Widok

Hotek Marriott Gdynia

Wesele Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś planuje wesele w tym hotelu ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hotel co prawda fizycznie już stoi i jest otwarty dla gości, ogólnego otwarcia z tego co mi wiadomo to jeszcze nie miał. Nie mniej jednak jest to sieciówka także ceny na pewno nie są rozsądne dla nisko budżetowych wesel.

Za wcześnie by pisać o opinii tego obiektu, skoro wszystko pachnie nowością i jeszcze nie mieli wysokiej klasy imprez okolicznościowych.

Zwolniłbym lejce i poszukał w okolicach i miejscach gdzie hotele wyrobiły sobie renomę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ma pan jeszcze wiecej jakiś ciekawych informacji ??
Czemu pan twierdzi, ze lepiej poszukać czegoś innego ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Niestety nic nie mam więcej. Mam kilku letnie doświadczenie Hotelarsko-Gastronomiczne. Sam Marriott jako Hotel to fantastyczny obiekt, godny polecenia, świeży, nowy, lokalizacja wręcz idealna.

Nie twierdzę że lepiej szukać czegoś innego, aczkolwiek warto brać to pod uwagę, ponieważ Hotel Marriott ma wbudowaną w sobie klasę a to się ceni.

Dlatego jeśli portfel pozwala, warto spróbować :) Oczywiście najlepiej umówić się wcześniej telefonicznie z osobą decyzyjną od bankietów i konferencji w celu ustalenia daty spotkania, wtedy na pewno Pani/Pan manager przedstawi Państwu oferty weselne.

Tyle mogę podpowiedzieć :) Oczywiście prosimy o komentarze, praktycznie co druga osoba jest zainteresowana nowym hotelem w Gdyni :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Planuje slub an przyszly rok i zapoznalam sie z oferta tego hotelu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I jaka decyzja? Ja sie nadal zastanawiam czy zabukowac w Marriott'cie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moze warto jeszcze czegoś poszukać, parking płatny, korkowe za wniesienie alkoholu 30 zł wesele na poprawiny 20 zł, racja dają fajny pakiet 89 zl za 8 godz napojów (wódka wyborową lub żubrówka jedna z najtańszych, a hotel 4 gwiazdkowy) wesele trwa conajmniej 10 godzin, każda dodatkowa godzina pakietu 12 zł czyli 24 zł trzeba dopłacić gdy wesele trwa 10 godzin.
Zapytaj o ilośc przystawek na osobe i jaka jest gramatura dan.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ponawiam wątek - czy ktoś może podzielić się opinią o weselu w tym miejscu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dekorowałam sale Warszawa i Londyn w zeszłym roku (ślub cywilny oraz wesele) . Młoda Para była zadowolona z obsługi , jedzenia raz pokoju. Kelnerzy i manager z tego, co zauważyłam bardzo sympatyczni.
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

do góry