Widok

Dr Jerzy Łożyk - czy ktoś był ?

Rodzina i dziecko Opinie i oceny Temat dostępny też na forum:
Witam,
mam pytanie, czy któraś z Was była na wizycie u dr Jerzego Łożyka? Jak tak to jaka opinia?


Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Halooo. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hophop
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja byłam bardzo sympatyczny sensowny lekarz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Owszem byłam i bardzo polecam tego lekarza...trochę zakręcony, ale sensowny. Odpowiada na wszystkie pytania i kieruje na wszelkie badania jeśli masz jakieś wątpliwości. Prowadził on moją ciążę i jestem zadowolona.

Poprawka w nazwisku - Łozyk:)

Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
a gdzie pracuje dr Łozyk,bo jak go zwolnili z Klinicznej,to ni emogłam go zlokalizować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Sopot, Kraszewskiego 21
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy on nie pracuje na porodówce w Swissmedzie? Albo ktoś o podobnym nazwisku. Przy porodzie rewelacja.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gosia napewno przyjmuje w Swissmedzie, a czy poród przyjmuje to nie wiem. :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skromny, rzeczowy , polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Poród- super z nim to przyjemność
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a w ramach NFZ też jest takie przyjemny? i ja to jest ze sierowaniami?? :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
hop hop
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szkoda ze tak pozno odp, jestem jego pacjetka teraz... nic sie nie zmienilo :) dalej uprzejmy i mily :) daje skierowania na potrzebne badania, wszystko cierpliwie wyjasnia. wielki plus za cierpliwosc... troszke ozakrecony ale adrabia wyzej wymienionymi cechami. ja chodze do swissmedu na morenie-nowy oddzial, fundusz, w godzinach porannych i wiem ze w sopocie dalej przyjmuje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jestem pacjentka od 14 lat. Ciąże prowadził bez zarzutu, ale teraz ma problem z daniem skierowania na usg piersi lub inne skierowania związane ze sprawami kobiecymi. Nawet recepty on line nie umie zrobic...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wizyta u tego lekarza to totalna porażka... Zupełny brak kompetencji i zrozumienia. Kiedy trafiam na takich ginekologów zastanawiam się czy mężczyznom nie powinno się zabronić wykonywania tego zawodu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Byłam kiedyś u niego...nie lubię jak lekarz używa określenia "maciczka" zamiast macica...troch ę jak u pediatry ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez bylam w ramach NFZ w swissmedzie i bardzo polecam. Miły, rzeczowy i bardzo cierpliwie odpowiadający na pytania a do tego drobiazgowy i dokładny podczas robienia usg.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Byłam u niego w Swissmedzie. Uczucia mam mieszane. Sympatyczny ale... podczas usg powiedział, że i dziecko i łożysko musi jeszcze dojrzeć (37 tc) a po ktg stwierdził, że poród może właściwie odbyć się nawet teraz...

Więcej grzechów nie pamiętam ;-).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Łożyk to bardzo nieuprzejmy czlowiek. Jako lekarz-powiedzial ze "wygladam dobrze, wiec z ciaza wszystko w porzadku". Nie slyszalam aby jakikolwiek lekarz z twarzy pacjentki, bez usg i nawet spojrzenia w karte wiedzial jaki jest stan plodu. Ponadto nie slucha tego, co mowi pacjentka, nie wyjasnia niczego. To najgorszy lekarz na jakiego trafilam w swissmedzie. Z takim podejsciem powinien przeniesc sie do placowki panstwowej.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
A co w placówkach państwowych to się obsługuje gorszy gatunek człowieka?? co za bezczelność. dwa razy rodziłam w placówkach państwowych i nie narzekam na kompetencje lekarzy plus niebywałe doświadczenie skoro ma się do czynienia z tyloma pacjentami dziennie. ignorancja.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Zwykła szczepionka w skojarzona 6w1 ??? (71 odpowiedzi)

Kurcze wszyscy zwariowali na punkcie szczepionki 6w1 i już nigdzie nie można się nic dowiedzieć o...

owsiki (31 odpowiedzi)

hej dziewczyny, masakra jakaś-w piątek wieczorem znalazłam w kale córci robala :/ Okropne...

nietrzymanie moczu po ciąży (27 odpowiedzi)

Słuchajcie czy któraś z Was miała po porodzie problem z nietrzymaniem moczu?

do góry