Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Egzaminatorzy Pord nowy temat fantastyczny to jest Michał Lewandowski. Pod każdym względem.
~Minia
12

ostatnia odp. 18 minut temu

dodano: 16 września 2010

polecam wszystkim wędkarzą nowy temat Obsługa i doradztwo na wysokim poziomie ,jeden ze sklepów gdzie można w...
~Jadwiga
1

ostatnia odp. 20 minut temu

dodano: 27 marca 2017

Najlepszy wybór dla naszych dzieci nowy temat Mam porównanie 3 szkół Lingwisty, GASP i ISG - starsza córka. ISG jest...
~Anita Sz.
2

ostatnia odp. 32 minuty temu

dodano: 7 marca 2017

Beznadzieja nowy temat Dania z mikrofali bez smaku, fatalna beznadziejna obsluga, ceny z kosmosu
~Andrzej
1

ostatnia odp. 39 minut temu

serwis - awarie - na pewno nie do Zdunka nowy temat Wyjeżdżając z gdańska w dalszą trasę / samochód załadowany po dach /...
~Bardzo zaskoczony klient
5

ostatnia odp. 41 minut temu

dodano: 7 czerwca 2013

brak slow nowy temat Brak profesjonalizmu ceny nie zgodne z cennikiem dzieciaki, zle odkurzone...
~on
0

ostatnia odp. 45 minut temu

POMYŁKA. Oceny pozytywne to fikcja. nowy temat Po roku szkolnym 2015/16 odczhodzi 70% uczniów. Drodzy rodzice, nie chcecie...
~Monika
2

ostatnia odp. 48 minut temu

dodano: 23 czerwca 2016

ZDUNEK Najgorszy dealer Renault w Polsce nowy temat Podejście do klienta zerowe, brak jakiegokolwiek szacunku do klienta, nie...
~Arkadiusz Zapolski
2

ostatnia odp. 54 minuty temu

dodano: 24 lipca 2015

Najlepsze takie miejsce w Trójmieście! nowy temat Jedno z najbardziej profesjonalnych miejsc w jakich miałem okazję otrzymywać...
~Patryk
0

ostatnia odp. 2 godziny temu

Serdecznie polecam! nowy temat Jedyny serwis w Trójmieście gdzie naprawdę uczciwe traktują klienta....
~Krystyna
0

ostatnia odp. 4 godziny temu

Stopa cukrzycowa nowy temat Serdecznie polecam Panią Karolina. Osoba niezwykle...
~Monika
0

Wielkie rozczarowanie nowy temat Skuszony pozytywnymi opiniami postanowiłem, wraz z żona, wypróbować chińskich...
~Gdynianin
0

Trenerzy nowy temat Siłownia ok, ale chce wypowiedziec sie na temat trenerów a dokładniej na...
~Krzychu
4

dodano: 25 sierpnia 2015

Lakiernik nowy temat Dodatkowe koszty na najmie samochodu pokazuje wygryzione izolacje na pokrywie...
~Jaro
0

Najgorsze recepcjonistki z jakimi miałam styczność nowy temat Panie siedzące w rejestracji pozostawiają wiele do życzenia. Zachowują się...
~jola
3

dodano: 16 maja 2016

najleeeeeepszaaaaa szkółka :d ! nowy temat Bardzooo polecaaaam szkółke jazdy Delta . wykupiłam jazdy dodatkowe i w końcu...
~Paaaauliiiiinaaaaaa
0

Zero kultury nowy temat Zero kultury u właściciela, niemiła obsługa, wyprasza co drugiego klienta,...
~Rafał T
0

ostatnia odp. 5 godzin temu

Wiele pyszności :) nowy temat Coś nowego na mapie trojmiasta - swietna odmiana dla wszechobecnych i...
~aga
0

ostatnia odp. 5 godzin temu

Kiedyś-bardzo ok. Teraz-żenada nowy temat Miejsce bez porównania do tego co było kilka lat temu. Wystrój tandetny, ceny...
~xyz
0

ostatnia odp. 6 godzin temu

Bardzo słabo nowy temat Witam.Chciałem się podzielić moją Opinią na temat City drivers.TANIE ceny to...
~Pan Stanisław z ul.wyspiańskiego
4

ostatnia odp. 6 godzin temu

dodano: 7 grudnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
287565

185746

wątków

do góry