Widok

Gdzie mozna zrobic grilla/ognisko na swiezym powietrzu gdańsk i okolice

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
gdzie można zorganizować ognisko lub grilla na świeżym powietrzu, nie posiadając ogródka ani działki.
szukam miejsc.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
np .Park im. Ronalda Reagana na Przymorzu są tam miejsca na ognisko lub można zabrać własnego grilla
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Matemblewo.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Otomin
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Wyspa sobieszewska - piekna natura
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Dobre miejsce pod warunkiem że odpadki i śmieci po imprezie pojadą do domu wraz z właścicielem.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

a na Wyspie dokładnie gdzie? czy są miejsca?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a moze nad jeziorkiem w osowej albo łapinie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
My wczoraj robiliśmy na poligonie koło Moreny. Tam też jest taki staw, można nad stawem. Ale my mamy swoje wypróbowane miejsce ;)
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
ajeczka, ognisko czy grilla robiliście?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
w niedzielę wpadliśmy na działkę (Jasień, przy Źródlanej) i jechaliśmy do znajomych do Pruszcza :) postanowiliśmy nie wracać na Kartuską ;) przejechaliśmy więc koło "naszego" jeziora :) (koło działek, widoczne z Kartuskiej)

teraz na dawnej polance, na której kiedyś tłumy gdańszczan wylegiwały się w słońcu zrobili taki taras/parking :) z widokiem na jezioro :) i tam jakaś rodzinka zaparkowała, rozłożyła stolik, krzesełka i grilla :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
A gdzie znajdę miejsce na ognisko?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ognisko można robić w Przywidzu na ośrodku Camping, ale nie wiem jak to się ma dla "przyjezdnych" bez rezerwacji domku.

Tam również bez problemu można zrobić grilla ( nie trzeba robić rezerwacji na domek )

Poligony między Jasieniem a Moreną również są ok.
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
My robiliśmy wielkie ognicho, dookoła pełno suchych drzew i krzaków, nie ma problemu z drewnem. Nie wiem jak w okolicy jeziorka, ale też myślę, że coś suchego będzie. Sporo chodziłam z psem na poligon i jakoś nie widziałam, żeby ludzie robili ogniska, a nad jeziorkiem to siedzą na ogół z grillem.
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ami ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? bieda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam serdecznie,
odpowiadam za portalu Podroze.pl w wydawnictwie Murator. Pisząc tekst o grillowaniu korzystałam z rad zamieszczonych na Forum, za co bardzo dziękuję
Pozdrawiam
Katarzyna Tarasiuk
Podroze.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zapraszam na mój balkon... ;)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
szczególnie jak mieszkasz załóżmy na 7 piętrze a nad sobą masz jeszcze 3 piętra......trochę rozsądku samolubie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

Przesadzasz..

ja właśnie w tym celu kupiłem grilla elektrycznego. Nie śmierdzi bardziej niż jakbym smażył kiełbaski na patelni przy otwartym oknie w kuchni...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
smierdzisz tym grillem ale cie to nei obchodzi ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Piotrek, zastanawiam się nad zakupem grila elektrycznego. Smak potraw i aromat jest choć nieco podobny do grilla tradycyjnego?

A może ktoś się orientuje gdzie w Gdyni można sobie zrobić ognisko czy grilla?

Z góry dziękuję :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Novia8: ja też mam elektrycznego grilla (raclette), potrawy niestety są nieco inne. Nie ma to jednak jak dym ;)
Ale jest ok. Szybko smaży i beztłuszczowo.
Ja stawiam takiego grilla pod okapem, bo jednak czuć w mieszkaniu smażeniną. Na balkonie nie robię, bo uważam to za brak kultury.

W Gdyni byłam kiedyś na ognisku na tzw. skoczni. Nie wiem jak tam dokładnie trafić, bo kolega wiózł nas terenówką i strasznie kluczył. Ale to okolice wieży na Kolibkach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak sie cieplej zrobi ja chce zrobic w ogrodku u siebie, miejsca sporo;) mozna sie umowic wspolnie i zoorganizowac wieksza ekipa:D
Amelia Zofia 1225g, 43cm:) jestem mama!

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ajeczka, dzięki za odpowiedź :)
troszkę mnie zmartwiłaś, bo właśnie myślałam nad zakupem grilla eketrycznego żeby robić go na balkonie. Mamy duży balkon i pomyślałam że właśnie nie będzie to przeszkadzać sąsiadom.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Jaka jest najlepsza odpowiedź na pytanie: Kiedy będziesz mieć dzieci? (7 odpowiedzi)

Jestem kobietą w wieku wychowawczym. Nie mam nic przeciwko dzieciom. Mam swoje powody, żeby ich...

Ginekolog Katarzyna Zielińska - opinie (32 odpowiedzi)

Czy ktoś ja zna, miał z nią do czynienia? Chodzę do niej, ale nie mogę jej rozgryźć... Przyjmuje...

do góry