Widok

Najepsze salony w trójmieście

Kupię Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny, muszę rozglądać się za suknią, a jestem przerażona tym co widzę na stronach internetowych salonów.
Chciałabym skromną elegancką suknie, żadne cekiny, drapowania, ksieżniczki, syreny ani gorsety, dodatkowo chciałabym zamknąć się w kwocie 4tys... więc chyba jestem beznadziejnym przypadkiem ;/
Jakie możecie salony polecić? Ja planuje arttrend w gdańsku oliwie i off fashion na wielkopolskiej w gdyni.
Co jeszcze? słyszałam, ze madonna jest strasznie droga...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Byłam oglądać sukienki w arttrend ale ceny tam są jak z kosmosu! nie były warte bardzo wysokich cen... poza tym żadna mi się nie spodobała
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
co to znaczy ceny z kosmosu? :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
7tys. za sukienkę która wyglądała jakby miała już 10lat :D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja polecam salon Livia (w budynku 4 oceany obok Galerii Przymorze).
Ceny są przystępne, a i wybór sukien duży i myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Arttrend również odradzam - suknie drogie i niemodne moim zdaniem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Byl juz watek 'salony slubne 2014' - poszukaj na forum. W Madonnie obecnie mozna spokojnie dostac suknie ponizej 4000. Z 3 ktorych chcialam znac cene najdrozsza kosztowala ok 3400.
Salonej z najwyzszymi cenami jest chyba Celebrity Bridal.
Ja polecam Lisa Ferrera, bo tam swoja suknie kupilam.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja polecam salon First Lady w Pruszczu Gdańskim, obsługa bardzo miła i profesjonalna. Tam kupiłam swoją suknię. :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
A czy w salonach są jakieś wyprzedaże? Jak tak to kiedy można się ich spodziewać?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
wyprzedaże są przeważnie jesienią
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupilam suknie w Arttrend. Koronkowa nie sadze, zeby byla nie modna wrecz przeciwnie.
Mysle, ze kazda kobieta ma inny gust i warto zajrzec w pare miejsc. Jedne panny mlode sa zachwycone salonem Livia ja tam nic dla siebie nie widzialam. Moja " janinke" kupilam za 2600(przeceniona z 3600)
Doskonalym przykladem sa ogloszenia sukien na weselniku kazda jest opisana piekna, przesliczna, cudna.... A nowe panny mlode tak nie mysla bo suknie nie ida niestety.
Nikt nie ma takiego samego gustu jak ty wiec rad nie ma co sluchac chyba ze co do obslugi:)
Powodzenia:):)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja tez kupiłam swoją w salonie Arttrend. Jest najpiękniejsza, nie żadna beza. Wydałam tyle ile chciałam, wcale nie 7 tys.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Joy a z ktorej kolekcji kupilas?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anna Kara 2015
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja też byłam w Madonnie i ten salon to klapa.
Spodobała mi się sukienka i UWAGA cenę podano mi W EURO!!!!!!
TYLKO 6000 EURO! czyli jakieś 26000 zł!

Niestety też mam ten sam problem, wszędzie bezy, kiczowate cekiny, tafty i koła. Masakra.
W Art trend umówiona jestem w następną sobotę, dam znać czy warto.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja też kupowałam w Madonnie zapłaciłam ok 2000 zł. Prosta :) Jakbyś chciała odkupić polecam.
http://ogloszenia.trojmiasto.pl/suknie-slubne/suknie-slubna-madonna-pappa-michel-huntos-ogl9320870.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
W Madonnie obsluga byla na naprawde super poziomie. Jako ze to byl moj pierwszy salon, mierzylam rozne style i mialam 3 faworytki. Los chcial, ze kupilam w Lisie, ale ten salon polecilabym, bo sukienki sa niekiczowate i nie koszmarnie drogie.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
hej:)

Ja kupowalam swoja w Elizabeth Passion w Gdyni na świetojańskiej:) Bylam bardzo zadowolona z tego salonu:) Nie dosc ze obsluga bardzo mila, wszystko na czas i takie jak chcesz to za suknie dalam 2800 :) ja akurat mialam suknie bardziej pod ksiezniczke ale maja bardzo duzy wybor:)))

http://forum.trojmiasto.pl/Nasz-Dzien-30-08-2014-t581687,1,11.html
na dole jest zdjecie mojej sukni:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja zamówiłam suknie w salonie Aspena w Wejherowie. Ceny mają baaardzo przystępne a kolekcja na 2015r. mnie zachwyciła ! Wiadomo to rzecz gustu ale w sukni, którą wybrałam po prostu się zakochałam :)
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
czy gdzieś w trójmieście można przymierzyć i kupić kolekcję violi piekut?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o ile się nie mylę, to w Langorii we Wrzeszczu. nie wiem czy mają wszystkie modele z danej kolekcji, ale ja na pewno w lipcu mierzyłam jedną suknię w kolekcji 2014.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
A byłaś w Laura Romano? Sporo zwiewnych sukni około 2tys. widziałam. Podobno można uszyc dowolny projekt, ale ja w ogóle nie wiem jeszcze jaką chce suknię, nawet na fason nie potrafię się zdecydować :-P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
a czy któraś z Was była w off fashion na wielkopolskiej? jakich cen można się spodziewać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zapraszam do salonu LANGORIA i Naszej pracowni krawieckiej.
Jeśli ciężko jest Pani znaleźć suknie marzeń. Można ją u nas uszyć :)
Na pewno będzie jedna jedyna w swoim rodzaju. Dokładnie taka jak Pani będzie chciała.
I gwarantuję, że planowanego budżetu również Pani nie przekroczy :)
Zapraszam Serdecznie. Wizyta i rozmowa nic nie kosztuje a mam nadzieję, że będzie Pani mile zaskoczona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Celebrity Bridal. Ktoś napisał, że jest najdroższy. Faktycznie, można tam znaleźć sukienki w kosmicznych cenach, ale do 4000 zł znajdziesz spokojnie i będziesz miałą duży wybór :) wszystko zależy od marki.

Jeździłam po wielu salonach ale te suknie z Celebrity były bez porównania :) Jest tam tak duży wybór, że można zgłupieć. No i jest to jedyne miejsce w trójmieście gdzie znajdziesz oryinalne suknie najlepszych światowych projektantów.

Ja kupiłam tam suknie Sincerity, tak samo wcześniej moja koleżanka (jak idziesz z polecenia to masz rabat).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
W Madonnie też jest super, ale tam podobno nie sprzedają Ci oryginalnej tylko szyją w Polsce na podstawie oryginału. Wybór jest również wielki i tam są ceny niższe niż w Celebrity Bridal. Powodzenia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mała migotka a jak cenowo w Wejherowie ? :)
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Do 2000 zł :)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
o kurcze to rewelacja :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo serdecznie polecam salon Laura Romano na Wiczlinie ( patio róży), ceny w porównaniu do innych salonów - baaaardzo przystępne ( do 2 tys ). Panie wychodzą na przeciw wszystkim oczekiwaniom, można kupić albo wypożyczyć kieckę, albo uszyć od podstaw według swojego projektu ( albo poprzymierzać parę w salonie i wymyślić jakąś swoją kombinację ) jest bardzo sympatycznie i rzeczowo :) szczerze polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dziewczyny, czy płaciłyście za przymiarki w salonach??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Za przymiarki sie nie placi!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Gdyni sie płaci :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale chyba tylko w celebrity bridal?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bylam w Celebrity i nie placilam
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Serdecznie polecam salon Elisabeth Passion w Gdyni! Suknie piekne!!! Ceny rozsadne, obsluga przemila, bardzo mila i ciepla atmosfera.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
a ja w ogole polecam wybrać się do Wejherowa! jest mnostwo salonow i jest w czym wybierać! ceny dużo niższe... Ja za swoją piękna suknie dałam 2300zł gorset cekinowy w serduszko, princesska :) cos na wzor lulu. Ogolnie patrzac na gdynskie i gdanskie salony kosztowala by pow. 4tys zl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ja ze swojej strony polecam salon Celebrity Bridal i Elizabeth Passion. Obsługa jest tam bardzo miła i pomocna i tam też znajdują się sukienki nad którymi się zastanawiam. Byłam też w Madonnie, obsługa całkiem miła, ale niestety nic nie zrobiło na mnie większego wrażenia. W off fashion strasznie mały wybór-to co jest na wystawie jest dostepnie w salonie-około 15-20 sukienek. Jak dla mnie były strasznie udziwnione-jakieś pióra dziwne kształty, przeźroczyste gorsety-ale to już kwestia gustu-mi podobają się skromniejsze sukienki. Obsługa też nie zrobiła na mnie wrażenia-to była moja najkrótsza wizyta ze wszystkich :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja swoją suknię kupiłam w Grandezie w Gdyni. Nowy salon z bardzo dużym wyborem sukien. Bardzo fajna atmosfera :) Spędziłam tam chyba z 2,5 h przymierzyłam z 20 sukien :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja równiez kupiłam swoją suknie w salonie Aspena w Wejherowie. Ceny do 2000 zł. Znajdzie się taka za 900, 1500, 1800 zł itd. Zalezy od modelu. Ja przed wizytą najpierw rozwiałam z włascicielką mailowo i wydała sie baaardzo sympatyczna. Gdy przyszłam do salonu, od razu wiedziała, ze to ja :D Na pierwszej wizycie kupiłam swoją suknię i mogłam ją mierzyc tyle razy ile chcę. Za swoją dałam 2000 zł :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
http://olx.pl/oferta/suknia-ta-jedna-jedyna-CID87-ID8Um1D.html?action=show&id=131641725&utm_source=serviceletterManageAd&utm_medium=email&utm_campaign=diplayLink#xtor=EREC-55--20150211--29043353@1-20150211200347

Zapraszam dziewczyny:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moje dwie koleżanki kupiły swoje wymarzone suknie w Beauty w Gdańsku. Śmiałam się z Paniami, że mam tam stały rabat. Teraz czas na mój ślub i też tam się wybiorę oczywiście inne salony też odwiedzę. Poza tym w Beauty prowadzą komis i koleżanki sprzedały tam suknie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
a czy ktoś słyszał coś nt Ave Art w Gdyni?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jestem już po ślubie,
suknie ostatecznie kupiłam w ave art- dość oryginalny model, bardzo wygodny, byłam zadowolona w 100%
Ceny w salonie są atrakcyjne (najdroższa suknia kosztowala chyba 4tys.)
Obsługa miła, wszystko na czas i bez stresu więc przyszłym pannom młodym mogę z czystym sumieniem polecić ten salon pod warunkiem, że szukają czegoś innego niż oklepane princeski, gorsety, cekiny
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Wesele

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

do góry