Widok

Firana

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Poszukuję najlepiej na allegro, jakiejś gotowej firany.
Na wysokie okno balkonowe, takie dwuskrzydłowe.

image

Biała żeby była.Szukam już długo i nic nie mogę znaleźć.
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ania moze w jysku? moze znajdziesz cosik dla siebie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie na Allegro... ale :)

koło nas jest sklep fabryczny z firanami ;) mają różne wymiary i szyją na zamówienie :) jak będziesz na uczelni - to mogłabyś podjechać :)

skrzyżowanie Jagiellońskiej i Dąbrowszczaków :) jadąc od morza - po lewej stronie, tuż za skrzyżowaniem jest piętrowy budynek :) na rogu fryzjer, u góry biblioteka :) jest tam też komis AGD :) i na dole ten sklep z firanami :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jakies pol roku temu kupilam firano-zalone na szelkach, material, to bawelna, ale o grubym splocie, bardziej przypomina len! dla mnie bomba! czegos takiego wlasnie szukalam! w Leroy&Marlin, cena zaslo
tu fotka z pokoju, jednak samej zaslony nie widac za dobrze :)
http://lh3.ggpht.com/_-nBiMXlz51w/S3AdwkissjI/AAAAAAAAOW8/mD5_cSNXArw/s800/IMGP7523.JPG
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mialam napisac cene zaslonki :) i zgubilam watek :)
koszt jednej to ok. 50zl.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agunia, a nie wiesz, czy nie przesadzają z cenami??
Bo w takich na zamówienie to teraz ceny kosmic!

Ja zasłony mam, takie lniane właśnie, ale myślałam o czymś bardziej eleganckim.Boto nasze okno wygląda tak "nijak".
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ania - my tam kupowaliśmy firany kilka razy(bez szycia) :P moja ex przyjaciółka też tam zamawiała :) ale wiesz - takie normalne firany z taśmą marszczącą - bez jakiś udziwnień ;) (stylizacji)

i ceny mają ok :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aha, ok.
A czy na miejscu maja też wybór? Czy trzeba czekać jakiś czas.
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mają na miejscu firany na metry :) różnej długości(wysokości) :P mają też kilka gotowców - ale chyba nie aż tak wysokich/długich :P chociaż pewności nie mam :P


bywacie z Jaśkiem w naszym parku na placu zabaw? bo ten sklep jest bardzo blisko ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety, nie zabieram Jana ze sobą do Gda:(...


Agunia, jutro jadę na egzamin na UG, powęszę, pojadę na ten "róg":).Jak nie trafię, dryndnę do Ciebie.
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
napiszę Ci ma maila jak jechać - najłatwiejszą drogą ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ania 1979 a takie firany sznurki-makaron.Wyglądaja na oknie bardzo efektownie. Sama takie kupiłam na allegro i wszyscy co je u mnie widzą mówia, że fajny i ciekawy pomysł. Sa rózne kolory
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moniall ma rację. Ja mam rónież dwu skrzydłowe okno balkonowe i właśnie firankę makaron, bardzo fajnie wygląda na oknie.

Na allegro można kupić w bardzo fajnej cenie, bo w sklepach widziałam dużo drożej.

I kolorki możesz sobie pod pasować. My mamy białą w pokój, córka z racji fioletowego pokoju, ma fioletową, syn zieloną, wszystkie bardzo fajnie wyglądają
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przeszliśmy już przez etap makaronów;)

Niestety, u nas to okno jest "pracujące", czyli ciągle się przez nie przechodzi.A makarony są w tej kwestii mało praktyczne, trzeba je zakażdym razem odgarniać;(...

Kiedyś nawet zrobił się na nich supełek, i weszłam szybko do domu, i mało się nie udusiłam- zatrzymałam się na tym supełku , szyja cała pocięta...aaaa....No, ale to moja energia zawiniła;/

Myślałam o czymś bardziej eleganckim, jakaś mleczna , ładnie upinana firanka, która otwierałaby się razem z oknem.
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agunia, dzięki za mapkę:)
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie ma za co :)))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i co Aniu - znalazłaś w tym sklepie coś dla siebie? :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej Agunia, byłam tak, akurat jak panie szykowały firany na duże balkonowe okna dla innej babeczki:)

Tak, zamówiłam sobie firanki, i od razu do jadalni nowe...mają bardzo fajne pomysły!

Aż się na zajęcia spóźniłam z tego wszystkiego:) haha
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehehe :D no ładnie ;)

cieszę się, że zakupy się udały :))))) no i miałaś farta, że akurat tak trafiłaś(mogłaś zobaczyć co i jak) :)))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Co na 1. rocznice ślubu? Jakieś ciekawe pomysły? (11 odpowiedzi)

Witajcie, Chciałabym z mężem jakos miło spedzic czas w pierwsza rocznice ślubu, nie chodzi o...

Przedszkola Państwowe - WRZESZCZ (28 odpowiedzi)

Skoro istnieje wątek przedszkoli na zaspie i przymorzu to ja zapytam się o Wrzeszcz. Czy są tu...

Wyrwanie zęba 8 dolna- gdzie najlepiej? (7 odpowiedzi)

Witam. Gdzie w Gdańsku lub okolicach wyrwać 8 dolną. Niestety nie opłaca się jej leczyć. Jestem...

do góry