Widok

Makijażystka - polecicie kogoś?

Kupię Temat dostępny też na forum:
Szukam dobrej makijazystki w trójmieście na ślub 6.06.2015.
Polecicie kogoś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecamy Panią Beatę Fryz
Na naszym Facebooku można zobaczyć przykładowy makijaż jaki wykonywała w trakcie pokazu makijażu na targach ślubnych Naszej modelce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam na targach ślubnych i bardzo mi się spodobał makijaż wykonany przez panią Purchla.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Byłam wczoraj na próbnym makijażu u Moniki Skoczeń i jestem zachwycona :) Z czystym sumieniem mogę ją polecić ! :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam Ole Kowalow - tez jestem po probnym i bardzo mi sie podobalo!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ile płaciłyscie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Marta Miazga zajęła się mną i moją mamą w dniu slubu, makijaż delikatny, dobrany do urody klientki :) robiłam też rzęski u Pani Marty równiez polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jakie są ceny za makijaż ślubny i próbny? Od czego zależy cena? Czy warto zapłacić więcej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja również polecam Olę Kowalow. Byłam na makijażu próbnym 2 miesiące temu.
Jeśli chodzi o ceny to wydaję mi się, że nie warto oszczędzać-dobre kosmetyki jednak kosztują :)
Od około 100zł można już oczekiwać profesjonalnego makijażu wykonanego dobrymi kosmetykami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja z calego serca moge polecic Magdę Purchla:) Wspaniała dziewczyna, pieknie maluje, makijaz bardzo trwaly:) jesli chcialabys jakies zdjecia mojego makijazu to daj znac:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mialam juz probny wykonany przez Magde Purchle:) polecam:) baaaaardzo mila Pani:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mialam juz probny wykonany przez Magde Purchle:) polecam:) baaaaardzo mila Pani:) a makijaz bardzo trwaly i uroczy:)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Amelia Czernomord - pełen profesjonalizm i 100% zadowolenia. Polecam, malowała mnie raz i bez zastanowienia zapisałam się do niej na makijaż slubny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jaki koszt u p. Amelii Czernomord?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem Certyfikowaną Wizażystką.Zapraszam na moją stronę http://www.makeupdream.pl i do kontaktu ze mną w sprawie makijażu ślubnego:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

do góry