Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
to jakiś żart a nie siłownia!!! wątek zamknięty Kiedyś tranowałem siatkówke i nakładałem ciężarki na kostki aby poprawic...
~Marcin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 czerwca 2014

NIE POLECAM wątek zamknięty Podzielę się z Wami moją opinią na temat siłowni, otóż karnet mam od 6...
~gaal anonim
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2014

Trenerzy z ulicy, sprzęt zdekompletowany, bałagan wątek zamknięty Byłem wczoraj na pierwszym treningu tam.... trenerzy nie wiedzą nawet jak...
~Hall
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 marca 2014

Jestem zadowolona wątek zamknięty Obsługa na recepcji mnie nie interesuje,nigdy nie miałam problemu, daję im...
~Klubowiczka
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 grudnia 2013

nie da rady rozwiązać umowy, nastawieni tylko na zysk wątek zamknięty Nie można rozwiązać umowy, nastawieni tylko na zysk Oferta, wyposażenie,...
~Gdynianin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 stycznia 2014

.... wątek zamknięty nastawieni tylko na zysk,sprzet rozj....y ale po co go wymienic.wcisnac jak...
~staly obserwator
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 listopada 2013

Trener personalny-Michal Orzech (pure klif)polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z treningow z trenerem personalnym - Michalem...
~mk
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2013

Lojalność jednostronna? wątek zamknięty Głównie zajęcia na sali, czasami wiosło, ergometr, spinner na ręce czy...
~Pająk
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 lipca 2013

UWAGA wątek zamknięty Witam. Uczęszczam na tę siłownię od miesiąca. Znalazłam razem z 2 koleżankami...
~klientka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 lipca 2013

Jurek Dz - opinia wątek zamknięty Bardzo podoba mi się sala do ćwiczeń, dużo dodatkowego miejsca, przestronnie,...
~Jurek Dz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 lipca 2013

Chcesz rozwiązać umowe, musisz dopasować sie do czasu menagera! wątek zamknięty Podpisanie umowy- ok, parę miesięcy chodziłam na siłownie i wszystko było ok,...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 czerwca 2013

Piotr S. - opinia wątek zamknięty Do klubu Pure w Klifie uczęszczam z małymi przerwami od jego początku. Jest...
~Piotr S.
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 marca 2013

jakie ceny wątek zamknięty Wie ktoś jak kształtują się tam obecnie ceny? Dla osób uczących się?
~piotr
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2013

Może być wątek zamknięty Klub jest ok, nawet jestem zadowolona. Co prawda po 16 robi się tłoczno, ale...
~Mig
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 marca 2013

Pajac na recepcji wątek zamknięty Uwaga! Kadra Pure Fitness to ludzie, którzy nie mają zielonego pojęcia o...
~trener-osobisty
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 listopada 2012

nie polecam wątek zamknięty Rozwiązanie umowy to istny koszmar. Dwa miesiące temu poszłam rozwiązać umowę...
~Paula
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 września 2012

Stanowczo odradzam!!!!! wątek zamknięty Nie polecam. Prezd podpisaniem umowy, obsługa mila a juz po podpisaniu...
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 stycznia 2013

odradzam wątek zamknięty Niestety choć zaczynało się fajnie potem była tylko droga przez mękę-nie...
~Marek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 grudnia 2012

Zdecydowanie nie polecam!!! wątek zamknięty Ten klub to jedno wielkie dziadostwo! Zgodnie z umową mieli co miesiąc...
~Ola
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 listopada 2012

Nie polecam .. więcej ciemnoty niż prawdy wątek zamknięty Przy podpisywaniu umowy obsługa miła, pomocna, zainteresowana a po podpisaniu...
~Amanda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 października 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry