Widok

ile wódki, napoi na wesele...???

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hejka ja biore 0,7 litra na osobe,i 3 litry napojow w tym woda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
agnes, z tego co sie orientuje to liczy sie 0,5l na glowe:) a napoje chyba 2-3l, tak jakos:)))))

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
z poprawinami liczy sie 0,7 tzn my tak liczymy bez poprawin 0,5 na łeb;)

a napoje my liczymy tak
gazowanych mialo byc 1,5l wyszlo 1,8l / leb
sokow chyba 1l (jeszcze nie mamy ale tyle przeiwdujemy)
wody hmmm 0,5l

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, my mielismy 120 gości - 1l wodki na głowę - nie uwierzycie ale zostało nam 60 litrów wodki!!! szok. zabawa byla tak rewelacyjna ze nikt nie mial czasu pić hihihi - a to wszystko dzieki DJ Robertowi Jakubkowi!

Napoje: 3l/głowę + woda - też sporo zostało!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
ekonomiczne wesele bylo hehe;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
U mojego brata byl 1 litr na glowe (50 osob) zostalo 30 litrow wodki.



popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mamy z poprawinami i liczymy ok 0,7l na glowe, 15 but. wina, na poprawiny dodatkowo beczka piwa
sokow napoi i wody - na glowe ok 3litry

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my już po, a liczylismy po 2,5 l na głowę (bez poprawin)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Z poprawinami mamy litr wódki na głowe, napoje+ woda ok. 3 litry na głowe

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo bardzo Wam dziewczyny dziękuję:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciekawy kalkulator przeliczający ile napojów trzeba na wesele znalazłem na http://wesele.plock.pl/wesele-8.html
Moze nawet warto sobie szacunkowo wyliczyć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja z doświadczenia radze tylko aby więcej kupić napojów niegazowanych-tzn soków bo wbrew pozorom goscie więcej piją właśnie niegazowanych my liczylismy też ok 3 litry napojów w tym tylko litr soków i zabrakło juz po kilku godzinach wesela wiec trzeba było świadka do sklepu wysyłać:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Będę miała wesele na 60-65 os. latem i neiwiem mysleliśmy żeby wziąść 4l na osobę wody+napoje nieg. a wódki 1l na parę. Myślicie że starczy????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na www.wyjatkoweokazje.pl możesz obliczyć ile litrów alkoholu potrzeba na osobę. Jest też tam fajny konkurs w którym można wygrać tydzień miodowy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
my mamy 1l na głowę (porten abent, wesele i poprawiny), 2l napoi na głowę, do tego 10 butelek wina i 25l beczka piwa :) mam nadzieje ze niczego nie zabraknie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
niezły ten kalkulator :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ten kalkulator to nic innego jak reklama odradzam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my liczyliśmy:
1l wodki/os wesele plus poprawiny
4 l napoju/os 2.5 gaz reszta sok
1l wody niegaz.

zostały nam soki i troche wody.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestesmy swiezo po weselu i wyszlo tak:

bylo 80 osob, na kazda osobe zeszlo
0,5 l wodki
0,5 l soku
0,6 l napoi gazowanych
0,5 l wody
niestety nie pamietam ile zeszlo wina
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry