Klub Parlament

Kluby, dyskoteki Puby

Gdańsk, Świętego Ducha 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
hahaha wątek zamknięty ceny wygorowane? to chyba najtańszy klub w jakim byłam.zapraszam do sopotu...
~lola
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 września 2009

Ghost - opinia wątek zamknięty Parlament to bardzo fajny klub z ciekawym wystrojem, muzyką, z której każdy...
~Ghost
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 września 2009

Do Pani Kasi wątek zamknięty Do Parlamentu chodzę od 5 lat. Bardzo często co tydzień. Muszę się wstawić za...
~Bartek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 września 2009

Moja opinia. wątek zamknięty Byłam w tym klubie kilka razy i za każdym razem bardzo mi się podobało....
~Koliberek1990
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 września 2009

Rudy musi odejsc!! wątek zamknięty DO parl chodze od 7 lat czesto co tydzien .Tylko dlatego ze to jedyny lokal...
~kasia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 lipca 2009

Swietny klub! wątek zamknięty Klub zrobił na mnie FENOMENALNE wrażenie! Ludzie w porządku, 0 spinek,...
~expert
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 czerwca 2009

Karola - opinia wątek zamknięty Trafiłam tam zupełnie przez przypadek, bo raczej nie ciągnelo mnie tam nigdy,...
~Karola
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 czerwca 2009

Świetny klimat wątek zamknięty Polecam Parlament wszystkim, którzy jeszcze nie mięli okazji tam być. Lokal...
~Beata21193
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 maja 2009

słabo zaopatrzony bar wątek zamknięty Chiałem zamówic wodke z sokiem grejfrutowym i okazało się ze w barze jest...
~grzegorz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2009

Pobity przez ochrone wątek zamknięty Byłem na imprezie w parlamencie wyszłem na zewnątrz się przewietrzyć, gdy...
~Marek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 marca 2009

:) wątek zamknięty witam. mimo tego, że do 18 lat trochę mi brakuje to udało mi się odwiedzić...
~klaudia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 marca 2009

Parlament schodzi na psy.... wątek zamknięty W dniu wczorajszym chciałem wejść do klubu parlament. Po 40 minutach...
~zawiedziony
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 lutego 2009

Nie zróbcie z siebie PMiB wątek zamknięty Błagam niech Parlament nie skończy jak klub PMiB który jest po sąsiedzku....
~Sonko
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 lutego 2009

problem... wątek zamknięty Jestem ciekawa czym różnią się buty sportowe od adidasów.... hmmmmm pierwszy...
~niezadowolona
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 31 stycznia 2009

Pan P. - opinia wątek zamknięty Witam! W parlamencie bywam prawie co tydzien i bardzo lubie ten klub:) nigdy...
~Pan P.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 stycznia 2009

Niestety coraz gorzej... wątek zamknięty Kiedys do parlamentu chodzilismy ze znajomymi co tydz. Pelna kultura i klasa....
~Byla fanka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 stycznia 2009

Gorzej... wątek zamknięty Przez kilka miesięcy bywałam tam w każdą sobotę.Teraz niestety powoli...
~E.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 grudnia 2008

żal.pl wątek zamknięty Jeżeli nie lubicie klubów przepełnionych dresami i dziewczynkami bo inaczej...
~anonim22
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 grudnia 2008

parlament !!! wątek zamknięty bylem w sobote na andrzejkowej imprezie !!! kolejka przed wejsciem jak by...
~M.A.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 grudnia 2008

Wszystko super gdyby...??? wątek zamknięty Nie mam żadnych zastrzeżeń super muza,super obsługa:)) jest jedno ale... z...
~IwonaM
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 listopada 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
132

postów

106

wątków

do góry