Widok

Osiedle Zamek na Pustkach - proszę o opinie.

Dom i mieszkanie Temat dostępny też na forum:
hej,

Chciałbym kupić mieszkanie na tym osiedlu. Mogę prosić o opinie?, informacje?. Bywam tam często i zawsze jest spokój i porządek.

proszę o informacje czy polecacie to miejsce :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam. Mieszkałam 12 lat "na przeciwko" na Borowikowej, często bywałam u koleżanek z tego osiedla, potem u brata, który ma tam mieszkanie od 2008 r.
Jedyny minus to brak wind, ale otoczenie (w tym las: masz pewność że nic się nie wybuduje) i zaplecze (szkoły, sklepy) zdecydowanie na plus!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej
Mieszkalem tam od 2005 do 2013 i dalej posiadam tam mieszkanie . Generalnie jest o.k. . Spokoj , cisza , blisko las , niedaleko do centrum .
Manlamentem sa tylko stosunkowo wysokie czynsze , pseudo-ochrona w postaci emerytowanych dziadkow ktora przechadza sie po osiedlu w lajkowatych mundurkach i za nic nie odpowiada , brak placu zabaw dla dzieci , zimą wieczne problemy z odśnieżaniem no i brak jednolitej dla calego osiedla wspolnoty mieszkaniowej .
Pomimo tych mankamentow polecam Zamek .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej,

dziękuję za info, mieszkanie kupione :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Pustki Cisowskie

Cis Park (4 odpowiedzi)

Nazwa inwestycji wynika z jej lokalizacji w dzielnicy Pustki Cisowskie. To miejsce położone na...

Jakie wrażenia po kolędzie? (19 odpowiedzi)

Mieszkańcy Pustek Cisowskich, i jak wrażenia po kolędzie? U kogo był proboszcz?

Wariat w zielonym Mercedesie (136 odpowiedzi)

Co to za wariat w zielonym Mercedesie, który wyprzedza na trzeciego, hamuje przed autami i do...

do góry