Widok

Jaki wybrać kolor torebki, aby pasował do większości ubrań?

Chce sobie kupić jakąś torebkę, ale nie wiem jaki kolor wybrać.
Nie stać mnie na to, aby kupić kilka torebek do różnych ubrań, więc chcę jedną uniwersalną.

Zazwyczaj chodzę w jasno/ciemno niebieskich jeansach,
teraz w okresie zimowym czarna kurtka, ale chciałabym aby ta torebka, a raczej kolor torebki, pasował też do kremowego polara, fioletowego swetra, szarych, różowych, kremowych, białych, czarnych, kolorowych bluzek, do czarnych spodni, no po prostu do większości ubrań.

Ja tam za torebkami nie przepadam, ale czasem trzeba gdzieś coś schować jak się wychodzi z domu. Mam jedną małą beżową, ale to na lato do sukienek i kilku innych ciuszków mi pasuje, ale teraz brzydko wygląda przy np czarnej kurtce.

Możecie poradzić jakiś kolor torebki, aby pasował do większości ubrań?

I gdzie w Gdańsku można niedrogo kupić torebki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czarna, pod tunelem koło empiku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czarna ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
I ta czarna torebka by pasowała np. do fioletowego sweterka i niebieskich spodni?
Chociaż pewnie jak będę miała czarne buty to by jakoś pasowało.

A jeszcze się spytam, jaka torebka by pasowała do białych adidasów?
W ogóle coś pasuje do adidasów? jakieś bardziej sportowe torebki czy coś?
Ale jaki kolor wtedy by pasował do białych butów, i np. do fioletowego sweterka i niebieskich spodni?
Jakaś jasna? ecru, kremowy, beżowy czy jakiś inny?

Czy np. wybrać właśnie jakąś bardziej sportową torebkę, czarną,
ale czy by pasowała do czarnych butach na lekkim obcasie jak i do białych adidasów? Czy tak nie bardzo?

Czy już lepiej byłoby uzbierać trochę kasy i kupić dwie, do takich butów i do takich? Ja tam bym wolała osobne, ale ponieważ z kasą krucho, to wolę się jakoś dowiedzieć co by pasowało :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Juz minely czasy ze torebka musi byc w kolorze butow.Zaloz niebieskie spodnie,fioletowy sweter ecri torebke,,biale buty,rozowy szalik i papuga gotowa:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No w sumie patrząc na necie na zdjęcia, czy nawet obserwując kobiety na mieście, nieraz widziałam różne zestawienia ubrań, butów i torebek i nawet dobrze wyglądały.
Na allegro jak patrzałam na torebki, to fajnie wyglądało czerwona torebka do czarnego stroju, lub ciemny strój i taka bursztynowa torebka, chociaż kobiecie na fotce akurat do włosów torebka pasowała :) do jednego stroju różne odcienie torebek i wszystkie pasowały.

Chyba najlepiej się wybrać i szukać torebki która będzie się podobała.
Ostatnio byłam w jakimś sklepie i spodobała mi się taka brązowa, ciemny brąz, były też czarna, szara i kilka innych i właśnie ta brązowa najbardziej mi się podobała, ale zaczęłam się zastanawiać czy by mi pasowała do ciuchów, chociaż mówiąc szczerze, gdybym wtedy miała odpowiednią ilość kasy to bym ją wzięła i nie myślała o tym czy pasuje czy też nie.

Ale tak jakoś bym chyba się głupio czuła jakbym miała coś co nie bardzo pasuje do innych rzeczy, z drugiej strony przynajmniej bym się może wyróżniała w tłumie :)

Jak się rzadko nosi torebki to później nie wiadomo co wybrać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A na co dzień wybieracie plecak czy jednak torebkę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Plecak - tylko do pracy lub wędrówek. Torebka - tylko wtedy kiedy nie mam czegoś go czego mogę włożyć telefonu.
Generalnie nie znoszę torebek ;)

Jeśli szukacie czegos bezpiecznego, polecam zerknąc sobie na stronę pacsafe:
https://www.niedajsieokrasc.pl/plecaki-antykradziezowe

Nie wiem czy znacie, ale można dostać tam dobrej klasy plecaki antykradzieżowe - jak dla mnie świetne rozwiązanie w podrózy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Depilacja laserowa Kiedy i gdzie (65 odpowiedzi)

Witam wszystkich. Aktualnie mieszkam w UK, w drugiej połowie sierpnia planuję przyjazd do Polski...

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? (102 odpowiedzi)

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? Co według was przynosi najlepsze efekty ? Mam...

Tabletki Perfect Bust na powiększanie piersi (14 odpowiedzi)

Dziewczyny początkowo zastanawiałam sie nad zabiegiem powiekszania piersi operacyjnym ale chyba...

do góry