Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kino z duszą wątek zamknięty Uwielbiam chodzić do tego kina, ma atmosferę i swoją duszę :) Polecam! Nie ma...
~Ann
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 października 2013

Gorąco polecam !!! wątek zamknięty Kino Neptun to kawał historii, co prawda dawno tam nie byłem (rzadko w ogóle...
~sentymentalny
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 maja 2013

Moje ulubione kino w Gdańsku wątek zamknięty Ludzie! Kino nie jest zamknięte! Proszę, nie rozpowiadajcie takich fałszywych...
~Melancholia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 lutego 2013

wesele w Sorrento wątek zamknięty Niestety tak malowniczego filmu nie sposób obejrzeć w Neptunie, ponieważ...
~trine
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 lutego 2013

Pani z kasy powinna się nauczyć kultury! wątek zamknięty Chamstwo rodem z PRL tonem przypomina raczej stołówkę w barze mlecznym 30 lat...
~ewa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 października 2012

Taka szkoda! wątek zamknięty Chodzę bardzo często do Neptuna z chłopakiem. To miejsce z prawdziwą "...
~DiS
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 października 2012

Fajne kino wątek zamknięty I ciekawy repertuar ... brak popcornu sprzyja oglądaniu filmów ......
~miki
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 lutego 2012

Klimatyczne miejsce wątek zamknięty Polecam wszystkim tym, których repertuar multipleksów nie powala na kolana, a...
~filmowa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 listopada 2011

~Agata
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 października 2011

bardzo fajne kino wątek zamknięty pokazuje filmy z treścią i nie bilet nie jest nadmiernie drogi, nie ma tłoku...
~m
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2011

super kino za świetną cenę,dlaczego nie chodzicie do Neptuna? wątek zamknięty mieszkam za granicą 7 lat,wszędzie są kina w stylu Krewetka-czyli kilka sal i...
~Radek
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 lipca 2011

o rety.. wątek zamknięty z dawnej świetnosci pozostały tylko freski na scianach.. własnie wróciłam z...
~Kinga
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 stycznia 2010

Wysokiej klasy kino wspomnień wątek zamknięty Takich kin już nie ma - piękne przytulne wnętrze, klimat zapewniający...
~Ania
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 maja 2009

niemożliwe wątek zamknięty To niemożliwe. Do tego kina latem 1979 roku specjalnie z Giżycka...
~Jola
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 marca 2009

Żal,fakt. wątek zamknięty Miasto powinno wspomóc kino Neptun. To kino, do którego chodziło większość...
~JA
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 stycznia 2009

Zgadza się, wstyd i hańba zamykać kolejne kino z tradtcjami wątek zamknięty Ludzie!, co sie w tym mieście dzieje? Czy widzowie naprawdę wolą zatłoczone,...
~Qzmiak
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 grudnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
19

postów

16

wątków

do góry