Widok

Makijaż - kiedy rezerwacja?

Wesele Temat dostępny też na forum:
Mam pytanie do dziewczyn, które planują swoje wesele w przyszłym roku. Czy jesteście już po makijażu próbnym lub może macie już zarezerwowane terminy u wizażystek na dzień swojego ślubu? Myślałam ze zajmę się tym dopiero w nowym roku, ale przejrzałam kilka wątków i zaczynam się stresować :P że może w styczniu będzie już za późno na rezerwację dobrej, wymarzonej wizażystki. Jak to jest z tymi terminami? Wesele planuję w sierpniu 2015.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jestem już po slubie. Jezeli zależy Tobie na dobrej makijażystce to im szybciej zarezerwujesz termin tym lepiej:) Na makijaż próbny mozesz umówić się później ale zarezerwować już teraz. Wiem, że większość Pań które zajmują się makijażem ma już terminy na rok 2015. Ja na szczęście miałam szczęscie, ślub mieliśmy w sierpniu tego roku a wszystkie przygotowania zaczełam w lutym równiez w tym roku.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam już zapisy na czerwiec i sierpień, więc lepiej się pospieszyć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ślub mamy 27.06.15 a makijażystka już zarezerwowana :) (próbny tydz. wczesnije)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam ślub tego samego dnia i makijażystka zaklepana, widać terminy szybko schodzą u dobrych makijażystek :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja masm ślub w sierpniu i tez juz zarezerwowalam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a rezerwowałyście "w ciemno" czy już jesteście po makijażach próbnych. Wyślę dziś chyba zapytania o terminy bo z tego co widzę nie ma na co czekać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Makijaż próbny zrobię krótko przed ślubem, ufam mojej makijażystce:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Termin zaklepany, makijaz probny bede miec w grudniu.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jest taki temat, gdzie wymieniono mnóstwo nazwisk, także wpisywałam je w google i znajdywałam jakiegoś bloga, fejsa itp. i przeglądałam galerie, ceny są wszędzie te same, może +/- 10zł, nic nie robiło na mnie wrażenia, aż w końcu natrafiłam na swoje "wow" i od razu zaklepałam termin :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również zarezerwowałam już makijażystkę i fryzjerkę w jednym, jakoś tak wyszło, że miałam trochę wolnego czasu to się tym zajęłam. Kierowałam się opiniami innych dziewczyn i własnymi upodobaniami. W razie czego, po próbnym zawsze można powiedzieć jakie ma się uwagi, żeby ten właściwy był taki jak sobie ktoś wymarzył :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zarezerwowałam 3 dni przed no i się udało a goście byli zachwyceni.
Nie ma co się stresować. Im więcej stresu tym gorzej się wygląda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Termin na makijaż ślubny najlepiej rezerwować już teraz, przejrzeć portfolio i poczytać o danej wizażystce. Uniknie Pani niepotrzebnych nerwów i niedomówień. U mnie zapisy są nawet z rocznym wyprzedzeniem (tak na marginesie: po co rezerwować czas na makijaż próbny skoro może się później okazać, że ten właściwy termin makijażu ślubnego jest już zajęty?).
Makijaż próbny zazwyczaj wykonuje się gdy przyszła Panna Młoda już ustalone wszystkie szczegóły dotyczące fryzury, ubioru i dodatków, ale są osoby, które z różnych przyczyn chcą/muszą mieć wykonany wcześniej (np. nie mieszkają w Polsce).
V-ce mistrzyni Polski w makijażu 2012
Wizażystka Queen of the world 2011,
przedłużanie rzęs 1:1, 3D
www.mm-makeup.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (5 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

do góry