Widok

bardzo przecietny-nic szczegolnego

sixty9 Temat dostępny też na forum:
muzyka jest dosyc kiepska, jakos nie porywa, miejsce jest ok, ale raczej za male, jak jest za duzo ludzi to jest jak w saunie, szczegolnie w lato, maja tylko kilka wiatrakow. Mogliby zbudowac cos wiekszego, z klasa.
Moja ocena
Club sixty9 - Klub 69 kategoria: Kluby, dyskoteki
obsługa: 3
 
klimat i wystrój: 3
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 3
 
3.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Odpowiedź obiektu:

Z chęcią wybudujemy dla Ciebie coś większego. Najlepiej namiot. Klub posiada pełną klimatyzację - wiatraki wymuszają dodatkowo obieg powietrza. Co miesiąc gra u nas około 20 dj'ów, o instrumentalistach, wokalistach i zespołach nie wspominając. Skoro jednak uważasz to za kiepskawy poziom, poszukaj szczęścia gdzie indziej. Powodzenia.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 11
Jaka przyjemna odpowiedz,nie ma co!Jak w taki sposob zachecacie do odwiedzic tego klubu to ja tez podziekuje!Niema to jak profesjonalizm!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
barti ma racje, w lato jest koszmarnie gorąco w klubie, co z tego ze jest pełna klimatyzacja jak poprostu nie daje rady. przez te lata co klub istnieje to oprocz zmiany koloru scian wiekszych rewolucji nie bylo czyli robi sie nudnawo. dodatkowo caly gorny poziom jako strefa dla palacych to jakies nieporozumienie, jedyne miejsce gdzie mozna usciasc, pogadac jest totalnie zadymione. ogolnie klub spoko ale bez szału
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tak jak powyżej, a profesjonalizm "obiektu" woła o pomstę do nieba. Udowadniają to na każdym kroku:/ Zwłaszcza w tak denny sposób odpowiadając na krytykę:/
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
dokładne!!! co to jest zeby skomentowac klub i czekac tydzien czasu na wstawienie opinii ktorej i tak ne wstawiaja????!! nie rozumiem tej reklamy tego pseudo "fajnego " klubu na stronie trojmiasto.pl na dole jedzie szczochami. smierdzace pufy. na ktorych nijak mozna usiasc. selekcja? ja ubralem se w ciuchy z H&M i czulem sie jak ubrany u PRADY. nedza i bieda. nie polecam!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Opinie i oceny

Dr Jerzy Łożyk - czy ktoś był ? (21 odpowiedzi)

Witam, mam pytanie, czy któraś z Was była na wizycie u dr Jerzego Łożyka? Jak tak to jaka...

Ela - ocena (3 odpowiedzi)

Wspaniała współpraca z Partnerzy Nieruchomości w Gdańsku. Współpraca z Panem Piotrem to jedno z...

Weronika - ocena (3 odpowiedzi)

Pełen profesjonalizm. Super kontakt z Panem Dariuszem, wszystko przebiegło gładko i według...

do góry