Widok

Praca

Kobieta Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny - czy któraś z Was pracuje w firmie DELPHI na Kokoszkach ???? Proszę o opinie, jak tam się pracuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up up up
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Asiek jeśli chcesz wiedzieć jak pracuje się w firmie DELPHI w Kokoszkach wejdź na str. http://www.gowork.pl i wpisz tam nazwę firmy i już.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja siostra tam pracuje... Jak lubisz na początku, żeby po Tobie jechali to spoko, powodzenia. Jak nie wyrobisz normy wyznaczonej to lecisz...
Jak wytrzymasz za te grosze to powodzenia. Nie słyszałam nic dobrego o tej firmie od niej ale pracują tam kobiety, które już "wrosły" w te stołki i pracują kilkanaście lat... Niektórzy pracują bo do niczego innego się nie nadają...
Ale Adecco cały czas szuka nowych pracowników ;) Bez problemu się załapiesz ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
upupupupup
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pracowałam tam 4 miesiące w zeszłym roku.
Z mojej perspektywy nie było najgorzej, duże znaczenie ma na jaką linię trafisz. Ja trafiłam na fajnych ludzi (oczywiście nie wszystkich) i dzięki temu wytrzymałam. Praca jak praca, jeśli robisz co do Ciebie należy to jest ok, chociaż zawsze wymagają "szybciej", "lepiej"," więcej", ale na to trzeba brać poprawkę i zlewać, bo inaczej można osiwieć.
Ja idąc tam do pracy zakładałam że to tylko na jakiś czas, do czasu znalezienia lepszej pracy, no i tak się stało.
Pracowałam przez Work Service i wypłaty miałam na rękę 1500-1600 zł (z 2-3 sobotami pracującymi i dodatkami za nocki)
Jeśli masz jakieś pytania, pisz:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aha, dziękuję za odpowiedzi ;-)
Tak sobie myślę, ze nie ma pracy idealnej - w kazdej jest jakies 'ale' coś się nie podoba nam, ale trza zęby zacisnąć i pracować, nie poddawać się.
Jeszcze raz dziękuję - pozdrawiam ;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

prawnik/ radca prawny odnośnie ZUS - szukam (17 odpowiedzi)

nie wiem czy dobry temat; czy ktoś może polecić prawnika,radca prawnego lub kancelarię...

poszukiwania pracy..na jakich stronach jej szukacie? (59 odpowiedzi)

na początek prośba do Admina. o nie kasowanie mojego wpisu,, Pisze tu bo na forum praca mało...

Ile zarabiacie miesięcznie? (534 odpowiedzi)

Ciekawi mnie, jak kształtują się na rynku pensje pracownicze. Napiszcie proszę kwotę netto i...

do góry