Widok

Ploteczki Panien Młodych 2011 (cz.8)

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
STYCZEŃ
15.01.2011 => kamilajka Marcin i Kamila - Kłosowo (Orfeusz)

MARZEC:
05.03.2011 => tunguska - "Czardasz" Luzino

KWIECIEŃ:
24.04.2011=> smieszmesz
24.04.2011=> Izolda- ośrodek wypoczynkowy Szarlota k/ Kościerzyny
30.04.2011 => N + W - Kłosowo "Orfeusz"/ zespół "Concord"/foto – „Fotogrupe”
30.04.2011 => Adusia1987 - sala bankietowa Szrot/ zespół Hevelius/ foto Wojciech Hinzke/ kamerzysta z videobest/ Kościół pw. Św Stanisława Kostki w Wejherowie godz. 15.00/ wizażystka Pani Dagmara
30.04.2011 => Antoniego w Redzie godz.16bassiulka86 (Basia i Mateusz) – sala bankietowa Szrot (dolna sala)/ foto Agnieszka Krawczyńska/ zespół Allabama/ Kościół Św.
30.04.2011 => NataliaT – Wichrowe Wzgórza Chmielno/ zespół Sami Swoi/ fotograf/ Sanktuarium Matki Boskiej Sianowskiej w Sianowie godz 16
30.04.2011=> toshiba - Kościół Chrystusa Zbawiciela 15.30/ Dwór Kaszubski Magnat/tirex/ ANDstudio/
30.04.2011=>Jolaa (Aleksandra i Piotr) – Kościół Św.Katarzyny w Stężycy godz. 16:30/ ośrodek Adler w Zgorzałe
30.04.2011=> haniulek2 –Sala w Wierzchucinie "Chwila Spokoju" , Kamerzysta i Fotograf http://www.mkvideofoto.pl/index.php#video ,
Zespół Everest z Bolszewa , Kościół Kolegiata(Sw.Trojcy) w Wejherowie godz.15 , Kucharki,Kelnerki , alkohol i drobne dekoracje

MAJ:
07.05.2011 => Aniulka87
07.05.2011 => Ola i Staś - "pod lipami"łegowo
14.05.2011=>Ja-Aga- Weesele w Pod Abażurem w Nicponi pod Gniewew/ fotograf/filmowanie -http://www.obiektywni.net/granty.html
21.05.2011 => estii – Róża Wiatrów/ zespół remanent/ Kościół Morski w Gdyni
21.05.2011 => A&Ł_narzeczeni - ośrodku agroturystycznym Pod Bocianami (w grabowskiej hucie), zespół Nasze Chłopaki, msza w Łęgowie
21.05.2011 => rudzielec – Złota Róża
21.05.2011 => Bahna
21.05.2011 => marzena505 - koścół św Polikarpa w Osowie przyjęcie Dwór Barwik Pomlewo k/Przodkowa zespół Ripple Band
28.05.2011 => Edyta i Filip – :Cegielnia” Rzucewo

CZERWIEC:
03.06.2011=>aga (Agnieszka i Grzegodz)- Villa Uphangena
04.06.2011 => kopfer – sala weselna “Kania”/ zaspół Coemi/ video- Filmart/ foto- G.Laskowski Fotostan
04.06.2011=>Sasami- Hotel Amber/ Dj Gucio/ Kościół Bożego Miłosierdzia/ foto- K. Piotrowska
10.06.2011 (piątek) => Aniuulka86 i Patryk - sala Filip Osłonino, Kościół Pw.Św.Krzyża w Rumi /zespół Antares
11.06.2011 => patusix - Restauracja Kotwica / roman's band / sharkstudio
11.06.2011 => calibera - Sala bankietowa Lublewo/ zespół na żywo/ Kościół NMP Królowej Polski w Lublewie
11.06.2011 => manka_gdansk (Monika i Sebastian) – hotel Gniecki/ foto tandem/ DJ Radziun/ kamerzysta Langa
11.06.2011 => aanita – Dwór Magnat w Bojanie
11.06.2011=> czarownica84 – sala i kościół w Gdańsku (godz.17)
11.06.2011=> Tragus – Dwór Magnat/foto Melrose Anna Grunwald/ DJ Maciek Józefowicz
11.06.2011=> yevele
18.06.2011 => paquerette (Kasia i Bartek) – restauracja „Pod Aniołem”/ zespół Malibu Latino/ foto naszestudio/ video antrakt.net/ Kościół p.w. Św. Judy Tadeusza w Gdańsku-Łostowicach godz.16/ dekoracja kościoła- p.Beata Dekoracje Britain
18.06.2011 => Kasia&Tomek – parafia Św. Mateusza Apostoła w Nowym Stawie
18.06.2011 => Asia&Marek – Dworek Oleńka/ foto Foto Ars/ zespół R.S.R
18.06.2011 => aurinio88 – dworek Novello w Baninie/ zespół Sami Swoi/ foto Monika Urbaniak- Sepia
18.06.2011 => Agnieszka i Karol – Zajazd Jawor w Pruszczu Gdańskim
18.06.2011 => Nefele / sala Lukullus / fotograf
18.06.2011=> izula- sala hydroinstal w Bolszewie/ zespół PULS
18.06.2011=> Kitek888
23.06.2011=>housik- Kościół Św. Walentego/ Dworek Magnat/ zespół: Brzoza Dance/foto BW photography
24.06.2011 => karolina1982 - Pod Lipami w Łęgowie/ Allbama
25.06.2011 => iliana – ślub w Irlandii
25.06.2011 => Sussi
25.06.2011 => malgos.1985 (Gosia i Adam) – Dworek Oleńka
25.06.2011 => endżi – sala Casilla/ zespół Paradise/ foto fotogrupa
25.06.2011=> Magda - sala Kłosowo
25.06.2011 => a_guniek - fotograf: Jacek Ciesielski, kamerzysta: Marek Cabaj, sala Soprano w Gdańsku
25.06.2011=>blyskawica (Sabina i Grzegorz) – Dom Rekolekcyjny Straszyn/ zespół Rex
25.06.2011=>Agnies (Agnieszka i Bartek) – Kościół Podwyższenia Krzyża Pańskiego w Pruszczu Gd./ sala Kania/ Dj Radziun/ fotograf/ kamerzysta

LIPIEC:
01.07.2011=> magdalena111
02.07.2011 => anulargn: http://www.ranczopodlipa.pl/, http://www.kspol.pl/, http://www.prophotography.pl/, lista gości i kucharki.... :)
02.07.2011=> ania85 – Hotel Falko
02.07.2011=>g1oska (Gosia i Michał) – wesele w Straszynie/ fotograf/Dj Radziun
09.07.2011=>Asia – wesele w Riwierze /foto K.Kępka/ Dj Soso Black
09.07.2011=> anusia86 (Ania i Grzegorz) - sala Casilla w Kębłowie http://www.casilla.pl / foto i video http://www.fotograf.sopot.pl / Zespół „SUPRA” / Kościół
09.07.2011 => jabuszko66 (Marta i Piotr) - Dzikie wino- sala regionalna, fotografii Artur Ptak (http://www.arturptak.fotea.pl/)/ parafii Zmartwychstania Pańskiego godz. 16:00
16.07.2011 => Rayfall - Hotel Falko/ dj Gucio
16.07.2011=>Madziarrra (Madzia i Kamil) – Sala Pod Aniołem w Gdańsku/Kościół Św. Katarzyny Szwedzkiej
23.07.2011 => rurka102 ( Aga i Marcin) - Dworek Oleńka/ Zespół Everest tzwn. Bercik/ Foto i zdjęcia Państwo Langa/ Kościół Św. Trójcy w Gdyni Dąbrowie
23.07.2011 => Krzesełko – sala odpowiednik Ramlei w Kartuzach/ zespół Sami Swoi/ foto DG13
23.07.2011 => gusiolek (Gusia i Adi) – Hotel Murat Reda/ dj Soso Black/fotograf PK/ Kościół p.w. św. Józefa i św. Judy Tadeusza (Rumia) godz. 16.00
23.07.2011 => AnnMarie (Ania i Marcin) - Dworek na Błotach w Załakowie, fotograf MD-Foto Mariusz Daniszewski
23.07.2011 =>Agala- /kościół Matki Kościoła w Tczewie/ sala Villa Leśne Ustronie w Lubiszewie/ zespół JOCKER BAND/ fotograf FOTOGRUPA
30.07.2011 => gosiak1905 - Tawerna Grecka Lukullus/ Allabama/ videogroszek/ fotogrupa
30.07.2011 => princess – Hotel Faltom Rumia/ Orkiestra Energia/ Dj Marek poprawiny/ Kościół pw. św. Krzyża w Rumi godz 17.00
30.07.2011 => suszka- sama Pod Aniołem/ Dj Lech Radziun/ FotoArs/ Kościół Św. Stanisława Kostki w Gdańsku

SIERPIEŃ:
05.08.2011 => tygrys (Karolina i Michał)- Hotel Orle w Sobieszewie/
06.08.2011=>minika86 – Zajazd Austeria w Rychnowie/ zespół HIT z Olsztyna/ foto Transvimed P. Ociepski
06.08.2011=>pszczoua- Oaza Połchowo/ zespół Rewers/ http://www.obiektywni.net/
06.08.2011=> Michalina i Tomek - Hotel Bulwar w Toruniu, kościół Świętego Ducha w Toruniu
06.08.2011r=>kurka1 ( Karola i Andrzej ), Restauracja pod Sosnami, Ośrodek Wypoczynkowy Twardy Dół / Kościół pw. Michała Archanioła w Zblewie / Dj Marcin / Videofilmowanie P. Chabowski /
13.08.2011 => Brygida i Gianluca - Jagatówka / zespół Bracia Drossel / VideoTomek / Kościół Św.Judy Tadeusza Gdańsk Łostowice
13.08.2011 => Siunia (Asia i Grzesiek) - Kościół i sala Malbork/zespół Witek Band/Video Chyła
13.08.2011 => agness444 (Agnieszka i Piotr) – restauracja “Dzikie Wino”/ fotograf just2/ dj Maciek Józefowicz/ kościół św Jana z Kęt Rumia
13.08.2011.=> Angelikaaa (Angelika i Wojtek) - Kościół Św.Ojca Pio Gdańsk-Ujeścisko/Sala Orfeusz w Kłosowie/Zespół Everest tzwn. Bercik
13.08.2011 =>MamaMarty - Sala bankietowa "Oaza" w Połchowie/foto/video http://www.obiektywni.net/ Kościół Pw.Św.Krzyża w Rumi godz. 17.00
13.08.2011 =>malutki aniolek (Madzia i Krzyś) -Dworek "Oleńka" Tuchom/Kościół Matki Boskiej Częstochowskiej w Gdyni/Zespół Anpol/Fotograf i kamerzysta P.Lenc
20.08.2011 => Agusiek (Agnieszka i Kuba) - kościół oo. Fanciszkanów w Gdyni/ Rezydencja Bardo w Koleczkowie
20.08.2011 => latika
20.08.2011 => patusia_89 – sala Karczma w Kczewie”/ Kościół Okrąglak na Przymorzu
20.08.2011 => monika87 – sala bankietowa w Lublewie/ zespół „DEMO”/ foto- fotostan/ video hp studio/ ślub godz.17
20.08.2011=>Monika. – sala Adler(Zgorzałe)/ Kościół Św. Mikołaja w Gdyni Chyloni
20.08.2011 => Karolina i Staś – Zaścianek
20.08.2011 => jantarka (Maria i Piotr) w kościele P. w. Św. Michała Archanioła w Gdyni Oksywiu
27.08.2011 => SSSSSSylwia - Dworek Oleńka
27.08.2011 => Emilia – sala Kłosowo
27.08.2011=> Lisa1
27.08.2011=> roztrzepana
27.08.2011.=> kasik - Kościół Św. Brygidy Gdańsk/Hotel Orle Sobieszewo/zespół Remaband/foto Dariusz Śliwiński
27.08.2011=> MagdaiMichał /Kościół parafialny w Krynicy Morskiej /Hotel Kahlberg /
Fotograf: Melrose- Ania Grunwald /Kamerzysta: Furtak Film- Sebastian Furtak

WRZESIEŃ:
03.09.2011=> tigra – ośrodek Roma namiot+ kapliczka/
03.09.2011 => Kaeppel (Marta i Piotr)- sal Adler w Zgorzałe
10.09.2011=> mistiq85 – ‘Jasny Brzeg’ Władysławowo/ zespół Maxime
10.09.2011=> mufelek- w Dzikim Winie, ślub u Franciszkanów w Gdyni
17.09.2011 => iwonus.p - "u SOCHY" Ramleje/Zespół LOTOS/Kamer-vid
17.09.2011 => micasia (Michalina i Bolek) - Dworek Oleńka, zespół SAWI/ kościół w Gdańsku u Jezuitów godz.16
17.09.2011 => Madzia - Hotel Szarlota w Koscierzynie/ DJ Limahl/ Kamerzysta- T. Chorążewicz
17.09.2011 => nat (Natalia i Maciek)
17.09.2011 => ma_dzia (Magda i Michał) Hotel Drywa w Dworku
17.09.2011=> ice_bebe (Aga i Maciek) – Hotel Gniecki
17.09.2011=> Almusia (Karolina i Wojtek) – Pod Aniołem/ dj Sławek Wawrzyniak/Kościół NMP Matki Kościoła i Św. Katarzyny Szwedzkiej na Marynarki Polskiej
17.09.2011=> A&A - Katedra Oliwska, Magnat, Zespół Malibu Latino, Videogroszek, Fotografowie: 2Remember
24.09.2011 => migotka1986 - Dworek Oleńka
24.09.2011 => jarzebina – sala Maciejka/ zespół Best/ studio videogroszek i MUUU Studio http://www.just2.pl
24.09.2011=> miliani (Emilia i Łukasz) – Hotel Faltom,sala balowa/ Kościół Niepokalanego Serca Maryi w Gdyni Karwinach/ zaspół Bravaton/fotograf http://www.walderfoto.com.pl

PAŹDZIERNIK:
01.10.2011 => Emiś_87 (Emilia&Michał)
01.10.2011 => Alana, sala Maciejka, zespół Coemi, kamerzysta Irek Jezierski
08.10.2011 => alia_k
Moje skarby:
Antonina 21.02.2011
Bartłomiej 24.04.2013
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Melduje się w nowym wątku:)
Jak nasza lista się rozrosła miło widzieć ile osób ślubuje w roku 2011 :)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również się melduje w nowym wątku :)
faktycznie okazale się prezentuje lista par ślubujących w 2011r. - nic dziwnego, że tak często trzeba nowe wątki zakładać :)
image

http://forum.trojmiasto.pl/Ill-love-you-till-I-die-relacja-paquerette-18-06-2011-t248517,1,11.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
melduje,
a ja naiwna myślałm że w czerwcu bierze ślub mało par ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mnie zaskoczyła ilość par w "nieślubnym" maju :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a mnie to nie dziwi:) maj jest pięknym miesiącem i gdyby wolna była sala, którą sobie wcześniej upatrzyliśmy to nasz ślub tez odbyłby się w maju:) niestety cały maj był już zajęty więc trzeba było przesunąć trochę wesele na inny miesiąc:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my też zdecydowaliśmy sie na maj bo to moim zdaniem najpiękniejszy miesiac na śluby, wszystko rozkwita drzewa , trawa sie zieleni, dni są sługie, pogoda przeważnie piękna bez upałow a co do przesadu ze w maja sie nie beirze slubu to wzioła sie on po powstaniu styczniowym bo młodzież wszechpolska chciala ten miesiac oglosić miesiacem załoby po powstaniu styczniowym i od tamtej pory mowi sie ze w maju sie nie baluje .... tak wiec nie martiwe sie tym a ni tym ze nie ma "R" bo znam pary co w sierpniu brały slub i sie rozwodza... jestem ze kto ma być sobie przypisany to czy bierze slub w maju czy w sierpniu nie ma znaczenia
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hejka:)
melduje swoją obecność:)
paquerette i Olu dziękuje za gratulacje;*ja gratuluje zdania karnego, męczyłam się w zeszłym roku z tym przedmiotem i wiem co musiałam przejść - tym bardziej należą się gratuluje:)))
Faktycznie nas duuuzio, ale to oczywiscie miło:) ja powoli zabieram sie za obchód po salonach, jakoś myślę w ciągu tygodnia "zaliczę" pierwsze i oczywiscie zdam relacje.
Pozdrawiam;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
melduje sie na forum
widac ze duzo dziewczyn tutaj jest bardzo przejetych swoim slubem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja rowniez sie ciesze i nie moge sie doczekac tego pieknego dnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to cudowne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
widac ze tak jest i pewnie duzo sie powiekszy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam takie male pytanie czyorientujesz sie po ile jest ten kamerzysta ktory kreci teledyski
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez sie melduje w nowym watku:)
bylismy dzisiaj na takich luzniejszych zakupach i na gildii moj luby przymierzal plaszcz, ale babeczka stwierdzila, ze musi byc mierzony na marynarke i dala mu tez pierwsza z brzegu, normalnie powiem wam ze sama nie wiedzialam, ze moj przyszly moze tak dobrze wygladac w marynarce! :D wiec tak zupelnie przypadkiem, ale bedziemy wiedziec jakiego fasonu garnituru dla niego szukac:) (wygladal mega przystojnie mrrr;) )
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
melduje się :))
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też się melduję :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I ja sie melduje :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mnie równo 9 miesięcy. Nic tylko ciąża by pasowała heh ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To i ja się melduje :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za dopisanie do listy:)
Zespół który będzie grał na naszym weselu to Jerus Band- zapomniałam napisać.
Cały czas przeglądam stronki ślubne, to staje się moją maleńką obsesją:)
Ale myślę,że nic w tym złego...

Pozdrawiam.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no jak wszystkie sie melduja to i ja tez:P
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to i ja się zamelduję w nowym wątku:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
MagdaiMichał wszystkie przez to przechodzimy ;) ja na początku to całymi dniami siedziałam na takich stronkach :) teraz trochę mniej ale i tak siedzę ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my tez się zameldujemy (tak cicho) :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też się melduję :) i dziękuję za dopisanie do listy :D
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
MagdaiMichał dopisałam wam już zespół.
Moje skarby:
Antonina 21.02.2011
Bartłomiej 24.04.2013
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Magda ja na początku też tyle siedzialam, wlasciwie to pierwszej nocy mialam caly zeszyt zapisany listami, uwagami, adresami itp hehe :)
juz mniej bo jeszcze troszke czasu, a uwazam ze w glowie juz mam wszystko co mi potrzebne wiec nic tylko czekac do stycznia:)

w listopadzie bede w pl kupic suknie jupiii :))))
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuję za dopisanie mnie do listy:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuję Micasia za stworzenie nowej części, jak siebie zobaczyłam, to aż ścisnęło mnie w sercu. Ja też sie przyłączam do Klubu " Maniaczek" Codziennego Sprawdzania Tego Forum. Założyłam sobie notatnik i codziennie wpisuję coś nowego, co mi się przypomni, aby sprawdzić, zadzwonić, zapytać Was Drogie Dziewczyny. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja załatwiłam sobie już termin u makijażystki, teraz pozostało szukać idealnej sukni i fryzury ;) trzeba jeszcze pójść na wycenę menu, bo ułożyliśmy sami na podstawie proponowanych ;) i sprawdzić terminy nauk przedmałżeńskich.

później wszystko dzieje się na 3 miesiące przed :)

A wy coś działacie? a może o czymś zapomniałam co zrobić jeszcze teraz? :))
[url="http://www.whenismywedding.com/"]image[/url] Wedding Ticker from WhenIsMyWedding.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej princess :) A u kogo się malujesz? :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
p. Iwona Donarska. Widziałam kilka przez nią umalowanych panien młodych :)

Salon SPa Reda 586795359
[url="http://www.whenismywedding.com/"]image[/url] Wedding Ticker from WhenIsMyWedding.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to tak jak u mnie :) też 9 miesięcy
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja niedługo 7 miesięcy ;) jak ten czas leci :D
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
faktycznie ten czas leci taaaak szybko:) jeszcze niedawno do wesela było ponad 450 dni, teraz zostało tylko 390:) też wybiorę się na wyprzedaże sukien w listopadzie:) a po mału można już zacząć kompletować wszysctko co potrzebne:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba tez muszę zacząć prowadzić jakiś zeszyt z notatkami.... bo nie wiem co tu załatwiać :/ Tez już wstępnie zarezerwowałam sobie termin u fryzjerki, ale nie wiem co z makijażem?! Nie wiem kogo i gdzie?? Najlepiej panią, która dojeżdża do domu klientki poza granice Trójmiasta.....
I co mam zacząć sobie powoli robić.... zaproszenia? Jejku nie potrafię sobie zorganizować czasu na to wszystko! Dziewczyny i jak w końcu z ta wódką i napojami - na wesele z poprawinami - 0,7 na głowę i 2 litry napoju na głowę? A tak - to jakiego napoju? - ile gazowanego, ile niegazowanego ile wody...? Nie mam zielonego pojęcia. Pierwszy raz wychodzę za mąż :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej Dziewczyny, mu już mamy menu ustalone, umowa z restaurację, zarezerwowane: noclegi , muzyka, foto, video, strojenie kościoła, sali, samochodu, wybrane zaproszenia, podarunki dla gości, makijaż ustalony, ilość wódki, napojów policzone, trzeba zakupić, fryzurę mam dzwonić po 20 września, muszę załatwić zespół do kościoła, od listopada zacznę przymierzać sukienki, paznokcie, ogólnie zaczęłam od scenariusza jak ma wyglądać ten dzień i co jest potrzebne, gdyby nie mój notatnik to był się zagubiła, najlepiej mój narzeczony śmieje się, ze jak teraz jedziemy do moich czy jego Rodziny i jak ktoś się zapyta coś o ślubie to Mój Misiu mówi: " uwaga, Karolcia powiedz ile zostało do ślubu i ja wtedy z uśmiechem na twarzy mówię np. wczoraj tak było 10 miesięcy i 25 dni :-), uwielbiamy to
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a tylko pamiętam to dzięki suwaczkowi, który codziennie przypomina nam ile dni zostało, ta stronka to jest taki mój mały nałóg :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja robię dokładnie to samo:) jak ktoś pyta kiedy wesele to od razu otrzymuje odpowiedź dokładnąścią do jednego dnia:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdyby któraś z Pań poszukiwała nietypowego filmu ślubnego zapraszam serdecznie do odwiedzenia naszej strony http://www.bergman-studio.com oraz kanału na vimeo http://vimeo.com/channels/bergmanstudio
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No my też mamy w sumie wszystko już zaplanowane ;) sala, zespół, kościół, nauki jesteśmy w trakcie, alkohol powoli robiony, ilości napojów ustalone, kosmetyczka, fryzjerka, samochód, etykietki na butelki, biżuteria, buty ślubne, zaproszenia zamawiane na początku października, suknia zamawiana na koniec października, garnitur w listopadzie ;) itp :) wsio co chcemy na weselu to jest już zapisane i czekamy tylko żeby przyszedł czas:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wow, ma nawet połowy tego co Wy nie mamy:P jakoś ta data czeriwec przyszłego roku taka odległa mi się wydaje, może to dlatego się nie zabraliśmy jeszcze za to:p
image
Nasz kochany żółwik jest już z nami:*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jestem osobą która lubi mieć wszystko szybciej zaplanowane i załatwione żeby później nie okazało się że o czymś się zapomniało i nie daj boże w dzień wesela trzeba by się denerwować :) z jeden strony to plus ale z drugiej mam chwilowy przestój w organizacji ;) bo większość już mam :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a_guniek my zaczęliśmy wszystko załatwiać za późno pod koniec lipca, więc niestety to jest za późno, nie mamy ulubionego zespołu, nie mamy ulubionej restauracji, więc inne rzeczy już zamawiam z wyprzedzeniem, ale ostatnio zobaczyłam, ze jest już oddzielnie forum Panny Młode 2012 tam dopiero się dzieje :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mówicie, że macie policzone ilości napojów i wódki. Prosze pomóżcie i powiedzcie - jak policzyć - ile gazowanych, ile nie, ile wody... ile wszystkiego liczyć na głowę ? Z góry dzięki za pomoc :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak ostatnio rozmawialm zkoleznka ktora miala teraz slub i jak w 2009 zalatwiali kamerzyste to juz byl zajety termin na 2012 wiec 3 lata wczesniej to jest dopiero przegięcie :D
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie no my mamy załatwioną salę, kamerzyste i fotografa, teraz walczymy z zespołem niestety. A tak to już powoli zaczynam się rozglądać za gajerkiem dla mojego a suknie mam już wybraną. Teraz do mnie dotarło jak szybko czas leci, zaczeliśmy planować w lutym a tu już wrzesień nas zastał:/ Co do 2012 to dziewczyny się rozkręcają:P
image
Nasz kochany żółwik jest już z nami:*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
anulargn, my mamy w sierpniu, więc raczej jest to ciepły miesiąc, na pewno wódka to 1 litr na głowę ( łącznie z dziećmi ) bo liczymy na polterabend, bramy, wesele, zabawy na oczepiny, poprawiny, 1 butelka na przyszyły chrzest, 1 butelka na I rocznicę ślubu, kilka szampanów Picollo, szampan na powitanie tylko, wina ok. 25 butelek, półsłodkiego, natomiast jeśli chodzi o napoje to 3 litry na głowe ( polterabend, wesele, poprawiny ), gazowane to na pewno Pepsi, Mirinda, Tonic, 7 up, woda gazowana i niegazowana oraz soki niegazowane różne smaki, dla każdego coś miłego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My zaczęliśmy wszysjo organizować w lipcu, niestety ponad rok wcześniej i to i tak za mało. Zespoły któr nam się najbardziej podobały miały już zajęte terminy, całe szczęście,że w hotelu został akurat nasz termin wolny:)

Jeżeli chodzi o to co mamy już załatwione to:
Restauracja
Noclegi
Menu
Zespół
Fotograf
Kamerzysta...

Oczywiście przeliczona ilość wódki i napoi, my robimy 0,7l/osobę + 10 małych buteleczek po 0,2l/osobę+ wino,jeszcze nie wiem ile butelek, myślę,że wszystkiego wystarczy, jeżeli nie to najwyżej dobierzemy z hotelowej restauracji.

W magicznym notesie, pełno zapisków jak ma wyglądać strojenie kościoła, restauracji, jakie kwiaty do dekoracji samochodu i zdjęcie wymarzonej wiązanki ślubnej.

Tylko ciężko czasami w miarę precyzyjnie oszacować koszty, bo nie chcę się 11m-cy wcześniej dopytywać kwiaciarki ile co kosztuje bo troszkę mi głupio...

Poszukiwanie sukienki od stycznia, bo teraz oczywiście dieta cud:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My nie liczyliśmy napojów na tzw głowę tylko robiliśmy tak że jeśli mamy w sumie na 3 dni 120l wódki to 180l napojów

Gazowany typu pepsi - 40l

Gazowany typu sprite - 10l

Gazowany typu fanta - 10l

Soki:
- pomarańczowy 40l
- jabłkowy 10l
- czarna porzeczka 10l

Energetyki - 10l

Woda gazowana - 20l

Woda n/g - 30l
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Adusia - a na ile osób robicie wesele?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za podpowiedzi. Teraz wiem, w jakich ilościach i proporcjach się poruszać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wesele będzie tak na ok 70 osób :) ciesze się że mogłam pomóc
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też mam na ok. 65-70 osób
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale się znowu rozkręciłyście z pisaniem :)

My jeśli chodzi o napoje to na ok. 65 osób będziemy mieli około 0,6-0,7 l wódki, 36 butelek wina (wino już kupione), co do napojów niealkoholowych to liczymy na głowę 1l wody, 1 l gazowanych (cola, sprite, fanta z przewagą coli), 1 l soków (jakieś 50% pomarańczowy, a poza tym jabłkowy, wieloowocowy, egzotyczny, itp.) - my nie przewidujemy polterabentu więc myślę, że powinno być wystarczająco, ale to pewnie od pogody będzie zależeć.

Dzisiaj zaczynamy nauki przedmałżeńskie. I tak teraz 4 dni pod rząd.
Aktualnie jesteśmy też w trakcie wybierania papieru na zaproszenia i poszukiwaniu cukierni, która zrobi nam nasz wymarzony tort.

Właściwie to my mamy już tyle załatwione, że nie wiem co jeszcze powinnam teraz zrobić: sala jest, termin i godzina w kościele zarezerwowana, zespół,fotograf i kamerzysta, dekoracja kościoła, fryzjer, makijażystka, suknia wybrana właściwie więc te najważniejsze rzeczy już mamy :)
image

http://forum.trojmiasto.pl/Ill-love-you-till-I-die-relacja-paquerette-18-06-2011-t248517,1,11.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny to juz dużżżooooo macie:)

My poki co mamy kosciol, sale, mamy foto, oprawe muzyczna na msze i kamere i to wsio:)

w listopadzie suknie, nauki pewnie w styczniu, zaproszenia tez zamowimy z allegro jakies, wystroj kosciola hmm nie chcem, zreszta dogadam sie tatemszymi siostrami, alkochol na ost chwile ..

co do zabiegow upiekszajacych to pania mam tylko musze sie zapytac czy ma termin:P mam swoj ulubiony salon fryzjerski we wrzeszczu wiec tam pojde, ale nie bede miala jakiejs wymyslnej fryzury wiec nie potrzeba mi specjalisty:)

auto moj sam zalatwia, wiem, zenchce sportowe jakies szybkie ala mithubisi hehe zeby byl podjazd :P i sami go tez przystroimy.

zostalo zalatwienie autokaru dla gosci i nocleg hmm... i cukiernia :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Melduję się :)
i Chciałam się pochwalić że kupiłam sukienkę :)może to za szybko dla niektórych ale ja znalazłam tą jedyną i nie czekałam dłużej bo by mi ją ktoś kupił :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
super, a jaka ? jakas foteczke plosimy :))))
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie :) Prosimy o jakieś foto =)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i to zdecydowanie prosimy o foto:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nooo zdecydowanie proszę się pochwalić sukienką! :D
image

http://forum.trojmiasto.pl/Ill-love-you-till-I-die-relacja-paquerette-18-06-2011-t248517,1,11.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jejuś Dziewczyny, mój największy stres to będzie przy kupowaniu sukienki, nie jestem szczupła, mam duży biust, a mimo to chciałabym mieć odkryte plecy ( gorset ), czyli bez ramiączek, Mam nadzieję, ze w salonach Panie, które szyją doradzą mi właściwie. Zazdroszczę wszystkim Dziewczyno co bez problemu kupują. A druga sprawa to szczerze podoba mi się wiele sukienek i boję się, ze jak kupię , to zaraz spodoba mi się inna. Macie też taki kłopot, czy tylko ja znowu mam problem :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja ma sale, kamerzystę, fotografa, zespół, oprawę do kościoła.
Wódkę już tez jakiś czas temu zaczęłam kupować. Chcemy mieć ok 100 butelek po 0,5 l i myślę ze to starczy na wesele na 70 osób.
Obrączki tez już kupione i z tego się bardzo ciesze, bo tydzień po zakupie złoto poszło strasznie do góry i zaoszczędziliśmy jakieś 800 zł.

A tak to u mnie luz z weselem. W wolnych chwilach robię zawieszki na butelki i winietki na stół.

A w piątek jadę do Tczewa do salonu sukien Alicja. Mają kilka kolekcji które mi się podobają, a ja cały czas nie wiem czy szyć czy wypożyczyć.
Może jak przymierzę i porozmawiam z paniami z salonu to się określę.

Nie jestem osoba drobną ani wielka, ale chciałam trochę przed weselem zjechać z wagi i się zastanawiam czy jak teraz kupie, dadzą rade to zmniejszyć o rozmiar a może nawet dwa.
A jak mi się nie uda, to czy w salonie da się wypożyczyć suknie w rozmiarze 40/42. To jest teraz dla mnie największy dylemat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kopfer spokojnie, Paniw salonie czy dopasują, nawet jakbyś schudła ( oczywiście nie drastycznie ), ja też myslę o zjechaniu na wadze i dlatego sukienkę będę szyła ok. maja, natomiast chciałabym już mieć wymarzoną, wybraną do tego czasu. A sukienek jest dużooooooooooo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kopfer a gdzie kupowaliście obrączki? I po ile jest teraz złoto? Bo ja niezorientowana jestem :P obrączki myśleliśmy, żeby kupić jakoś zimą, bo jeszcze sporo czasu jest :)

Co do sukni to ja mam dosyć standardowe wymiary 36/38 więc co do mierzenia nie było problemu - problemem było to, że mi się większość sukni nie podoba :P w przeciwieństwie do mojej mamy, której podobają się prawie wszystkie. W sumie to jak trafiłam na sukienkę, która skradła moje serce to mimo, że będę ją zamawiać dopiero gdzieś w listopadzie to od tej pory po prostu jakoś nie patrzę na inne :)
image

http://forum.trojmiasto.pl/Ill-love-you-till-I-die-relacja-paquerette-18-06-2011-t248517,1,11.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam tak samo. Wiele sukien nie jest w moim guście. Przynajmniej wiem czego szukać i które od razu odrzucić.
A sukienke z tego co wiem zawsze sie dopasuje. Podobno już nie ma problemów nawet z poszerzaniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny wklejcie zdjecia sukienek jak macie juz i obraczek :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja może coś niedługo wkleje bo wybieram się na tour po salonach :D
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja moją może jutro wkleje bo jade na przymiarke:)
Dziewczyny mam pytanko czy znacie jakiś zespół z wokalistką?
Prosze też o dopisanie oprawy muzycznej w kościele- skrzypaczka p. Agnieszka:)
image
Nasz kochany żółwik jest już z nami:*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeszcze kościół św. apostołów piotra i pawła
dzieki:)
image
Nasz kochany żółwik jest już z nami:*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my mamy z mloda wokalista+ 2 panów nie maja strony internetowej tylko mozna ich posluchac jak akurat beda grali gdzies na weselu my akurat myslimy w nocie ich posluchac i grali rozne piosenki disco polo, feel itd i mowili nam ze sa otwardzi na rozne propozycje z naszej strony i biora nie duzo bo 1500zl a dziewczyna ma naprwde bardzo ladny glos, a są z Pepowa kolo Żukowa
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A moge prosić o nazwe i namiary na nich?
Bardzo nam zależy na zespole bo troche malo czasu zostało;/
image
Nasz kochany żółwik jest już z nami:*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podaj mi swojego maila to ci przesle numer tel do nich bo w tej chwili nie mam przy sobie
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
agapawlak1985@o2.pl
a jak się nazywają?
image
Nasz kochany żółwik jest już z nami:*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam ten nr od wlascicielki gdzie bedziemy mieli wesele i tez nie moglam nigdzie znlaesc bo cena od 2800 i to bez rewelacji wiec zadz do wlascielki zeby mi kogos polecila bo wkoncu organizuje sylwetra, zabawy itd wiec pow ze ten zespol jest naprawde fajny wiec tak naparwde zdaje sie na nia i to co slyszalm przez godz na jednym weseleu gdzie moglam z ukrycia posluchac ich.I zespol sie nazywa "DEMO"
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a maja moze maila?
Bardzo bym chciała juz mieć z głowy załatwianie tego zespołu bo to jest najgorsze i najwięcej czasu pochłania:(
image
Nasz kochany żółwik jest już z nami:*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam tylko nr tel a wlasciwie nie ja tylko moj narzeczony bo z nimi rozmawial i wszytsko zalatwial wiec jak tylko przesle mi nr odrazu ci przesle na maila
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziekuje bardzo:)
image
Nasz kochany żółwik jest już z nami:*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wysłałam ci nr na maila
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki:) doszło
image
Nasz kochany żółwik jest już z nami:*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety nie umiem wklejać zdjęć ale jeśli będzie się Wam dziewczyny chciało to poszukajcie sukienki z kolekcji cosmobella 7151 to jest moja sukienka właśnie :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Muszę się pochwalić, że właśnie dzisiaj kupiłam suknie :D może to trochę za szybko,ale tylko ta mi się podobała i żadna inna, więc kupiłam,ponieważ nie było możliwości jej wypożyczenia...niestety nie wkleję zdjęć, ponieważ mój Narzeczony ma strasznie ciśnienie,żeby zobaczyć tą sukienkę i myślę,że wpadłby na pomysł poszukać na forum;p a co do przeróbek sukien to jeśli Panie w salonie są profesjonalistkami to Wam bez problemu przerobią sukienki,moja jest w rozmiarze 36 i będzie zmniejszana na 34, bo niestety jestem niska i szczupła i może na 30 sukien, które mierzyłam z 3 były w rozmiarze 34 ;/ ale mam już swoją wymarzoną i będzie na mnie czekać 10miesięcy ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam mam tylko takie male pytanko w jakiej cenie jest nakrecenie przez pana takiego teledysku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam a mozna wiedziec w jakiej cenie znalazla pani ta kosmetyczke i fryzjerke bo nie moge zlalezc nigdzie takich osob ktore by mi odpowiadaly
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Paquerette obrączki kupowałam we Wrzeszczu na grunwaldzkiej.
Jak jedziesz w stronę Wrzeszcza po prawej stronie jest Karat a kawałek dalej taki mały jubiler Czarkowski. I tam własnie kupiłam. Bardzo duży wybór obrączek i naprawdę śliczne.
Nie powiem ci niestety ile teraz kosztuje złoto, ale z tego co wiem co chwile idzie w górę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny, wklejajcie zdjecia sukien:)
wczoraj dodalam na forum watek ze szukam kamerzysty i fotografa. przychodze wieczorem do domu a tam 20 wiadomosci z ofertami :D narazie sa 3 ktore mnie zainteresowaly. ladne fotki, w przystepnej cenie, no i juz wiem ze od jedneh firmy moge otrzymac zdjecia w formacie surowym, co jest dla mnie istotne:)
a tak poza tym -JUZ JESTEM PO NAUKACH!!!!!!!!:) dzis bylismy ostatni raz i mamy to z glowy :)

tak na marginesie - dostalam na maila info, ze w salonie Langoria w sobote bedzie wyprzedaz sukien, moze ktorejs z was sie ta informacja przyda:) (ja niestety prawdopodobnie bede w pracy wtedy wiec mnie ominie... :/)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w salonie first lady wyprzedaz tez, wszystkie suknie 1000 zl tak bynajmniej na stronie pisza:)

szkoda, ze mnie nie ma teraz w pl brrrr://
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny jest wyprzedaż w salonie Langoria 18.09.2010r.
Suknie ślubne od 500 zł a wieczorowe od 100zł.
image
Nasz kochany żółwik jest już z nami:*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
myślałam już, że nie doczytam wszystkiego do końca..
nie było mnie tu zaledwie dwa tygodnie a żeby was dogonić musiałam przeczytać prawie trzy wątki.... masakra jak szybko wszystko załatwiacie..
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rowniez melduje sie w nowym wątku:)
My tez juz mamy suknie slubna( szyje sie), zapisnai jestemsy na nauki, hmm a najwiekszy problem ebdziemy mieli z obraczkami niesety co si epodoba mi nie podoba sie jemu i na odwrot eh:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co do wyprzedaży to oferta z tego co się nie mylę dotyczy tzw. modeli salonowych czyli tych, które służyły przez cały rok do mierzenia itp. W sumie to też się nad tym zastanawiałam jakiś czas temu :P

My jesteśmy właściwie w połowie nauk przedmałżeńskich tj. jeszcze teraz w czwartek idziemy. Poszliśmy na nauki do okrąglaka i nie jest źle - w poniedziałek i wtorek były spotkania trwające koło godzinki, a dzisiaj ksiądz nie może i zamiast tego w czwartek jest jedno dłuższe takie 2 w 1 i koniec :D zastanawiam się jak z poradnią? Czy można ją zrobić gdziekolwiek? Przy mojej parafii jak rezerwowaliśmy datę ślubu to poradni nie było, nie wiem jak jest teraz - na stronie internetowej nic nie ma, ale w sumie to ksiądz sugerował, że wszystko jedno gdzie zrobimy, a teraz tak patrzę, że na tej kartce z pieczątkami z nauk jest, że poradnia powinna być zrobiona przy parafii gdzie są załatwiane formalności przedślubne i trochę się z tym zakręciłam już tym bardziej, że szczerze mówiąc to zależy nam na zrobieniu poradni w jeden dzień :)
image

http://forum.trojmiasto.pl/Ill-love-you-till-I-die-relacja-paquerette-18-06-2011-t248517,1,11.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
fiu fiu:) niektore kolezanki to juz suknie i obraczki kupują:) my jeszcze o tym nie myslimy:) chcemy od przyszlego m-ca kupowac po troche juz alkohol:) kiedy najlepiej rozgladac sie za suknia slubna? teraz jestem na diecie i troszke sie boje jeszcze kupowac:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kup suknie ze sznurowaniem nie bedzie problemu z 'waga' i rozmiarami..

najlepiej rozgladac sie juz teraz.. ale tak mocno interesowac sie tym tak z 4 miesiace przed.. ja np. na swoja czekalam 3 miesiace.. wiec warto sie tym interesowac.. :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem kto jest z okolic Pruszcza Gd ale dowiedzialm sie ze otworzyli nowy salon na osiedlu bursztynowym (on jest za Tesco) co prawda nie byłam jeszcze tam ale może niedługo go odwiedzę żeby chociaż się zorientować
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poradnie można zrobić gdziekolwiek w obrębie archidiecezji ;)
Szkoda że ta wyprzedaż w tą sobotę w Longorii ja mam zjazd na studiach akurat ;)
Ciesz się dziewczyno że już masz koniec nauk :) my jeszcze 2 wtorki ;)
Wczoraj to mi się tak chciało śmiać z tego faceta że szok ;) nie myślałam że te nauki tak będą wyglądać ;) przez chwile miałam wrażenie że ten typ to ze srebrzyska się urwał :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
heh, spoko, ja w ogole nic nie rozumialam co on mowil:) i dostal od nas pseudo "Mickiewicz" :P
2 ostatnie spotkania to juz Adusia z gorki, takze troche sie ponudzicie ale juz najgorsze macie za soba:)

wracajac do tematu fotografa - dzis kolejne 5 ofert. Powiem wam ze jak juz ktos robi fajne ujecia, to jakosc zdjecia jest straszna :( ... moze na pierszy rzut oka tego nie widac, ale "niestety" zajmuje sie troche grafika wiec wiem co, jak i gdzie... :P ale moze sie czepiam... :>
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie czepiasz się po prostu chcesz żeby było po Twojej myśli to normalne ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zaczynamy nauki 7 października w domu akademickim przy parafii mikołaja w gdańsku
ile płacicie za kursy?
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bassiulka86: niestety nie udzielam się za bardzo na forum:( ale czytam regularnie i serdecznie Ci współczuję. Twoja mamcia jest z Tobą non stop, w Twoim serduszku i będzie zawsze. Trzymaj się, tyle osób co trzyma za Ciebie kciuki, nawet bez Twojej wiedzy przyniesie Ci siłę, by poradzić sobie w tej sytuacji.

PS. Mam pytanko do Ja-Aga: czy mogłabyś mi napisać czy na kurs przedmałżeński do Dominikanów zapisywałaś się przez maila czy inną drogą? Bo ja do nich wysłałam maila 10.09.2010r., ale nie dostałam żadnej odpowiedzi.

PS.2. Możecie dopisać do moich spraw załatwionych oprawę muzyczną mszy?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, dziewczyny czy możecie polecić jakiegoś super super wodzireja??? z góry dzięki za pomoc :)

03.06.2011 ~> Roma i Darek


image[/url
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Zator Przytockiego w Gdańsku 30zł za nauki od pary a poradnia 100zł
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej Dziewczyny, my nic nie płacimy za nauki, a poradnia to chyba wszędzie jest za 100 zł, chociaż jeszzce nie wiem gdzie będziemy ją robić, najlepiej żeby była w jeden dzień- jak któraś z Was będzie wiedziała, gdzie można zrobić ją w jeden dzień, to proszę o info.

Ja zamierzam porozglądać się bardziej za suknią w listopadzie-grudniu, z tymże planuję szyć w salonie Claudia w Żukowie- o wiele taniej i obsługa super miła i profesjonalna.
Nasz kochany szkrabek Antoś 01.05.2013r.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej dziewczyny!
nie pisałam długo, ale starałam się co jakiś czas zaglądać i czytać wasze posty..:) widzę, że już coraz więcej załatwione macie, super:) i zazdroszczę, bo nasze przygotowania na razie stanęły w miejscu..
nie wiem ciągle co ze ślubem i weselem..:( z jednej strony chciałabym zostawić wszystko tak jak planowaliśmy..(mama by nie chciała, żebyśmy odwoływali), ale z drugiej strony nie wyobrażam sobie tego dnia bez Niej..boję się, że nie dam rady, że za szybko..;( wiem też, że kiedy bym nie brała ślubu to i tak będzie mi brakować mamy..czy to za 7 miesięcy, czy za 2 lata..:( najbliższa rodzina(tata i siostry) jest za tym, żeby nic nie przekładać..zostawić tak jak jest..ale ja nie wiem.. jeszcze dam sobie chyba trochę czasu..ten miesiąc był straszny..mam nadzieję, że będzie coraz lżej..
pozdrawiam Was dziewczyny gorąco..i 3 mam kciuki za dalsze przygotowania!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Basiu miło Cię czytać myślałam dziś o Tobie a Ty piszesz na forum fajne :)
Co do ślubu to zrób tak jak Ty będziesz czuła, moja kuzynka miała podobna sytuację teraz 21.08 brała ślub a planowali wziąć go rok wczesnej ale zmarł jej ojciec i przełożyli i bo ona powiedziała ze rok żałoby musi być. Mówiła że źle by się czuła robiąc ślub kilka miesięcy po jego śmierci. Musisz sobie przemyśleć wszystko ile Ty potrzebujesz czasu.
Trzymaj się kochana:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Basiu trzymaj się, Twoja mama na pewno by nie chciała żebyś przekładała wesele. Jesteśmy z Tobą :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej Basiulek, nie znam Cię, ale serdecznie Ci współczuję, sama nie wiedziałabym co zrobić, ale na pewno podejmiesz najlepszą decyzję, Wszystkie jesteśmy z Tobą i w razie pomocy jesteśmy gotowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki dziewczyny..
to na prawdę jest trudna decyzja.. ja chciałam przełożyć, byłam tego pewna, ale rodzina zaczęła mnie namawiać i mącić w głowie..może mają rację..8 miesięcy to już trochę minie, a wątpię, żebym np po 2 latach czuła się lepiej niż po 8 miesiącach..już pierwszy szok minie pewnie, a ciągle będzie mi Jej brakować.. teraz jest dla mnie trudny okres, bo jedna siostra mieszka za granicą a druga też wyjechała na pół roku na wymianę studencką, tata na weekendy przyjeżdża tylko..dobrze, że mój Mateusz jeszcze jest, ale właściwie wieczorami tylko bo cały dzień w pracy;/nie mam ochoty nawet planować, oglądać sukni..;/ poczekam jeszcze trochę, może się oswoję z tą myślą i uwierzę w to co się stało..bo na razie ciężko..:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bassiulka86..bardzo mi przykro z powodu Twojej mamy..wydaje mi się że nawet jakbyś brała ślub za 5, 10 lat i tak będzie Ci brakować Twojej mamy. Każda panna młoda chce żeby w takim dniu mama była przy niej bez względu na wiek, czy masz 20 lat czy 35..tego dnia chciałabyś ją mieć przy sobie..niestety tak się złożyło że nie będzie Twojej mamy i na pewno zakręci Ci się łezka w tym dniu z tego powodu. Ale tym bardziej powinnaś się cieszyć tym dniem, bo Twoja mama będzie obecna na Twoim ślubie...w Twoim sercu. Będzie to radosny dzień bo będzie z Tobą...
Głowa do góry.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny moze wiecie czy mozna w Rumi zrobic poradnie rodzinna w jednym spotkaniu? jakos nie chce mi sie bawic z wykresami itd, a poza tym moj skarb teraz jest tylko na weekendy bo robi kurs z pracy:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a_guniek dopisałam ci kościół i skrzypaczkę.
czy któraś jeszcze chciała żeby coś jej dopisać?
Moje skarby:
Antonina 21.02.2011
Bartłomiej 24.04.2013
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Basieńko
Jak czytałam twoją wypowiedź to poleciała mi łezka i tak w głebi pomyslałam o swoim tacie ,którego też nie ma juz 4 lata i też nie wyobrażalam sobie własnego ślubu piosenki głownie podziękowań dla rodziców...jak sie zachowam ,czy dam rade . Tym bardziej ze zawssze z tatą rozmawialismy o moim ślubie jak to pieknie bedzie. Los nie wybiera naprawde i wkoncu nadszedl nasz dzien 17.06.2011 wiem ze napewno moj tata będzie szczesliwy ze ja jestem szczesliwa bo życie płynie dalej a pamięć w sercu zostanie .Dlatego żal po twojej mamie ,smutek jest normalny może z czasem będzie ci łatwiej ale ślub to piekna sprawa i dziewczyny mają racje :**** pozdrawiam Cie serdecznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na pewno NIE na Janowie i nie na Starej Rumi, zresztą, wydaje mi się, że w Rumi się tak nie da :/ słyszałam, że da się tak zrobić w Wejherowie przy klasztorze, ale jakoś nie miałam jeszcze okazji tego osobiście zweryfikować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój pierwszy wpis, bo właśnie dziś byliśmy ustalić datę ślubu 25.06.2011.
Wszystkich ściskam na powitanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a sale juz masz kolezanko:)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Można powiedzieć, że tak. Muszę się umówić na podpisanie umowy. Reda Remiza Strażacka ;) Mam przepyszną kucharkę, szkoda by taki skarb się zmarnował, a ceny restauracyjne powalały mnie na kolana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej Basiulka! Fajnie, że znowu zawitałaś do Nas :) Będzie dobrze, czas leczy smutek zobaczysz...


Ja sie musze pochwalić, żę mamy równo roczek od dziś do wesela :))
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam od dzisiaj roczek :) ale fajnie
Moje skarby:
Antonina 21.02.2011
Bartłomiej 24.04.2013
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzien dobry dziewczyny:) myslałyscie juz nad fryzuramu slubnymi? ja ciągle oglądam jakies strony w necie...wogole to juz mam koszmary slubno-weselne... straszne:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie martw się, nie tylko Ty migotka tak masz. Niby nic strasznego, jeżeli bierzemy ślub z miłości to powinniśmy się tylko cieszyć, żadnych stresów. Ale rzeczywistość jest inna. Ja pomimo, ze mam jeszcze 10 miesięcy, codziennie zaglądam po kilka razy w mój osobisty notatnik weselny i ciągle myślę, że nie zdążę ze wszystkim :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jeżeli chodzi o fryzury, to mam długie włosy, więc fryzurę dopiero wymyślę jak będę miała sukienkę. Tak, żeby wszystko ze sobą pasowało. A Mój Misio we środę o mały włos pozbyłby się palca tam gdzie obrączka. Maszyna mu wcięła. Ale przyszyli mu, na razie ma w szynie i w lekkim gipsie. I wtedy miałabym problem na co bym włożyła mu obrączkę? A teraz marudzi mi w domu, bo się nudzi :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wlasnie dziewczyny macie jakies fajne zdjecia z fryzurami bo ja tez mam dlugie i ciezkie wlosy wiec nie wiem czy zrobic loczki i lekki spiac czy np na bok sie jakos uczesac
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co do fryzury ślubnej to ja mam już wybraną ;) bardzo długo szukałam bo też mi się nic nie podobało ;) ale w końcu znalazłam ;) spróbuje dodać zdjęcie ale nie wiem czy uda mi się bo jakoś nie wychodziło mi wcześniej ;)
http://img683.imageshack.us/img683/6160/912b31702f34e14eka7.jpg

http://img375.imageshack.us/img375/8531/fryzuralubna1.jpg
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Adusia tez myślałam o takiej fryzurce. Mam cienkie i słabe włosy, takiej właśnie długości - więc może będzie do mnie pasować. Ale nie wiem czy będzie pasować do sukni white one 411 :/ http://www.madonna.pl/pl/whiteone.php?s=28.411
chyba nie.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No mi się wydaje że do takiej sukni loczki nie bardzo bardziej coś prostego że tak powiem ulizanego ;) jakiś kok hiszpański coś w tym stylu ;) ale wiesz to Ty masz się czuć dobrze w jakiejś fryzurze ;) a ona i tak się do sukni dopasuje ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
osobiście też mi pasuje do tej sukni jakiś kok, ale elegancki, żaden banan, właśnie coś ze stylu hiszpańskiego, ale jak powiedziała Adusia to Ty musisz się dobrze czuć :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A tak zmienie temat, bedziecie chodzic na kurs tańca a moze znacie jakaś szkołe w gdańsku niedrogą
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam to szczęście, ze oboje umiemy i uwielbiamy tańczyć ze sobą, może pomyślimy nad jakimś układem to mamy znajomych tancerzy, ale oni są ze Tczewa. A w Gdańsku to nie wiem, ale jak przejeżdżałam ostatnio ulicą Leczkowa to było tam Studio Tańca i były napisy promocje dla par.

http://www.danceavenue.eu/text_pages/dane-kontaktowe,39.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi udało się dziś załatwić fryzjera i makijaż :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tzn ja umie tanczyc i tez uwielbiam ale moj tak niekoniecznie i wlasnie sam mi zaproponowal zebysmy sie wybrali a ja z checia bym sie nauczyla od profesjonalistów
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://img89.imageshack.us/i/5118407yh1.jpg/
mi sie taka fryzurka podoba tylko zamiast tej sztucznej ozdoby jakis żywy kwiat;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
migotka bardzo ładne uczesanie, bardzo mi się podoba

ja też już mam fryzjera, już jestem wpisana uf, jedna pozycja mniej :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
fajna fryzura ale niestety na krotkie wslosy ja nie mogą upiąć bo i tak by sie nie trzymaly :(
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co do nauki tańca to my sami wybraliśmy już piosenkę ja układam choreografię i pozostanie tylko się nam zgrać ze sobą :) bo ja i mój też umiemy tańczyć ale u mnie jest problem z tym że to ja chcę prowadzić i muszę się tego wyzbyć do wesela :D
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja chce zeby pierwszy taniec skladal sie z dwóch częsci 1 jakis spokojny a 2 własnie jakis latynoski taniec.Zresztą fajnie taką "profesjonalna" furore zrobic przed gośćmi :D nie no zartuje ale fakt faktem chcialabym aby ten pierwszy taniec nie byl taki zwyczajny i tylko wkolko sie krecic a własnie jakis fajny układ
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My na początku chcieliśmy zrobić taniec z niespodzianką ale zrezygnowaliśmy z tego pomysłu i zatańczymy to naszej piosenki :) i nie będzie to kręcenie się w kółko mimo że piosenka spokojna ale normalnie będzie układ jestem w trakcie dopracowywania go :D
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ooo ładna fryzurka Migotka! A czy taka pasowałaby do white one 411? Tylko ja nie mam grzywki :/ Więc pewnie nie będzie taka ładna.... ojej jakie dylematy My raczej nie będziemy chodzić do szkoły tańca, potańczymy razem w domku trochę , bo mało tańczymy ze sobą tak po weselnemu ;) Może wyjdzie z tego jakiś układ. I ja też niestety chcę prowadzić... ech
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O losie! Jak te moje myszki w suwaku się do siebie zbliżają....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to tak jak u mnie moje serducho już prawie w połowie jest ;D leci jak nie wiem co :) już teraz wiem że po ślubie będę tęsknić za tymi przygotowaniami ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam grzywke ale chce mieć podpięta wiec tez bede bez grzywki:) z grzywka to różnie bywa bo jak sie troche spocimy przy tancach to z grzywki zrobią sie wiszące strąki wieć lepiej nie ryzykowac i zrobić fryzurkę bez grzywki:) takie moje zdanie;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi do połowy jeszcze troche brakuje... :D
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witaj Micasia. czy mozesz mnie nie dopisywac w nowym watku?? data slubu to 9.07.2011 Asia. z gory dziekuje, pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja coś czuje, że za przygotowaniami tęsknić nie będę ;)
Fryzurę wybraną mam - prosty, klasyczny kok upięty dość nisko ;)

Z przygotowań mamy już odebrane obrączki, jesteśmy bardzo zadowoleni, mam nadzieje że będą się dobrze nosić
Oto i one
http://img43.imageshack.us/img43/8900/img2124gq.jpg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Swietne fryzurki wybieracia:) sama juz chyba tez sie zaczne rozgladac powoli...
Adusia, fryzurka, bedzie Ci pasowala i to nawet bardzo:)

w srode bylismy w fashion housie poogladac obraczki - maja bardzo duzy wybor, ceny przystepne (od 1200 do 3000 za komplet) > gdyby ktos byl zainteresowana to ich stronka: http://www.zlotykrazek.pl :) ale mamy troszke problem z obraczkami, bo w sumie wiemy jakie nam sie podobaja ale mi pasuja bardziej wezsze a narzeczonemy szersze fasony :(
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja sie tez melduje na nowym watku :) ja mam slub 27.08.2011 W kosciele NMP w starogardzie... Restauracja Starogrod. Zespol weselny Pardase Ze starogardru gd Zdjecia slubne Foto-Halina starogard gd.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kaeppel, u mnie to samo, ja głupio wyglądam z szeroką a mój facet z wąską, nie wiem, co gorsze :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
NataliaT eleganckie obrączki :) a można zapytać gdzie kupowaliście? My jeszcze przed polowaniem na obrączki jesteśmy chociaż prawdopodobnie będziemy robić tam gdzie liczą za gram, a nie za parę, bo oboje mamy małe paluszki - ja mam rozmiar chyba 10 a mój narzeczony jakieś 12-13 więc nasze nie będą jakoś bardzo dużo ważyły :)

Co do pierwszego tańca to my mamy połączone fragmenty 3 piosenek - do jednej będziemy tańczyć fokstrota trochę z freestylem, do drugiej taniec wzorowany na tańcach egipskich, a do trzeciej rumbę - układ podobnie jak Adusia robię ja, ale na ogólny kurs tańca towarzyskiego się wybieramy, żeby sobie poprzypominać trochę :)

O fryzurze jeszcze nie myślałam konkretnie chociaż mam zapisanych na kompie kilkanaście, które mi się podobają. W moim przypadku będzie to luźne upięcie wraz z grzywką - myślałam o jakimś delikatnym diademie do tego lub kwiatku we włosach - jeszcze do końca nie wiem :P prawdopodobnie o dodatkach do fryzury będę decydować podczas robienia fryzury próbnej.

My się możemy pochwalić, że skończyliśmy wczoraj nauki przedmałżeńskie - dało się przeżyć. W najbliższą środę załatwiamy poradnictwo rodzinne - na jednym dłuższym spotkaniu zamiast 3 :D
image

http://forum.trojmiasto.pl/Ill-love-you-till-I-die-relacja-paquerette-18-06-2011-t248517,1,11.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Paquerette, a gdzie? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poradnie rodzinną będziemy robić w parafii p.w. św. Ignacego w Gdańsku na ul. Brzegi (dzielnica Stare Szkoty, chociaż jak dla mnie to Orunia, ale ja się terytorialnie nie znam). Poradnictwo małżeńskie: prowadzi p. Ewa Jakubiak, kontakt indywidualny z parą przygotowującą się do małżeństwa, termin do uzgodnienia pod nr. tel. 58/303 72 86 lub 792 007 538
Mam nadzieję, że jakoś to poradnictwo przeżyjemy - dam znać w środę jak było ;)
image

http://forum.trojmiasto.pl/Ill-love-you-till-I-die-relacja-paquerette-18-06-2011-t248517,1,11.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesc! Jestem tu nowa, witam wszystkie przyszle Panny Mlode:) Bierzemy z narzeczonym slub 17.09.2011 u Boboli w Sopocie, a wesele mamy w Grandzie, wiec daleko z kosciola nie bedzie:). Naszym DJ-em bedzie Edi Frenkler, a fotografowac bedzie Ania Grunwald. Prosze o dopisanie do listy:D
Zrobilam na ten temat osobny watek, ale nie mam zbyt duzego odzewu, wiec zapytam Was - jakie sa Wasze wrazenia odnosnie wesel w Grandzie? Ostatnio nekaja mnie plotki, ze w takich hotelach sa strasznie male porcje jedzenia i goscie chodza glodni, wstrzymuja sie od picia alkoholu, bo boja sie wyladowac pod stolem, a wiadomo - jak Polak glodny, to zly:). Z gory dzieki za jakiekolwiek info i wszystkiego dobrego na nowej drodze:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
paquerette my robiliśmy obrączki u jubilera w Sopocie na ul. Grunwaldzkiej "Zbiszek" czy jakoś tak . Ja mam rozmiar 7, mój narzeczony 23 :P Więc nam by się chyba bardziej opłacało płacić za parę a nie za gram, ale co tam. I tak wyszło taniej niż w Veronie (czy też Yes).

Skontaktuje się z tą panią z poradnictwa. Musimy to jak najszybciej załatwić. Powodzenia na tym poradnictwie !! :)

Od października mamy zamiar iść na kurs tańca (na razie Salsy), bo my naprawdę nie potrafimy tańczyć :P Co do piosenki na pierwszy taniec my byśmy chcieli "Zawsze tam gdzie ty" czyli tańczyć będziemy rumbę (ciężko, ciężko :P :P ).

Ale ten czas leci.. Zaczynam być przerażona...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ciekawy program :) http://vod.onet.pl/zawody,zawody,2022,1,2031,odcinek.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mamy szerokie klasyczne obrączki :) takie chcieliśmy ;)
Kaeppel dzięki ;) tak się zastanawiałam cały czas czy mi dobrze w niej będzie ;) muszę tylko dokupić kwiat do wpięcia w tą fryzurkę biały z kryształkami i nie wiem za bardzo gdzie znaleźć byłam w Galerii i nic nie znalazłam :(
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poszukaj moze czegos tutaj: http://picasaweb.google.pl/dodatki.slubne

tak na marginesie - jak któraś z was jeszcze nie ma fotografa i kamerzysty, to zebralam troche ofert do excela (ceny, adres www, tel i takietam). Jesli koras z was by potrzebowala, to podajcie maila:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wczoraj byłam w Tczewie w salonie sukien Alicja.
Totalna porażka, pani średnio miła, a suknie strasznie niewygodne, jakieś takie sztywne, a podobno miały to być kolekcie takie jak justin aleksander, sweetheart.
No i dziś przez przypadek znalazłam się w salonie Beauty we Wrzeszczu żeby suknie tylko pooglądać, a się okazało że mam już kupno za sobą :).

Skorzystałam z wyprzedaży w salonie i za 1800 zł stałam się posiadaczką tej oto sukni :).
http://www.annaisbridal.pl/pl/romance-christina
Już w trakcie zakładania wiedziałam ze to chyba będzie ta. Na żywo wygląda nawet ładniej niż na zdjęciu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sliczna jest:) gratuluje udanego zakupu :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kaeppel

Ja bym poprosiła kamerzystów jeśli moge prosić
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poszlo na maila:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ogromne dzięki, nawet już jedną firme sobie z tego wybrałam. Czekam na odpowiedź jak z terminem:)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kopfer piękna!!! :)) taka delikatna a zarazem bogata :))
nie wiesz jak dlugo beda jeszcze wyprzedaze tam ?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Almusia niestety nie wiem do kiedy są tam wyprzedaże.
Pojawiłam się tam z przypadku i nawet nie wiedziałam że są promocje, ale z tego ci widziałam to chyba duże jest zainteresowanie sukniami.
Zwłaszcza ze pani mi powiedziała ze od przyszłego roku nie będą już współpracować z Annais.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ojj jaka cisza ;)
Dzisiaj razem z moim ustaliliśmy że moja chrześnica będzie niosła obrączki do ołtarza ;) ciesze się bardzo ;) teraz muszę wybrać jakąś fajną poduszkę na obrączki ;) czekamy również na gotowy wzór zaproszenia no i jak już przyjdzie to zamawiamy ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też mam chrześniaczkę teraz ma 3 lata, a w przyszłym roku 4 latka, ładna sukieniusia, loczki, ale poduszki nie chcemy, kupiłam srebrną tackę,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kaeppel, ja też poproszę o plik z fotografami :) Dzięki piękne! bahnas@poczta.fm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurka1 moja dokładnie tak samo :D teraz ma 3latka a na ślub będzie akurat po urodzinkach :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasia dopisałam Cię, w następnym wątku będziesz już na liście Panien Młodych 2011
Moje skarby:
Antonina 21.02.2011
Bartłomiej 24.04.2013
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kaeppel
Czy ja również mogę prosić o plik z fotografami i kamerzystami?
Mój mail: m-a-r-i-t-k-a@tlen.pl
Z góry dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiecie może gdzie i kiedy są nauki przedmałżeńskie w Rumi , w obojętnie jakim kościele :)) ?!?
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
paquerette z niecierpliwosca czekam na jakies newsy odnosnie poradni:)

widze ze niektore z was planuja sie zapisac na taniec:) my tez powoli sie rozgladamy za szkola i chcemu ogolnie taniec towarzyski:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie było mnie jaki czas i proszę ile nowych wiadomości :) Już wracam z terenów bez internetu :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poproszę o maila z fotografami i kamerzystami... Jestem dopiero na tym etapie :) krzysztofipatrycja@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Micasia Kochana, zmieniła DJ, miała swojego DJ Marcina, ale jak poznałam ostatnio na ślubie mojej kuzynki Adama Gorlikowskiego to z miejsca chcieliśmy jego. Zmień proszę nam DJ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny a co myślicie na temat 'wedding baru'? Jeżeli macie jakieś opinie to proszę napiszcie :)
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurka1, zmieniłam już. standardowo będzie to widoczne przy nowym wątku
Moje skarby:
Antonina 21.02.2011
Bartłomiej 24.04.2013
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję Micasia

a co do weeding baru to jest to dobry pomysł, ale my będziemy mieli takie swojskie wesele, co prawda w restauracji. Taki weeding bar to kojarzy mi się obraz: droga restauracja, goście ą i ę, mieszanie alkoholu nie jest dobrym pomysłem. A wiadomo, ze jak barmani zaczną serwować coraz to nowe egzotyczne nazwy to goście mogą szybciej zakończyć ten dzień. Ale to tylko moja subiektywna opinia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi weeding bar kojarzy się z amerykańskimi weselami które kompletnie mi się nie podobają. Jestem tradycjonalistką i takie będę miała wesele ;) ale każdy robi to co lubi. Ja osobiście mam takie odczucia jak kurka drogie wesele i ludzie z wyższych sfer szkoda na to kasy :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A mi sie to podoba :) moze dlatego że sama lubie robic drinki. I źle mi sie nie kojarzy. Rób jak chcesz :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi się osobiście pokazy barmańskie i drink bary kojarzą po prostu z dodatkową atrakcją i to akurat taką za którą płaci się dużo kasy - czy jest to aż takie ekskluzywne nie wiem, bo mając odpowiednie składniki można w domu zrobić lepsze drinki - mój narzeczony czysto hobbystycznie czasem robi jakiegoś najczęściej improwizowanego drinka i nasi znajomi/rodziny zawsze są zachwyceni.
Ja bym pokazu barmańskiego nie wzięła na wesele też z tego założenia, że w tym dniu uwaga ma się skupiać na nas młodej parze a nie na barmanie żonglującym butelkami - z tego też powodu wielu innych usługodawców jak dla mnie odpada. Szczerze mówiąc prędzej zdecydowałabym się na fajerwerki, ale porządny pokaz to olbrzymi koszt, więc doszliśmy do wniosku, że nie warto.
Z atrakcji dodatkowych będzie fontanna czekolady i wytwornica baniek mydlanych :) ja bym pewnie coś jeszcze wymyśliła, ale narzeczony twierdzi, że jak będzie za dużo atrakcji to to się wszystko gdzieś rozpłynie i tak naprawdę żadna nie zrobi na nikim wrażenia.
image

http://forum.trojmiasto.pl/Ill-love-you-till-I-die-relacja-paquerette-18-06-2011-t248517,1,11.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej dziewczyny czy któraś z Was ma , bądź zna pannę młodą która miała taka suknie.Verise mandy?
http://home.ladyinez.pl/index.php?option=com_lightgallery&view=list&cid=3&Itemid=5
szukać Mandy 2.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam wszystkie przyszle panny mlode. Moglabym prosic o wpisanie mnie na liste. Slub mamy 06. 08 2011 w kosciele na Lapiszewie a wesele w Grambugru, kamerzysta i fotograf Foto Shark. Z gory dziekuje i pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jejku dziewczyny jak tak czytam co juz macie zalatwione, to czuje, ze moje plany to wielka improwizacja:(
Dzisiaj bylam podpisac umowe sali. W sumie termin i sala, to moje obecne pewniaki. Mam tez kucharke i obsluge, ale jescze musze ustalic szczegoly, mysle, ze pod koniec roku, zeby jeszcze zdazyc cos kupic przed ta podwyzka VATu :/
Fotograf wstepnie jest - Adam Korzeniwoski. Suknie tez niby mam, bo pozyczam od przyjaciolki, musze sie po nia jedynie wybrac na 2str Baltyku :) mamy to szczescie ze jestesmy z przyjaciolka podobnych wymiarow wiec suknia, buty itp juz sa:) Martwi mnie, ze nie mam jeszcze fryzjera, makijazu i muzyka, ale wciaz szukam.
Musze koniecznie jeszcze znalezc noclegi niedaleko Redy dla przyjezdnych gosci oraz transport z kosciola i po imprezie:) moze ktos wie, zna jakies miejsce na nocleg w tych okolicach?

Bylam ostatnio na slubie znajomych, gdzie przed kosciolem, wynajeta parka szczudlarzy chodzila wokol pary mlodej i gosci i obsypywali wszystkich platkami kwiatow, a wszystko to przy melodii skrzpiec. Pieknie to wygladalo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny ja dziś kupiłam sukienkę z wyprzedaży salonowej i jestem meeega zadowolona :) Za sukienkę dałam 699zł, do tego dojdzie koszt przeróbek i czyszczenia - w sumie 200zł, czyli za 900zł mam sukienkę na własność i nie muszę się martwić, że ją poniszczę :D Zdjęcia nie chcę wklejać, żeby narzeczony nie przyczaił czasem heh :D bo ma ją dopiero zobaczyć w dniu ślubu :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gratuluje pszczoua, bardzo sie ciesze, jejus ja strasznie sie boje chodzenia po salonach,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ta suknia to była pierwsza, którą przymierzyłam i od razu mi się spodobała ;) Później byłam jeszcze w innych salonach, ale ta pierwsza przyćmiła każdą inną, którą mierzyłam. A że dodatkowo jeszcze cena okazyjna, więc podpisałam umowę i mam z głowy :) Przymiarki i dopasowanie będzie przed samym ślubem, więc nie mam się o co martwić, że coś będzie nie tak :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gratulacje a w jakim salonie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
yevele w Lisa Ferrera w Gdyni :) Sukienki w rzeczywistości wyglądają wiele lepiej niż na zdjęciach, w przeciwieństwie do salonu Agnes, na którym się zawiodłam pod tym względem... Zdjęcia mocno przesadzone i obrobione...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pszczoua gratuluje zakupu:)
a nie wiesz do kiedy te promocje?

dziewczyny boje sie ze jak bede w listopadzie to bedzie za pozno i na nic sie nie zalapie :((( a mam tylko taka mozliwosc zeby byc w listopadzie
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
znaczy sie chodzilo mi czy jeszcze w listopadzie beda wyprzedaze kolekcji ?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
powiem wam szczerze ze narobilam sobie dylematu przez was dziewczyny... do slubu tyle czasu, a wy juz macie suknie, kozystacie z wyprzedazy itp, a ja wstepnie planowalam ze sukni zaczne szukac gdzies w styczniu :D no i teraz przez was nie wiem czy to nie bedzie za pozno :P
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurcze i ja mam to samo:P moja mam mowi zebym poczekala do lutego marca i wtedy kupie:D a ja ....



czuje presje przez Was hhihih :))
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to nie jestem sama :D
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam ten sam dylemat;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny, ja też tak początkowo myślałam. Ale skoro zobaczyłam suknię w okazyjnej cenie i do tego bardzo ładnie w niej wyglądałam, to po co czekać i przepłacać :) Pani w Lisa Ferrera powiedziała mi, że wyprzedają wszystkie sukienki z kolekcji 2009, żeby zrobić miejsce na kolekcje 2011. Najdroższe sukienki w Lisa Ferrera z 2009 roku o ile się nie myle kosztowały 1500zł. Także można dużo zaoszczędzić.

Mi spodobała się ta z tańszych. Ogólnie wyprzedaż będzie do wyczerpania zapasów. Ja np. wzięłam jedyną w Polsce w kolorze ecru w moim rozmiarze (a i tak jest mi jeszcze za duża, coś te rozmiary nie te :D, jednak po przeróbkach ma być idealnie). Także jeśli chcecie mieć w czym wybierać, to lepiej się jednak pospieszyć. Zresztą na stronach salonów Lisa Ferrera są zdjęcia sukienek w wyprzedaży. Moja sukienka w salonie w Gdyni była jedynie w wersji gold i sprowadzano ją dla mnie z salonu z Warszawy. Musiałam wpłacić zadatek w wys. 50zł, jednak wliczony on został w cenę sukienki :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chciałam dopiero szukać sukienki w listopadzie, ale czytając Wasze posty to zacznę już od przyszłego miesiąca :-)

Micasia mamy fotografa FOTO GOCHA, dopisz mi proszę :-) z góry dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurka, widzę, że udało się kogoś znaleźć :) Super ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co raz mniej na liście, uf, szczerze gdybym miała kupę kasy to chyba wynajęłabym profesjonalną firmę, taką jak w filmie Powiedz Tak z Jennifer Lopez :-), praca, studia, nowe mieszkanie i ślub, a gdzie relaks?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja lubię to zabieganie :) to taki miły zawrót głowy :D Nie mogę się doczekać kiedy zaproszenia przyjdą które zamówiliśmy :D to taki moment który uświadomi mi jak już blisko jest do ślubu ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My właśnie się przeprowadzaliśmy do własnego mieszkania. Mamy tyle roboty, że ledwo żyjemy. Ja tam wole leniuchować niż być zabieganym :P
Mnie odbiór obrączek uświadomił jak blisko to jest ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem tego samego zdania Adusia:) to sama przyjemność tak wszystko, planować, organizować i wybierać:) z naszej listy już wykreśliliśmy najważniejsze sprawy:) spokojnie można załatwiać dalej:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurka1 dopisany do listy fotograf, a ja jutro idę podpisać umowę i z fotografem i z kamerzystą w końcu będę miała to z głowy.
Moje skarby:
Antonina 21.02.2011
Bartłomiej 24.04.2013
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesteśmy już po poradnictwie rodzinnym. Hurra! :D Spotkanie trwało 2 godziny - 3 pieczątki :) poza nami jeszcze jedna para. Spotkanie polega głównie na słuchaniu na temat NPR i ćwiczeniach na wykresach, poza tym trochę ogólnie o poczęciu, dziecku, macierzyństwie i antykoncepcji (że to zło i takie tam :P) Właściwie to 2 godziny tego trochę męczące były, ale jakoś dało się wytrzymać :) Opłata 100 zł w co wliczone są materiały (zeszycik do obserwacji, zeszycik jak interpretować obserwacje, płyta dvd i termometr - termometrem się mój narzeczony zaczął bawić jak tylko weszliśmy do domu :D)
image

http://forum.trojmiasto.pl/Ill-love-you-till-I-die-relacja-paquerette-18-06-2011-t248517,1,11.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ile wcześniej trzeba się tam umawiać? Wiesz może, w jakie dni ta poradnia działa? A, i numer telefonu, może być na mail: anus1987@znajomi.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
paquerette ja tez poprosze namiary i tel. do poradni na maila kaeppel@o2.pl dzieki z gory:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no dobra, juz chyba mam ;) http://www.ignacy.diecezja.gda.pl/index5.html
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cześć dziewczyny, postanowiliśmy z moim P wybrać w końcu świadków i tu mamy niewielki problem może wy mi pomożecie. Świadkiem mojego P ma być jego brat ma on też siostrę którą na początku braliśmy pod uwagę zastanawiając się nad świadkami chociaż ja wolałabym wziąć przyjaciółkę która ma męża i dziecko. Wiem że są przesądy że świadkowie powinni być stanu wolnego ale ja i mój P nie przywiązujemy wagi do zabobonów. Wiem że przyjaciółka bez wahania zgodzi się nam świadkować, tylko zastanawiamy się czy to nie będzie problem dla niej być świadkową gdy na ślubie i weselu będzie jej 3 letnia córka.
Dziewczyny poradźcie coś bo nie wiedziałam że wybór świadków w naszym przypadku będzie tak trudny.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie tak jak Kaeppel podała (ja zresztą też podawałam namiary gdzieś powyżej :)) umawialiśmy się w zeszły piątek więc nawet tygodnia nie czekaliśmy. Poradnia jest na pewno w środy, ale zdaje mi się, że nie tylko - tzn. wystarczy zadzwonić i się umówić, my się zgodziliśmy na pierwszy termin, który nam zaproponowano, bo akurat nam pasowało, ale czytałam gdzieś na forum, że ktoś był u niej na przykład w sobotę. Babka prowadzi poradnie przy parafii św. Ignacego na Starych Szkotach gdzie my byliśmy oraz przy parafii św. Brygidy więc się zastrzegajcie, iż chodzi o tą poradnie gdzie jest jedno spotkanie :D:D:D no i nastawcie się na to, że nie jest to jakieś super porywające i że pod koniec zaczyna się już człowiekowi chcieć spać :P

Co do świadków ja akurat przesądna nie jestem - u nas przypadkowo oboje są stanu wolnego. Osobiście uważam, że powinnaś wziąć przyjaciółkę, bo na pewno jest bliższa Twojemu sercu. Co do opieki nad dzieckiem to przecież poza przyjaciółką na pewno na weselu będzie ktoś kto na jej dziecko zerknie chociażby jej mąż :)
image

http://forum.trojmiasto.pl/Ill-love-you-till-I-die-relacja-paquerette-18-06-2011-t248517,1,11.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
paquerette czyli we dwoje się siedzi z Tą babką i ona gada przez 2h tak? I nie trzeba żadnych kalendarzyków robić i innych pierdół ;) I ta poradnia z jednym 2h spotkaniem jest na Starych Szkotach ;) fajnie że dałaś znać bo ja też szukałam czegoś żeby wejść dostać pieczątki i wyjść :) i to 100zł jest od pary tak :) a czy mąż też dostaje jakieś materiały :D czy wszystko tam jest przeznaczone dla kobiety ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My nauki mieliśmy w kościele u jezuitów we wrzeszczu, pani W. całkiem sympatyczna osóbka jednak o zupełnie odmiennych poglądach :) mieliśmy trzy spotkania: na pierwszym był ogólny wstęp i tłumaczenia jak należy się "mierzyć" następne po miesiącu- omawianie moich wykresów. Nie jestem przekonana do tej metody jako zapobiegania ciąży jednak postanowiłam sie nauczyć bo przy planowaniu dzidziusia jest pomocna :) a jaki był ubaw kiedy TŻ zaczął sam interpretować wykresy hehe był lepszy ode mnie ;p jeśli chodzi o koszty to jedyne co mieliśmy zrobić to kupić zeszyt ćwiczeń (8zł) i to też bez przymusu- moja ogólna ocena: hmmm było sympatycznie


Zostało nam już mniej niż 9 m-cy....ale ten czas leci :) a ja wciąż nie mam tak wielu rzeczy załatwionych
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Adusia, na jedno spotkanie umawia po 2 pary więc jest raźniej :) siedzi się we 4 osoby a ona gada przez 2 godziny - daje jedno zadanie do zrobienia - zinterpretowanie wykresów, które są już narysowane i oznaczone więc właściwie to bardziej zabawa jak dla dzieci z podstawówki. Z poglądami się nie zgadzałam, ale kobieta sympatyczna i co najważniejsze, że pieczątki są! :D I że nie musiałam robić wykresu temperatury, obserwacji śluzu i badania szyjki macicy - to baaaaaaaardzo duuuuuuuuuży plus :) opłata 100 zł od pary, materiały są tylko pod kątem kobiety - według pani mąż ma się tylko powstrzymywać, żeby nie współżyć kiedy kobieta ma dni płodne lub nie jest pewna a na razie nie planują dziecka
image

http://forum.trojmiasto.pl/Ill-love-you-till-I-die-relacja-paquerette-18-06-2011-t248517,1,11.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej dziewczyny!
poprosze o wykreślenie mnie z listy. ślub odwołany. toshiba 30.04.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam nadzieję toshiba, że u Ciebie wszystko w porządku? Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:(

Muszę umówić nas do tej poradni, kolejna rzecz będzie z głowy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
toshiba przykro nam :( mam nadzieje że nic złego się nie stało a jeśli tak to trzymaj się ciepło :*
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny bedzie dobrze... co sie stało to sie nie odstanie.. czasem lepiej odpuścić..
Ale życzę Wam wszystkim wymarzonch ślubów :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ojej... przykro nam :(
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no a ja mam podpisane umowy i z fotografem i z kamerzystą :)
i usunęłam z listy, bardzo mi przykro, mam nadzieję że wszystko będzie w porządku.
Moje skarby:
Antonina 21.02.2011
Bartłomiej 24.04.2013
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my podpusujemy umowe z kamerzysta i fotografem dzisiaj:)
z kolejii jumowiliscmy sie do tej poradni w czwartek (30.09) na 17. ktos chetny zeby isc z nami? ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bym poszła ale niestety w tygodniu o takiej godzinie nie da rady ;) pewnie zrobimy tą poranie w listopadzie dopiero :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy mozecie wyslac mi na kyok3@wp.pl namiary na te poradnictwo malzenskie, ktora jest w formie jednego spotkania 2 godzinnego?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ufff... umowa z fotografem i kamerzystka podpisana:)))
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kaeppel podaj namiary to Ci do listy dopiszę
Moje skarby:
Antonina 21.02.2011
Bartłomiej 24.04.2013
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
AnnMarie tu masz namiar http://www.ignacy.diecezja.gda.pl/index5.html
paquerette dzięki za info podoba mi się ta poradnia :D ja zapewne też nie będę się zgadzać z tym co ta babka powie :) ale cóż przeżyć to dla pieczątek i całe te głupie przygotowania które wg mnie są bezsensu będą zakończone :D
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,

dziewczyny ja mam teraz w pazdzierniku wesele gra u mnie zespól maxime z ustki czy któras z was zna ten zespół? strasznego stresa z nimi mam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Większość dziewczyn ma już najważniejsze rzeczy załatwione to już odrazu watek się wolniej rozwija :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny, a czy te spotkania dot. poradni małżeńskiej nie trzeba robić w parafii w której bierze się ślub? gdzieś mi się taka informacja obiła o uszy i teraz już sama nie wiem jak to jest w końcu. Kurs przedmałżeński można zrobić w którejkolwiek parafii, a jak to jest z tą poradnią?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poradnie możesz robić gdzie chcesz :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobrze, ze ja mam siostrę, która ma stosowne dokumenty uprawniające do prowadzenie takiej poradni, ale żeby wyjść z twarzą, to ona ma kilka koleżanek i kolegów, którzy z chęcią mi pomogą, oczywiście za materiały itp. muszę zapłacić. A na kursy przedmałżeńskie idę z Moim Misiem w październiku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Adusia Ty byłas zainteresowana sesja plenerową w Rzucewie?
Mogę coś Tobie przesłać...
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oooo bardzo chętnie adriana.szczecka@wp.pl :)
Z góry dzięki :*
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a bys mogla mi tez na aniolek_gda@o2.pl bo chyba tez tam bede miala
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poszło :)
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kajagdynia dziękuję bardzo śliczny ten teledysk :) a Ty pięknie wyglądałaś :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kaja a powiedz mi jeszcze ile płaciliście za "udostępnienie" zamku i ile wcześniej się umawiałaś ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ehheeh dzieki :)

sorki ze tak odbiegam od Waszego tematu ale na prawde polceam Wam Rzucewo na sesje, w jednym miejscu można zaliczyć wszystko :)
Milych przygotowań, jak ja Wam zazdroszcze że jeszcze jestescie przed...:P
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
50 zł płacone w recepcji pzred sesją, nic wcześniej się nie umawiałam.
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja również dziekuje:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Almusia, w naszym kościele nie ma sióstr.. :P a poza tym one nie dekorują kościoła.. :)) trzeba niestety samemu zamówić.. dekoracje, ale samemu zrobić..
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kochane, wybaczcie że pisze na inny temat ale mam mega problem.. Otóż chodzi o poprawiny. Nie robię ich na sali na której będzie wesele ze względu na to że tam poprawiny przewidywane są do godz 17.. każda następna godz kosztuje 500 zł :/ a znam swoją rodzinę, znajomych i wiem że o 17 to się nie skończy tym bardziej że kolejny dzień (15.08) jest wolny od pracy. Na początku miałam plan zrobić poprawiny w domu ale jak policzyłam że będzie około 45-50 osób to zrezygnowałam z miejsca. Tak więc pisze do Was bo może wiecie gdzie znajdę niedrogą sale na terenie trójmiasta. Ważne żebym mogła tam wnieść swoje jedzenie i swój alkohol. Nawet może być w formie bufetu bo poprawiny to już raczej nie muszą być piękne zastawione stoły tylko impreza z dj (kluby odpadają bo tam trzeba kupować ich alkohol).
Z góry dziękuje za pomoc.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Roksana tak też sądziłam bo nigdy nie widziałam ani jednej siostry :))
Nie zależy mi, aż na jakis wielkich dekoracjach.. raczej skromnie, a Ty kogo miałaś do dekoracji ?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
micasia proszę o dopisanie zespołu Fox Art:)
image
Nasz kochany żółwik jest już z nami:*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a_guniek widzę, ze w końcu się udało :) Super :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po długich poszukiwaniach:P a jakna złość jak juz podpisaliśmy umowę to aż 5 zespołów się odezwało że maja ten termin wolny:P
image
Nasz kochany żółwik jest już z nami:*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spoko, na pewno wasza decyzja nie była pochopna i wszystko będzie ok :-)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam was dziewczyny, nie pisze tu za duzo lecz czytam was codziennie.
Mam pytanie kiedy i gdzie zamierzac zamowic zaproszenia na wesele.
Ja sie wlasnie zastanawiam gdzie i kiedy nalezy zamowic zaproszenia
image



image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja napewno bede zamawiac na allegro, bo wychodzi najtaniej:) kiedy? hm... tak z 5 miesiecy przed slubem chyba bedzie ok.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej dziewczyny:)
ja własnie intensywnie zabrałam sie za poszukiwania sukni...tzn.próbuje bo złapało mnie przeziębienie;/..ale poszukiwania trwają i mam już zdjęcia wymarzonej:)))
co do zaproszeń to ja też na 100%będę zamawiać w neciku, na allegro - bo najładniejsze i zarazem najtańsze - i ja wysyłać będę około 2/3 msc przed,
trzymajcie się zdrowo;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
iwoa, to kuruj sie tam szybko! i koniecznie fotki sukni:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zaproszenia mam już zamówione :) w środę będę miała je już w domku :) a rozdawać zaczniemy tak od listopada chyba :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uuu to szybciutko załatwiłaś zaproszenia. Ja jeszcze nie mam dokończonej listy gości (tzn nie wiem np jak mają na nazwisko osoby towarzyszące albo jak się odmienia dane nazwisko :P ). Za jakieś 3-4 tygodnie będziemy zamawiać zaproszenia, a w grudniu zaczniemy rozdawać.

Iwonuś koniecznie pokaż nam swoją wybrankę :) Ja muszę jechać do aspeny wpłacić zaliczkę za moją suknie, ale strasznie mi się nie chce... Do tego też łapie mnie jakieś przeziębienie.

Nie wiem czy już pisałam, ale mamy spisany protokół przedmałżeński, no i ze spraw związanych z weselem to wszystko. Niedawno odebraliśmy nasze własne mieszkanko i załatwiamy sprawy związane z nim, do tego mały remont dlatego jakoś wesele zeszło na boczny tor.

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę powodzenia w przygotowaniach! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przyznam szczerze że ja już powoli przymierzam się do kupna podziękowań, księgi gości a zaproszenia zostawiam na 4 miesiące przed ślubem. Wszystko kupuje w jednej tonacji z http://www.decorisus.pl/. jest tu bardzo doży wybór wszystkiego :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam urlop w listopadzie parę dni, to wtedy usiądę i wybierzemy zaproszenia, bo listę gości mam. Ślub mamy w sierpniu to chcę na święta wielkanocne rozdawać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A my chyba będziemy sami zaproszenia robić :) Jak patrzę na te dostępne na allegro to nic trudnego. Wystarczy kupić jakiś ładny lakier, ściągnąć ozdobne czcionki i na drukarke laserową wszystko :) A że mój facet ma dostęp do takiego sprzętu, to nie będzie problemu z wydrukiem :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
miało być "ładny papier" :D
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajny pomysł z zaproszeniami :) my będziemy sami winietki robić ;) i adresować koperty przez drukarkę :) uwielbiam robić takie rzeczy ;) więc będę miała zabawę :) zaproszenia mamy już teraz bo dużo będzie wysyłane za granicę a tak to długo idą listy ;) więc od listopada chce rozdawać ;) poza tym mamy wesele 30.04 + długi weekend więc dajemy gościom więcej czasu na załatwienie urlopu ;) lubię mieć wszystko szybciej załatwione :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czesc Dziewczyny, czy moglabym prosic o przeslanie na @ info o kamerzystach i fotografach- poszukujemy kogos do stg ..na 6 sierpnia, sale juz mamy, dj takze..zaproszenia takze bedziemy robic sami..liste gosci wstepna mamy..mam zamiar w lutym kiedy bede po sesji zaczac je robic...a ze bedzie ich malo..40-45 to zdazymy..i tak w maju bedziemy pewnie rozdawac..:-)
prosze o @: izusia_1986@wp.pl

pozdrawiam:-))
image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my juz od miesiaca mamy zaproszenia:P nie wiem kiedy najlepiej zaczac szukac sukni jak slub mamy w czerwcu...jak myslicie?:>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja idę pod koniec października poprzymierzać suknie choć i tak mam jeden wzór który chcę uszyć :) a Pani w salonie powiedziała żeby właśnie tak pod koniec października początek listopada przyjść żeby mogła zdjąć ze mnie miarę i powoli zacząć szyć żeby na 30.04 była gotowa :) ciekawa tylko jestem czy uszyje mi taką jaką chcę ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My także będziemy sami robić zaproszenia - projekt (mój) jest już od jakiegoś pół roku - aktualnie jesteśmy na etapie wyboru papieru (chociaż raczej mamy już wybrany, ale robimy jeszcze konsultacje rodzinne co się komu podoba - mamy 6 wersji - chodzi głównie o kolor), potem zamówimy papier na allegro, drukować będziemy pewnie jakoś grudzień/styczeń jak już będzie nasza strona ślubna i jak będziemy mieli prawie ostateczną listę gości i osób towarzyszących (na dzień dzisiejszy zawsze coś tam może się zmienić), zaproszenia mamy zamiar zacząć rozdawać na przełomie lutego i marca więc sprawa nie jest aż tak pilna. W tym samym stylu co zaproszenia będą winietki oraz podziękowania dla gości.

A co do sukienki to ja na 18.06. jakoś w listopadzie będę zamawiać. Maraton po salonach już dawno zrobiony a sukienka wybrana, ale o tym już jakiś czas temu wspominałam :P

Dużo zdrówka przeziębionym koleżankom życzę :)
image

http://forum.trojmiasto.pl/Ill-love-you-till-I-die-relacja-paquerette-18-06-2011-t248517,1,11.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i znowu mnie stresujecie z ta suknia... ;)
ktos sie wybiera na targi kosmetyczne i fryzjerskie w ten weekend?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a gdzie te targi???
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja niestety mam w ten weekend zajęcia na uczelni :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja naszczęscie weekend wolny od uczelnie, w koncu..
i ja tez bede sama robić zaproszenia :) myslałam żeby podjechać do jakiejs hurtowni papieru, ale skoro na allegro też są to popatrze. A rozdawać to zdecydowanie później niż większośc będę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ja tez bede pozno rozdawac bo dla mnie rozdawac zaproszenia pol roku szybciej to jest bezsensu kazdy gdzies to polozy i zapomni ze trzeba bylo wogole dac potwierdzenie
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No chyba że gwarantujesz wszystkim nocleg i musisz rezerwować noclegi mniej wiecej 3 miesiące przed uroczystością i do tego organizujesz wesele w weekend majowy :P Wtedy rozdawanie zaproszeń na 4-5 miesięcy przed nabiera sensu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja noclegów nie organizuje bo samo wesele by mnie wyszlo jeszcze raz tyle.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Natalia dokładnie :) dobrze mówisz :)
Ja też mam noclegi do klepania :) więc muszę tak szybko dać zaplki :)
Praktycznie 90% gości będzie przyjezdnych a rodzice mają 2-pokojowe mieszkanie ;) więc trzeba zorganizować noclegi nie ma wyjścia:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie podobnie. Zapraszamy 90 osób, z czego 70 jest przyjezdnych a ja nie chce przed ślubem martwić się gdzie kogo położyć spać... Uważam, że zapraszanie gości z daleka i nie gwarantowanie noclegu jest trochę nie w porządku. Ale to tylko moje zdanie :) Każdy organizuje ślub i wesele tak jak chce i rozumiem osoby, które nie gwarantują noclegu dla przyjezdnych, są to niestety spore koszta..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam mozliwość taka, że bedą nocowac u rodziców u rodzeństwa naszego itd wiec nie jest to dokonca tak ze przyjezdzaja przykladowo z poludnia Polski i mnie to nie obchodzi gdzie nocuja.Wiadomo, że nie beda to nie wiadomo jakie warunki ale chyba kazdy z goscie zdaje sobie ztego sprawę, bo organizowanie noclegu dla wszytskich i w hotelu to sa ogromne koszta
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To też zależy gdzie :) niektóre hotele jak rezerwujesz tyle miejsc dają dobre zniżki ;) wystarczy zapytać i po negocjować ;) Ja nie mam możliwości rozmieszczenia gości po rodzinie bo cała rodzina przyjeżdża na wesele z Polski ;) i tu jest problem :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a my rezerwujemy noclego jak ktos chce, choc wszyscy maja stosunkowo ok. 30 km do domu. Ale sami placa. Gdybysmy mieli jeszcze placic za noclego to poszlibysmy z torbami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my nocleg mamy praktycznie dla wszystkich... na szczescie stosunkowo tanio, bo w osrodku w domkach:)

co do targow: http://www.mtgsa.pl/e4u.php/20,pl,z naciskiem nahttp://www.mtgsa.pl/e4u.php/20,pl,ModPages/Preview/4747 :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam serdecznie :)
A ja niedawno wrocilam z Polski, i juz mam zaklepany kosciol Sw Bernarda w Sopocie na godz 15 no i kupilam juz sukienke, do odbioru bedzie na poczatku czerwca... :)
Teraz kolejny krok to samochod i obraczki no i garniturek dla przyszlego meza :)
Co do noclegow to w Olence proponuja niezle ceny za nocligi przy takiej uroczystosci wiec kazdy z poza trojmiasta bedzie mial zapewnieny nocleg za ktory my placimy, pare osob zostanie dluzej ale to juz kolejne nocligi sami sobie zalatwiaja :) moim zdaniem taki uklad jest ok :)
Pozdrawiam :)
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szczęściara z Ciebie :)
Jak już ktoś decyduje się zapewnić gościom nocleg szuka takiego miejsca by nie był on bardzo drogi. Dlatego my zamiast robić wesele np w Sopocie gdzie mieszkamy organizujemy je w Chmielnie. I wtedy wcale nie wychodzą to takie ogromne koszta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Noo dokładnie dlatego ja robię w Gościcinie za Wejherowem :) i też wychodzi taniej a noclegi 50zł za łepka :P + śniadanie :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny, czy któraś z Was oglądała już obrączki? My chcieliśmy kupić już teraz, bo ceny złota strasznie w góre idą. Tylko u mnie prawie każda obrączka wyglądała na palcu zbyt topornie... Praktycznie tylko 2 obrączki z tych które mierzyliśmy ładnie u mnie wyglądały i byly to obrączki o szerokości 4mm. A że mój facet ma dość szerokie palce, to prawie żadnej nie mógł wcisnąć i nie wiem jak będą u niego wyglądały na dłoniach takie o szerokości 4mm. Boje się, że może być zbyt wąska :/
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Faktycznie z tymi obrączkami to nie jest prosta sprawa. Jedne się rysują, drugie ścierają...:/ ale w ostateczności trzeba będzie coś wybrać. Mi też jest jakoś ciężko cokolwiek wybrać bo wszystkie obrączki dostępne do przymierzenia są zawsze taaakie duże:) mam rozmiar 9, więc bardziej muszę sobie wyobrazić jak to będzie wyglądało:) Jeżeli Twój mężczyzna ma szerokie palce to moim zdaniem lepiej będzie wyglądała taka grubsza. A jeśli wydaje Ci się toporna na Twoim palcu to może spróbuj zmierzyć taką z zaokrąglonymi krawędziami, są bardziej subtelne.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znalazlam właśnie fajną stronę. Robią obrączki na indywidualne zamówienie i ceny mają niewielkie :) Myślę, że tam będziemy zamawiać to i z grubością będzie można pomarudzić... :D

http://www.fashion-jewellery.pl/newsdesk_info.php?newsdesk_id=11
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co do organizowania noclegow - to latwo powiedziec, ze nie wypada tego nie zrobic dla przyjezdnych gosci, jesli koszty wesela czesciowo pokrywaja rodzice. Czytajac wypowiedzi typu "nie wyobrazam sobie, zeby nie zapewnic gosciom noclegu" itp., zastanawiam sie, ile z takich par w 100% pokrywa koszty slubu i wesela z wlasnej kieszeni. Bo nie sztuka jest rozporzadzac nie swoimi pieniedzmi. Ale nie jestesmy wszyscy na takim etapie zyciowym, zeby miec nie wiadomo jak duze oszczednosci i zadnych wiekszych wydatkow w perspektywie. Jesli ktoras z osob, twardo stojacych przy zdaniu "nocleg dla gosci to obowiazek" powie, ze wszystkie koszty pokrywa sama z narzeczonym/narzeczona, to chyle czola.
My jestesmy w sytuacji, ze finansujemy wszystko zupelnie sami. I noclegu dla gosci w hotelach, hostelach, schroniskach itp. nie zapewniamy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co do obrączek to ja z moim mamy szerokie obrączki bo takie nam się podobały ;) czyste złoto bez żadnych dodatków zwykła klasyczna obrączka :) kupowaliśmy rok temu na cywilny :) ale nie kupowaliśmy w Gdańsku bo tu ceny to jakieś nieporozumienie kupiliśmy w mały mieści i za komplet zapłaciliśmy 800zł :) a tu to za jedną tyle trzeba zapłacić ;) polecam kupować w małych miastach ceny są mega konkurencyjne :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my z moim PM tez wszystko sami oplacamy itd i tez nie placimy za nocleg dla gosci..ale u nas to inna bajka bo wszyscy gosci sa z bliska..jedynie 6 osob z zakopanego..ale im zapewnimy nocleg w domu..

dobrze mowi sie tym, ktorym rodzice w wiekszej badz mniejszej czesci pomagaja finansowo przy slubie i weselu..sa pary takie jak my,ze nie maja rodzciow badz nie moga liczyc na ich pomoc..

:-))
image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo dobrze wiem co to znaczy my rowniez tak mamy ale jakos sobie radzimy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no my tez poki co radzmiy sobie jakos:-)) heh jakos:-)) ale nie jest zle:-) bedziemy bardzo dumni,ze urzadzilsiymy sobie wszystko sami..choc smutno nam,ze rodzicow nie bedzie przy nas..ale wierzymy,ze beda nad nami czuwac z gory..:-)
image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My robimy tak: dla ok 10-15 os. z rodziny mojego narzeczonego załatwiamy nocleg, a dla Jego znajomych zaopatrzymy nasze duże 2- pokojowe mieszkanie w materace itp. Jeżeli komuś korona z głowy spadnie bo będzie klika osób w jednym pokoju (a wiem, że jeden koleś jest taki "och, tramwajem nie pojadę, tylko taksówką" "och, z dziewczyną (koleżanką) w pokoju nie będę spał bo się krepuję") to niech sam załatwia i opłaca sobie nocleg.

gdybym miała wszystkim zapewnić nocleg to ok 2000 zł... czyli trochę więcej niż cały miesiąc mojej pracy...

jeżeli każdy zapłaciłby za siebie- nie będzie to jednorazowy wydatek dla jednej osoby, ale dużo mniejsza kwota dla kilku osób...

ja już ochłonęłam po pierwszym zachłyśnięciu się weselem. stwierdziłam że tak naprawdę nieważne będzie wszystko naokoło- kwiaty w kościele, samochód, baloniki na sali.

najważniejsza będzie przysięga, słowa "że Cię nie opuszczę aż do śmierci", świadomość, że będziemy jednym ciałem, obecność najbliższych mi osób i dobra zabawa oczywiście.

pamiętam osiemnastki mojego rocznika- 86- kanapki, chipsy, koreczki, pizza, alkohol i dobra zabawa. gdy moja siostra opowiada o imprezach a'la wesele- na sali bankietowej, lub ewentualnie w restauracji z kucharkami, z orkiestrą dochodzę do wniosku że to wszystko jest niepotrzebne.

może i się dobrze bawią, ale na litość boską my tez się dobrze bawiliśmy bez tych całych "falbanek".

tak samo z weselem, kiedys były wesela w szkole, bez rzeczy wymyślonych przez branżę weselną - tylko po to aby wyłoić kasę, np czekolada w fontannie, fajerwerki. moja ciocia ostatnio powiedziała mi że chcialaby iść na wesele, ale takie prawdziwe- nie takie jak mojego brata- wyrezyserowane, że widać że wszystko robi się pod kamerę. tak samo było dwa lata temu u mojej kuzynki, która podchodziła do niektórych osób tylko po to aby zrobic sobie z nimi zdjęcie. czyli wszystko pod publikę, pod fotografa itp.

chcę się dobrze bawić i aby moi goście dobrze się bawili. nie wiem czy zapewnią im to kwiaty na stołach, które zaslaniaja osobę po drugiej stronie. nie wiem kwiaty w kościele dodadza mi pewności siebie lub sprawią że jeszcze bardziej będe kochała mojego przyszłego męża.

jezeli chodzi o pierwszy taniec- ogladałam kilka na youtube i... najpierw trzeba sie zastanowic czy potrafimy tańczyć. bo gdy ktoś ma ułożoną choreografię a widać, że myśli tylko o tym jaki jest następny krok lub wygląda jakby miał kij w...iecie gdzie:) to chyba lepiej sobie to darować. mówię to jako osoba która uczyła się tańczyć i trafiła na (moją ukochaną) łamagę w tańcu. dlatego odpuściłam sobie wyszukany nawet bekowaty taniec. jezeli ktoś nie potrafi bawic sie tym co robi... wkleję pozniej kilka filmow aby pokazac o co chodzi- gdzie wyglada to fajnie a gdzie nie...a teraz musze spadac do teatru. troche kultury zażyć.

ps. moze za parę miesięcy znowu zachlysnę się przygotowaniami gdy będę wybierała suknię, a nie wybieram jej teraz bo chce wrócić do wagi z liceum :P . na razie wydaje mi się to wszystko niepotrzebne.

pps ale czytam Was codziennie- więc jak macie fajne pomysły to je kradnę :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Krzesełko, zgadzam się z tym, co napisałaś.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mnie niestety wiele rzeczy sie podoba na slubie i weselu, ale z przyczyn finansowych tego nie zrealizujemy :-(, ale to nic, najwazniejsze ze bedziemy w koncu jednoscia przed Panem Bogiem :-). Dzisiaj Dzień Chlopaka i wiecie co? to ja dostalam prezent od mojego Misia, szok, prawdziwa niespodzianke mi sprawil, i to jest najwazniejsze!!!!!!!!!! ze jestesmy razem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też się zgadzam z krzesełkiem, ja chce tylko jedno być tego dnia szczęśliwa, a będę ponieważ zostanę żoną mojego kochanego narzeczonego :)
taniec- będzie to pierwszy taniec nasz jako męża i żony, czy jakaś choreografia to zmieni ulepszy wątpię
teraz najważniejsze dla mnie jest to maleństwo które zabawia się w moim brzuszku i żeby ono było zdrowe.
Moje skarby:
Antonina 21.02.2011
Bartłomiej 24.04.2013
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
miciasia wiesz że zazdroszczę Ci tej ciąży. Będziesz miała ze mną przerąbane ;)
P.S. też się zgadzam z krzesełkiem
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
minika86 :* chce mieć z Tobą przerąbane :) jakaś szurnięta ciotka dla malucha musi być :)
Moje skarby:
Antonina 21.02.2011
Bartłomiej 24.04.2013
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No cóż, nam rodzice pomagają z weselem, nie ukrywam tego - jestem im bardzo za to wdzięczna. Gdyby nie ich pomoc nie robilibyśmy wesela tylko obiad dla najbliższych ze względu na to, że właśnie kupiliśmy mieszkanie a niestety koszta związane z tym są ogromne. Co nie oznacza, że zmieniam swoje zdanie odnośnie noclegu dla gości :) Obojętnie czy płaci się za niego czy organizuje po mieszkaniach w rodzinie - jakaś opcja noclegu wg mnie powinna być zaproponowana.

Jeśli chodzi o samo wesele - najchętniej teraz by, zrezygnowała z wesela i po prostu wzięła ślub. Ale to pewnie ze zmęczenia, trochę za dużo tego wszystkiego na raz nam się nałożyło.

My obrączki już mamy. Nasłuchałam się wiele - te się wycierają, tamte rysują dlatego wzięłam po prostu te co mi się najbardziej podobały :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Krzesełko wszystko co napisałaś to normalnie jakbys mi z moich ust wyjęła :)))

Ja narazie nic nie piusze bo nic się nie dzieje jesli chodzi o ślub, szykuje się do wakacji troszke spóżnionych...

Miłej nocy dziewczyny :*
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
UFFFFFF!!!!!!! a my juz po poradni rodzinnej:) polecam - babeczka bardzo szympatyczna i rzeczowa (mowila do nas milo i normalnie, a nie jak do debili :P), potrzymala nas w sumie prawie 2,5godziny i 3 pieczatki sa:)
jesli chodzi o obraczki, to jeszcze sie nie zdecydowalismy, ale tak jak pisalam wczesniej - w fashion housie jest wystawionych kilka gablot z samymi obraczkami, wiec naprawde jest w czym wybierac:) ceny przystepne, duzo nizsze niz w np. w aparcie czy w.kruku.

z takich spraw na szybko zostaje nam jeszcze tylko umowa z 4fun-em i narazie przerwa techniczna w dalszych przygotowaniach;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My do tej poradni chyba w listopadzie się wybierzemy ;) trochę dłuższa przerwa po naukach :)
U mnie teraz też przestój z przygotowaniami ;) to co najważniejsze już mam ;)
Zaproszenia przyszły teraz tylko czekać jeszcze trochę i zacząć rozdawać ;)
Na a pod koniec października suknia i graniak :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez sie zgadzam z krzeselkiem..
jak czytalam na forum o lamiopnach dla gosci, o fontannie z alkoholu itd to buzia coraz szerzej mi sie otwierala ze zdziwienia..jak ktos lubi takie atrakcje jego sprawa..jak ktos nie to tez jego sprawa..kazdy ma praow do wlasnego zdania i wlasnej organizacji swojego slubu i wesela..
ktos mi powiedzial,ze w zwiazku,ze bierzemy slbu cywilny - tylko taki mozmey to nie powinnam byc w sukni slubnej..dlaczego?? bo nie wypada..a co wypada?? ja bede miala usknia slubna,ale skromniejsza od tych co widze tu na forum,czy w interentowych sklepach..moja bedzie delikatna,skormniejsza..ale moja wymarzona..
i nie bede miala karteczek z imieniem i nazwiskiem goscia gdzie ma kto usiasc..uwazam,ze kazdy powinien tam gdzie ma ochote..skad moge wiedziec,czy ta ciocia lubi ta ciocie? posadze je obok siebie i beda sie gryzly i zepsuja mi dzien?? niech kazdy usiadzie gdzie chce..rodzina i tak sie pozna..-ci co sie jeszcze nie znaja..wesele bedzie bardzo dlugie..wiec duzo maja czasu..
jedene co mi sie podoba z tych "nowosci" to malutki upominek dla gosci z liscikiem-podziekwoaniem od mlodych za to,ze sa z nami w tym dniu..

a tak w ogole zastanawialismy sie z moim PM by jechac do usc autobusem miejskim:-)) tego jeszcze nie bylo..heh..a z usc mamy na do restauracji doslaownie 3 minuty piechotka:-)

pozdrawiam i zycze wszystkim PZ i PM dobrego dnia:-))
image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
stokrotka i jak makijaż, rozmawiałaś z Aniulą Małą Czarną?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak kurka rozmawialam, jestesmy umowione na 10 6 sierpnia:-))
image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kaeppel a gdzie robiliscie poradnie? ile sie za nia płaci i co na niej robiliscie:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u Ciebie na 10.00, potem na 11.00 ma jeszcze jedną Panią w Starogardzie i na 12.00 musi być u mnie w Zblewie, nie wiem jak ona to zrobi :-) chyba helikopterem, bo dla mnie musi być od 12,00 do 14,30 ( pierwsza ja - bo mam sesję, potem moja siostra i mama
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zdziwiłam się takim pozytywnym odzewem.

jeżeli chodzi o dojazd do usc autobusem- popieram, będziecie mieli fajne wspomnienia i fotki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
heh..mowila mi,ze makijaz robi okolo 25-30 minut wiec pewnie zdazy do Ciebie Kurka na 12:-))

co do tego autobusu to jeszcze nie wiem..na razie sie tak smialismy z tego..ale kto wie:-)) heh..my i swiadkowie autobusem z przypadkowymi ludzmi:-)) smienie by bylo,ale tak jak mowisz..na pewno wspomnienia niezapomniane:-)
image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej dziewczyny
co do noclegow, ja rowniez musze jakos rozlokowac swych gosci i w gre wchodza albo tanie miejsca w motelach albo uprzejmosc miejscowej rodzinki. w sumie zalezy od tego ile przyjezdnych przyjedzie i czy miejscowi beda na 'tak'.
chyba nie chodzilo tu tak na prawde zeby gosci pozostawic samych sobie i niech se radza, ale przedstawic im sytuacje, ze albo godza sie na 'materac' albo koszt wynajecia noclegu beda musieli pokryc z wlasnej kieszeni. mysle, ze nie ma w tym nic zlego, tym bardziej jak przyjezdnych jest duzo.

jesli chodzi o lampiony, fontanny itp. popieram jesli bedzie to odpowiednia, dodatkowa ozdoba do reszty wesela, a nie glowny punkt programu, bo straci swoj urok. moim zdaniem wesle powinno miec okreslony motyw, czy styl.

my wiekszosc rzeczy robimy sami tzn. z pomoca naszych znajomych i przyjaciol. zaproszenia beda to grafiki wykonane przez znajomego artyste (bardzo sie ciesze, bo pozniej wystarczy oprawic i mozna powiesic na scianie;)); foto kolega zawodowo zajmujacy sie fotografia, kosciol wystroi nam znajoma florystka, jedzonko mama przyjaciolki itd. mysle, ze jedynie dzieki pomocy i uprzejmosci przyjaciol, koszty nie zjedza nas zywcem. pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aniuulka86
ta poradnia jest na Starych Szkotach tu masz info: http://www.ignacy.diecezja.gda.pl/index5.html
Koszt to 100zł od pary "na jedno spotkanie umawia po 2 pary więc jest raźniej :) siedzi się we 4 osoby a ona gada przez 2 godziny - daje jedno zadanie do zrobienia - zinterpretowanie wykresów, które są już narysowane i oznaczone więc właściwie to bardziej zabawa jak dla dzieci z podstawówki. Z poglądami się nie zgadzałam, ale kobieta sympatyczna i co najważniejsze, że pieczątki są! :D I że nie musiałam robić wykresu temperatury, obserwacji śluzu i badania szyjki macicy - to baaaaaaaardzo duuuuuuuuuży plus :) opłata 100 zł od pary, materiały są tylko pod kątem kobiety - według pani mąż ma się tylko powstrzymywać, żeby nie współżyć kiedy kobieta ma dni płodne lub nie jest pewna a na razie nie planują dziecka" tekst by paquerette, żeby mnie nikt o plagiat nie posądził :D
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej dziewczyny :)
moglybyscie mi moze polecic jakiegos fryzjera ktory dojezdza do domu na terenie trojmiasta? Tak szukalam na forum i jedynie udalo mi sie znalezc kontakt do pani Aleksandry CZerwinskiej, ale ona nie odpisuje na moje maile..

Z gory dziekuje i pozdrawiam :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Adusia1987 kurcze nawet nie wiem gdzie to jest bo ja jestem z Rumi:P myslalam,ze gdzies blizej....chce znalesc taka poradnie gdzie wlasnie tak jak tam za jednym razem bedzie itd:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my bylismy w 3 pary, intermpretowalismy 2 wykresy i poza tym oczywsicie dluuuuga pogadanka o tym jak prowadzic te temperatury, robic z tego wykresy, liczyc całki i takietam :P i w sumie jeszcze bylo ze antykoncepcja hormonana to GRZECH CIEZKI, bla bla bla, instrukcja jak sie karmi piersia, (i ze karmiac nie mozna zajsc w ciaze :D) i troche o ukladzie rozrodczym (plemniki, jajeczka, zaplodnienie, takietam).

ale jak mowie - babka sympatyczna, wiec bez wiekszego bolu da se przezyc ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe jak my to wytrzymamy... :D póki co nie spieszy się nam :D
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Almusia... ;) diamond-decor.pl :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurcze dziś jest wielka promocja w Langorii a ja na uczelni buuu ;) a po przymierzała bym sobie sukienki :) dajcie znać dziewczyny jak było na tej wyprzedaży ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
proszę o dopisanie '01.10.2011, sofia8, Kościół św. Mikołaja w Gdańsku, sala PFK Sopot' :)
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to ja też się pochwalę, że poradnię mam za sobą, wszystko poszło ekspresowo, polecam panią Justynę z parafii NSPJ w Gdyni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wlasnie wrocilam z gdyni, gdzie podpatrzylismy nasz zespol w akcji:) nie tylko zrobili na nas dobre wrazenie 2 tygodnie temu na spotkaniu, ale na zywo sa naprawde rewelacyjni!:) goscie sie bawili, nawet z 2 chwile pogadalismy i bardzo chwalili zespol ;) takze w przyszlym tygodniu podpisujemy umowe i mozna do listy dopisac - zespol "4fun" :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aniuulka87 co to za parafia NSPJ w Gdyni? Gdzie ona jest? I jak wygladała ta poradnia z tą p. Justyną? Co robilsicie? Ile czasu Wam to zajeło? u nas mozliwe jak narazie jest tylko załatwienie to od pt wieczora do ndz bo w ciagu tygodnia mojego kochanego nie ma:( szkoli sie z pracy:( I płaciliscie 100zł? Pozdrawiam wszystkie koleżanki:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nowy salon otworzyli w Pruszczu http://newstyle.com.pl/ akurat nic mi sie ze strony nie podoba no ale moze komuś coś wpadnie w oko
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi sie 3 sukienki spodobały...oj chyba się wybiorę :)))
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
HA! zgadnijcie kto wygral suknie slubna na targach dzisiaj! :D
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gratulacje :))))) a jaką ??? :))
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przylaczam sie do gratulacji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak na 100% to jeszcze wam nie powiem, bo dopiero jutro mam ja odebrac z salonu :P ale to chyba ta:
image
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gratulacje :))) szczęściara z Ciebie :) a opowiedz coś więcej o targach - było coś ciekawego? My jakoś nie znaleźliśmy czasu ani chęci, żeby się wybrać :P
image

http://forum.trojmiasto.pl/Ill-love-you-till-I-die-relacja-paquerette-18-06-2011-t248517,1,11.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Piękna suknia :)
Gratulacje! Jedna sprawa z głowy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hm... raczej jak dla mnie to malo ciekawych rzeczy bylo :P bylo kilku fotografow, dekoracje, torty z deckera, jedno czy 2 stoiska z zaproszeniami i z 2-3 z sukniami. raczej wszystko sie krecilo wokol paznokci i fryzur:) my poszlismy z nastawieniem "a choc, moze cos wygramy" :D
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wlasnie natalia tak z ta sprawa z glowy to nie do konca, bo raczej nie jest to suknia dla mnie... wiecie jak to jest "ladna, ale...";)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gratulacje wygranej!!!
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aha, rozumiem :) Myślałam, że może miałaś możliwość wyboru sukni albo coś w tym stylu. Nie mniej gratuluje!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja prawie imienniczko forumkowa :) Aniuulko86, to parafia przy Świętojańskiej, podaj mail to napiszę Ci, jak to wyglądało
a, i płaciliśmy 100 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kaeppel gratuluje ;) masz Ty kobieto szczęście :) suknia bardzo ładna ale ja nie przepadam za tymi długimi ogonami w sukniach ;)
W ogóle to jakiś się przestój u mnie zrobił z organizacją ślubu dni ładnie mijają ale jakoś nie ma co teraz robić :P
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aniuulka87 mój mail to ania418@op.pl :) dziękuje bardzo za pomoc:) w sobote wreszcie spisalismy umowę z orkiestra:D w tym m-cu chcemy jeszcze kupic alkohol,zeby zdazyc przed kolejnymi podwyzkami po nowym roku;) powoli powoli do przodu:) a zmieniajac temat macie juz plany na Sylwestra?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sofia8, dopisałam Cię do listy pojawisz się w nowym wątku.

Kaeppel, gratuluję wygrania ślicznej sukni, jeżeli Ci się nie podoba to pamiętaj nic na siłę, a może uda się coś zamienić lub sprzedać?

Dziewczyny czy którejś coś do listy jeszcze dopisać bo mam w planach na dniach nowy wątek założyć.
Moje skarby:
Antonina 21.02.2011
Bartłomiej 24.04.2013
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No Adusiu dni mijają, za pół roku będziemy już całe w stresie :)
Basiu jak nas czytasz to napisz jak się czujesz...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukam wszędzie sukienki na poprawiny...niestety te, które mi się spodobają znacznie przekraczają mój budżet... szukam czegoś góra do 600zł, a to co mieści się w tej kwocie...to nie spełnia moich wymagań, a Wy zastanawiałyście się już nad kreacjami na poprawiny? A może macie już coś kupione? Pomóżcie ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aniulka 87 jeśli mogę to również poproszę o informacje na temat poradni na email: tragus@o2.pl. Byliśmy w jednej poradni to Pani bardzo się ucieszyła że tyle czasu mamy do ślubu bo będę mogła jej pokazać moje wykresy..bo skoro to tyle czasu to spotkania będziemy robić 1 w miesiącu i będę miała czas na wykresy...uśmiechnęłam się tylko, wyszłam i powiedziałam że tam nie wrócę;)
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej dziewczyny:*
Natalko, czytam Was cały czas..jestem w miarę na bieżąco..:)
Jak się czuję..? bywało lepiej..tak poważnie to jest ciężko, źle sypiam, w nocy mam koszmary - zwłaszcza jak mojego M nie ma, bo akurat miał szkołe w weekend (w Poznaniu)..ciągle śni mi się cmentarz, albo że mierzę suknie ślubne..ale czarne..;/ że równocześnie z moim ślubem ksiądz prowadził 3 pogrzeby..;/ więc nawet nie chce mi się chodzić spać..:( ale jest troszkę lepiej niż na początku..pierwszy szok minął..

a co do ślubu..to chyba zostanie tak jak planowaliśmy- 30.04, rodzina mnie namawia, żeby nie przekładać, bo dzięki temu będzie się myślało o czymś weselszym..ja będę miała zajęcie, nie będę tyle myślała..
dziś idziemy na nauki przedślubne, tak na początek wznowienia przygotowań..:) tylko, nie wiem czy jak w jeden dzień nie będzie mnie na naukach(bo w pt mam szkołe, a trwają od pon do pt), czy ksiądz uzna te nauki?? orientujecie się może?

jak się troszkę bardziej pozbieram, ogarnę to ruszę na podbój sukni..:) ale za jakiś czas, bo na razie nie mam siły na to..
Boję się troszkę dalszych przygotowań bez Mamy, ale teraz czy za 2 lata będę musiała przez to przejść..mam rodzinę która mi pomoże, więc wierzę, że będzie dobrze..
ale nie będę wam więcej smucić tu.. fajnie, że macie już tyle załatwione,

Adusia już masz zaproszenia..:) super, a powiedz mi zamawiałaś od razu z danymi gości?? czy z wolnym miejscem do wpisania?? ja nawet nie mam listy gości dopracowanej do końca heh..a czas goni...:) chyba alkohol będziemy kupować niedługo, ale od przedstawiciela Sobieskiej- będzie taniej:)

Kaeppel- gratuluję szczęściaro:) śliczna suknia, ale jeśli nie jest w Twoim guście, to może uda się sprzedać..?albo zamienić rzeczywiście..:)

pozdrawiam Was dziewczyny:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bassiulka86 trzymaj się
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Basiu jak fajnie że się odezwałaś cieszę się że zdecydowałaś nie przekładać ślubu :D poznamy się w realu :)
Co do zaproszeń to nie zostawiałam miejsca żeby samemu wpisać bo tak ładnie wygląda jak jest jednym stylem pisane:) jak bym umiała wklejać zdjęcia to bym wam pokazała jak to w środku wygląda :D
Basia jeszcze raz bardzo się cieszę ze nie przełożyłaś terminu trzymaj się ciepło i odzywaj się częściej do nas :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agala, a może warto zastanowić się nad uszyciem u krawcowej? Skąd jesteś? :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cześć dziewczyny:)
mi dzisiaj udało się kupić suknię i buciki:) i jestem baaardzo zadowolona:)
przymierzyłam chyba z 20 różnych modeli, a i tak zdecydowałam się na zupełnie inną niż planowałam że kupię:)
uff kolejna rzecz z dłuuugiej listy skreślona:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jestem z Tczewa, ale dojazd do Trójmiasta to żaden problem dla mnie :) Znalazłam piękną sukienkę i szyje ją Pani na allegro,ale boję się, że źle zdejmę miarę z siebie...

image

Uploaded with ImageShack.us

to jest moja wymarzona sukienka na poprawiny,ale boję się o ten duży dekolt, bo nie jestem hojnie obdarzona w biust :P
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Piękna sukienka :) a można prosić o namiary na tą panią na allegro? Ja co prawda mam swój typ jeśli chodzi o sukienkę na poprawiny (gdzieś już zdjęcie wklejałam zresztą :P), ale też nigdzie nie mogę takiej znaleźć :( a poza tym większość sukienek odpowiednich na poprawiny kosztuje koło 1000 zł a ja uważam, że to co najmniej lekka przesada...
image

http://forum.trojmiasto.pl/Ill-love-you-till-I-die-relacja-paquerette-18-06-2011-t248517,1,11.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przepiękna suknia :) ja mam znajomą krawcową, która uszyje praktycznie wszystko :D ale niestety nie jestem z trojmiasta i do tego w zupelnie inna strone niz Tczew...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A tak apropo - gdzie ją wypatrzyłaś? :) Szukam też jakiejś inspiracji na poprawiny :p
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też na razie mieszkam w Tczewie, za kilka miesięcy w Gdańsku, ślub mam w Zblewie, tam jest mój dom rodzinny,

jeszcze nie myślałam o sukience na poprawiny, Agala piękną wybrałaś, ale jak dla mnie zbyt strojna, ja lubię bardziej skromne, jednak nie pozbawione elegancji, uszyje sobie taką, że jeszcze będę mogła w niej wyjść na jakąś elegancką uroczystość. W Starogardzie przy ul. Traugutta Pani szyje ładne sukienki według przyniesionych zdjęć. Nilla ma namiary do niej, bo tam szyła sukienkę na poprawiny identyczną jaka miała Dorota Gardias na rozdaniu nagród. Bardzo ładna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja niestety nie mogłabym mieć sukni z takim dekoltem, moje miseczki B zginęłyby w tym dekolcie. Taki dekolt dodatkowo pomniejsza biust. Zastanów się jeszcze, żebyś później nie żałowała :) Chyba że krawcowa wszyłaby w suknię jakiś stanik push up ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi się marzy na poprawiny ta zielona suknia z "Pokuty". Tylko muszę jakoś zmienić górę. Nie umiem wklejać zdjęć - to wysyłam link :) http://www.filmweb.pl/Pokuta/photos#picture-118
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja chyba będę szyła sukienkę na poprawiny tam gdzie suknie ślubną dodaję stronę może coś sobie wypatrzycie :) mi się podoba tam kilka modeli :P

http://www.suknieslubne-wejherowo.pl/index.php/suknie_wizytowe
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej,
u nas mała zmiana zamiast
20.08.2011 => jantarka (Maria i Piotr) w kościele P. w. Św. Michała Archanioła w Gdyni Oksywiu

pobierzemy się 11.06.2011 w kościele P. w. Św. Michała Archanioła w Gdyni Oksywiu, wesele w Maciejce w Koleczkowie
image[url=http]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny, a jak z wizażystkami/makijażystkami? Wybrałyście już którąś panią? Kogo polecacie? Czy słyszałyście coś o Pani Magdzie Purchli? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja była w sobote na makijażu u Olimpi:) Umalowała mnie fantastycznie. Ja się na codzień nie maluje wogóle, więc miałam opory, ale makijaż był super lekki i wszyscy byli zachwyceni.
Polecam z całego serca, ślubny makijaż bedzie mi robiła na pewno:)
image
Nasz kochany żółwik jest już z nami:*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam też wybraną makijażystkę :) w przystępnej cenie i ładnie maluje :) to jej mail jak by ktoś chciał :) przesyła zdjęcia swoich prac na maila :) wystarczy napisać :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kochana podaj maila :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Basiu - myślę, że dobrze robisz. Mamy będzie Tobie tak samo brakować za pół roku jak i za 5 lat. Niestety, ja nie uważam że ból mija - człowiek po prostu uczy się z nim żyć. Trzymaj się!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
daross1@o2.pl
Za pierwszym razem się nie wkleił :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podaję namiary na Panią z allegro co szyje sukienki...ja już zdecydowałam się na 98% ;) haha

http://allegro.pl/suknie-wieczorowe-slubne-na-miare-lublin-kolory-i1247138318.html

Kontaktowałam się z Panią i ten model co wcześniej wklejałam to mogą mi zszyć trochę ten dekolt i jeśli chcę to też wszyją mi poduszeczki push up ;) bo moja miseczka B mogłaby marnie wyglądać w tej kreacji, najbezpieczniej było by jakbym zamówiła sukienkę z gorsetem,ale moja ślubna ma gorset, więc nie chce powtarzać.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
Jestem na etapie poszukiwania makijażyski i fryzjerki, może macie jakieś propozycje. Muszę zaznaczyc że mam ślub w święta więc nie jest to takie proste. Jeżeli chodzi o makijazystke to zastanawiam się nad Larte? Może jakieś opinie? pozd:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny co myslicie o wodce czystej zoladkowej na wesele???czy ktos bedzie mial???i gdzie jest najtansza??
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ktos ma slub 27.09.2011 w Kosciele Sw.Brygidy w Gdansku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo dobra wódka szczególnie jeśli chodzi o stosunek cena/jakość :) my najprawdopodobniej będziemy ją mieć :) kiedyś porównywałam ceny w makro i auchan to w makro wychodzila ok. 1zł taniej za butelke :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My niestety nie... ale zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, m.in. dekoracji kościoła... Ceny od 400zł - oczywiście, jeśli jest więcej ślubów danego dnia, to cenę dzieli się przez ilość par. Oto kilka fotek:

image

image

image

image


image
Bukiety ślubne i zaręczynowe Dekoracje ślubne i weselne Dekoracje kościoła Dekoracje sali Dekoracje samochodu Zaproszenia, winietki, zawieszki na alkohole Księgi gości Podziękowania dla rodziców i gości... Dostarczamy kwiaty pod wskazany adres!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurka1 jak mieszkasz teraz jak ja w Tczewie, to odezwij się do mnie na prv :) mój mail to agus_ia@o2.pl
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
manka_.. czysta zoladkowa to moim zdanie super wódka, też o niej myślałam, ale traf sprawił że jednak u nas będzie sobieski
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej ;) tez jestem nowa na forum i dopiero zaczynam swoją przygodę :)

Także mam datę na 2011 rok a dokładniej 16.07.2011. Widziałam, że już dziewczyny tez maja w tą datę :)

Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczęta zapraszam do kolejnego wątku

http://forum.trojmiasto.pl/Ploteczki-Panien-Mlodych-2011-cz-9-t186271,1,130.html
Moje skarby:
Antonina 21.02.2011
Bartłomiej 24.04.2013
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

do góry