Widok

Co na prezent dla babci na 80lat??

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
dajcie jakies pomysly na 80 ur dla babci, max do 100zl.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam podobny problem, babcia ma 84 lata więc w zasadzie wszystko już ma:) ale tak poważnie to mam kilka pomysłów, może się przyda: 1. jakiś preparat na wzmocnienie typu Biovital, Vita Buerlecitin i takie tam; 2. ramka na zdjęcie wraz ze zdjęciem wnuka/prawnuka; 3. zegarek z dużymi cyframi 4. może jakaś apaszka (jeśli babcia wychodzi z domu, bo moja już nie jest na chodzie). Tyle mi przyszło, pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Moja babcia cieszyła się jak dostała taki grubaśny i miły w dotyku szlafrok.
Może cos takiego też http://allegro.pl/ogrzewacz-rehabilitacyjny-max-termofor-precz-i1935575711.html.
Albo ramke ze zdjeciem famili.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Biovital dostanie juz od kogos innego, oprocz tego dost. kalendarz z wszystkimi wnukami, moze jeszcze ten szlafrok, ale nie wiem czy nie ma... Moze ktos jeszcze??
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
apaszka
jakies witaminy
kremy przeciwzmarszczkowe
bransoletka
naszyjnik
swieczki ozdobne
ładne filizanki
ciepłe kapcie
kamizelka taka z owczej wełny
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
jakis fajny zestaw ręczników
ciepły gruby koc?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
U nas po swietach tez szykuja sie 80 urodziny babci, ja zamowilam taka kartke:
http://www.artillo.pl/product/kartka-urodzinowa-zamowienie-dla-pani-oli,10913.html

Jest pieknie wykonana no i mysle,ze sprawi babci troszke radosci:)
image
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niezla lista:-) dzieki, a gdzie taka kamizelke z owczej welny mozna kupic?, moze gdzies w gdyni?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w gdyni na hali
na rynku w chyloni chyba tez jest
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja babcia też miała w tym roku 80 urodziny, dostała od gości min. taki super leżak do ogrodu, ja zrobiłam album ze zdjęciami - przepiękna pamiątka wyszła gdyż poprosiłam babcię o wszystkie jej zdjęcia, są to zdjęcia jeszcze czarno białej mojej prababci (jej mamy), kupiłam ładny album do którego się wkleja zdjęcia, a pod każdym zdjęciem dałam kolorowy kartonik i wszystko wklejałam na kosteczki, napisy dodam jeszcze tylko; z innych pomysłów to może fotel bujany jeśli jeszcze nie ma, albo właśnie koc
http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
jakis cieplutki i milutki kocyk:) albo kocyk w ktory mozna sie ubrac,sa takie z rękawkami
cieple paputki:)

moja babcia mlodsza ale kupilam jej takie kapciochy w panterke do lydki mieciuskie w ktorych nic nie gniecie i chodzi zadowolona, dodatkowo ma cieplo bo wiadomo krążenie juz nie te.

a w tym roku dalam jej pieniazki i tez jest zadowolona bo sama kupic sobie to co jej sie przyda lub podoba.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
albo masażerr do stop :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może coś do czytania? Albo album ze storczykami od bookmaster.pl ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Podkoszulki z wełną. Ogólnie ładna, ciepła bielizna, babcie zwykle nie mogą takiej kupić niedaleko domu, a tej trzeba się naszukać po lepszych sklepach lub w necie.

Albumy Kosycarza, jeśli babcia z Trójmiasta.

Nieduże, łatwe w obsłudze radio - moje babcie czesto budzą się w nocy i lubią na takie okazje mieć radyjko przy łóżku.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
a my zrobilismy babci drzewo genalogiczne i wydrukowalismy je w formacie 40x50 oprawilismy w rame. babcia bardzo się wzruszyła a to pamiatka inna niz wszystkie rzeczowe prezenty które dostała.
image[/url]
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z podanych podpowiedzi moim zdaniem :cieplutki szlafrok (nie szkodzi że jakiś ma) lub zegarek z dużymi cyframi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
dzieki Dziewczyny za wszytskie podpowiedzi:-)
Najbardziej chyba podoba mi sie ten szlafrok i kamizelka. Wiecie moze gdzie szuikac jakis fajnych cieplych i niedrogich szlafrokow?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje babcie najbardziej zawsze cieszą się z... rajstop :)
A już pomysłem, który zachwyca je wszystkie to jest likier adwokat :)
Bardzo wdzięczne też są kiedy sprezentuje się im tort - np truskawkowy w środku zimy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja Babcia na 70 urodziny dostala koc welniany z poduszką wełniana bardzo jej sie przydały i uzywała często.
może właśnie coś z produktów wełnianych, kapcie, kamizelka jeśli babcia takie rzeczy lubi oczywiście.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja to szlafrok kiedyś kupiłam tesciowej na prezent z lidla i chwali sobie :)
a tak to musisz patrzec na metke czy nie jest sztuczny
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja kupiłam babci ostatnio zestaw naczyń Philipiak do zdrowego gotowania rekomendowany przez samego ulubieńca mojej babci - Karola Okrasę :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
O, fajny pomysł. Sama mam te garnki i sa niczego sobie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
a ja zawówiłam Babci wizyte u fryzjera i kosmetyczki była bardzo zadowolona i askoczona
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
wszystkie kobiety w mojej rodzinie uwielbiają wina, więc nie miałam problemu z prezentem, w sklepie wina com pl zamówiłam kilka butelek win hiszpańskich
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

No własnie ja również zastanawiam sie nad prezentem dla babci.Z tym, ze nie na urodziny ale z okacji jej dnia. W końcu dzień babci coraz bardziej się dziewczyny zbliża.... Wpadłam na pomysł aby kupić jej niewielką kopertówkę albo kosmetyczkę.Babcia chodzi z takimi niewielkimi torebkami do kościoła, tak wiec coś takiego jej się przyda.
Mam na oku takie dwa:
https://sklep-torebki.pl/damskie/torebki-skorzane/kopertowki/wloska-elegancka-kopertowka-skora-zamsz-camel-2115.html
https://sklep-torebki.pl/damskie/torebki-skorzane/kopertowki/wloska-elegancka-skorzana-kopertowka-czarna-2521.html

Lepszy beżowy czy bordowy ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może telefon? Ja, kupiłem swojej babci ten, przystosowany dla seniora (zdecydowałem się na ten model - MAXCOM Comfort MM461).
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Empik Foto ma takie fotoksiążki, więc może taki kierunek?
Sądzę, że powinno się to wam zdecydowanie sprawdzić, ale kwestia również taka, jakie macie oczekiwania i ile chcecie na ten cel wydać.
Fotoksiążka kosztuje śmieszne pieniądze - większym problemem jest u niej to, że wymaga trochę zachodu, żeby stworzyć coś atrakcyjnego. Musicie zebrać trochę zdjęć i dopiero wtedy poukładać je w jedną książkę. Efekt powinien być super.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Około tej ceny można na pewno znaleźć zegarek xonix. Starsi ludzie lubią praktyczne prezenty, więc na pewno się ucieszy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja babcia rownież ma urodziny i nie mam pojęcia co powinnam jej sprezentować....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poduszka ortopedyczna jeśli ma problemy z kręgosłupem, są zestawy herbat z kubkiem i zaparzaczem, album na zdjecia, ramki, wózek na zakupy, ewentualnie bon podarunkowy do wybranego sklepu. Jesli babcia lubi dekoracje i ceramikę, polecam zajrzeć sobie do tego sklepu:
https://andyceramika.pl/
W sklepie można dostać ceramikę Bolesławiec Najtaniej :) Jest tam outlet, tak więc wiele takich dodatków można kupić o wiele taniej niż w wielu stacjonarnych sklepach.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja babcia poprosiła o podomkę.
Czesto daje jej w prezencie wino , bo to jedyny alkohol który lubi ,
Herbaty tez zawsze są spoko ,
Dla osoby religijnej ciekawą opcja będzie taki rózaniec https://www.meritohurt.pl/srebro-medaliki-krzyzyki-lancuszki/rozaniec-10-obraczka.html
Dostała tez ramkę ze zdjęciami rodziny , milusi koc , kubek z przykrywką i siteczkiem, kapcie , szlafrok , szminka , perfumy , witaminy , piżama, bluzeczka ... mysle ze babcie to takie osoby co ze wszystkiego się uciesza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie myślałeś o czymś takim co babcia zapamięta? Bo moja ma już masę różańców i łańcuszków. Przez te prawie 80 lat dostała na urodziny już pełno butelek alkoholu, a mam wrażenie, że wszędzie w sklepach jest to samo. Dlatego na jej 80 poszukałem mocniej i znalazłem coś dedykowanego tutaj https://suprizo.pl/prezent-na-80-urodziny-c173.
Ostatecznie wybrałem deskę grawerowaną i ku mojemu zdziwieniu babcia zamiast jej używać to powiesiła w kuchni jako ozdobę i też pasuje...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cieplutki mięciutki sweterek,kamizelkę,skarpetki,smakołyki ,podusię z naturalnego pierza.krem do twarzy -rąk i stóp,miodzik,koniaczek-kieliszek pomaga na krążenie dobrą herbatkę może z hibiskusa -róży.Prezenty lekkie,ciepłe i smaczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja babcia jest trochę młodsza, a w prezencie urodzinowym dostała Roombe. Taki pomocnik jej się przyda, obsługa nie jest skomplikowana, więc sobie bez problemu poradzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A moze by tak dobry krem dla cery dojrzalej? Zobzca sobie ta linie naturalna dla cery dojrzalj wlasnie z Bielendy - Royal Bee Elixir
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrym prezentem dla babci będzie ręcznie robiona kamizelka. Kamizelka zapewnienia wygodę i daje uczucie ciepła w czasie noszenia. Wełniane kamizelki to świetny wybór dla seniorów, którym często jest chłodno.
https://unikalni.pl/k76-bolerka-kamizelki.php
https://unikalni.pl/photos/ladnie-modne-cieple-kamizelki-robione-na-drutach-szydelku-unikalni-pl.jpg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pytanie jednak czy babcia nie ma termometru ;) Nie wiem czy jest to taka dobra opcja z uwagi na to, ze jest to takie....bezosobowe.

Moim zdaniem są zupełnie inne o wiele lepsze pomysły jak
dobra książka
zestaw kosmetykow ( kobiety w każdym wieku lubią o siebie dbać)
apaszkę
rękawiczki
ewentualnie jakieś wygodne kapcie do chodzenia po domu aby babci było w nich po prostu wygodnie ;)
https://suzana.pl/category/buty-damskie-botki-skorzane

Spory wybór porządnego obuwia jest w Suzanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla Babci polecam dobre kosmetyki dla cery dojrzałej, zawsze się przydadza. Doskonała jest ta linia Ujędrniające Peptydy polskiej marki Bielenda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Laserowa korekcja wzroku (45 odpowiedzi)

Czy któraś z Was poddała się temu zabiegowi? Możecie polecić jakąś klinikę, lekarza, koszt? Jak...

Trampolina- jaki rozmiar wybrac? (15 odpowiedzi)

Hej, mamy w planie kupic trampoline,ale zupelnie nie wiemy jaki rozmiar kupic najlepiej,sa rozne...

Pit 2023 (3 odpowiedzi)

Czy ktoś rozliczył się i już otrzymał zwrot? Interesuje mnie II US w Gdyni i Wejherowo

do góry