Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
OBSŁUGA DO WYMIANY!!!!! wątek zamknięty W dniu wczorajszym byłam w restauracji i na początku muszę zaznaczyć, że...
~b.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 czerwca 2013

Polecam wątek zamknięty Polecam gorąco, duże porcje bardzo syte, szczególnie Cukinsyn. Klimat bardzo...
~ŁukaszS.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 czerwca 2013

Nie polecam !!! wątek zamknięty Niestety moja opinia jest negatywna. Jedynym nauczycielem, który mnie czegoś...
~absolwent
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 czerwca 2013

Zadowolona z usługi :) wątek zamknięty Sprzedawałam w Kancelarii Olak mieszkanie. Klient znalazł się w miarę szybko,...
~Maja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 czerwca 2013

biuro avatar wątek zamknięty Polecam ze względu na bardzo dobre ceny i że mogłem liczyć na zniżkę w...
~Ryszard
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 czerwca 2013

polecam wątek zamknięty organizowalismy chrzicny w restauracji hotelu. ceny sa wysokie ale do...
~dk
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 czerwca 2013

Wszystko w porządku! wątek zamknięty Nie wiem na czym polega karygodność usługi, bo sama w sobie usługa jest...
~Marcin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 czerwca 2013

Pełen Profesjonalizm! wątek zamknięty Firma od 2 lat zabezpiecza nam festyn rodzinny w Przyjaźni. Miałem do...
~Sołtys Przyjaźni
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 czerwca 2013

Polecamy :) wątek zamknięty Chciałby, polecić usługi firmy LaDeco, która realizowała dla nas projekt...
~Aleksander Mach
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 maja 2013

Szczera rada dla właściciela, menedżera wątek zamknięty Macie super lokalizację, zagląda tam mnóstwo ludzi, ale obsługa tak...
~ola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 czerwca 2013

polecam wątek zamknięty Zdecydowanie polecam pomoc drogową, którą zapewnia warsztat. Zjawili się...
~D@wid
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 czerwca 2013

Kurs wątek zamknięty Bardzo fajnie,solidnie i dobra atmosfera. Polecam
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 czerwca 2013

bardzo przecietny-nic szczegolnego wątek zamknięty muzyka jest dosyc kiepska, jakos nie porywa, miejsce jest ok, ale raczej za...
~barti
5

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 lipca 2012

suknia ślubna Ginger z kolekcji Igar cudoooo wątek zamknięty serdecznie dziękuję i szczerze polecam salon Memolia:) Bardzo miła obsługa,...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 czerwca 2013

Energetyka PG wątek zamknięty Kto wybiera się na ten kierunek i z jakiego wydziału?? Będziecie mieszkać w...
~Kasia
12

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2012

ŚWIETNE KINO wątek zamknięty Super repertuar, zawsze świetne filmy, miło, klimatycznie, bez reklam i bez...
~kals
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 czerwca 2013

super!!! wątek zamknięty Poszukiwacze Przygód z Gdańska to sprawdzone przeze mnie w tym roku biuro....
~Kasia
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 września 2011

Profesjonalnie wątek zamknięty Auto po naprawie wgnieceń i lakierowaniu wygląda i sprawuje się bardzo...
~Olek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 czerwca 2013

polecam wątek zamknięty naprawdę polecam padła elektryka w matizie mojej żony zadzwoniła przyjechali...
~Cez
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 czerwca 2013

Polecam serdecznie wątek zamknięty Serdecznie polecam klinikę hcentrum. Skorzystam z jej usług w maju. Usługa...
~Beata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 czerwca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
376138

postów

290200

wątków

do góry