Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
hmmmm.. wątek zamknięty Byłam w Miescie w ten weeked i powiem ze lekko sie zszokowałam cenami a...
~ala
7

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 stycznia 2012

WIELKIE ROZCZAROWANIE wątek zamknięty Spędzałam sylwestra w tym roku w tym miejscu. Miało być zupełnie inaczej niż...
~Shaana
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 stycznia 2012

Jeden z najlepszych moich Sylwestrów. wątek zamknięty Miałem dość ambiwalentny stosunek do Miasta Aniołów po moich poprzednich...
~WJFK
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 stycznia 2012

NIE POLECAM! wątek zamknięty Impreza po remoncie wyglada calkiem fajnie, tylko strasznie drogo i ta...
~Dj do d*py
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 grudnia 2011

beznadziejny dj, drogo, sami amatorzy wątek zamknięty impreza calkiem ladnie wyglada po remoncie ale niestety jesli chodzi o...
~niezadowolona
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 grudnia 2011

spotkanie opłatkowe wątek zamknięty Restauracja "Miasto Aniołów" to lokal dla ludzi w każdym wieku. Wystrój jest...
~Krystyna S
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 grudnia 2011

Szczerze polecam wszystkim wątek zamknięty W "Miescie Aniołów" bywam zawsze przy okazji pobytu w Gdańsku. Wyjątkowy...
~dagmara k.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 grudnia 2011

świetne miejsce wątek zamknięty W mojej opinii to najlepszy klub w Gdańsku i jeden z najciekawszych w...
~mika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 grudnia 2011

jestem w szoku!!! wątek zamknięty Ostatni raz zawitałam w Miasta Aniołów w marcu i stwierdziłam, że klimaty...
~Magda
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 grudnia 2011

Zmiany nie wszystkie na lepsze wątek zamknięty W ta sobotę bawiłam się w Mieście ze znajomymi , pierwszy raz po remoncie ,...
~Anka
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 grudnia 2011

az takich zmian sie nie spodziewalam ale jestem pod wielkim wrazeniem wątek zamknięty no no no tylko pogratulowac. Nie myslalam, ze az taka metamorfoze przejdzie...
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 grudnia 2011

Calkiem nowy Klub wątek zamknięty Bylem na otwarciu i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony ze w tak krótkim...
~Robert
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 grudnia 2011

Gruba impreza wątek zamknięty Szczerze nie spodziewałem się tak diametralnych zmian w Mieście Aniołów....
~Daniel
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 grudnia 2011

Po remoncie wątek zamknięty Byłam wczoraj w odnowionym Mieście na imprezie i muszę powiedzieć, iż lokal...
~Klientka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 grudnia 2011

Rezygnacja wątek zamknięty Kochani dziekuje wam za kilka lat wspaniałych imprez w Mieście Aniołów...
~DJ ROMEO BYŁY REZYDENT KLUBU MIA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 listopada 2011

Żal i ból!!!! NIE POLECAM!!! wątek zamknięty Byliśmy w MA nie pierwszy raz. Zawsze uważałem, że był to klub dla osób które...
~q1w2e3
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 października 2011

charyzmatyczne miejsce wątek zamknięty jestem bardzo mile zaskoczona wczorajszą wizytą w tym miejscu,świetnie nadaje...
~m
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 października 2011

Ogólnie ok wątek zamknięty Muzyka bardzo fajna, można się pobawić - zarówno młodsze towarzystwo jak i...
~Gsia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 października 2011

Super Impreza! wątek zamknięty Przyszłyśmy tam w piątek z koleżankami na wieczor panieński mojej siostry....
~Monika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 września 2011

Brud i chamstwo :/ wątek zamknięty Obsługa klubu taka jak i wystrój, czyli fatalnie. Poziom intelektualny...
~Gosia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
609

postów

359

wątków

do góry