Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
%%% wątek zamknięty Często przychodziliśmy, jedzenie fajne, ceny Ok, tylko czekanie 30 Minut na...
~Dawid
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2018

Świetna atmosfera wątek zamknięty Piękne miejsce, świetny klimat :)
~D.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2017

Przykre doświadczenie wątek zamknięty W ubiegłą sobotę odwiedziłam to miejsce wraz z grupą koleżanek. Rozumiem, że...
~Vera
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2017

Omijać szerokim łukiem wątek zamknięty One of the worst places in Sopot. Staff is taking no responsibility for their...
~Timo
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 lipca 2017

Polecam wątek zamknięty Jestem okropnym, zawsze spóźnionym i upierdliwym klientem, który Zatokę...
~Kot
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2017

Świetna domowa kuchnia, ciepłe wnętrze, piękna okolica! wątek zamknięty Byliśmy w Zatoce w zeszłą niedzielę. Wybraliśmy się na rodzinny spacer i...
~Iza
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 listopada 2015

Dziwne miejsce wątek zamknięty Wystrój przyjemny,widok z okna super, szarlotka pyszna i na tym koniec...
~Gosia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 grudnia 2015

Rozczarowanie wątek zamknięty Jestem bardzo rozczarowana Zatoką Sztuki. Sądziłam, że to miejsce na prawdę...
~MT
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2015

Tragedia wątek zamknięty Toaleta płatna 3zł choć za koncert mało nie zapłaciłam. Do tego jedna jedyna...
~Becia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2015

Żenada wątek zamknięty Płacę za bilet na koncert, to przynajmniej wymagam bezpłatnej toalety. Szczyt...
~And
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2015

NA KONCERT TEGO MIEJSCA NIE POLECAM! wątek zamknięty Byłam na koncercie Bednarka, artysta zaśpiewał z energią i widać było, ze dał...
~renata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2014

Wielki syf jak zwykle wątek zamknięty Zatoka Sztuki = przerost formy nad treścią jak zwykle ! Koncert K. Bednarka....
~puma
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2014

Zenada wątek zamknięty Bez jaj.....start koncertu Dawida Podsiadlo reklamowany na godzine 19....a...
~Tomek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2014

Zatoka Sztuki, ale NIE kulinarnej wątek zamknięty Zły był już sam początek wizyty w Zatoce Sztuki. Mieliśmy rezerwację, o...
~aaa666
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 maja 2014

Żenująco niski poziom obsługi i drinków wątek zamknięty To kolejne miejsce w stylu - nieważne czy Ci się spodoba, nieważne z jakim...
~inol
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 lipca 2014

Sztywna pani wątek zamknięty Przy wejściu sztywna pani. Odstraszacz , robi łaskę że jest. Menu się zepsuło.
~kuka
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 grudnia 2013

GDZIE ON PRACUJE wątek zamknięty Byłam w czerwcu na posiłku z koleżanką i jedliśmy zupę rybną –...
~Maria
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 stycznia 2014

UWAGA!!!!!! Matki z dziećmi są wręcz nie proszonymi gośćmi UWAGA!!!!! wątek zamknięty Wybrałam się wraz ze znajoma i dziećmi a dokładnie maluszki były jeszcze w...
~Matka
4

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2012

Przemek dzieciom-Serca Gwiazd wątek zamknięty Byłam pierwszy raz w ramach akcji pomocy dzieciom. Super. że właściciel...
~baa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 stycznia 2014

Tragedia wątek zamknięty Przereklamowane miejsce! Stoliki brudne, sól rozsypana na całym stole, pani,...
~Nie-z-warszawy
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry