Widok

Jakiej firmy kosmetyki dla niemowląt używacie?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Pytanie do mamuś, które mogę polecić konkretną firmę i produkty, których faktyczne używają.
Ja na dzień dzisiejszy mam: pieluchy, oliwkę, płyn do kąpieli, krem do pupki, krem do twarzy, sudokrem, chusteczki nawilżane.
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja polecam kosmetyki nivea -wszytskie
pieluszki hugissy
a chusteczki dada z biedronki

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
moją wszystko co nivei uczulilo:/ teraz do dupki uzywam pentacrem lub sudocrem, a poza tym tylko kapie w oilatum i nic innego nie potrzeba:)
image
Czy za karę, że nie wierzę w duszę, nie mam duszy?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
-Oliwka Hipp, cudowna używam od narodzin do teraz :) kiedy to młody ma 1,5 roku (inne się rozlewają i strasznie brudząc przy tym wszystko.)
Jest gęsta i pięknie pachnie, nie słyszałm by kiedykolwiek produkty Hippa uczulały.
-Kremik na każdą pogode Nivea
-masc pośladkowa na receptę od pediatry za 5 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam Bubschen
polecam z tej serii krem na każdą pogodę - 100 razy lepszy od Nivea
płyn do kąpieli z oliwką - rewelacja, nie trzeba już smarować
krem do pupy - bardzo dobry

oliwki nie używam-wysusza
mam też balsam do ciała dla Miśki z Bubschena

obecnie usuwamy alergię na to co ja nieopatrznie zjadłam ;) więc kąpie ją w Emolium i smaruje Emolium - efekty już są

z innych rzeczy: Sudocrem i Bepanthen
i na ciemieniuchę krem z Klorane - bardzo szybko usuwa

nic więcej z kosmetyków nie mam
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dla mnie Nivea rewelacja :) pieluszki z Rosmana, chusteczki bambino lub Nivea, a do kapieli Ziajka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my uzywamy bambino i do kapieli oilatum, na pupkę tylko oliwka bambino i nie ma żadnych problemów, ostatnio pojawiła się ciemieniucha - stosuję maść od pediatry ale spróbuję od jutra emulsji emolium bo ta maść jest okropna.
Pieluszki Bella happy baby - bardzo delikatne i córcia dobrze je toleruje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pieluszki Pampers na zmianę z Huggisami
a chusteczki jakie się trafią ;) choć najbardziej lubię te bezzapachowe do wrażliwej skóry Pampers albo Nivea
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam krem AQUASTOP ziołoleku - używam go od urodzenia małego -smaruję pupke przy przewijaniu i całego po kąpieli, dla mnie rewelacja, nigdy nie mieliśmy problemów typu odparzenia.
pieluchy pampers, chusteczki pampers sensitiwy albo nivea, żel lub płyn do kąpieli nivea
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja z całą pewnością mogę polecić kosmetyki Penaten, używam je od samego początku a o uczuleniach nie było mowy czego nie mogę powiedzieć o Johnson's baby.
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
my używamy kosmetyków Hipp i potwierdzam, że oliwka Hipp jest supper;) kąpiemy w oilatum, chusteczki dzidziuś i pieluchy pampers lub huggins

uczulenie mała dostała po kosmetykach johnson and johnson - podobno są najbardziej uczulające:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My uzywamy:
do pupy - Sudocrem,
pieluchy - Pampers,
chusteczki - Bambino albo Dzidzius,
plyn do kapieli - Nivea 2 w 1,
a zamiast oliwki po kapieli uzywamy parafiny.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
pieluchy Pampers husteczki Bambino maść posladkows (na wszystko rewelacja)krem nivea n akażda pogode
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chusteczki oczywiście
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moją Misię Hipp niestety uczulił. Dokładnie płyn do kąpieli i przez to nie chciała się kąpać. Wróciliśmy do żelu Nivea.
Poza tym pampersy - pieluchy, krem linomag i parafina. Chusteczki teraz mamy Nivea, ale nadal testujemy różne. Dobre były Dzidziusie. Sudokrem (tylko w przypadku odparzeń).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja używam:
pieluszki: Pampers na zmianę z Huggisami,
chusteczki: w domu przemywam wodą a jak wychodzimy to Nivea sensitive,
krem do pupy: linomag a jak coś się dzieje to sudocrem,
krem na buźkę: Mustela Cold,
płyn do kąpieli: Mustela,
mleczko do ciała: Mustela.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pieluchy: Pampers
Krem do pupy: Maść pośladkowa na recepte za 5 zł REWELACJA
Chusteczki: Bambino
Krem do buźki: Emolium
Płyn do Kąpieli: Nivea
Mleczko do ciała: Nivea
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
od samego urodzenia czyli juz ponad 3 latka tylko kosmetyki NIvea
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moją kosmetyki Hipp także uczuliło i chusteczki nawilżające huggies też uczuliły. Chusteczki używam do czyszczenia sanitariów, oliwki nie używam bo używam płynu do kąpieli z oliwką. I maść pośladkową na receptę. Polecam krem Vitella z cynkiem, który bardzo ciężko spotkać.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-25245.png
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pieluszki pampers
chusteczki nivea
do kapieli ollatum
do ciałka emulsja emolium
do pupci sudocrem i linomag zielony (lepszy linomag)
image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pieluszki tylko HAPPY:)
kosmetyki Bambino
chusteczki DADA
do pupci linomag i bephanten
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
teraz kupiliśmy małej pampersy Tesco i muszę przyznać że jak dla mnie na razie są lepsze od huggisów:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hugiessy to u nas byla porazka straszna.wysypka wygladala jakby ciałko Sarki ktos pokrzywami obłożył a ona darla sie wnieboglosy:/
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez słyszałam, ze pamperzy z Tesco są dobre!
Nasza Kochana Lenka
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a jak cenowo wygladaja te pampersy z tesco?i ile sztuk w opakowaniu?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam kosmetyki Lichtena, można stosować je już od pierwszych dni życia i one naprawdę działają cuda :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
a gdzie je można kupić? w aptekach czy tylko online?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
pampersy- z tesco są jak najbardziej ok.
do pupy: najlepiej sprawdził się linomag
szampon- mustela w piance
do kąpieli- emulsja emolium i żel Pharmaceris
do buzi- krem emolium
na mróz- krem Hipp
chusteczki- z lidla, z tesco, z rossmanna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do kapieli lipidowy zel do mycia bez mydla Mixa baby a krem do buzi nivea sos pieluszki dada a chusteczki te rozowe rossmana
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja córka ma skórę wrażliwą i skłonną do przesuszania ostatnio kupiłam dla niej żel i balsam Elodermu w aptece bo wszystkie kosmetyki, które kupowałam do tej pory ją wcześniej czy później uczulały. Póki co Eloderm sprawdza się świetnie, a efekt nawilżenia skóry utrzymuje się długo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My głównie oliwkę do ciała, na podrażnienia alantan i tym podobne. Wszystkie kosmetyki kupujemy przez internet, boi tak wychodzi najtaniej - to potrafi być oszczędność rzędu 20 zł na samych tylko kosmetykach dla dzieci: http://www.apteka-melissa.pl/kategoria/kosmetyki-dla-dzieci,801.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Naszym ulubionym kosmetykiem ostatnio jest Organicare szampon żel dla dzieci i niemowląt.... https://gramnatury.pl/pl/p/Organicare-szampon-zel-dla-dzieci-i-niemowlat/343 Zobaczcie same, są naturalne i bezpieczne dla maluszków
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

U nas od początku sprawdzał się Eloderm - emulsja do kąpieli teraz kiedy mała podrosła dokupiłam żel do mycia i też jest świetny, idealne połączenie dla bardzo wrażliwej skóry jaką ma moja córcia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

płyn do kąpieli, oliwka, balsam- HiPP
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zel do mycia ciała i włosów hipp, nic innego nie stosujemy żadnych oliwek i bqlsamow
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla niemowląt? Ja osobiście polecam zapoznać się z tym, jak reaguje skóra dziecka na tego rodzaju rzeczy. Każdy żel jest inny, więc warto sprawdzić skład. My korzystamy tylko z wysokiej jakości produktów, ponieważ myślimy o tym, że zdrowie i komfort małego jest najważniejszy :) Zobacz sobie ten płyn http://www.johnsonsbaby.com.pl/johnsons-baby-nawil%C5%BCaj%C4%85cy-p%C5%82yn-do-k%C4%85pieli-z-oliwk%C4%85 - jest naprawdę fajny, powinien przypasować i Tobie - i małemu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

mam wszystko z serii emolientow eloderm. Dziecinka ma lekkie azs, wiec tylko to wchodzi w gre. Emulsja do kapieli- swietna. Szampon do wlosow nawet ja stosowalam. Balsam i krem aktywny- na bardzo suche, podraznione miejsca- najlepszy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja zamawiam kosmetyki dla synka od urodzenia z Drogerii ekobieca.pl tam jest naprawde duzy wybor roznych producentow, ale zawsze sprawdzone. Po prostu zaufalam od poczatku i tak zostalo :) nigdy nie mial zadnych reakcji alergicznych takze szczerze polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

ŻEL MYJĄCY WYMARZONA KĄPIEL od Hildegard Braukmann.
Co o nim sądzicie? To co widzę - nie wysusza skóry dziecka, nie podrażnia oczu, nie zawiera szkodliwych środków, jest naturalny.
A co wy na to? Używacie tego również przy swoich dzieciach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ŻEL MYJĄCY WYMARZONA KĄPIEL HB - działa, pomaga, robi różnicę, skóra dziecka wygląda naprawdę zdrowo, jest miła w dotyku. W przypadku pielęgnacji niemowląt, jakość kosmetyków ma ogromne znaczenie i sami to zauważyliśmy. Nie od razu zwracaliśmy na to swoją uwagę - dopiero z czasem. Ale teraz wszystko jest naprawdę w najlepszym porządku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hildegard Braukmann ma kilka dobrych kosmetyków pod takie potrzeby np. kosmetyki do kąpieli.
Wiadomo, że w przypadku takich maluchów trzeba szczególnie zadbać o jakość kosmetyków.
Skład jest kluczowy. Pamiętajcie, że kiepski kosmetyk nie jest dobrym rozwiązaniem dla skóry dziecka.
Może on mieć negatywny wpływ.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Też Hildegard Braukmann. Wprawdzie nie mają tego wiele, ale ich kosmetyki do kąpieli to moim zdaniem mistrzostwo świata. To był jedyny kosmetyk do kąpieli przy którym dziecko nam nie płakało. Mieliśmy święty spokój i oby tak dalej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Hildegard Braukmann robi różnicę i daje fajne efekty.
Po prostu trzeba robić to jakoś z głową i wtedy będą widoczne efekty.
Dzieci wymagają odpowiedniej jakości kosmetyków. Chodzi o to, jaki mogą mieć one wpływ na cerę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Z Hildegard Braukmann używałam w czasie ciąży żelu do masażu, a teraz używam ich płynu do kąpieli.
Ale oczywiście dla dziecka i wszystko jest OK.
Nie jest łatwo znaleźć połączenie dobrej ceny i jakości, a tutaj właśnie mamy takie połączenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kilka kosmetyków HB robi różnicę i daje efekty. Dla niemowląt mają ich dosłownie kilka, ale przynajmniej są porządne.
Jeśli korzystać z kosmetyków, to tylko takich, które dają fajną jakość.
A tutaj macie przy okazji w miarę normalną cenę. Zazwyczaj za bardzo dobrej jakości kosmetyki płaci się kosmiczne sumy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja by powiedziała, że używaliśmy i używamy. Nadal mamy elodrm z emolientami, które zimową porą są silnym wsparciem dla podrażnionej i suchej skóry. Ma naturalne omega butter, więc jest naturalny. Po kąpieli skóra ma fajną warstwę ochronną.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Jeśli chodzi o kosmetyki dla niemowląt do ciała, to zdecydowanie warto używać sprawdzonych marek. To samo w przypadku chusteczek nawilżanych: https://www.allecco.pl/chusteczki.html - z mojego doświadczenia już wiem, że marka marce nie równa. Przykładowo Waterwipes są chusteczkami bardzo dobrze nawilżonymi i co ważne, nie uczulają dziecka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdarzyły się wam problemy po użyciu jakiś kosmetyków?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chodzi o kosmetyki, to używam w sumie produktów dwóch firm :) Najważniejszy jest dla mnie dobry skład produktu i atrakcyjna cena. Większość kosmetyków dla niemowląt zamawiam na https://drmax.pl/mama-i-dziecko/pielegnacja-dziecka , bo mają ogromny wybór no i dobre ceny :D Ostatnio bardzo polubiłam chusteczki nawilżane czystą wodą, które świetnie się sprawują na co dzień!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ostatnio zamówiłam żel do kąpieli, krem pod pieluszkę i krem morelowy Hagi Baby. Samo Hagi "dla dorosłych" mam od dawna sprawdzone i zawsze byłam zadowolona, więc nie miałam wątpliwości, że trzeba wypróbować też serię dla dzieci. No i nie zawiodłam się, kosmetyki się super sprawdzają, młody zadowolony, a i sama czasem się posmaruję - działają naprawdę fajnie. A skład w 100% naturalny. :) Jedyny minus - kosmetyki są trudno dostępne, praktycznie tylko w internecie i to też... prawie nigdzie. Ja kupiłam w sprawdzonym już sklepie https://organicznapolska.pl/pl/c/dziecko/75
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeżeli chodzi o pielęgnację niemowląt to warto zwrócić uwagę na jakość wybieranych kosmetyków. Coraz więcej rodziców skłania się ku naturalnym preparatom. Na https://droganatury.com/kategoria/33-kosmetyki-naturalne dostępne są właśnie takie naturalne kosmetyki dla dzieci, ale i dla dorosłych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Używam tylko sprawdzonych marek, które polecają mi inne mamy, bardziej doświadczone ode mnie. Skóra dziecka jest bardzo delikatna, możecie sporo poczytać na https://www.johnsonsbaby.com.pl/skora-niemowlecia i zobaczyć na ile czynników jest narażona, jak należy o nią dbać i co robić żeby była zdrowa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dla mnie ważne, żeby były ekologiczne, nie testowane na zwierzętach, bez parabenow i innych swiństw. to samo tyczy się jedzenia. - tu najczęściej kaszki eko (najczęsciej Holle), zakupy w bio sklepach itd. pewnie wiele z was myśli, ze jestem kolejną postrzeloną eko-matka. zobaczymy, kto się będzie smiał za te 5-10 lat...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wybór kosmetyków dla niemowląt jest bardzo ważny, co roku sa nowe kosmetyków nowych marek. Ja ostatnio szukałam w necie emolientów dla dziecka i znalazłam ciekawy ranking https://bezpiecznybrzdac.pl/jakie-emolienty-dla-niemowlat-opinie-ranking/ Myśle że warto na takich stronach szukac informacji o kosmetykach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przede wszystkim stawiamy na naturalne kosmetyki, które kupujemy na https://biozdrowy.pl/pl/kosmetyki-naturalne/ :) Mają naprawdę świetny wybór!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kosmetyki dla mojego malucha zamawiam ze strony https://www.mustela.pl/. To zdecydowanie najlepsza propozycja na rynku. Kosmetyki są delikatne i dostosowane do potrzeb skóry niemowlaka. Polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamawiam http://www.ckcs.pl/czy-warto-kupowac-w-sklepie-online/ zdecydowanie moje klimaty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W sklepie Pachnąca Kraina znakomite mydełko kupiłam takie lecznicze. Aleppo Szamir.Rewelacja przy odparzeniach, polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie mam jakiejś swojej ulubionej marki, jeśli chodzi o kosmetyki dla dzieci. Staram się za to wybierać te delikatne. Najczęściej robię zakupy w sklepie https://byhealth.pl/dziecko i kosmetyki dla dzieci, które tam kupuję zawsze bardzo dobrze się sprawdzają :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje ulubione masła do ciała dla dzieci to produkty od marki Verofornature

https://verofornature.pl/kategoria-produktu/kosmetyki-naturalne/

Zdecydowanie nawilżenie i regeneracja naskórka jest mocno zadowalająca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja to tak troche na czuja... szukam odpowiednich kosmetyków do pielegnacji skóry dla małego ale jakoś , jak na razie nic nie spasowało. Może wy coś polecicie? Skóre ma wymagającą...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moj mlody mial skórę atopową i tylko jedne kosmetyki u nas sie sprawdzily, cala reszta nie dawala efektu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jakie? chętnie wypróbuje bo przyznam szczerze,że tak trochę błądze po omacku..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciezko stwierdzic, bo mysmy dobierali metodą prób i bledow i patrzylismy po prostu co dziala . U nas sie sprawdzil dermedic baby.Masło od nich- cudo. Na Notino sobie zagladaj, czesto maja promocje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja uzywam produktów zdrorych , naturanych i 100% EKO. Oliwkę i szampon i yn do prania kupuje w sklepie Pachnca kraina - 100 % natury, ez silikonu, chemii i PEG
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja używam kosmetyków naturalnych i ekologicznych. Alphanova, Pure Beginnings. Dzieci zaopatruję na https://cosmetivo.pl/pl/c/Eko-Dziecko/180. Na https://cosmetivo.pl/ kupujemy również dla siebie. Jest super wybór naturalnych produktów dla wszystkich.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam kosmetyki dla dzieci z polskiej firmy Miniu. Delikatne, idealne dla dzieci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Idealny krem do twarzy (68 odpowiedzi)

Pomijam fakt, że dla każdej skóry dobre jest coś innego :) , ale piszcie, który krem zachwycił...

Czy ktoś korzystał z pomocy psychoterapeuty? (61 odpowiedzi)

Czy ktoś korzystał z takiej pomocy i może polecić? Ja próbowałam dwa razy, u dwóch różnych osób,...

Jak nauczyć roczniaka spania w łóżeczku? (91 odpowiedzi)

Nadszedł TEN moment... ;P czas na wyprowadzkę z naszego łóżka... jak to zrobić?...

do góry