Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
W Katowicach mamy się lepiej. Przeczytajcie dlaczego! wątek zamknięty Po pierwsze w Katowicach mamy wolny wjazd na parking. Po drugie nikt nie...
~KamaJ
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2011

nono - opinia wątek zamknięty Po pierwsze parking.Jak chc isc do kina to parking przy nim powinien byc...
~nono
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 maja 2011

Komercyjna kicha - zero kina wątek zamknięty Repertuar wyłącznie pod masowego widza czyli w większości amerykańskie...
~qwerty
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 maja 2011

multikino to dno ;] wątek zamknięty ceny 2x wyzsze od tego co dawalo nam silver screen... no i rezerwacja...
~merek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 maja 2011

brak możliwości rezerwacji przez tel. wątek zamknięty jestem zażenowana nowym sposobem rezerwacji biletów. Zdecydowałam przed...
~od tej chwili była klientka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2011

Chciałem wybrać się na film "Czarny Czwartek" wątek zamknięty Po zobaczeniu cen zwątpiłem. To jakiś żart? normalny bilet w weekend 23 PLN?...
~NN
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 marca 2011

m... - opinia wątek zamknięty Smutna prawda: brak konkurencji w Gdyni i Sopocie i Multikino ma w nosie...
~m...
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 lutego 2011

MASAKRA!!! wątek zamknięty Witajcie! Nie korzystajcie! Jak było SILVER nigdy nie było żadnych problemów,...
~Ola!
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 lutego 2011

Jedyne kino w Gdyni... wątek zamknięty Chodzę od czasu do czasu tylko dlatego, że w Gdyni nie ma innej opcji....
~Viki
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 stycznia 2011

30 minut reklam wątek zamknięty Napisze krotko: niech spier*ja z czyms takim. Nie po to ide do kina aby...
~wkurzony
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 grudnia 2010

SÓL wątek zamknięty Od kiedy Silver Screen zamienił się w Multikino zastrzeżeń mieliśmy dużo....
~E
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 stycznia 2010

Beznadziejny Repertuar wątek zamknięty Przede wszystkim tak jak napisałem w tytule, repertuar jest taki...
~Echo
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 grudnia 2010

Szczerze wątek zamknięty To kino jest b. slabe. Szkoda czasu. Ide jak musze, co sie zdarza ostatnio...
~Gal
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 lipca 2010

Dlaczego miasto ktore ma festival filmowy ma tak wieśniackie kino? wątek zamknięty Repertuar multikina w Gdyni jest tragiczny! Same filmy proste i...
~miej_smak
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 czerwca 2010

jakas pomylka wątek zamknięty Multikino to jedna wielka pomylka , ceny biletow drogie, obsluga zadna =[...
~Tytanowy Janusz
3

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 października 2009

Silver Screen - było good, Multikino - szrot komando :P wątek zamknięty A więc jak wiele osób, podzielam tę samą opinię. Kiedy jeszcze kino było...
~Krzyś
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 listopada 2009

Niepełnosprawny na wózku-zostań w domu!! wątek zamknięty Za namową znajomych wybrałem się na premierę 2012. W serwisie internetowym...
~Dariusz Piech
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 listopada 2009

i tak naszeopinie nic nie zmienią wątek zamknięty Tu chodzi o kasę, zysk i nic więcej. Może dla kinomanów repertuar to żenada,...
~monia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2009

chińska pralnia wątek zamknięty Przy tej cenie biletów jakość obsługi marna. Nawet nie wiedzieli że mają...
~Wratix
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 lipca 2009

czas na zmiany i inwestycje wątek zamknięty Ciagle nie dziala rezerwacja biletow przez internet. Skoro ITI wykupilo Was...
~Darek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 czerwca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
88

postów

70

wątków

do góry