Widok

Praca dodatkowa

Witam,

Czy w Trójmieście jest szansa na znalezienie pracy dodatkowej, takiej abym mógł pracować w godzinach popołudniowych lub wieczornych?
Chciałbym trochę dorobić do swojej wypłaty, gdyż ciężko jest mi się utrzymać z tego co zarabiam (nie imprezuję).

Przeglądam ogłoszenia z pracą, ale ciężko jest coś znaleźć odpowiedniego do moich "wymagań" (praca dodatkowa w godzinach popołudniowo-wieczornych).

Myślicie, że przez agencje pracy znalazłbym coś i czy się opłaca?

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Podepnę się pod pytanie.
Też z chęcią bym dodatkowo popracowała, z tym, że moja praca ma tryb zmianowy. 8-16, 9-17, 13-21. Grafik ustalany według humoru kierownictwa, jedna wielka przeplatanka.

Jest w ogóle szansa na jakakolwiek pracę dodatkową?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
cóż....
NIE polecam, ale jeśli już absolutnie MUSISZ na wczoraj mieć prace dodatkową -> jakiekolwiek call-center
tam zawsze szukają kogoś na godziny popołudniowe/wieczorne

a przyjmują absolutnie wszystkich ciuli - więc jak umiesz dodać dwa do dwóch to z pewnością nie będziesz miał problemu...

tam chyba jest jakieś minimum: 110h dla studentów dziennych, i 130h zaocznych - miesięcznie
ALE dam sobie rękę obciąć, że jak zagadasz, że chcesz z własnej woli siedzieć np. w godzinach ~16-24, to pewnie jakoś to obejdą ;)

problemem natomiast jest stawka... - tzn 'problemem jest stawka przez agencje'

sugerował bym iść do takowej firmy osobiście - broń boże do agencji która zamieszcza ogłoszenie w necie - i pogadał z jakimś typem co się zajmuje rekrutacją - opowiedział gościowi co i jak, żeś kumaty chłop, tylko nie chcesz się zatrudniać przez te 'je**ne pośredniki' bo 50% wypłaty Ci zabiorą na syfiastej umowie którą musisz podpisać na ~pół roku z góry ;)
jeśli dobrze zagadasz.... dalej z górki....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Problem w tym, że część firm call center rekrutuje tylko poprzez agencje, bo to dla nich wygodniejsze. Poza tym nie jest to raczej praca dla ludzi, którzy mają już jakieś zobowiązania i nie są / nie byli studentami. Tylko do niektórych call center poszukują osób dorosłych, a nie młodzieży studenckiej. Proponowałbym poszukać pracy w tym w czym ktoś jest dobry w stałej pracy lub jeśli np. kogoś zainteresowania to finanse, ubezpieczenia, kosmetyki, kawa czy uprawianie sportu w siłowni (salony fitness), to spróbować tym sposobem. W ostateczności zostaje zarówno dla kobiet jak i mężczyzn praca przy wykładaniu towaru, rozdawaniu ulotek, prac magazynowych na produkcji (wymagają jedynie dokładności i szybkiego tempa pracy - 'Świeżaki' dostają przeszkolenie), dla mężczyzn posada ciecia parkingowego, dla kobiet (raczej młodych) promotorka / hostessa w hipermarketach lub jako sprzątaczka (preferowany 'papierek' - orzeczenie o niepełnosprawności) I pytać wciąż w rodzinie (chyba, że wszyscy są samymi pasożytami, bezrobotni, na zasiłku w co raczej ciężko mi uwierzyć) - od czegoś ona przecież jest !!! Mam nadzieję, że choć trochę pomogłem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agencja nie zabiera połowy wypłaty. Największa część to koszty rekrutacji i sprawy formalne, którymi w przeciwnym razie musiałby zająć się klient, a one i tak kosztują i nigdy 100 % kasy, której płaci klient agencji nie wpadłaby do twojej kieszeni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Merchandiser - czyli praca na zlecenie konkretnego producenta/dostawcy w hipermarketach - wykładanie towaru, robienie dodatkowych ekspozycji, itd. W wielu przypadkach dorywcza, po kilkadziesiąt godzin w miesiącu, czas pracy często względnie elastyczny. Niestety płacą zazwyczaj bardzo słabo. Oprócz tego jakieś fast foody czy pizzerie, często biorą na niepełny etat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ostatnio szukali do Burger kinga i McDonaldsa w Gdyni Redłowie (w CH KLIF chyba). Stała jest też rekrutacja do fast-foodów w CH RIVIERA koło przystanku SKM Gdynia Wzgórze św. Maksymiliana (dawniej Wzgórze M. Nowotki).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale chyba koszty rekrutacji można obniżyć ?? Czemu rekrutacja w agencjach tyle kosztuje skoro osoby od niej nie przestrzegają czasami podstawowych zasad tego procesu nie mówiąc o wątpliwych kompetencjach ww. osób ?? Złym HR-owcom należałoby obniżyć wypłaty w celu dodatkowej motywacji ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tyle to znaczy ile? Szczegóły działania agencji to sprawy poufne, każda ma swoje sposoby, którymi raczej niechętnie będzie się dzielić z innymi i konkurencją. Koszty pensji HR to tylko mała część. Masz wyliczenie kosztów danej agencji??!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
SiSi oczywiście, że nie mam i nie znam takich kosztów ;D Ale prywatnie zacząłem się niedawno interesować tematyką HR i polskim rynkiem pracy. Zauważyłem, że ludzie pracujący w agencjach pracy nieraz wykonują swoją pracę jakby 'z obowiązku', bez pasji i chęci rozwoju, a dostają za to sporo kasy (zwłaszcza specjalista pracujący w dużej międzynarodowej korporacji lub agencji pracy mającej kontrakt / umowę z takim koncernem / korporacją). Są to najczęściej absolwenci socjologii, ZZL-u lub rzadziej psychologii, którzy wybierając kierunek nastawili się tylko na zarabianie niby "grubej kasy", tj. wybrali postawę karierowicza niekoniecznie mając odpowiednie kompetencje i pasje pozazawodowe, które odpowiadałyby wybranemu kierunkowi studiów. Widzę też, że najgorzej jest w małych agencjach pracy oferujących jedynie pracę w swoim regionie i / lub całym kraju.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zależy jaka agencja, jaki klient.
Pewnie piszesz o stanowiskach nie wymagających specjalnych kwalifikacji gdzie są masowe rekrutacje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dokładnie o takich SiSi. Chociaż na specjalistę ds. obsługi klienta w jednym z banków przyjmują w zasadzie każdego w miarę ogarniętego, po studiach i z komunikatywną znajomością języków obcych (wystarczy angielski). Ale nie powiem w której agencji tak jest - obowiązuje mnie jeszcze lojalność.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Janeczek przestań - Proszę !!!
Ty wciąż masz tyle do powiedzenia !!!!
Zacznij brać leki !!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie AdaŚka czy jak Ci tam, Ty lepiej zacznij brać - polecam ziołowy Persen na uspokojenie (brak efektów ubocznych nawet w przyp. przedawkowania). Ja brać leków nie muszę, bo jestem zdrowy w 100 %.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Psycholog jako rekruter to pomyłka !!! ale ta grupa zawodowa uważa że to oni są najlepsi we wszystkim
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam sprawdzić ogłoszenia w serwisie Pracodawcy.info
publikowane są w nim ogłoszenia na różne stanowiska w Polsce i za granicą

http://pracodawcy.info
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Wieczni poszukiwacze pracownika (312 odpowiedzi)

Ogłoszenia, które od kilku tygodni pojawiają się a mimo to odpowiedniego pracownika zatrudnić się...

Praca w Trójmieście - jest w ogóle? (41 odpowiedzi)

Witam serdecznie :) Zamierzamy z mężem przenieść się na drugi koniec Polski, czyli do Was :) Jest...

Gdzie szukać pracy? (7 odpowiedzi)

Witam, mam 19 lat chodzę do szkoły chciałbym sobie trochę dorobić na pół etatu w jakich...

do góry