lat u nich kupuję i naprawiam swój sprzęt i jeszcze się nie...
~MarEK
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2011

Podmieniona płyta główna w serwisie, gburowata obsługa wątek zamknięty W Esc kupiłem komplet części do złożenia komputera. Między innymi wadliwą,...
~Karol D.
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 lipca 2010

extra wątek zamknięty tyle lat udanych zakupów i oddawania do serwisu i oby tak dalej :) jeszcze...
~kilkuletni klient
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 stycznia 2011

Tragiczna obsługa wątek zamknięty Nie polecam nikomu tego sklepu. Nawet jeśli oferta jest dobra to obsługa jest...
~klient
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 grudnia 2010

Oby tak dalej. wątek zamknięty Kupuję u nich od lat i teraz też kupiłem choć po dłuższej przewie. Ja zawsze...
~Olaf
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 czerwca 2010

Jak tu sie nie wkur... wątek zamknięty Zamowilem w tym sklepie zestaw komputerowy.Sprzet przyszedl po trzech dniach...
~tompla17
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 października 2009

POLECAM wątek zamknięty Świetna, fachowa obsługa. Bardzo szybka realizacja. POLECAM!!!
~garfield
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 marca 2009

Jest dobrze. wątek zamknięty W tym miejscu jest tanio i porządnie - nie zauważyłem żadnych wad. Szybkość...
~Royal
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 listopada 2008

Tak. wątek zamknięty Tutaj naprawdę warto robić swoje zakupy. Wzór do naśladowania - polecam!
~Gtfo
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 listopada 2008

Wszystko ok. wątek zamknięty Niczego nie mogę zarzucić dla tego sklepu. Polecam!
~Urukhai
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 listopada 2008

Dobre miejsce na zakupy. wątek zamknięty Moim zdaniem sklep zasługuje na najwyższą ocenę. Jest miło, szybko i...
~Pietrusio
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 października 2008

WD 320GB AAKS. wątek zamknięty Ten dysk twardy poleciła mi obsługa - i dobrze, że im zaufałem. Jest cichy i...
~Don
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 października 2008

Igor - opinia wątek zamknięty Szybko i porządnie. Profesjonalna obsługa i dbałość o zadowolenie klienta....
~Igor
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 października 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
87

postów

70

wątków

do góry