Widok

Mamuśki wrześniowe 2018

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Hej dziewczyny jesteście? Mam termin na 2go września :) obecnie 10tydzien leci. Podzielcie sie odczuciami w I trymestrze.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć :) tez mam termin na 2 września. Męczą mnie silne zapachy, np środków czystości. I 1 dzień miałam mdłości, poza tym nic. Jak u Ciebie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Mnie męczą zapachy ale takie śmierdzące( jeżdżę komunikacja miejska) to jakis dziad upocony jeszcze wczorajszy to najgorsze co moze byc wysiadam bo rzygam jak nic ;/ ogolnie to nawet dobrze sie czuje wiadomo ze wiecej spie i sikam hehe. Mam bole podbrzusza ale na badaniach i usg wszystko jest ok :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej ;) 9 tydzień, termin na 10.09 czuje się bardzo dobrze, raz wymiotowałam. Jak mi się robi nie dobrze, to zaczynam duźo pić- pomaga ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesc dziewczyny, moze wiecej nas będzie i wątek sie rozkręci. Wybieracie sie na usg genetyczne? Robicie do tego test pappa? Ja umowione mam usg na za tydzien bedzie dla bobo 12tydz i 2dni (to chyba dobrze :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To i ja dołączę - obecnie 11tc, termin wg OM na 09.09. ale z USG wychodzi nieco wcześniej. Będę robiła badania genetyczne - jestem nieco posunięta w latach ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej Dziewczyny , ja również mam termin na wrzesień, na pierwszą połowę :) To Wasze pierwsze ciąże czy kolejne? ? U mnie 2 ciąża i będą dokładnie 2 lata różnicy między dzieciakami. Druga ciąża to totalnie inne doświadczenie :) A jak Wasze samopoczucie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej u mnie tez druga ciąża ale przerwa bedzie 9lat. Tak ze sporo czasu minęło od tej pierwszej wiec wszystko od nowa czytam ucze się i mam cykorka jak to bedzie z maluszkiem.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Crazy u mnie też 9 lat :-) Pierwsze rodziłam w 11.2009.
Samopoczucie u mnie nie najgorzej, chyba pokuszę się o stwierdzenie, że znoszę tę ciążę lepiej niż poprzednią. Jedynie co jest gorzej to labilność emocjonalna (na szczęście już jest lepiej:-)) i kołatanie serca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczyny, a może tak wspólny wątek wrześniowo-październikowy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej Anna ja rodzilam 12.2009 starsza corka bardzo sie cieszy, ona bardzo chciala i chodziła za nami i prosiła ze chce rodzenstwo mieć. Ja ze wzgledu na niedoczynnisc tarczycy i PCO nie moglam zajsc w ciążę (zreszta z pierwsza tez przeżyłam walkę 1,5roku staran leczenia itd) potem staralismy sie tez bardzo dlugo i nie dawało to skutku. A reraz samo wyszło taki szok dla nas, bo zrezygnowalismy przestalismy chcieć wytlumaczylam corce ze sie nie da ze choruje i rodzeństwa nie bedziebedzie! A tu niespodzianka!!!!

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja córka też bardzo chciała mieć rodzeństwo i nie może się doczekać :-) u nas również zdrowie nie pozwalało - walka z chorobą nowotworową i z autoimmunologiczną. W ubiegłym roku dostaliśmy zielone światło od specjalistów i mamy nadzieję, że zdrowie dopisze :-) Jesteś już po usg genetycznym?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jutro mam to usg. Dlugo zastanawialam sie csy robic do tego "w pakiecie" test pappa. Ale po rozmowie z położną i kolezankami z ostatnich lat ciezarnych stwierdzilam ze nie robie. Ide tylko na usg zeby dokladnie zmierzyc i obejzec malucha.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
9 lat to już całkiem duże dzieciaki :) U mnie będą 2 lata różnicy, dlatego stres dość duży, jak sobie poradzę z 2 takich maluchów. Do tego zastanawiam się jak syn zareaguje na nowego lokatora, bo jest straszną przylepą i do tego jest bardzo uczuciowy:) Mam nadzieję, że dobrze go przygotujemy na rodzeństwo. Może jest za wcześnie, ale już teraz mu mówię o dzidzi w brzuszku, która za jakiś czas się pokaże :) Ja planuję zrobić 1 prenatalne całościowe, usg jak i badanie krwi(w 1 ciąży też tak robiłam i postanowiłam iść tym samym rytmem).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zmieniła bym temat wątku na wrześniowo-październikowe mamy ale nie wiem jak :P :D może było by nas wiecej

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej :-) termin na 12 września, pierwsza córka właśnie skończyła 3 latka. Jeśli chodzi o samopoczucie to cały drugi miesiąc okropne mdłości na szczęście bez wymiotów, migreny, teraz jest już lepiej, dziś zaczął się 12 tydzień ;-)
- Plooooose? Mama powiedziała, że jeśli będę plosić i dziękować, mogę dostać wszystko. Plooose?

Mia Asher "Arsen"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej dziewczyny bylam dzis na usg gen. Wszystko dobrze sie rozwija...juuupiiii! Dziecko ma 5,5 cm dlugosci od glowki do pupy. Glowka w porządku 17mm srednica, kosc nosowa ok, przyziernisc karku ok, narządy wewnętrzne namiejscu i wymiarowo tez dobre. Bardzo sie cieszę. Płeć dalej nie znana tak sie zaczęło wierzgac po tych pomiarach uciskaniach ze nie dało sie stwierdzić. Aleee mamy czas :-P tak jak pisalam wczesniej nie robiłam testu pappa a z tych wynikow usg lekarz wyliczył ryzyko 1:34. Bedzie dobrze. A co u was?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ejj 1:341 noo.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super :-) dobrze czytać dobre wieści :-) No i niech zdrowo rośnie!
a ja tak jakoś wcale nie czuję się jak w ciąży - objawy znikają, brzuchol wcale się nie powiększa, bez problemów dopinam normalne portki, normalnie ciąża-widmo ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

super wyniki, cieszę się bardzo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć dziewczyny. To moja druga ciąża, między dziećmi będzie 7 lat różnicy.
I też to dla nas niespodzianka, bo nie staraliśmy się - chyba ten grudzień tak namieszał :D
Córa czeka bardzo na rodzeństwo, i juz ma plan co będzie robić z maluszkiem :D
oby jej nie przeszło... ;)
dziś mam usg genetyczne, lekki stres jest, bo jednak bliżej mi 4 niż 3 z przodu..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

_S_ tez sie stresowalam. Napisz jak bedziesz juz po wizycie. Co wypatrzyliscie :-)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Usg wyszło ok. Wszystkie parametry w normie. Mialam tez pobraną krew i czekam teraz na wizyte u genetyka 5 marca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Między braćmi? Wow, to już tak szybko znana jest płeć? W Którym tygodniu lekarz potwierdził? Mi w 1 ciąży początkowo mówili, że będzie dziewczynka, dopiero koło połówkowego okazało się, że jednak chłopczyk :) Ciekawe jak będzie teraz:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczyny proponuję robić taką listę i uzupełniać ją o informacje o płci i na koniec o porodzie ;-)

crazy. 2.09
~_S_ 2.09
~Anna 9.09
~MS 10.09
Karo_lajna 12.09
~żyrafa (pierwsza połowa września)

nie jestem pewna czy można zmienić tytuł wątku, ale jeśli tak to może to pewnie tylko ta, która temat zaczęła. Jeśli zaś nie można to może czas by założyć wątek wrześień-październik?
- Plooooose? Mama powiedziała, że jeśli będę plosić i dziękować, mogę dostać wszystko. Plooose?

Mia Asher "Arsen"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Termin mam na 14.09:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hej dziewczyny ja zakładałam ten wątek i nie mam opcji zmiany tytułu. Karo_lajna dała dobry pomysł i mamy nowy watek wrzesień- październik
Zapraszam link do nowego http://forum.trojmiasto.pl/Mamusie-wrzesniowo-pazdziernikowe-2018-t801933,1,16.html

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Prawo do zachowku, spadek. (7 odpowiedzi)

Po śmierci mamy razem z tatą i siostrami oczekujemy na wizytę u notariusza w celu uregulowania...

dr. Jerzy Zarzecki - chirurg dziecięcy (22 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was był z dzieckiem u tego chirurga? Poproszę o opinię. Czy on przyjmuje tylko prywatnie?

Jaki fotelik samochodowy polecacie? (93 odpowiedzi)

Witam. Chodzi mi o taki fotelik dla rocznego dziecka. Chcialabym aby posluzyl nam jak najdlużej....

do góry