Widok

Jakie tabletki uspokajające możecie polecić?

Rodzina i dziecko Zdrowie Temat dostępny też na forum:
Ostatnio mam skolotane nerwy, problemy rodzinne, male dzieci. Przez to jestem troche placzliwa, roztrzesiona i mam problem ze spaniem. Teraz tyle tych tabletek w reklamach pokazuja ale moze polecicie cos co dziala ale nie usypia i nieuzaleznia? Dodam, ze nie chce isc do psychologa czy psychiatry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja polecam picie herbatki z melisy, albo jakieś tabletki ziołowe najlepiej bez waleriany bo może uzależniać. Dobrze działa też magnez z wit. B6.
Osobiście brałam kiedyś Nervocol Complex i rzeczywiście trochę pomagał.

W ekstremalnych sytuacjach doraźnie hydroksyzyna, ale to już na receptę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wolalabym jednak cos ziolowego :) Magnez z B6 biore, pic melisy jakos nie moge ale w tabletkach moglabym sprobowac. Dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest syrop do picia - Neospasmina - roślinny.
Ale najlepiej byłoby iść do psychiatry i skonsultować się. To nic strasznego - wierz mi ;) a dostosuje odpowiednie leki, wypyta o inne choroby. Bo najważniejsze, żebyś sobie krzywdy nie zrobiła jakimiś specyfikami i żeby były skuteczne.
Życzę powodzenia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakos nie czuje sie jeszcze gotowa na psychiatre, nie jest az tak zle dlatego chcialabym najpierw cos ziolowego sprobowac a jak nie pomoze to wtedy na pewno sie wybiore ale bardzo dziekuje za rade :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zwykły internista też coś lekkiego zapisze. Moja mama dostaje od właśnie internisty i sobie chwali. Nie robią problemów i nie trzeba się bardzo uzewnętrznić, po prostu powiesz,że jesteś nerwowa, masz dużo na głowie i chcesz coś co ci ten stan złagodzi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od internisty dostawałam kiedyś Atarax.

Bez recepty kupuję http://www.doz.pl/apteka/p24804-Extraspasmina_kapsulki_twarde_10_szt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziekuje Mia, nie pomyslalam o interniscie, mysle ze sie wybiore. Zawsze to jakis poczatek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
potwierdzam -rodzinny przepisał mi pramolan, wycisza emocje i nie jestem po nim jak zadżumiona..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z ziołowych - ziołowe tabletki uspokajające - koszt kilka zł
Z silniejszych pramolan albo zomiren - na receptę. Ale lekko ogłupiają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Jakie krzesło obrotowe dla dziecka? (24 odpowiedzi)

Biurka już są, teraz kolej na krzesła obrotowe. Czy możecie mi doradzić jakie krzesło, z jakiego...

waga 5-6 miesięcznego dziecka??? (12 odpowiedzi)

tak sie teraz zastanawiam, czy przypadkiem nie przekarmiam mojego dziecięcia. Adas ma 5,5 m-ca i...

Kot w domu. Kilka pytań. (18 odpowiedzi)

Pytanie do tych, którzy mają kociaka w domu. Macie kota z rodowodem czy tzw. "dachowca". Jak się...

do góry