Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kompletne dno wątek zamknięty 1) 30 minut reklam przed filmem dla *dzieci*. Podkresle: dla DZIECI. Nie...
~Wkurzony Joryx
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 lutego 2013

Reklamy i zapowiedzi przed seansem... wątek zamknięty to po prostu "istna masakra" (opinia mojego dziecka). Jeszcze rozumiem gdy do...
~Iza
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 lutego 2013

Najgorszy z multipleksów... wątek zamknięty Najgorsze Multikino i kinopleks w Trójmieście. Repertuar ubogi. W innych...
~lalalala
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 lipca 2012

brak szacunku do czyjegoś czasu wątek zamknięty Wczoraj byłem w multikinie w krakowie. Seans miał się zacząć o 21. Zaczął się...
~jarek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 czerwca 2012

Nieprawdopodobny wątek zamknięty syf. Toalety gorsze niz na dworcu kolejowym, ceny humorystyczne za to co...
~Kinoman
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 czerwca 2012

MASAKRA-SYF, MALARIA i WODOROSTY wątek zamknięty Nie cierpię tego kina i chodze jak muszę- z córą np. na dzień dziecka choć...
~ma
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2012

Byleby nie korzystac z toalet... wątek zamknięty Zal po prostu jak trzeba wydac za bilet 22zl i w ramach biletu mozna...
~Wiola
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 marca 2012

W trakcie seansu film przestał być wyświetlany i światło się zapaliło. wątek zamknięty Stało się tak po ok 30 minutach trwania filmu 'Starcie Tytanów'. Oczywiście...
~Kinoman
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 lutego 2012

Te bydło przychodzi do kina co tydzień! wątek zamknięty Te bydło przychodzi do kina co tydzień!
~Andrzej
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 lutego 2012

Beznadziejna obsługa!!! wątek zamknięty Podczas zakupu biletu miałem wrażenie, że komuś w czymś przeszkadzam. Kobieta...
~Jędrek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 lutego 2012

... wątek zamknięty Nie dość ze cola to woda, popcorn przypalony to jeszcze zimno jak w...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 stycznia 2012

parking wątek zamknięty nadużyciem jest sięganie po opłatę za parking dla gości kina 3zł/h co daje...
~edward
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 lutego 2010

Monopolista ze śmierdzącymi toaletami. wątek zamknięty Kino w powszechnym odczuciu to placówka kultury. Gdyńskie Multikino to...
~Radecki68
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 stycznia 2012

szkoda słów wątek zamknięty Mało kompetentna obsługa - nie znają języków obcych, albo totalnie olewają...
~gość
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 listopada 2011

smród i wysokie ceny wątek zamknięty Buntuję się gdy dociera do mnie charakterystyczny zapach popcornu. Dlaczego...
~J.A.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 października 2011

Paranoja ! wątek zamknięty Wybrałam się wczoraj do kina i postanowiłam uraczyć się Popcornem za 11 zł :)...
~M
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 października 2011

Chaos , drożyzna , smród popcornu. wątek zamknięty Właściciele muszą zarabiać. To jasne jak słoneczko . ale na chrupkach ,...
~Waldemar Kędzierski
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 października 2011

Chcesz się zestresować i rozchorować? Idź do Multikina w Gdyni!!! wątek zamknięty Poszłam do kina, żeby się zrelaksować a się tylko zestresowałam i...
~Julita
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 września 2011

Seans o 20.45 -17 września wątek zamknięty 17 września byłem z całą rodziną na filmie "Drive". Początek seansu o 20.45....
~Andrzej
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 września 2011

a żeby było mało... wątek zamknięty ...to teraz nie wolno wnosić własnych napojów, przekąsek, jedynie te kupione...
~ZŁY
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 maja 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
88

postów

70

wątków

do góry