Widok

Prezent dla Rodziców - Ślub

Cześć dziewczyny, jak w temacie - macie może jakiś pomysł na prezent dla rodziców z okazji ślubu? Chcielibyśmy uniknąć wazonów i kurzozbieraczy typu figurki słoników. Za wszelkie pomysły z góry dziękuję! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale rodZice sie pobieraja? Czy jakas okrągła rocznica?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Faktycznie, nie sprecyzowałam, przepraszam za zamieszanie. Ślub biorę ja a szukam prezentu na wyjątkowe podziękowanie dla rodziców :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My zrobilismy( maz dla swoich i ja dla swoich rodzicow) podziekowania w stylu dyplomu ze zdjeciem. Kazde z nas wybralo swoje zdjecie z dziecinstwa na ktorym bylismy z rodzicami. Napisalismy od siebie kilka slow w formie kkrotkich wierszykow. W Gdansku na Tkackiej jest galeria Mala Zabka. Pani wykonuje tam dyplomy na zamowienie. Ma takze ogromny wybor juz gotowych. wlasnie tam pani nam to wszystko zgrabnie rozmiescila i wydrukowala na ozdobnym papierze. Zapakowalismy dyplomy do tub i razem ze storczykami po kilku slowach podziekowan od siebie wreczylismy rodzicom na weselu.
Wlasnie tam pani nam zrobila
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za podpowiedź! Ciekawy pomysł, taki spersonalizowany :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla rodziców w formie podziękowania dobrze też sprawdzają się filmy nagrane przez członków rodziny z różnych miejsc, gdzie rodzice przebywali. Można je puścić podczas uroczystości a na pewno rodzicom zakręci się łezka w oku. Bukiet przepięknych kwiatów dopełni całości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My daliśmy rodzicom taką skrzyneczkę ze słodyczami, kawą, dobrym alkoholem, wszystko się przydało i nic nie zmarnowało. :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My daliśmy wino w personalizowanych skrzynkach oraz słodkości i kwiaty :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To też dobry pomysł :) Smakołyki zawsze cieszą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

dobry adwokat od prawa rodzinnego (12 odpowiedzi)

nie chodzi o rozwód, a raczej dobro dzieci w rodzinie...sprawa bardzo pilna...i bardzo skomplikowana

Czy jest na forum osoba cierpiąca na niedoczynność tarczycy lub hashimoto?? (120 odpowiedzi)

Witam, Czy jest lub są tu osoby zmagające się z niedoczynnością tarczycy lub Hashimoto ????...

jak schudnąć... :( (188 odpowiedzi)

Dziewczyny poradzcie cos bo juz nie mam sily... Byłam ostatnio na tym całym Dukanie ale nic waga...

do góry