Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
E P nowy temat Bardzo jestem zadowolona swietna profesjonalna obsluga duza wiedza urzadzenia...
~E LZBIETA P
0

ostatnia odp. 5 godzin temu

dodano: 26 lipca 2017

SCIEMA nowy temat UWAGA!!!! To autoreklama w merc taxi nie ma znizek, malo tego to najdrozsz...
~GDYNIANIN
0

ostatnia odp. 6 godzin temu

Turysto-przyjaźni nowy temat Swietna firma - przyjechałem z Lublina na wakacje i dostałem ich wizytówke od...
~Wojtek
1

ostatnia odp. 6 godzin temu

dodano: 22 sierpnia 2016

Jest OK nowy temat Sprzedawca ma ogromną wiedzę na temat części do aut francuskich. Zawsze służy...
~red
0

ostatnia odp. 7 godzin temu

Wybór portfeli bardzo duży nowy temat Nigdzie nie ma takiego wyboru fajnych portfeli
~Gabi
0

ostatnia odp. 7 godzin temu

Polecam ;) nowy temat Witam, jak zawsze zadowolona :) pozdrawiam Panią Beatę, pazurki super ;)
~Karolina
0

ostatnia odp. 8 godzin temu

Super Team nowy temat Goraco polecam Active Life kazdemu kto lubi spedzac aktywnie urlop i nadgonic...
~Tomasz Michalski
0

ostatnia odp. 9 godzin temu

Brak obsługi nowy temat Chciałem zakupić tablet na urodziny dla syna. po przejściu do działu z...
~Zolmaster@wp.pl
5

ostatnia odp. 10 godzin temu

dodano: 25 maja 2014

Poniżej przeciętnej nowy temat Byłem tam dwa razy: pierwszy i ostatni. Ceny kosmiczne jak na taką jakość...
~Russel
0

ostatnia odp. 11 godzin temu

MASAKRA nowy temat Nie polecam!!!!! To co pan Adam zrobił z moimi włosami jest okropne. Tak...
~Dżoana
0

Fantastyczny i godny zaufania nowy temat Do pana Darka Degowskiego trafiłam 2 lata temu po 5 letnich poszukiwaniach...
~Izabela Orłowska
0

Zajęcia wakacyjne nowy temat Ta szkoła prowadzi świetne zajęcia w wakacje. Dzieci, które nie wyjechały,...
~Krystyna Winiewicz
0

Polecam nowy temat Gwarancja najniższych rat i wysoka kwota kredytu były czynnikami decydującymi...
~Monika
0

ODRADZAM nowy temat Wielokrotnie zamawiałem stamtąd jedzenie - do czasu. Jednego dnia dostaliśmy...
~do niedawna stały klient
0

Nowy Port Zawsze na czas i z dostawą do domu nowy temat Nowy Port Zawsze na czas i z dostawą do domu
~Gosia
0

ostatnia odp. 12 godzin temu

Polecamy nowy temat Najpyszniejsze kebaby w super cenie
~P i J
0

ostatnia odp. 13 godzin temu

ZMIANY!!! nowy temat Przez kilkanaście lat byliśmy klientami tego ośrodka, wróciliśmy po 4 latach...
~Kamila
0

Opinia nowy temat Profesjonalna ekipa budowlana, kompetentne doradztwo p Tomasza w zakresie...
~Aleksandra
1

dodano: 1 marca 2017

Bardzo polecam nowy temat Bardzo polecam. Przemiła obsługa, Panowie znają się na rzeczy. Moje autko...
~Gośka
0

Okropna pizza! nowy temat Długi czas oczekiwania. Dziwna pizza! Nie polecam. Hu!
~Milena
0

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
296535

192210

wątków

do góry