Promyk

Schroniska dla zwierząt

Gdańsk, Przyrodników 14

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ania - opinia wątek zamknięty Jak mozna opisać wrazenia w schronisku promyk ??? GDYŻ w Nowy Rok...
~Ania
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 stycznia 2021

R8 - opinia wątek zamknięty Ja mam suczke ale jestem zadowolony bardzo
~R8
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 sierpnia 2021

Siwy - opinia wątek zamknięty To co widziałem jestem pod poteznym wrażeniem. Mało jakie zwierzę ma taką...
~Siwy
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 marca 2020

Karolina. - opinia wątek zamknięty Okropne warunki! Biedne psy zaniedbane, zmarzniete, biegają po betonie!!!...
~Karolina.
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 listopada 2019

Fenix wątek zamknięty Ogólna ocena schroniska ,czyli czystości warunki dla psów Oki Ale...
~Fenix
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 września 2019

Grzegorz Hassa - opinia wątek zamknięty Początek był,, smutny,, ale zakończenie,, wymazone!!! Dziękuję kierownikowi...
~Grzegorz Hassa
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 listopada 2019

Schronisko Promyk-OSTRZEŻENIE!!! wątek zamknięty Przywożę ok. 1,5 mies. kotka,porzuconego przez matkę w godzinach dyżuru...
~Nijaki
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 września 2016

"Promyk"? Tak trzymać! wątek zamknięty Wielokrotnie i o różnych porach odwiedzałem upatrzonego psiaka, zanim stał...
~zetes
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2016

Schronisko Promyk, złe traktowanie potencjalnych adoptujących wątek zamknięty Wchodząc do schroniska nikt się nie przedstawia . Kierownik pan Świniarski...
~adoptujący
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 maja 2016

Dwa kociaki wątek zamknięty Zaadoptowałam dwie małe kotki. Są piękne, mądre i nauczyły się żyć z...
~nominat
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 marca 2016

Nie chcieli budy dla psa wątek zamknięty Dziś po rozmowie z panią w schronisku zawiozlam dużą ocieplana solidną budę...
~matka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 maja 2015

Do wolontariuszy!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Chodzicie z psami na spacery ok ale duzyyyyyyyyyyy minus i...
~gość
19

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2013

Pozytywnie zaskoczona wątek zamknięty Swietnie powadzona strona internetowa, dzieki szczerym opisom wszystkich psow...
~abc
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 marca 2015

dramat wątek zamknięty Byłam z rodziną w schronisku Promyk, obsługa nie kompetentna. Nikt się nie...
~Arbuzik
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 marca 2015

Najlepsze wątek zamknięty Miałam przyjemność zaadoptować psa z "Promyka". Ludzie którzy tam pracują...
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 lutego 2015

" Promyk " jest OK ! wątek zamknięty Schronisko zadbane. Obsługa bardzo miła i profesjonalna. Każdy pracownik z...
~Jolanta
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 stycznia 2015

Koszmar.. wątek zamknięty Jakiś czas temu zawiozłam to w/w schroniska młodego kotka, którego uratowałam...
~Aphte
7

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 grudnia 2012

Jeden wielki bałagan wątek zamknięty Niedawno odwiedziłem schronisko Promyk. Chciałem zobaczyć psa, którego...
~Michał
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 grudnia 2014

Co się dzieje na wybiegach?! wątek zamknięty Słyszałam bardzo różne opinie o "Promyku" - w większości niestety niezbyt...
~Jolka
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 grudnia 2014

CEZAROWA MILANOWA Z PROMYKA wątek zamknięty Dziś byliśmy rodzinnie w promyku,szukaliśmy pieska rodzinnego do domku ważne...
~magraj
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 marca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry