Widok

Gdzie na zabieg na dłonie i co polecacie

Witam. Pytanie do osób, które przechodziły zabiegi na dłonie Mianowicie mam pracę w związku której moje dłonie są narażone na niektóre kiepskie czynniki. Niby uzywam rękawiczek jednak to nie wystarczy. Mam problem z wysuszeniem no i jednak moje dłonie wyglądają o wiele starzej niż dziewczyn w moim wieku ( mam 40 lat i niestety wrażenie,że moje dłonie należą do kobiety 60 letniej). Postanowiłam zrobić sobie prezent urodzinowy i wybrać się do jakiegoś gabinetu na zabieg.
Co możecie polecić? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jednorazowy zabieg niestety nie 'wyleczy' problemu. Przede wszystkim trzeba regularnie dbać o dłonie - polecam spanie w rękawiczkach z grubą warstwą kremu, zabiegi parafinowe jako regularną pielęgnację. No i też używanie dobrego kremu. Bardzo odżywczy jest koncentrat Tołpy - moje suche dłonie są mi wdzięczne, że używam tego produktu. Mam niedoczynność tarczycy i również mam problem z suchą skórą. Jeśli chodzi o zabieg kosmetyczny - pewnie też zaproponują Ci zabieg parafinowy. On fajnie regeneruje, ale trzeba go powtarzać. To nie jest jednorazowy zabieg, gdzie po jednej wizycie u kosmetyczki będziesz miała odżywione dłonie. Zresztą z żadnym kosmetycznym zabiegiem tak nie jest (zawsze jest potrzebna seria).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpuuść sobie te wszystkie nawilżające zabiegi u kosmetyczek. Zwykle taka kosmetyczka nakłada jedynie kremy które możesz sobie kupic samodzielnie (tyle tylko, ze wszystko przy muzyce i ładnej oprawie). Najlepiej jest machnąć sobie jakiś zabiegi bardizej inwazyjnyTaki jak osocze bogatopłytkowe czy kwas hialuronowy. Ile masz mniej więcej kasy? Bo od tego powinno się zacząć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


i podpowiedz jeszcze od razu, że najlepiej zrobić to u lekarzy z kliniki Michajlowskiego w Gdansku ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie o czymś takim myslałam :) Kiedyś chodziłam na zabiegi parafinowe ale wiele mi nie dały ( poza tym nie było to zbyt przyjemne). Mam do wydania ok 2000 zł. Myślę,ze na coś wystarczy ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to polecam najbardziej osocze. 2 czy 3 zabiegi :) Fajnie byłoby również wspomóc się endermologią. Dobre pakiety na dłone ma klinika dermatologika ale są już duzo droższe ( za to jest tam bardzo wiele zabiegów i jest taniej).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miałaś jakiś zabieg? Ile kosztują takie pakiety?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na stronie jest cennik: http://wymodelujsylwetke.pl/pakiety/dlonie/ . Ja nie miałam ale moja mama tam chodziła na osocze i o ile początkowo nie wierzyłam ,że coś takiego moze dac róznicę to jak zakończyła zabiegi to róznica badzo duża. Naprawdę fajna sprawa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Jaki wybrać kolor torebki, aby pasował do większości ubrań? (8 odpowiedzi)

Chce sobie kupić jakąś torebkę, ale nie wiem jaki kolor wybrać. Nie stać mnie na to, aby kupić...

Pierwszy krem na zmarszczki (5 odpowiedzi)

Witajcie :) napiszcie proszę, kiedy zaczełyście używać kremu na zmarszczki? I jaki kremik...

jaki krem na noc +30 ?? (203 odpowiedzi)

Witam! Od dłuższego czasu szukam kremu dla siebie. Mam cerę mieszaną. Jeżeli już myślę, ze w...

do góry