Widok

Sala w klimacie boho na przyjęcie ślubne z zewnętrznym cateringiem- gdzie?

Wesele Temat dostępny też na forum:
Hej dziewczyny, na co dzień ja oferuję pomoc w dniu Waszego ślubu malując i czesząc ;-)
tym razem stanęłam po drugiej stronie i to ja potrzebuję pomocy, a ponieważ jest Was tu sporo może orientujecie czy w trójmieście i okolicy znajdę miejsce na przyjęcie ślubne z możliwością zewnętrznego cateringu.
Dodatkowo najlepiej żeby była to jakaś klimatyczna sala ale w stylu rustykalnym/skandynawskim może być nawet coś jak np. stodoła, oranżeria, coś z cegłami, drewnem w otoczeniu przyrod lasu, łąki itp.

Szukam szukam i nic nie mogę znaleźć ..

Zależy mi na tym żeby połączyć menu tradycyjne z wegańskim i patrząc po ofertach dochodzę do wniosku że jednak najłatwiej byłoby mieć catering stąd tez poszukiwania miejsca z taka możliwością.
Heeelp! :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
napisałam już do Kalinówki, Cedrowego Dworku - nie mają już wolnych terminów w okresie który mnie interesuje
znalazłam też Folwark Dajak ale nie dostałam jeszcze odpowiedzi
www.facebook.com/MUA.dreambeauty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Możesz spojrzeć na Cegielnie Rzucewo. Ewentualnie jak poza trójmiastem to Srebrny Dzwon w Kadynach. Ogólnie mam wrażenie, że mało jest sal z klimatem. Praktycznie wszystkie sale czy domy weselne są robione w jednym stylu. Życzę powodzenia w szukaniu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pan tadeusz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z sal, które dekorowałam to Pan Tadeusz i Cedrowy( szkoda, że full, bo jedzenie pyszne) oraz Leśna Karczma Faltom w Nowym Dworze Wejherowskim

znajomych Syn miał w Dajaku i byli bardzo zadowoleni. Cegielnia również, chciaz tam raczej nie przejdzie zewnetrzny catering
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cegielnia Rzucewo też zwróciła moją uwagę słyszałam tylko, że terminy dwa lata do przodu zarezerwowane, ale skontaktuję się z nimi. Dziękuję :-)
www.facebook.com/MUA.dreambeauty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w rustykalnym stylu jest Wedding Pod Sokołem, przepiękne miejsce :) https://www.facebook.com/weddingpodsokolem/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak wiem, tam już się wybieram w niedzielę ;-) nie wiem tylko jak tam będzie z moimi wymaganiami dot. jedzenia ale zobaczymy
www.facebook.com/MUA.dreambeauty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

do góry