Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
nie polecę nikomu. nowy temat Dzisiaj pierwszy i ostatni raz z tamtąd zamawiałam jedzenie, zamawiane bylo...
~Urszula
0

ostatnia odp. 9 minut temu

dodano: 23 kwietnia 2017

Polecam. nowy temat Zdecydowanie polecam. Kiedyś byłem klientem małej sieci osiedlowej, ceniłem...
~KS
1

ostatnia odp. 1 godzina temu

Zadowolony Klient nowy temat Fantastyczna I profesionalna obsługa .Kancelaria naprawde warta...
~Michal
1

ostatnia odp. 1 godzina temu

Obsługa psuje to miesjce nowy temat Byłam w Karmazynie kilka razy w okresie zimowo-wiosennym. Zamówiłam danie i...
~zero profesjonalizmu
0

ostatnia odp. 2 godziny temu

40-ste urodziny w Barze Karmazyn uznaje za super udane! nowy temat Dziękuje Szefowi i obsłudze za bardzo smaczne i przemiłe urodziny. Obsługa...
~Gosia
0

ostatnia odp. 2 godziny temu

Wizyta domowa nowy temat 2óch lekarzy nie wiedzialo co mi jest i leczylo mnie nie na tą chrobę co...
~Marcin
1

ostatnia odp. 3 godziny temu

dodano: 22 kwietnia 2017

przedszkole warte polecenia nowy temat Moja córka chodzi do tego przedszkola- grupa II. Nauczycielki z powołania,...
~Agnieszka B.
0

ostatnia odp. 5 godzin temu

Super firma nowy temat Jestem bardzo zadowolony z zakupów w Eskale. Pani Basia pomogła nam w wyborze...
~Marek
0

Jurek - opinia nowy temat Masakra , tandeta , syf , dziewczyny jak księżniczki wyglądają , czas...
~Jurek
0

Reklamacja Nieuwzględniona nowy temat Za prawie 10000 zakupiłem niewielki komplet wypoczynkowy z obietnicą świetnej...
~Józef Makurat
1

ostatnia odp. 6 godzin temu

dodano: 19 kwietnia 2017

Świetne miejsce nowy temat Świetne miejsce z pysznym jedzeniem i całkiem sprawną obsługą
~Tomek Krasny
0

ostatnia odp. 6 godzin temu

Wspaniały makijaż! nowy temat Jestem zachwycona makijażem na bal magisterski. Pani Jola znakomicie trafiła...
~Magda
0

ostatnia odp. 7 godzin temu

Niestety nie polecam nowy temat Obsługa ok. Reszta już nie. Bliny- podane zimne, bez smaku,kawior-bardzo...
~Ewelina
0

ostatnia odp. 8 godzin temu

Masakra nowy temat Cała akcja z kuponami -50 % to jedna wielka ściema. Pizza duża wielkości...
~Cela
0

ostatnia odp. 8 godzin temu

Polecam nowy temat Stale korzystam z usług i nie wiem skąd te negatywne opinie? Różne potrawy...
~Marta L.
0

ostatnia odp. 10 godzin temu

Nic ponad przeciętność. nowy temat Zastanawiające jest, że po każdej krytycznej uwadze na stronie pojawiają się...
~Rotor
2

ostatnia odp. 12 godzin temu

dodano: 15 kwietnia 2017

Prawdziwy weterynarz!!!! Bdb diagnosta i chirurg nowy temat Polecam każdemu Pana dra Czernielewskiego. Bardzo dobry weterynarz, a miałam...
~Anna
0

ostatnia odp. 21 godzin temu

Raczej na plus nowy temat Ceny dość wysokie niestety, fajnie że można dobrać tematyczne przyjęcie...
~Ja
0

ostatnia odp. 23 godziny temu

dodano: 22 kwietnia 2017

Fatalna organizacja urodzin na placu nowy temat Urodziny dziecka - totalna klapa. Pani prowadzaca wogole nie zwracala ywagi...
~ja
1

dodano: 28 marca 2017

Życzliwa pani rejestratorka nowy temat W piątek po południu przyjechałam po wynik Rtg z poprzedniego dnia. Tak jak...
~Aleksandra
1

dodano: 28 października 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
289529

187059

wątków

do góry