Widok

zapach do mieszkania jaki ??co polecacie

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
drogie mamy wy zawsze coś doradzicie
chciałabym aby w mieszkaniu pięknie pachniało
macie jakieś sprawdzone specyfiki np. z rossmana
ale żeby pachniało, czasami coś kupię jakąś świeczkę zapachową i słabiutko
co polecacie??
saszetki, spryskiwacze, świeczki, do prądu??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kiedys mialam ukochany zapach brise glass scents czerwony, poziomkowi z czyms , ale od 2 lat juz go nie widzialam nigdzie...

za to znalazlam swieczki zapachowe i woski do kominkow yankee candle i teraz jestem im wierna:)
maja mnostwo zapachow, owocowe, swieze, kwiatowe, tak, ze kazdy znajdzie cos dla siebie - ja uwielbiam slodkie i owocowe zapachy teraz na topie mam czeresnie
zapachy sa piekne i dlugo sie utrzymuja, chociaz potem ich nie czuc bo sie czlowiek przyzwyczaja, ale jak wchodze do domu to pieknie pachnie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nie polecam, to sama chemia, jak jest czysto to pachnie:)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
ale latwiej zapalic swieczke niz sprzatac caly dom...
tak wiec polecam te co wyzej napisalam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
te glade do prądu co bez regulacji są kwadratowe to strata kasy jakby co....
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czystość i sterylność, czystość raz jeszcze!!!!!!!!-
i zapach gwarantowany:)

Już przerobiłam u mamy mojej te zapachy- nie cierpię ich intensywności na początku .
Najlepiej o tej porze roku, po praniu, powiesić na grzejniku jakiś ciuch, wypłukany w ładnym płynie do płukania.
Zapach masz aż do czasu, gdy grzejnik ciepły i ubranie nie wyschnie.
A zapewne pierzesz co dzień lub max dwa, więc masz zawsze powód by zapachnic dom:)
image

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
ja czasem kroplę olejku dam na żarówkę:)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja uzywam, bo mam muzułmanina sąsiada i oni używają jakiś mega obrzydliwych kadzideł/olei/wjateva i śmierdzi na maxa i do tego gotują chyba kota bo smród jest okropny więc ja wolę duszący zapach owocó egzotycznych niż tego co mi z dołu leci
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Emenems, TY to zawsze umiesz poprawić humor;-) Lubię Cię! oj tam kot gotowany....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki dziewczyny to reasumując co warto kupić bo idę do rosa
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:) mówię Ci, mąż tam u niego raz był, bo coś mu nie działała satelita a że ma u nas na balkonie powieszone to jako dobry sąsiad poszedł zobaczyc...uciekł jak poparzony...mówi że jak w "murzyńskiej chacie" dosłownie, mieszkanie 15m2, syf, smród, brud, kołdry bez poszewek, na ziemi koledzy jego pod tymi starymi kołdrami, wszędzie jakieś toboły, wszystko w kartonach, na kartonach - podobno masakra
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wracając do tematu
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
właśnie, wracając, mam pytanie, bo chciałabym coś naturalnego, żeby pachniało, nie koniecznie taki do prądu, wiem że te pomarańcze z goździkami to aż tak dużo zapachu nie dają, macie przepis na jakieś mieszanki pachnące czy coś ? albo jakieś kwiaty doniczkowe co mocno pachną ??

ja jeszcze czasami włączam nawilżacz powietrza z zapachowym olejkiem, to to przynajmniej zdrowsze, tak jak pisała któraś z was, niż chemiczny odświeżacz, olejek mentolowy czy jakikolwiek inny to bardzo ładnie pachnie, a na jesień w dobie przeziębień jak znalazł :)
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Emenems - też się usmiałam, ale wierzę że w praktyce Ci nie do śmiechu.

Ja używam kominków, czyli na dole zaplam świeczkę a u góry w tą miseczke wlewam wode i kilka kropel olejku pomarańczowego i cynamonowego. Super połączenie :)
A w łażience lubie sobie psiknąć tymi zapachami z yves rocher, np. waniliowym
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moi dziadkowie zawsze mieli te do kontaktu z olejkiem, rozchodzil sie po calym duzym mieszkaniu,wlaczali na przedpokoju, jest tam sterowanie moca wiec to tez fajne(przynajmniej oni tak mieli jakiegos bresa, ale to lata temu bylo) jak nie chcesz wyjmujesz z kontaktu , a utrzymywal sie dlugo bo i firanki i dywany to lapaly, ale czesto mieli wlaczone,
ja nie lubie sztucznych zapachow wiec innych nie znam,- choc uwielbiam zapach oleju do mebli ;)
moze i kominki to fajna sprawa bo nie zawsze trzeba miec odpalony a sam wylany olejek tez bedzie pachnial tylko ze mniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja rowniez uzywam kominkow tych gdzie sie wlewa olejki,zawsze zapas jakis roznych zapachow mam.uwielbiam poziomkowy,wtedy pachnie slodko caly dom,a gdy dzieciaki maja katar to wlewam eukaliptusowy
image
image
[url=http://slub-wesele.pl/]image[/url
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja już dodałam na listę prezentów siostrom te kominki :D zupelnie o tym nie pomyślalam, a prądu nie ciągnie jak nawilżacz :)
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czyli wygrywają kominki
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupilam kiedys mieszanke tzw "suszek" i wsadzilam je do szklanej kuli i polalam kroplami olejku rozanego i to bardzo ladnie pachnialo i robilo tez za dekoaracje, tym samym olejkiem polewalam bukiet sztucznych kwiatow w korytarzu:)

a ost kupilam AirWick do toalety i jestem bardzo zadowolona z jego swiezego i delikatnego zapachu swiezosci
tylko moj jest w ksztalcie stozka i odkrecasz tyle ile chcesz:)

http://www.airwick.pl/access/html/fragrances/fresh_fresh_waters.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
te suszki to farbowane kwiaty,rosliny ozdobne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wlasnie ja mialam te brisy regulowane, a teraz zmianili na glade, i do tego sa nieregulowane i są do bani, i jestem zła bo mam kilka tych co sie montuje wklad a nie mam gdzie kupic wkladów...myslalam ze wlasnie na airwicka sie przerzuce, tylko musze kupic z 4 albopiec a to kasa jak mam to na wkladny tez kupwoac (zabijcie mnie, nie mam pojęcia jaką to ma nazwe :P)

a suszki sama robie, spróbuje skroplic olejkiem ;)
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no suszki fajne szczegolnie sprawdzaja sie w mniejszych pomieszczeniach:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wlasnie kurcze, może dlatego mam problem bo przezdpokój jest razem z kuchnią i salonem i to jest koło 40 metrów i słabo pachnie - najlepiej pachnie po odkurzaniu bo mam te kulki zapachowe do odkurzacza rózane i to jest super, polecam
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do odkurzacza to parę kropli olejku eterycznego na watę i wepchnąć do dziury :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
swego czasu bardzo lubiłam Ambi pur http://znam.to/recenzje/670/Ambi-Pur-Decora

ale "najczęściej" używamy kadzidełek(tzn. mamy ich bardzo duży wybór ale zapalamy jedno na kilak tygodni ;) chyba, że przez okno wlatuje smród dymu papierosowego jak ktoś kopci w oknie/na balkonie) :] plus zapach do odkurzacza :] (albo taki proszek albo papierowe krążki)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
no więc pokropiłam moje bukiety suszkowe olejkiem eterycznym cynamonowym i powiem wam jestem mega zaskoczona !!! cały dom pachnie, nawet lekko chyba przegiełam...hhehehe bardzo mocno pachnie i ładnie a to dużo taszy sposób niż odświeżacze sklepowe
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"ja czasem kroplę olejku dam na żarówkę:)"
bardzo mądrze.....
u mnie sprawdza się pranie wypłukane w ładnym płynie i powieszone na piecu ,kadzidełka ,zapachy do kontaktu czy inne rozpylacze nie wchodzą w grę bo moje dziecko i ja jesteśmy astmatykami i odrazu się dusimy :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Korzystam z potencjału marketingu zapachu w sklepie z ciuchami używanymi. Przyznam, że odkąd wprowadziłem fajny zapach to klientki zostają znacznie dłużej. Używam czegoś takiego dokładnie https://villagecandle.pl/pl/p/Swieca-Village-Candle-MALA-270-g-Fresh-Strawberries/69. Na kwartał spokojnie starczy. Trzeba tylko poszukać chwilę właściwego miejsca, żeby ustawić sprzęt. Jak dobrze ustawisz to idzie zapach na całe pomieszczenie i utrzymuje się praktycznie przez cały dzień. Świetny dodatek do sklepów według mnie. Od mniej więcej trzech lat używam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja używam woski zapachowe https://heksa.com.pl/46-woski-zapachowe?page=3 W domu pachnie bardzo ładnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja w domu w sumie w każdym pomieszczeniu mam porozstawiane woski zapachowe. Same w sobie pachną ładnie ale jak je się podpali to naprawdę robi się fajny klimat dla nosa. Takie woski kupuję tu https://heksa.com.pl/46-woski-zapachowe?page=2
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

przetestowalam wiele zapachow, wiele swieczek i kadzidelek. najlepsze są yankee candle i maja duzo roznych zapachow. osobiscie kupuje taki zestawik https://www.notino.pl/yankee-candle/red-apple-wreath-swieczka-typu-tealight/ i mam go na dlugo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a ktory zapach polecasz zeby byl trwaly?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to juz chyba jest kwestia indywidualna :D na tym notino wybor jest ogromny wiec cos sobie znajdziesz :) osobiscie kocham lawende
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Jak Zapachowe Świece Sojowe no to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia markę CocoWick, które na mnie robią ogromne wrażenie i uwielbiam je sobie odpalać jak mam tylko okazję i trochę czasu wieczorem na wypoczynek. Mają dwie super kolekcje Art oraz Vip i nową Pure Collection w której na przykład znajdziecie "Wyciszenie" w łupinie kokosa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a ja skraplam wacik do demakijażu olejkiem eter. lawendowym i wrzucam zawsze do świeżego worka do odkurzacza, i do odkurzacza tez bezprzewodowego co używam na szybko codziennie wiec fajnie się to utrzymuje. I jest eco :) polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja najcześciej korzystam ze świeczek zapachowych, trafiłam na świetną polską firmę - https://otularnia.pl/. Świeczki są wykonane z naturalnych składników z olejkami eterycznymi więc oprócz pięknego, naturalnego aromatu i zapachu korzystnie wpływają też na samopoczucie i wprowdzają fajny klimat w pomieszczeniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Olejki eteryczne nie nadają się do świec, ponieważ jest zbyt wysoka temperatura dla nich...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam zapach african amber i dyfuzor airq160 z aroma projekt. Jestem zadowolona i polecam
https://aromaprojekt.pl/airq-160/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jaki dyfuzor najlepiej kupić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ładny zapach w mieszkaniu mam bo od siostry aromatyzer stadler form dostałam i zapas olejków eterycznych. Teraz ładny zapach unosi się ciągle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Jaki rower miejski kupic? (24 odpowiedzi)

Chcę kupić rower miejski, ale nie wiem co wybrać, bardzo podobają mi się w kolorze białym. Chcę...

Jakki bidon dla 3-latki, z którego nie kapie? (13 odpowiedzi)

Dziewczyny macie jakieś sprawdzone bidony, z których nie kapie. Obecnie mam Canpola ze słomką,...

psycholog dziecięcy kogo polecacie (20 odpowiedzi)

Witam. Mój synek jest bardzo nieśmiały, trudno mu nawiązać kontakt z dziećmi i bardzo przeżywa...

do góry