Widok

Ile za DJ?

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witajcie,

Poszukuje na wesele DJ'a, ale nie mam pojęcia jakie są teraz ceny. Dostałam kilka ofert, które kształtują się od 2200-2500. Jak to u Was wygląda??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ceny ksztaltuja sie od 1500-3500 nawet 4 tys
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
1,5 roku temu nas to kosztowało po zniżce 1700 zł za dwójkę DJ'ów (byliśmy bardzo zadowoleni). DJ'e przeprowadzali również konkursy (ale nieobciachowe). Wszelkie szczegóły (także odnośnie konkursu- jakie itd.) ustaliliśmy wcześniej. Polecam dokładnie sprawdzić z kim mamy do czynienia (np. przykładowy film z wesela, które przeprowadzał dany DJ, lista utworów itd.)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wszyscy dje nad którymi się zastanawiałam kosztowali 2 000 zł - 2 800 zł. Ja mam akurat za 2 000 zł, ale kryterium nie była cena tylko jakość usługi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja siostra też płaci 2000 za DJ, ale uważam że to przegięcie :) ale cuż DJ tak sie cenią, a młodzi tyle płacą,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
1200 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
1800 zł

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
czyli mówicie ze 2000 to przesadna cena?
kurcze mam teraz wątpliwości a juz prawie sie zdecydowalismy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
1200 zł za wesele bez poprawin
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja płacę 1700 zl bez poprawin :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
my 1500 zł bez poprawin.
Pan Karol bardzo rzeczowo podchodzi do sprawy ;)
djnatwojewesele.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
my za wesele w 2012 roku, w piatek bez poprawin placilismy 3000 (dj + wodzirej)
stwierdzilismy, ze muzyka jest jedna z najwazniejszych rzeczy na weselu i nie warto na tym oszczedzać.

Osobiscie za ta kwote spodziewałam się czegoś więcej ;)
wodzirej zdecydowanie bardziej podobal mi sie na spotkaniach niz na weselu na zywo.

Kolezanka placila 1400 za swojego (wesele bez poprawin w sobote w 2012 r) - wygladal srednio, nie mowil "R" ;) no i ogolnie byl lekko "prostacki".

ogolnie 2 tys nie wydaje mi sie jakas wygorowana ceną zwłaszcza jeśli to jakiś DJ z polecenia, albo który sami widzieliście jak prowadzi impreze.

kumpel na 2014 rok placi natomiast 3500 (1 osoba, weslee w sobote , bez poprawin)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
3500 tys. za jedną osobę?

Rety, toż to muza puszczana z komputera. Masakra z tymi cenami. Ja płaciłam w 2012r. 2600 za zespół 3-osobowy. Widzę, że DJ cenią się ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
2800zł

dziewczyny ale dobry DJ to nie samo odtwarzanie muzyki...
to prowadzenie całej imprezy, rozkręcenie towarzystwa, zabawy itd...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
To proponuję przygotować "playlistę" i postawić laptopa - będzie taniej
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bez obrazy dla DOBRYCH zespołów...

Nie rozumiem - skoro DJ (oczywiście DOBRY DJ) robi to samo co zespół, tyle że w pojedynkę (nagłośnienie, oświetlenie, zapewnienie oprawy muzycznej i to bez fałszowania, prowadzenie oczepin i konkursów, wznoszenie toastów, czuwanie nad gośćmi i ich "potrzebami") - dlaczego miałby za to brać mniej pieniędzy niż zespół??? Wykonuje robotę za "ekipę od muzyki" i za "ekipę od muzyki" powinien kasować.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja płacę 2500 + 300 poprawiony za Dja - wodzireja.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam w czerwcu 2014 i mamy super dj (gra np. zawsze w Falko z Rumi) za 1500 bez poprawin.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dla mnie to też przegięcie. Na przykład zespół tak samo jak DJ prowadzi imprezę, tylko, że tam wypada 800-1000zł./osobę a DJ bierze drugie tyle.
DJ to najlepsza fucha na weselu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tom - jeśli to według Ciebie takie łatwe i super, to sam pobaw się w DJ'a.
Zresztą kto ceni dobrą muzykę i prowadzenie na poziomie - nie będzie oszczędzał. My nie wpraszamy się na wesela - nikt z Dj's nie obrazi się, jeśli młoda para przyniesie jamnika i z niego popuszcza muzykę. Będzie taniej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
większość osób tutaj myśli, że bycie Dj to puszczenie muzyki z lapka.

TO także całe nagłośnienie, światła, wytwornice dymu, baniek, ale przede wszystkim umiejętność poprowadzenia imprezy.

Byłam kiedyś na sylwestrze w hotelu - dawno nie byłam na tak dobrej imprezie - dj wg mnie deał - jeśli chodzi o muzykę - przejścia gładkie, kawałki super skomponowane i dla każdego (przedział wiekowy na sylwestrze był różny) - w trakcie imprezy podeszłam do niego spytać się o namiary - i facet (bardzo na poziomie) powiedział mi, że on owszem na takich imprezach gra, na poprawinach też zagra, a na weselu tylko jeśli będzie osobny wodzirej - mówi, że nie nadaje się do prowadzenia wesel.

Bo wesele to nie ejst przeciez jakaś zwykła potańcówka. Trzeba umieć zabawić gości, wszytsko poprowadzić tak jak powinno być.

nikt nikogo nie zmusza do niczego - jak ktoś chce mieć dj za 1000 zł, to niech takiego bierze, ale po co krytykować tych którzy biorą dj za 3000 ? Każdy dj ma swoje grono odbiorców.

Nie mówię, że 3000 za jedną osobę to jest mało, ale ja np wolałam DJ niż zespół (akurat te zespoły które mi się podobaly miały cenę ok 6 tys)

Są różne półki cenowe każdego usługodawcy i każdy bierze tego na którego go stać.
image
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję Wam wszystkim za odpowiedzi. Znalazłam już DJa i płace 1300 ale to po znajomości. Cena rzeczywiście kształtuje się głównie 1500-2000
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ewa albo Wiki podacie namiary?

Ewa a ile chciał nie po znajomości- ?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ponawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

MIEJSCE NA WESELE - TROJMIASTO I OKOLICE - POMOCY! (60 odpowiedzi)

Witam wszystkich serdecznie, Bardzo prosze o pomoc, namiary i opinie na sale/hotele/osrodki...

Zaproszenia ślubne - gdzie najlepiej kupić? (134 odpowiedzi)

Gdzie najlepiej kupić zaproszenia w okolicy Trójmiasta?

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

do góry