Widok

Opinia a Lakeside w Ostrzycach

Wesele Wesele bez ogłoszeń Opinie i oceny Temat dostępny też na forum:
Witam. Czy ktoś z Was miał może wesele w pensjonacie Lakeside w Ostrzycach lub brał udział, słyszał opinie? Bardzo proszę o pomoc :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zadnych? ja tez szukam jakichs opini
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
???? nikt? nic?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłam tam z rok temu.
sala na jakieś 40-50 osób max, budują większą salę ale nie sądzę, ze w tym sezonie będzie gotowa, bo przejeżdzam tamtędy dość często i nie wygląda na skończoną. Sala ma być na 130-150 osób.
Właściciele- Anglik z żoną. Kobieta (polka) jest bardzo zakręcona. Chcieliśmy wstępnie zarezerwować termin, ale u niej wszystko było na słowo. "O nic się nie martwcie itd" bez żadnych umów.. Mówiła, że prawdopodobnie duża sala będzie gotowa na koniec czerwca, początek lipca, ale nie chcieliśmy ryzykować. Kiedyś była tam dobra kuchnia, ale ponoć wylali kucharza, bo gdzieś sobie dorabiał na boku i to nie podobało się właścicielom. Teraz nie wiem jak to wygląda.
Otoczenie piękne, możnaby nawet rozsrawić namioty tuż przy samym jeziorze, bo jest trochę płaskiego terenu. ale wędrowac pod górkę kawał drogi do toalety np... średnia sprawa...
wiem, ze można wziąć u nich ślub na świeżym powietrzu, bo maja do tego specjalnie przygotowaną altankę, ksiadz chy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ucięło tekst...
ksiądz cyba z pobliskiej parafii dojeżdza.

wiem ze obok LAkeside'u wybudowano nowy mały pensjonacik. ten z kolei prowadzi Filipinka z mężem polakiem. Słyszałam ogólną pozytywną opinię na ich temat, ale nie wiem na ile osób mają salę, raczej na mniejsze wesele.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oo! dzieki! a nie wiesz jak sie nazywa ten pensjonacik nowy? bo szukam i szukam ale nie wiem tak naprawde co wyszukiwarke wpisac wiec wyniki marne. co do lakeside to duza sala prawie skonczona, ale poki co z pania wlascicielka mam dokladnie to samo doscwiadczenie... ha, a o jedzeniu nikt nie wie nic lol ach....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miałam przyjemność być w Pensjonacie Lakeside w Brodnicy Dolnej na weselu mojej kuzynki w listopadzie 2013 r.
Urocze miejsce, cudowne widoki, Pensjonat znajduje się nad samym Jeziorem Ostrzyckim. Obsługa wesela bardzo grzeczna i profesjonalna, jedzenie było pyszne.
Właścicielka lokalu bardzo miła, kompetentna i pełna pomysłów. Polecam !
Ania
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Miejsce bajeczne. Jeżdżę tam od ponad 5-ciu lat, kilka razy w roku, o kązdej porze roku tak na prawdę. Obiekt ma swój urok zarówno latem jak i zimą. Kuchnia jest bezbłędna, pokoje bajeczne a widoki...trzeba jechac i samemu to zobaczyć. A, i nie zapomnijcie powiedzieć Szefowej, że prosicie rano o "english breakfast"...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Orunia Górna

Konserwacja podwozia (34 odpowiedzi)

Witam, Czy może mi ktoś poleci w Gdańsku miejsce, gdzie mógłbym zakonserwować podwozie w...

do góry