Widok

Ile płacicie za fotografa na ślub?

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Hej dziewczyny, stoję przed wyborem fotografa ślubnego i rozplanowaniem budzetu - stąd moje pytanie: ile placilyscie / placicie lub zamierzacie zaplacic za usługę foto? Myslalam nad pakietem od przygotowań do oczepin + plener w innym dniu, ale po rozeslaniu maili do fotografow, których styl mi sie podoba ceny mnie trochę przerazaja....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam http://www.fotomadeksza.pl Zdjęcia piękne a do tego cena też niska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znam to uczucie. Mnie przerażały ceny za makijaż.
Ale do rzeczy. My płacimy 3700zł za pakiet foto+video. Ogólnie panowie biorą za taki pakiet 4000zł, ale z racji terminu wynegocjowaliśmy lepsza cenę.
Pakiet obejmuje czas od przygotowań w naszym mieszkaniu do około 1 w nocy. Oraz plener foto innego dnia w nieograniczonej liczbie miejsc.
Zaznaczę, że bardzo długo szukaliśmy fotografa i kamerzysty. Przez ten czas otrzymaliśmy różne oferty i mogę powiedzieć, że nasza jest ze średniej półki cenowej.
Ślubujemy 29.04.2017
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No wlasnie :// Ja caly czas negocjuje z narzeczonym, jednak zdjecia to pamiątka na lata, kamerzyste juz odpuscilismy. Musze wybierac czy dokladam 1500 wiecej do wymarzonej sukienki czy lepszego fotografa, masakra, niech ten koszmar sie juz skonczy! :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

My też nie mieliśmy kamerzysty, ale nie z powodów finansowych, po prostu nie chcieliśmy. Taki film ogląda się góra kilka razy, a potem i tak stoi na półce i się kurzy ;-) Przysięgę mamy nagraną przez jednego z Gości, a na reszcie nam nie zależało. Zależało nam natomiast bardzo na zdjęciach, więc w zamian zainwestowaliśmy 2000 w fotografa, ale warto było. Zdjęcia są przepiękne i często do nich wracamy. Kwestia priorytetów :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeszcze mała rada, poszukując fotografa/ kamerzysty dopytaj koniecznie, czy mają ukończony kurs liturgiczny i zaświadczenie, że mogą fotografować i filmować w kościele. Bez tego nie zostaną dopuszczeni do udziału w uroczystości, można się nieźle naciąć ;-)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Płace 2500 zł +700 zł sesja / w tym mam dwóch fotografówa aa i w cenie mam sesję narzeczeńską ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj! Zapraszam do kontaktu, posiadam bardzo atrakcyjne ceny i indywidualne podejście. Możemy wspólnie wypracować pakiet za cenę, która Cię usatysfakcjonuje! Pozdrawiam http://www.fotologic.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

my prawie 5 tys, ale zdjęcia piękne. z przygotowań, ślubu, wesela i sesji ślubnej. nie warto na tym oszczędzać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nam całe fotki ślubne zrobiła koleżanka szwagierki. Lubi robić fotki, więc poświęciła nam czas w sobotę. Ślub w kościele, całe wesele, piękne zdjęcia ustawiane, z rodzinką itd. Masę fotek, przepiękne pamiątki. Koszt 170 zł, czyli tyle ile za osobe w kanjpie, bo fotki od niej były jako prezent ślubny ;p Do tego masa fotek od znajomych i rodziny, oj było z czego wybierać :) Jak nie chcecie płacić kupe kasy lub was nie stać pomyślcie kto z waszego otoczenia może sie pobawić w fotografa ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

z rozmów z Pannami, którym przygotowuje dekoracje wiem, ze ceny wahają sie od 1500-5000, czasami tylko za same fotki. zwykle ok 4 tys za pakiet jesli panowie sa z jednej firmy lub współpracują.
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U nas (dwoje fotografów) opisany przez Panią pakiet to koszt 2900 zł. Jeżeli ma Pani dylemat którego fotografa wybrać może warto u typowanego umówić się na sesję narzeczeńską? (skromnie i my na nią zapraszamy ;) w zbliżający Wielki Piątek taką sesję możemy wykonać w promocyjnej cenie;))

Pozdrawiam,
Martyna
http://www.martynairafal.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (5 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

do góry